Prawnik Ursus - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawnik Ursus

Kancelaria prawna z warszawskiego Ursusa doradza w wielu kwestiach prawnych, które dotyczą prawa cywilnego, handlowego, nieruchomości, spadkowego, prawa pracy oraz prawa rodzinnego. Prowadzimy sprawy odszkodowawcze i windykacyjne. Klienci indywidualni mogą liczyć na doradztwo w dziedzinie prawa spadkowego i rodzinnego, prowadząc sprawy rozwodowe, spadkowe, a także o podział majątku. Radca Prawny Joanna Zielińska ma swoje biuro w Warszawie. Na co dzień służy pomocą w wielu kwestiach prawnych. Oferta kierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale także dla firm.

Szczegóły strony prawnikursus.pl:

Podlinkuj stronę prawnikursus.pl:

Prawnik Ursus

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zmiany w Podatkach »

  Strona przedstawia aktualne zmiany w przepisach podatkowych. Zawiera opracowanie zmian poszczególnych artykułów ustawy o VAT i rozporządzeń wykonawczych tej ustawy. Zawiera opis transakcji wewnątrzwspólnotowych.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat grudziądz »

  Kancelaria Adwokacka Grażyna Jędras - Szulta pomoże Państwu w różnych trudnych sprawach. Wszyscy wiemy, że obecnie sprawy rozwodowe czy prawo rodzinne są bardzo skomplikowane i wymagają naprawdę dużej wiedzy i doświadczenia, by obronić swoich praw. Dlatego nasza kancelaria może zaoferować Państwu najwyższą jakość usług. Posiadamy na swoim koncie wiele udanych i wygranych spraw. Doradzamy naszym klientom, którzy nam zaufali i powierzają nam kolejne sprawy. Dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Poznań »

  Najlepszy notariusz w Poznaniu zaprasza do współpracy wszystkich, którzy potrzebują pomocy notarialnej. Nasza kancelaria zajmuje się wieloma trudnymi sprawami z wielkim powodzeniem. Dodatkowe informacje można uzyskać za pośrednictwem Naszej strony internetowej.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, terenowa, efektywna »

  O windykacji wiemy wszystko, działamy skutecznie i zgodnie z prawem. Obecnie najskuteczniejsza metoda to windykacja terenowa negocjatorzy nawiązują kontakt z dłużnikiem, skutecznie motywując do uregulowania należności. Najbardziej skuteczna windykacja to - przy całym szacunku dla prawa - działania jak najmniej z prawem związane. Dziś przy sztabach prawników chroniących tyłki dłużnikom żyjącym z "niespłacania długów", ułomnym prawie i - co najważniejsze - świadomości dłużnika, trudno liczyć na efektywną windykację proceduralną. Dochodzenie swoich roszczeń, nieodzyskanych długów to właśnie windykacja wierzytelności. Na rynku funkcjonuje wiele różnorodnych ofert windykacji.Oferta ta dotyczy usług odzyskiwania długów od stron zadłużonych. Firma gwarantuje skuteczne, rzetelne i szybkie działanie. Dzięki temu klient ma możliwość szybkiej likwidacji poniesionych strat. W czasach kryzysu kiedy dłużnicy mają wiele zadłużeń, większość wierzycieli intensywnie praktykuje kontakt telefoniczny. Dłużnik z wieloma długami z czasem uodparnia się na takie rozmowy. Jeśli tylko jeden z wierzycieli wyśle pracownika na osobiste spotkanie, dłużnik spośród wszystkich zadłużeń będzie raczej spłacał dług tego wierzyciela. Dlatego też coraz częściej spotyka się praktyki kontaktu osobistego na stosunkowo wczesnym etapie przeterminowania.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawnicze Gniezno »

  Kancelaria Adwokacka dr Iwony Sepioło i mecenasa Rafała Zaguły w Gnieźnie. Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym dla osób indywidualnych i firm, oraz reprezentacją w sądach. Są ekspertami w dziedzinie prawa. Kancelaria świadczy usługi prawne dla osób fizycznych, a także przedsiębiorców i spółek. Kancelaria zapewnia zastępstwo przed sądami i urzędami, sporządza pisma procesowe, kontrakty handlowe oraz świadczy porady prawne, pomaga w przygotowaniu skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Łódź »

  Jako że prawo jest dziedziną bardzo szeroką, większość z nas nie ma o nim wielkiego pojęcia. W zasadzie musimy mieć na uwadze, że każdy, kto ma w zakresie prawa jakiś problem, zgłasza się do firmy, która zajmuje się świadczeniem usług pomocy prawnej. Mowa tu oczywiście o adwokatach. Tych znajdziecie Państwo także w naszej kancelarii, która od 9 lat pomaga wam rozwiązywać problemy. Chcemy podkreślić, że każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie i rozkładamy na czynniki pierwsze. Dzięki temu jesteśmy w stanie wygrać każdą z nich.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Orłowski & Mikuliszyn »

  Prawo nowych technologii to wciąż mało znana działka dla polskich adwokatów. Prawa autorskie osób cywilnych, dobra osobiste i własność przemysłowa coraz częściej narażone są na przywłaszczenie. W ochronie własności pomagają prawnicy z wrocławskiej Kancelarii Orłowski & Mikuliszyn.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegi-wieczyste.org | To warto wiedzieć o księgach wieczystych »

  Osobiste doświadczenia z pracy z księgami wieczystymi. Wiedza tu zgromadzona ma za zadanie pomóc użytkownikom rozwiązać ich problemy wieczystoksięgowe.

  Opisuję tu najróżniejsze i najczęstsze problemy użytkowników: założenie księgi wieczystej, numeracja ksiąg wieczystych, dokonanie wpisów, poprawy wpisów, odnalezienie ksiąg wieczystych.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice - Krzysztof Bohosiewicz »

  Główną formą działalności Kancelarii Adwokackiej Krzysztofa Bohosiewicza jest zapewnienie swoim Klientom pełnej pomocy prawnej. Stale podnosimy swoje kwalifikację i wiedzę na temat wiedzy prawniczej. To wraz z wieloletnim doświadczeniem stawia nas na 1 miejscu wśród innych kancelarii adwokackich w Katowicach.
  Nasza oferta w pełni realizuje pomoc prawną, która obejmuje obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zapraszamy również na comiesięczne darmowe porady prawne.

  - reprezentacja procesowa,
  - obsługa prawna,
  - obsługa korporacyjna przedsiębiorstw,
  - likwidacja i łączenie spółek,
  - udzielenie i odwołanie prokury,
  - zmiany umowy spółki .

  Data dodania: 27 12 2016 · szczegóły wpisu »