Podkategoria: Praca - strona 36 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Praca Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 36 · 37 · następna strona »
 • BIZNESOUTFIT.PL - Praca w biurze i artykuły biurowe »

  Strona z artykułami na temat wszystkiego co nazywamy wyposażeniem biura. Informacje zawarte na stronie kierowane są nie tylko do osób z doświadczeniem, ale także tych które chcą urządzić swoje miejsce pracy od podstaw i nie mają pomysłu jak się do tego zabrać. Internauta znajdzie tu oceny artykułów biurowych oraz nowinki technologiczne, które często znacznie ułatwiają codzienną pracę w biurze.

  Data dodania: 20 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Coworkings - wirtualne biura na godziny »

  Coworkings to portal, którzy przybliża użytkownikom tę wciąż jeszcze dość innowacyjną ideę jaką jest wynajmowanie miejsca do pracy biurowej. Na stronie znajdują się artykuły opisujące jak wygląda praca w biurze coworkingowym oraz przedstawiają jej wady i zalety. Zainteresowani bez problemu odnajdą przykładowe miejsca gdzie można z takiej usługi skorzystać i szczegółowe ramy cenowe.

  Data dodania: 20 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Magda Walczak, TreningZmian.pl »

  Coaching Online. Life & Biznes. Z Dowolnego Miejsca na Świecie. o Dowolnej Porze.
  Coaching na Odległość to nowe możliwości korzystania z profesjonalnej oferty coachingowej dostępnej dla każdego. Przez Komunikator lub Online. Jeżeli chcesz wprowadzić do życia zmiany, osobiste lub zawodowe, rozwinąć nowe umiejętności, odnaleźć możliwości, lepiej radzić sobie w konkretnych sytuacjach zawodowych lub życiowych, poprawić asertywność, rozwinąć kreatywność, lepiej się komunikować lub opanować stres podczas ważnych spotkań, zapraszam do wspólnej pracy. Sprawdź możliwości na TreningZmian.pl

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja dokumenty - ekasa.com.pl »

  Strona to pomoc, krok naprzód w drodze do kariery zawodowej. Dla osób szukających pracy, szereg bezpłatnych wskazówek i dokumentów w postaci wzorów CV i przykładów listów motywacyjnych na popularne i ściśle określone stanowiska pracy. To także zestawienie pytań i odpowiedzi na pytania które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Bez rejestracji i logowania korzystanie z kreatora online. Dodatkowo obszerne informacje gdzie szukać pracy w Niemczech plus wskazówki jak napisać życiorys zawodowy na rynek Niemiecki.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Speakin.pl »

  Strona dedykowana uczniom w wieku szkolnym i osobom zainteresowanym nauką języka angielskiego lub niemieckiego. Znajdują się na niej materiały dotyczące zasad gramatyki, porady językowe, słówka i zwroty, a także wzory wypracowań wraz z tłumaczeniem, zasadami pisania i przydatnymi zwrotami. Oprócz tego na stronie można znaleźć porady jak napisać CV, lit motywacyjny oraz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w danym języku. Materiały zostały podzielone na odpowiednie kategorie w celu łatwiejszego poznawania danego zakresu wiedzy.

  Data dodania: 07 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poradnikbhp.com.pl »

  Poradnikbhp.com.pl to blog o zdrowiu, bezpieczeństwie i pracy. Tematyka odnosi się do zagadnień związanych z pracą na różnych stanowiskach. Wskazuje na możliwe zagrożenia i trudności w pracy. Jako że zdrowie jest tak samo ważne podczas pracy, jak i podczas czasu wolnego, blog odnosi się również do zasad, których należy przestrzegać podczas urlopu oraz w codziennym życiu. Na stronie internetowej Poradnikbhp.com.pl można poczytać o ppoż, pierwszej pomocy, ryzyku zawodowym oraz odzieży ochronnej. Blog z poradami, powinien zainteresować osoby, które chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo, ale i bezpieczeństwo swoich bliskich rodziny, dzieci i przyjaciół w codziennym życiu.

  Data dodania: 16 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia - Roman Bąk Nowy Sącz »

  Przedsiębiorstwo Roman Bąk z siedzibą w Nowym Sączu oferuje szkolenia i kursy zawodowe. Oferujemy szkolenia BHP, kursy na wózek widłowy, kursy na żuraw, usługi BHP oraz wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Niemcy24.net »

  PROWADZENIE FIRMY W NIEMCZECH
  Naszą specjalnością już od wielu lat jest zakładanie działalności gospodarczej w Niemczech.
  Dzięki naszej pomocy możesz zapomnieć o biurokracji i skupić się na tym, co naprawdę ważne - zdobywaniu zleceń i zarabianiu pieniędzy.

  Data dodania: 11 07 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 36 · 37 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: