Podkategoria: Praca - strona 5 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Praca Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Elektrownie wiatrowe »

  Elektrownie wiatrowe służą do produkcji prądu z wiatru. Elektrownia wiatrowa to zespół urządzeń (wiatraków), których celem jest dostarczenie energii elektrycznej. Jest to wyjątkowy sposób na otrzymywanie prawie darmowej energii elektrycznej nie niszcząc środowiska naturalnego. Do produkcji tej energii nie jest wymagane żadne paliwo kopalniane. Jest to 100 procentach ekologiczny sposób pozyskiwania energii nie tylko elektrycznej

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Automaty vendingowe do monet pamiątkowych, medali okolicznościowych, producent automatów vendingowyc »

  Vending-Partner jest producentem automatów vendingowych do sprzedaży monet i medali pamiątkowych. Automaty samo sprzedające do monet pamiątkowych, medali okolicznościowych. Oferta dla chcących zarabiać na monetach pamiątkowych,nPoszukujemy partnerów do współpracy na terenie całej europy . Prosty biznes dla każdego wszystko przygotowane wystarczy zainwestować

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy na stronie pracajutra.pl »

  Pracajutra.pl zwiera oferty pracy z całej Polski. Strona została tak przygotowana aby osoba szukająca pracy mogła w szybki sposób wyszukać swoją wymarzoną i dobrze płatną prace w bardzo krótkim czasie. Serwis umożliwia aplikowanie online.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Odszkodowawcza Solace »

  Kancelaria Odszkodowawcza Solace Sp. z. o. o. reprezentujemy osoby fizyczne i prawne w dochodzeniu roszczeń od zakładów ubezpieczeniowych lub innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.

  Pomagamy w uzyskaniu należnego odszkodowania po wypadku od towarzystw ubezpieczeniowych. Uzyskujemy odszkodowania po wypadkach komunikacyjnych, przy pracy, w gospodarstwie rolnym. W szczególności zaś specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań za szkody OSOBOWE, takich jak :
  - odszkodowania za uszkodzenia ciała lub rozstrój zdrowia,
  - zwrot kosztów leczenia, w tym zaliczki na poczet kosztów leczenia,
  - renty z tytułu niezdolności do pracy i zwiększonych potrzeb,
  - zwrot utraconych dochodów,
  - zadośćuczynienie za cierpienia fizyczne i psychiczne, Odszkodowania powypadkowe
  - odszkodowanie za śmierć osoby Ci bliskiej,
  - zwrot kosztów pogrzebu, rentę alimentacyjną,
  - odszkodowanie za skradziony lub uszkodzony pojazd,
  - odszkodowanie za zniszczone mienie,
  - odszkodowania z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • NWA - polska grupa dystrybutorska »

  Wyobraź sobie że ... pracujesz tylko dla siebie, samodzielnie określając liczbę godzin pracy, mieszkając i pracując gdziekolwiek chcesz, spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi, i co najważniejsze - widząc, jak dochody rosną co roku. Z tego wszystkiego możesz korzystać bez konieczności posiadania pracowników i dużych wstępnych inwestycji.

  Posiadając tak wiele atutów przy współpracy z NWA, rozwój Twojego biznesu może być bardzo szybki. Nie czekaj więc i przyłącz się do nas!
  Zapoznaj się na stronie ile możliwości daje Ci NWA i zarejestruj się.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Video czat na żywo »

  Erotyczny Czat na żywo! Szybki i wysokiej jakości streaming video! Czat z nagimi dziewczynami. Możesz się zarejestrować i rozpocząć czat wideo natychmiast. Jeśli chcesz oglądać prywatny erotyczny show, możesz kupić kredyty LiveStreamingCams i doświadcz niezapomnianej rozkoszy! W Racjonalnej cenie! Nie wierzysz? Dołącz już teraz i sprawdź!

  Data dodania: 11 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe wzory CV »

  Stanowisko to dla wielu ludzi jedna z podstawowych kwestii w życiu. Wszyscy celujemy pracować na przyszłościowych stanowiskach i zarabiać spore wynagrodzenie. Im ciekawsza funkcja, tym ciężej jest nam ją dostać i tym bardziej musimy się pokazać przed pracodawcą. Nieodzownym z elementów, który nam w tym pomoże jest skuteczne Curriculum vitae. Pisząc nasze Curriculum vitae, musimy skupić się na kilku podstawowych częściach, które sprawdzisz w wortalu Skuteczne-CV.pl. Zobacz publikowane porady a także wstawiane wzory Curriculum vitae, zapraszamy!

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Własny biznes w internecie »

  Internet jest bardzo specyficznym narzędziem pozwalającym nie tylko bawić się dzięki niemu, ale także pracować i zarabiać pieniądze. Szczególnym sposobem na zarobkowanie jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej za jego pośrednictwem. Właśnie o tym jest prowadzony przeze mnie blog. Zapraszam do lektury.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Piąta Głębokość Twoich Finansów »

  Polecam jeden z najciekawszych programów MLM, system Piąta Głębokość Twoich Finansów. Matryca trójkowa, wynagrodzenia adekwatne do Twojego zaangażowania. Jedna pełna matryca ( można założyć kilka kont ), to 243 osoby, czyli 4131 zł dochodu. Strona oferuje również zapis na ciekawy, bezpłatny biuletyn na temat rozwoju własnego e-biznesu.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznes w internecie »

  Dająca się we znaki Polakom recesja powoduje, że coraz więcej z nich szuka sposobów na dorobienie do budżetu domowego. Dobrym rozwiązaniem tego jest własna działalność gospodarcza w internecie. Dobrze prosperująca firma może przynieść całkiem spore dochody. O tym jak można to zrobić zamieszczam informacje na moim blogu.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • PSI Polska – Doradztwo personalne - Executive Search - Direct Search – Coaching - Assessment Centre »

  PSI Polska jest częścią Glasford International®, globalnej firmy Executive Search o zasięgu obejmującym region EMEA, obydwie Ameryki, jak również obszar Azji i Pacyfiku. Działamy zarówno na poziomie międzynarodowym, jak i lokalnym, dbając o najwyższą jakość usług i postępując według spójnych zasad etycznych.

  Głównym obszarem naszego działania jest doradztwo i pomoc w obsadzaniu stanowisk w Zarządach firm, kluczowych funkcji dyrektorskich oraz pozycji w Radach Nadzorczych,jak też bezpośrednie poszukiwanie menedżerów wyższego i średniego szczebla.

  Ponadto zajmujemy się diagnozą i rozwojem potencjału kadry menedżerskiej. Pracujemy zarówno dla największych koncernów międzynarodowych, jak i kluczowych firm polskich, dbających o rozwój kapitału ludzkiego.
  Nasi Klienci reprezentują różne branże i sektory rynku:

  • Consumer Goods

  • Banking & Finance

  • Automotive & Industry

  • Life Sciences

  • Communication, Technology & Media

  • Retail

  • Real Estate

  • Professional Services

  Przygotowanie i realizację projektów opieramy na starannie sprawdzonej metodologii.
  Jesteśmy skoncentrowani na dostarczaniu Klientom najlepszych możliwych rozwiązań, a zapewniając indywidualne podejście do specyficznych potrzeb naszych Klientów, bierzemy współodpowiedzialność za kształtowanie ich biznesów, jak również za rozwój kariery zawodowej Kandydatów.

  Działamy nieprzerwanie od 1999 r. Nasz stały zespół w Polsce liczy 10 osób.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogloszenia-24h.pl serwis ogłoszeniowy »

  Darmowe ogłoszenia dla każdego - bezpłatne i bez rejestracji.
  serwis ogłoszeniowy: motoryzacja,zwierzęta, kupię, sprzedam, oddam, nieruchomości,praca, ogłoszenia drobne.
  Oferty kupna i sprzedaży. Duży wybór, dobre ceny, atrakcyjne towary.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca w internecie »

  Każdy, kto nagle stracił zatrudnienie wie jak bardzo jest to stresująca chwila. Tym bardziej jest to problematyczne, gdyż obecnie nie jest łatwo znaleźć nową pracę. Na szczęście nowa technologia jaką jest internet służy pomocą. To właśnie w internecie można znaleźć dochodowe zajęcia o czym publikuję teksty w swoim blogu.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy Au Pair, praca i nauka za granicą, au pair USA - Happy AuPair »

  Zapraszamy na wyjazd w Międzynarodowym Programie Au Pair - praca i nauka za granicą.
  Wyjeżdżając jako au pair uzyskujesz gwarancję bezpiecznego wyjazdu do wybranego kraju oraz możliwość zawarcia nowych przyjaźni a także poznania nowej kultury. Organizujemy wyjazdy w programach m.in. au pair Włochy, au pair Hiszpania, au pair USA, au pair Anglia oraz wielu innych. Na naszej stronie zamieściliśmy szereg przydatnych informacji o Wyjazdach Au Pair. Zapraszamy do zapoznana się z naszą ofertą.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • - - Daj mi pracę - - chcę pracować, więc daj mi szansę! »

  Witaj na nowym portalu dla ludzi poszukujących pracy! Jeżeli nieprzypadkowo trafiłeś na naszą stronę, oznacza to, że znalazleś się \"na lodzie\" i szukasz zatrudnienia. Ewentualnie poszukujesz czegoś lepszego, lepiej odpowiadającego Twoim kwalifikacjom. Strona powstała z myślą o ludziach, poszukujących pracy. Takie osoby same zamieszczają swoją ofertę na stronie, a potencjalny pracodawca, przegląda oferty i w sytuacji zainteresowania, kontaktuje się z oglaszającym. Chcesz pracować od zaraz, zamieść ofertę na naszym portalu, a wkrótce Twoje problemy się skończą!

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Olsztyn.Oferta-Pracy.Info »

  Aktualne oferty pracy na terenie miasta Olsztyn województwa Warmińsko-Mazurskiego. Warmińsko-Mazurski Serwis Ofert Pracy Olsztyn.Oferta-Pracy.Info - Codzienne nowe oferty z miasta Olsztyn jak i regionu.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aptpraca.pl Oferty pracy Doradztwo personalne »

  Aptpraca.pl to serwis zawierający dziesiątki ofert pracy dla każdego. Zespół fachowców doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi pomoże w znalezieniu idealnej pracy. Oferty dla pracodawców i dla poszukujących pracy.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ebazarynka - darmowe ogłoszenia »

  Ebazarynka.pl to prosty i intuicyjny ogólno-tematyczny serwis ogłoszeniowy. Wszystkie rejestrowane ogłoszenia są całkowicie bezpłatne. Serwis pozwala na rejestrację dowolnej ilości ogłoszeń w wielu kategoriach i podkategoriach tematycznych. Ogłoś się za darmo, szybko i skutecznie. Sprzedaj i kup za pośrednictwem Ebazarynka.pl auta, maszyny,
  nieruchomości, usługi, zwierzęta, biznes i wiele, wiele innych.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca Wrocław »

  Czy wiesz, że poszukiwanie pracy najlepiej zacząć od Internetu? Usiądź sobie wygodnie w krześle i w przeglądarce internetowej wprowadź adres www.pracawroclaw.pl. Jest to jeden z największych regionalnych serwisów z ofertami pracy z Wrocławia oraz bliskich miejscowości. Na PracaWroclaw.pl wszystkie ogłoszenia podzielone są na tematyczne kategorie, które przyśpieszają wyszukanie interesującej oferty. Bazę wrocławskich ofert pracy można przeszukiwać przy pomocy pana szukacza, czyli specjalnie zaprojektowanej wyszukiwarki pracy. Pewnie zastanawiacie się ile to wszystko kosztuje... Prawda jest jednak taka, że PracaWroclaw.pl nie pobiera żadnych złotówek zarówno od pracodawców jak i osób poszukujących pracy. Jeśli tylko chcesz znaleźć pracownika to koniecznie skorzystaj z naszego darmowego serwisu PracaWroclaw.pl. Docieramy do ludzi poszukujących pracy we Wrocławiu.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca kierowca »

  Portal umożliwiający umieszczanie darmowych ogłoszeń dla kierowców. Każdy kierowca, który szuka zatrudnienia, bądź przedsiębiorca szukający pracownika, może dodać za darmo ogłoszenie do serwisu. Oferty podzielone są według województw.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: