Podkategoria: Prawo - strona 13 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »
 • Kancelaria Prawna Vindicta »

  Krakowska Kancelaria Prawna świadcząca na wysokim poziomie usługi prawne. Zajmujemy się windykacją długów, obsługą firm i osób fizycznych, odszkodowaniami i wszelkimi innymi zagadnieniami prawnymi. Wszyscy zatrudnieni u nas prawnicy mają kwalifikacje zawodowe. Prowadzimy postępowania z wielu dziedzin prawa. Zapewniamy rzetelne wykonywanie zleceń i konkurencyjne ceny. Łatwo do nas dojechać i zaparkować samochód. Prowadzimy postępowania międzynarodowe.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adowkat Warszawa Mokotów - Robert Kuszczyk »

  Kancelaria Adwokacka adw. Robert Kuszczyk obsługuje osoby fizyczne, osoby prawne oraz inne jednostki organizacyjne, a w szczególności podmioty gospodarcze. Udzielamy ustnych lub pisemnych porad prawnych. Zapewniamy pełną obsługę, w tym również zastępstwo procesowe przed wszystkimi urzędami i sądami, w tym przed Sądem Najwyższym. w szczególności w następujących dziedzinach prawa: prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo autorskie, prawo spółdzielcze, prawo lokalowe.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piotr Kowalski Doradztwo Prawne »

  Prawnik - Giżycko, Warszawa

  Piotr Kowalski Doradztwo Prawne powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rzetelną, profesjonalną, a przy tym szybką poradę prawną. Swoim wykształceniem i doświadczeniem daję pełną rękojmię kompleksowej obsługi prawnej każdego Klienta. Zapraszam do zaznajomienia się z listami referencyjnymi w dziale "Referencje" na mojej stronie internetowej. Znajduje się tam również szczegółowa oferta.

  Świadczę doradztwo prawne dla konsumentów i przedsiębiorców w zakresie spraw m.in.: handlowych, gospodarczych, prawa pracy, cywilnych, karnych, rodzinnych oraz zamówień publicznych.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzory pism, wzory umów, podań, formularzy, dla każdego »

  Największy w Internecie katalog wzorów umów, wniosków, pozwów i pism prawnych. Strona zawiera wzory do pobrania w edytowalnym formacie word. Katalog powstał z myślą o tanim dostępie do prawa i skierowany jest do wszystkich potrzebujących tego typu treści. Wzory na stronie skatalogowano według kategorii prawnych: sprawy cywilne, sprawy karne, sprawy gospodarcze, sprawy rejestrowe, sprawy rodzinne i opiekuńcze, obrót prawny, testamenty i darowizny - ułatwiając nawigację. Korzystanie ze strony oszczędza czas i pieniądze wydane na prawnika.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradca prawny, mediator, porady prawne on-line, Trzebiatów »

  Zależy Ci na zrozumiałej poradzie prawnej? Potrzebujesz profesjonalnego pisma procesowego bądź opinii? Poszukujesz prawnika, który w ramach obsługi prawnej poszuka dla Twojej firmy skutecznych rozwiązań? Serwis LEXTEMIDA jest tym czego właśnie szukasz. Skontaktuj się z nami, a z pewnością uzyskasz szybką i rzetelną usługę prawną.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Marcin Hołówka, radca prawny, doradca podatkowy w Piasecznie »

  Kancelaria prawna Marcin Hołówka, radca prawny, doradca podatkowy w Piasecznie, ul. Raszyńska 14 lok. 6, tel. 22 408 1010, została utworzona wiosną 1998 roku.

  Kancelaria świadczy pełną obsługę prawną przedsiębiorców ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawa podatkowego. W gronie naszych Klientów znajdują się wyłącznie przedsiębiorcy (spółki prawa handlowego oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą lub wykonujące wolny zawód).

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Świdnica Agata Szywała »

  Głównym celem Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Oferta usług świadczonych przez Kancelarię jest skierowana zarówno do osób fizycznych, jak i do osób prawnych. Jedną ze specjalności Kancelarii jest prowadzenie procesów sądowych w kilku dziedzinach prawa. Duża część procesów, którą zajmuje się Kancelaria, jest z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, w skład której należą m.in. sprawy o rozwód, separację, władzę rodzicielską, ustalenie kontaktów z dzieckiem, alimenty, podział majątku wspólnego, zapłatę, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek itp.Kolejną dziedziną prawa, w której specjalizuje się Kancelaria jest prawo karne. W tej dziedzinie należy wymienić przede wszystkim obronę we wszelkich rodzajach spraw karnych i sprawach o wykroczenia.Kancelaria posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa gospodarczego, takich jak: postępowanie nakazowe, sprawy o zapłatę, zakładanie spółek,postępowanie rejestrowe itp.Kancelaria reprezentuje również Klientów w procesach z zakresu prawa pracy, m. in. w sprawach o odszkodowanie za niesłuszne wypowiedzenie, o sprostowanie świadectwa pracy, o przywrócenie do pracy itp.Kancelaria świadczy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania projektów umów oraz stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Kancelaria mieści się w zabytkowej kamienicy świdnickiego Rynku, ale sprawy są prowadzone nie tylko w rejonie Dolnego Śląska, lecz także na terenie całej Polski.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna »

  Kancelaria prawna SQLegal - Specjalizujemy się w doradztwie prawnym w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Nasi klienci to głównie duże renomowane korporacje, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą internetową!

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo rodzinne »

  Prawnik i adwokat Bydgoszcz - Andrzej Antczak - kancelaria Bydgoszcz, woj kujawsko pomorskie. Wysoka skuteczność - Wnikliwa i rzetelna analiza na najwyższym poziomie. Adwokaci - porady prawne, rozwód, warunkowe zwolnienie, odroczenie kary, prawo rodzinne, alimenty. Adwokaci i kancelaria zaprasza - adwokat i prawnik Bydgoszcz. Skontaktuj się z nami i poznaj ramowe warunki współpracy. Kancelarie adwokackie, opinie i porady prawne - rozwody, alimenty, warunkowe zwolnienie Bydgoszcz - profesjonalna obsługa prawna Bydgoszcz. Profesjonalna i rzetelna pomoc dla osób prywatnych, firm i przedsiębiorstw.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne porady prawne »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Sławomira Lisieckiego – kompleksowe porady prawne w zakresie prawa cywilnego, w tym zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz prawa pracy. Kancelaria prowadzi obsługę prawną przedsiębiorców. Ponadto obronę w sprawach karnych.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Katowice, firma windykacyjna Katowice »

  Kancelaria Prawna Gravis Legal Group. Dochodzenie odszkodowań powypadkowych, skuteczna windykacja, profesjonalna kancelaria prawna. Doradztwo prawne i porady prawne, a także zakładanie i rejestracja spółek oraz przekształcanie spółek. Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Chorzów, Bytom.

  Misją naszej kancelarii jest niesienie pomocy wszystkim tym, którzy stali się ofiarami nieuczciwej działalności firm, ubezpieczycieli i innych podmiotów wykorzystujących i żerujących na nieświadomości ludzi.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Polecamy usługi firmy Drabik Inkaso. Windykacja jest prowadzona skutecznie od początku do końca. Egzekwujemy wierzytelności a także negocjujemy z dłużnikami terminy spłaty długów a także wysokość rat. Oferta firmy DRABIK INKASO odpowiada zapotrzebowaniu firm na rosnące potrzeby w zakresie egzekucji długów. Wiele osób instytucji czy też firm nie reguluje w terminie swoich długów, dlatego też już dziś warto zapoznać się z ofertą i dobrać coś dla siebie! Wykonujemy windykacje długów bez opłat wstępnych. Wykonujemy także czynności z zakresu windykacji polubownej oraz windykacji prze sądowej!

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria kanoniczna Salomon z siedzibą w Łodzi »

  Strona głównej kancelarii kanonicznej z siedzibą w Łodzi. W ofercie poradni kanonicznej znajduje si kompleksowa obsługa i doractwo z zakresu prawa kanonicznego. Oferta obejmuje także unieważnienie małżeństwa lub inaczej unieważnienie ślubu kościelnego i w formie potocznej rozwód kościelny. Na stronie więcej szczegółów, wyjaśnień terminologii i dane kontaktowe

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka słowackiego »

  Tanie i rzetelne tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka słowackiego na polski i z polskiego na słowacki wykonuje tłumacz przysięgły języka słowackiego Maria Vlaeminck (nr uprawnień TP/91/10).

  Konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

  Szeroki zakres usług:
  - tłumaczenia pisemne uwierzytelnione z języka słowackiego na język polski
  - tłumaczenia pisemne uwierzytelnione z języka polskiego na język słowacki
  - tłumaczenia pisemne zwykłe z języka słowackiego na język polski
  - tłumaczenia pisemne zwykłe z języka polskiego na język słowacki
  - tłumaczenia pisemne zwykłe z języka czeskiego na język polski
  - tłumaczenia pisemne zwykłe z języka polskiego na język czeski
  - tłumaczenia ustne uwierzytelnione z języka słowackiego na język polski
  - tłumaczenia ustne uwierzytelnione z języka polskiego na język słowacki
  - tłumaczenia ustne zwykłe z języka słowackiego na język polski
  - tłumaczenia ustne zwykłe z języka polskiego na język słowacki
  - tłumaczenia ustne zwykłe z języka czeskiego na język polski
  - tłumaczenia ustne zwykłe z języka polskiego na język czeski
  - poświadczanie dokumentów
  - poświadczenie wcześniej wykonanych tłumaczeń
  - korekta tekstów w języku słowackim
  - korekta tekstów w języku czeskim

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kostuś, Ścibich Kancelaria Radców Prawnych »

  Świadczymy pomoc prawną, zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.
  Działamy profesjonalnie i skutecznie. Każdy nasz klient może liczyć na obsługę prawną na najwyższym poziomie. Każdy nasz klient jest na bieżąco informowany o postępach jego sprawy. Proponujemy uczciwe i przejrzyste zasady współpracy oraz konkurencyjne ceny.
  Dla nas najważniejszy jest klient. Warto nam zaufać.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne On line, Internetowe »

  Nasza kancelaria prawna oferuje kompleksowe porady prawne online. Internetowe porady prawne to duże możliwości bardzo szybkiej porady z zakresu prawa. Nasi doświadczeni prawnicy rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin!.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa BHP Partner »

  BHP Partner to firma doradczo-szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Naszymi atutami oprócz kompetencji oraz posiadanej wiedzy są rzetelność, odpowiedzialność i konkurencyjność. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Udowadniamy, że szkolenie nie musi być „ przykrym obowiązkiem” gdyż wszystkie tematy omawiane są w ciekawy i poglądowy sposób.
  Zajmujemy się pełnąkompleksową szkoleniem podmiotów gospodarczych w zakresie BHP. Przeprowadzamy szkolenia pracowników, opracowujemy oceny ryzyka zawodowego, uczestniczymy i tworzymy dokumentacje powypadkowe, opracowujemy i weryfikujemy zarządzenia, regulaminy i instrukcje ogólne i stanowiskowe BHP. Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna w Warszawie: adwokaci, prawnicy, doradcy - Arendarski - Stejblis »

  Nasza kancelaria prawna zlokalizowana w Warszawie posiada bardzo zdolną kadrę doradców prawnych i podatkowych, adwokatów, prawników i radców prawnych. Dzięki temu jesteśmy wstanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Do naszego zakresu usług należą między innymi: doradztwo podatkowe, prawo ubezpieczeń, cywilne, karne, rodzinne i opiekuńcze oraz prawo bankowe i finansowe. Udzielamy także porad dotyczących spraw sądowych jak i reprezentujemy naszych klientów przed sądami i organami administracji.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • A§C LEX Kancelaria Prawna »

  Odszkodowania, windykacja, sprawy spadkowe, rozwody, doradztwo prawne, sprawy karne i cywilne, sprawy administracyjne to tylko niektóre dziedziny prawa jakimi się zajmujemy. Nasza kancelaria to profesjonalny i zgrany zespół specjalistów, który skutecznie pomoże Ci osiągnąć cel. Zapewniamy kompleksową obsługę prawą, działamy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków - Luka s.c. »

  Biuro rachunkowe Luka świadczy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego. Działamy na rynku od 1993 r. w formie spółki cywilnej, posiadamy wpis do Krajowej Izby doradców finansowych - nr 01140. Nasi pracownicy przechodzą regularnie szkolenia, tak więc stale podnoszą swoje kwalifikacje i są na bieżąco z przepisami prawa podatkowego. Od początku istnienia naszej firmy, szczególną wagę przykładamy do jakości naszych usług, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia kompleksowej obsługi wszystkich podmiotów gospodarczych.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www lub osobiście do naszego biura.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: