Prawnik Ursus - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawnik Ursus

Kancelaria prawna z warszawskiego Ursusa doradza w wielu kwestiach prawnych, które dotyczą prawa cywilnego, handlowego, nieruchomości, spadkowego, prawa pracy oraz prawa rodzinnego. Prowadzimy sprawy odszkodowawcze i windykacyjne. Klienci indywidualni mogą liczyć na doradztwo w dziedzinie prawa spadkowego i rodzinnego, prowadząc sprawy rozwodowe, spadkowe, a także o podział majątku. Radca Prawny Joanna Zielińska ma swoje biuro w Warszawie. Na co dzień służy pomocą w wielu kwestiach prawnych. Oferta kierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale także dla firm.

Szczegóły strony prawnikursus.pl:

Podlinkuj stronę prawnikursus.pl:

Prawnik Ursus

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawna Themi - Prawo Gospodarcze, Obsługa Spółek, Upadłość, Odszkodowania za słupy »

  Kancelaria Prawna Themi, specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej, prawie gospodarczym, oraz odszkodowaniach, w tym odszkodowaniach za bezumowne korzystanie przez zakłady przesyłowe.Themi wykonuje usługi prawne na rzecz przedsiębiorstw w tym min.:restrukturyzacja spółek, windykacja sądowa, reprezentacja w postępowaniach gospodarczych, sprawach związanych z kredytami i pożyczkami, prawo bankowe, prawo pracy, prawo nieruchomości, a także sprawy karne gospodarcze - powstałe w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej i karne-skarbowe, specjalizując się również w arbitrażu. Themi świadczy również usługi prawnicze dla zadłużonych przedsiębiorstw, prowadząc procesy restrukturyzacji, reprezentacji w postępowaniu upadłościowym, postępowaniach egzekucyjnych i likwidacji. Themi reprezentuje przedsiębiorców, wspólników i członków zarządów spółek w procesach o ustalenie ich odpowiedzialności za długi spółki, sprawy z zakresu skargi Pauliańskiej, postępowaniach przed ZUS i US. Themi posiada również wyspecjalizowany zespół prawników specjalizujący się w dochodzeniu odszkodowań, min.: odszkodowania za linie energetyczne i inne linie przesyłowe - tzw. odszkodowanie za słupy, odszkodowania za błędy medyczne, utratę zdrowia i życia, oraz odszkodowania za szkody na majątku.Posiadając doświadczony zespół prawników z wieloletnim doświadczeniem adwokackim, Themi prowadzi nawet najtrudniejsze sprawy.Dzięki rozbudowanej sieci Partnerów Themi świadczy usługi na terenie całego kraju.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne prawo cywilne »

  Nasz serwis to możliwość otrzymania natychmiastowej porady prawnej z zakresu prawa cywilnego. Udzielamy porad prawnych między innymi w takich sprawach jak prawo własności, podział współwłasności, umowy cywilnoprawne oraz postępowanie egzekucyjne. Doświadczenie naszych prawników daje Państwu gwarancję otrzymania profesjonalnej i kompletnej porady prawnej.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot vat z zagranicy »

  Jeśli są Państwo zarejestrowaną w Polsce firmą, ale w ramach działalności gospodarczej wykonują Państwo podróże zagraniczne, korzystają z usług zagranicą to należy się Państwu zwrot podatku VAT. Niestety, prawo podatkowe w tej kwestii różni się w krajach Unii Europejskiej i należy do każdego przypadku podchodzić indywidualnie i ze znajomością tamtego prawa. Dlatego, aby pomóc Państwu firma Tax Solution oferuje profesjonalne odzyskiwanie podatku VAT za niewielką prowizją. Sprawdź naszą ofertę na stronie.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracownika - wzory wniosków do pracodawcy, pism związkowych, pozwów »

  Portal oferuje bogaty wybór wzorów pism i dokumentów z zakresu prawa pracy, przydatnych zarówno pracownikom, jaki organizacjom pracowniczym. Do wzorów wniosków dołączono obszerne opisy, które ułatwiają prawidłowe załatwienie sprawy. Jakość wniosków gwarantują doświadczeni prawnicy - eksperci od praw pracowniczych. Drugą część serwisu stanowi obszerna baza artykułów omawiających różne aspekty prawa pracy oraz zawierających porady z tej dziedziny.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice »

  Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokat Katarzynę Agacką, która zdobywała doświadczenie zawodowe już od 2002 roku w toku studiów prawniczych praktykując w katowickich kancelariach adwokackich. Kancelaria świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Naszym klientom staramy się zapewnić szybką i skuteczną pomoc prawną na jak najlepszym poziomie.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Celem jakie stawia przed sobą Księgowość Warszawa - Asder Consulting biuro rachunkowo prawne jest zapewnienie klientom pełnego bezpieczeństwa podatkowo – prawnego, tym samym zapewnienia możliwości skupienia się wyłącznie na prowadzeniu działalności bez jakichkolwiek przeszkód formalno prawnych stawianych przez urzędy, banki, czy nieuczciwych kontrahentów. Pomożemy założyć i poprowadzić rachunkowo - prawnie każdą formę działalności w Polsce. Śledzimy najnowsze zmiany w prawie podatkowym i dzielimy się swoimi spostrzeżeniami na naszej stronie internetowej.

  Ponadto Księgowość Warszawa - Asder Consulting bierze czynny udział w tworzeniu czołowego bloga o prawie podatkowym dotyczącego stricte instytucji Samozatrudnienie. Wypowiadamy się na nim o ważnych kwestiach dotyczących prawno podatkowych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce pod kątem jednoosobowych działalności gospodarczej

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kamil Trybuchowicz Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, rzeczowego, spadkowego, nieruchomości, karnego, prawa korporacyjnego, prawa spółek. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy. Podejmujemy się prowadzenia spraw precedensowych oraz nietypowych. Reprezentujemy klientów na wszystkich etapach sprawy poczynając od negocjacji, poprzez zawarcie umowy, jej realizację oraz w postępowaniu sądowym oraz egzekucyjnym. Bronimy w sprawach karnych, w tym sprawach karnych skarbowych oraz gospodarczych. Prowadzimy sprawy klientów z całego Kraju.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Błach »

  Jeśli szukają Państwo fachowej pomocy prawnej to bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii. Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Błach to profesjonalny i doświadczy zespół adwokatów i radców prawnych, który jest w stanie zapewnić wszystkim klientom wysokiej jakości usługi i sprawną pomoc w zakresie różnych zagadnień natury prawnej. Nasza kancelaria świadczy usługi zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy kompetentnego prawnika to zachęcamy do kontaktu z nami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Łódź »

  Dariusz Sobczyński i jego kancelaria radcy prawnego to najlepsza pomoc dla wszystkich przedsiębiorców. Jeżeli interesują cię pomoce prawne w takich sferach jak podatki karno skarbowe, jak prawo podatkowe czy też doradztwo podatkowe Łódź to trafiłeś idealnie. Kancelaria radcy prawnego Dariusza Sobczyńskiego to nic innego jak gwarancja najlepszych usług w przystępnych cenach. Radca Prawny Łódź Sobczyński serdecznie zaprasza.

  Data dodania: 20 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Rabenda »

  Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Rabenda zajmuje się świadczeniem usług prawnych obejmujących prawo pracy, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo medyczne oraz sprawy związane z ubezpieczeniami społecznymi. Możliwe jest także skorzystanie z pomocy prawnej za pośrednictwem internetu. Oferta kancelarii przeznaczona jest dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »