Podkategoria: Prawo - strona 11 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »
 • Adwokat Warszawa Praga - Paweł Spiechowicz »

  Adwokat Paweł Spiechowicz. Kancelaria Adwokacka w Warszawie (Praga Południe – Saska Kępa)
  Porady prawne, sporządzanie opinii prawnych, prowadzenie spraw sądowych w sprawach:
  cywilnych (np. spadki, zachowki, podziały majątków, odszkodowania, ochrona dóbr osobistych,
  prawa autorskie), gospodarczych, karnych, o wykroczenia, administracyjnych i rodzinnych (np.
  alimenty). Obsługa osób prywatnych i firm. Możliwość stałej obsługi klienta w zakresie
  prowadzonej przez niego działalności.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Kraków »

  Kancelaria Adwokacka T&T z Krakowa oferuje szeroki wachlarz usług obejmujących pomoc prawną w zakresie takich dziedzin prawa jak: karne, cywilne czy rodzinne, a także dotyczące umów, prawa lokalowego, nieruchomości i inwestycji budowlanych. Kancelaria świadczy pomoc prawną dla Klientów w kilku językach min.: angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  W ramach jednej siedziby swoje usługi świadczą adwokat Dariusz Jan Babski, adwokat Krzysztof Tumielewicz i radca prawny Łukasz Dautin. W skład zespołu Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych w Szczecinie wchodzą prócz adwokata Dariusza Jana Babskiego, adwokata Krzysztofa Tumielewicza oraz radcy prawnego Łukasza Dautina, również aplikant adwokacki Joanna Milczarska, aplikant adwokacki Olga Łucewicz, oraz aplikant adwokacki Maria Olejnik. Z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych w Szczecinie współpracuje również gromadka praktykantów - studentów Uniwersytetu Szczecińskiego, oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydziału Prawa. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawych w Szczecinie, prowadzi stałą współpracę z Kancelariami (w tym: Adwokackimi, Radcowskimi, Podatkowymi, Notarialnymi, Komorniczymi) z Gorzowa Wlkp., Pyrzyc, Kamienia Pomorskiego, Szczecina, Piły, Świnoujścia, Poznania, Warszawy, i innych miejscowości. Wysokość honorarium za prowadzenie sprawy jest każdorazowo ustalana indywidualnie z Klientem. Istnieje możliwość ustalenia wysokości wynagrodzenie w systemie ryczałtowym lub godzinowym, które będzie uzależnione od poświęconego czasu na wykonanie danego zadania, którego długości nie można z góry oszacować. Przeciętny koszt porady prawnej waha się od 50 zł do 150 zł netto. Dla osób niezamożnych, po wcześniejszym umówieniu porady prawne udzielane są bezpłatnie. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma konsultingowa Europrojekt »

  Firma zajmuje się kompleksową obsługą dotacji unijnych, wykonujemy kompletne dokumentacje - wnioski o dofinansowanie, biznes plany, studia wykonalności. Obsługujemy przedsiębiorców, samorządy terytorialne, organizacje non-profit i rolników. Zajmujemy się wnioskami o płatność i finansowym rozliczaniem inwestycji łącznie z zamówieniami publicznymi.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód kościelny - Kancelaria Prawa Kanonicznego IUSTITIA »

  Świadczymy usługi związane z procesami o stwierdzenie nieważności małżeństwa, które potocznie określane są jako rozwód kościelny lub unieważnienie małżeństwa. Gwarantujemy profesjonale przygotowanie skargi powodowej, innych pism procesowych oraz reprezentowanie strony podczas całego procesu. Założyciel Kancelarii adwokat kościelny Tomasz Świderski zdobywał doświadczenie pracując przez ponad pięć lat w Sądzie Biskupim na stanowisku Notariusza sądu. Miał w ten sposób możliwość uczestniczenia w procesach kościelnych z perspektywy sądu i uzyskał praktykę rzadko spotykaną wśród adwokatów kościelnych. Pracownicy Kancelarii, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, są gotowi dojechać do miejscowości zamieszkania klienta.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • AKA Dochodzenie odszkodowań »

  AKA jest firmą zajmującą się doradztwem i uzyskiwaniem odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych w zakresie szkód osobowych i rzeczowych. Specjalizacja firmy to szkody komunikacyjne, majątkowe, z ubezpieczeń OC, medyczne, z ustaw wypadkowych. Firma reprezentowana jest przez zespół doświadczonych konsultantów, będących do dyspozycji Klienta. Podejmując współpracę Klient ma gwarancję wysokiej jakości obsługi oraz skuteczności w działaniu.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Omni Modo- ochrona danych osobowych »

  Firma zajmuje się audytem, doradztwem oraz szkoleniami z zakresu ochrony informacji, w szczególności ochrony danych osobowych. Kompleksowe doradztwo najwyższej klasy ekspertów. Każda usługa dostosowana jest do konkretnych potrzeb klientów zarówno z sektora prywatnego jak i administracji publicznej.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • E- ochrona danych- administrator bezpieczeństwa informacji »

  Profesjonalny portal w całości poświęcony zagadnieniom ochrony danych osobowych. Najbardziej aktualne i przydatne w praktyce informacje zebrane w jednym miejscu przy współpracy najlepszych ekspertów. Możliwość wymiany doświadczeń na forum oraz konsultacji przez Internet. Gwarantujemy wysoki poziom usług.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taxpress - podatek od środków transportu »

  Warszawskie wydawnictwo Taxpress to firma która specjalizuje się w wydawaniu artykułów o prawnej tematyce. Od 10 lat publikujemy artykuły gdzie mogą znaleźć Państwo informacje na ważne tematy, jak np. podatek od środków transportu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, odwiedzając naszą stronę.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria prawna Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz we Wrocławiu świadczy wysokiej jakości usługi prawnicze dla podmiotów prywatnych i instytucji. Adwokaci proponuje pomoc prawną, w zakresie udzielania opinii oraz porad prawnych, sporządzania not procesowych oraz reprezentacji przed Sądami, Prokuraturą, czy innymi Organami Administracji Państwowej. Kancelaria trudni się sprawami z szeregu dyscyplin prawa, są to: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo wykroczeń. Prawo to dyscyplina trudna, toteż osoby, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy, wykazują duże trudności w rozeznaniu się wśród zapisów, paragrafów i zawiłych artykułów z dziedziny prawa. Trudnimy się postępowaniami karnymi i cywilnymi, rodzinnymi, spadkowymi i gospodarczymi. Z tej przyczyny podejmujemy się występowania w imieniu naszych klientów w wielu sprawach, nawet tych najtrudniejszych. Kancelaria adwokat-wroclaw.eu świadczy także pomoc prawną przez internet. Korzystając z usługi przez internet nasi klienci otrzymują szybkie, kompetentne i poufne rozstrzygnięcie przedstawionego przedmiotu. Do zapoznania się z całą propozycją usług kancelarii zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Megali Szkolenia Projekty Doradztwo »

  Szkolenia dla OPS, DPS i NGO. Praca socjalna i opieka społeczna. Szkolenia dla kadr pomocy społecznej oraz samorządu terytorialnego. Firma Megali świadczy usługi szkoleniowe, doradcze i prowadzi projekty socjalne z zakresu pracy socjalnej i integracji społecznej. Więcej na naszej stronie internetowej www.megali.pl Zapraszamy!

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Poznań »

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Wąsiewicz świadczy usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym. Maciej Wąsiewicz - twórca kancelarii - to radca prawny. Poznań jest siedzibą kancelarii, jednak jej aktywność nie ogranicza się tylko do tego miasta. Poznań - adwokat w tym mieście ma liczne możliwości zademonstrowania swojej wiedzy i umiejętności z zakresu prawa obywatelskiego, ekonomicznego i korporacyjnego.nZ racji współpracy z adwokatami, radcami prawnymi i rejentami z różnych miast Polski możliwe jest udzielanie usług poza aglomeracją Poznań. Kancelaria hołduje współpracy opartej na partnerstwie, wskutek czego Kontrahenci mogą w pełni zaufać zespołowi i zlecić prowadzenie swoich spraw bez jakichkolwiek obaw. Ten cel uzyskiwany jest poprzez zapewnienie pełnej dyskrecji oraz zachowanie tajemnicy zawodowej.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marek Szczygielski, Barbara Szczygielska »

  Nasze Kancelarie zapewniają pełną, profesjonalną obsługę osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, szczególnie w postępowaniach przed sądowych i sądowych wraz z wykonaniem (egzekucją) orzeczeń.nn Tradycja kancelarii, to ponad 20 lat intensywnych działań - w tym w najpoważniejszych procesach karnych, gospodarczych oraz cywilnych - satysfakcjonujących naszych klientów; stabilność poziomu usług i dalszy rozwój działalności gwarantują także zatrudnieni w kancelarii prawnicy średniego i młodego pokolenia.nKancelaria Adwokatów i Radców Prawnych w Płocku.n Nasi klienci posiadają zabezpieczoną pewną gwarancje zachowania tajemnicy adwokackiej - nieograniczonej w czasie; zapewniamy komfortowe warunki osobistych konferencji klienta z wybranym adwokatem, uznając, że bezpośrednia współpraca rodzi sukces.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna w Głogowie »

  Kancelaria Notarialna Jerzego Sobczaka znajduje się przy ulicy Starowałowej w Glogowie. Na stronie internetowej notariusza znajdują się informacje na temat opłat notarialnych, podatków, a także potrzebnych dokumentów do zawarcia aktu notarialnego.

  Obrót nieruchomościami lub spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu podlega zachowaniu formy aktu notarialnego.

  Czynności notarialnych w razie potrzeby można dokonać poza siedzibą kancelarii, w ustalonym wcześniej terminie.

  Notariusz sporządza akty notarialne we wszystkich czynnościach prawnych, co do których przepis prawa tej formy wymaga lub gdy taka jest wola stron, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,
  doręcza oświadczenia, spisuje protokoły z czynności, co do których formy wymaga właściwy przepis prawa.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne doradztwo na rynku nieruchomości - Szczecin, Zachodniopomorskie »

  Wykonujemy usługi specjalistyczne z zakresu obsługi rynku nieruchomości. Nasza kadra to eksperci od tematyki nieruchomościowej. Kompleksowo doradzamy w zakresie nieruchomości na terenie miasta Szczecin i województwa zachodniopomorskiego. Nieruchomości to nasza specjalność. Jeśli potrzebujesz porady architekta, prawnika, rzeczoznawcy majątkowego lub pośrednika, to musisz przyjść do nas. Doradzamy naszym klientom w problematyce prawnej dotyczącej nieruchomości.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Częstochowa »

  Strona kancelarii notarialnej w Częstochowie, która oferuje usługi notarialne, porady prawne, pomoc notariusza w pełnym zakresie. Kancelaria wykonuje wszystkie czynności przewidziane w ustawie prawo o notariacie.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Frączyk i Frączyk »

  Doświadczeni radcy prawni specjalizujący się w usługach prawnych z zakresu prawa budowlanego, prawa spółek handlowych. Kancelaria prawna, Lider Doradztwa Prawnego 2007, świadczy usługi prawne dla firm, przedsiębiorstw i instytucji. W 2011 roku kancelaria prawna znalazłą się na liście wyróżnionych kancelarii w Rankingu Kancelarii Prawnych Dziennika GP.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów-Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie »

  Nasza Kancelaria istnieje na rynku prawniczym od marca 2008 roku. Świadczy usługi prawne na terenie województwa podkarpackiego, jak również województw ościennych.
  Nasz główny cel w realizowanej działalności to wspieranie klientów i pomaganie im poprzez poszukiwanie stosownych oraz jak najbardziej optymalnych dla nich rozwiązań prawnych.
  Klientami naszej Kancelarii Adwokackiej są klienci indywidualni oraz firmy. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu i jest ono dla nas bardzo ważne.
  Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych przez nas usług. Zapraszamy

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ramzes windykacja Kalisz »

  Profesjonalna firma windykacyjna Ramzes z siedzibą w Kaliszu. Serdecznie zapraszamy.
  Dochodzenie roszczeń finansowych w imieniu przedsiębiorców oraz osób fizycznych stanowi jedną z istotniejszych gałęzi działalnoœci naszej firmy. Podejmujemy się prowadzenia każdej sprawy windykacyjnej, o ile z przedstawionych nam dokumentów wynika, iż jest ona uzasadniona. Głównym celem podejmowanych przez nas działań jest szybkie i skuteczne odzyskanie wierzytelnoœci naszych Klientów. Działamy kompleksowo, doradzamy jak zapobiec przeterminowaniu się należnoœci, podpowiadamy jak uzyskać informację o dłużnikach.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Lex Imprimis - Porady Prawne Warszawa »

  Lex Imprimis Warszawa to znana kancelaria prawna, która trudni się wspieraniem firm biznesowych poprzez udzielanie profesjonalnego doradztwa prawnego. Radca prawny Paweł Budrewicz posiada szeroką wiedzę z zakresu prawa oraz solidne doświadczeni w zawodzie. Pracował on w Kancelarii PAN i zajmował funkcję prokuratora.
  Prawnik współpracując z podmiotami gospodarczymi, dba o dobór najbardziej trafnych rozwiązań dla biznesu, które będą oparte na mocnych podstawach prawnych. Kontakt z Klientami zawsze opiera się na zaufaniu. Informacje o realizowanych działaniach przedstawiane są w sposób jednoznaczny i konkretny. Porady prawne, w udzielaniu których wyspecjalizowała się kancelaria Lex Imprimis to głównie doradztwo z zakresu: transportu, reklamy i promocji w tym szczególnie prawa autorskiego oraz z zakresu problematyki powiązanej z nieruchomościami.
  Dobre kancelarie prawne mają zwyczaj dzielić się wiedzą z Klientami, i dlatego Lex Imprimis oferuje szkolenia dla pracowników firm, z obszarów wyjątkowo ważnych dla danego rodzaju działalności. Oferta kancelarii prawnej zawiera również efektywną windykację długów przed sądami a także przed komornikiem. Radca prawny ma również duże doświadczenie, potwierdzone sukcesami w reprezentowaniu Klientów indywidualnych w postępowaniach sądowych, w takich sprawach jak: rozwody, podziały majątku i sprawy sporne związane z nieruchomościami.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: