Podkategoria: Prawo - strona 14 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »
 • Odszkodowania powypadkowe »

  Poradnik - jak zgłosić szkodę do zakładu ubezpieczeń aby uniknąć kłopotów z przyznaniem odszkodowania. W poradniku znajdziesz wskazówki jak ustrzec się,, pułapek,, które często zdarzają się podczas zgłoszenia szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wojciech Szpara - Kancelaria Adwokacka »

  Ta strona nie wyróżnia się ani grafiką ani interfejsem. To szara myszka internetu. Jednakże godne uwagi jest to, że jej autor próbuje uczciwie (mam nadzieję) przedstawić zasady funkcjonowania typowej kancelarii adwokackiej średniej wielkości wraz ze wszystkimi jej blaskami i cieniami. Spośród wszystkich części tej strony tak naprawdę wartościowy jest tylko tzw. katalog usług. Przedstawiono w nim ofertę kancelarii wraz z niektórymi taktykami adwokackimi i przykładowymi pismami jakie adwokat w imieniu swoich klientów kieruje do sądu, prokuratury i Policji. Autor specjalizuje się w sprawach karnych i uparcie twierdzi, że w takich przypadkach należy się angażować już na etapie postępowania przygotowawczego - śledztwa i dochodzenia. Jego zdaniem później tj. przed sądem trudno jest już zdziałać cokolwiek sensownego jeżeli nie zaczęło się działać wcześniej. Kontrowersyjne poglądy autora strony poparte są jednakże tu i ówdzie jego własnymi przemyśleniami. Stronę można potraktować jako wartościową dla tych którzy szukają pomocy prawnej na gruncie prawa karnego. Nie oznacza to, iż autor jest tylko i wyłącznie obrońcą.
  Reprezentuje on także w procesach karnych pokrzywdzonych, oskarżycieli posiłkowych, oskarżycieli prywatnych i kieruje do sądów subsydiarne akty oskarżenia. Udziela nadto porad prawnych i sporządza opinie prawne.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Wrocław »

  Nowoczesność rozwiązań prawnych w dochodzeniu roszczeń na rzecz kontrahentów naszej kancelarii stanowi unikat na rynku usług prawnych. Metodyka pracy opiera się o gruntowne rozpoznanie problematyki prawnej skonkretyzowanej sprawy a następnie wdrożeniu mechanizmów umożliwiających osiągnięcie określonego rezultatu. Porady prawne udzielane są w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego oraz w sprawach administracyjnych. Nie ma przy tym żadnego znaczenia czy do kancelarii zgłosiła się osoba fizyczna czy prawna czy też może przedstawiciel jednostki organizacyjnej nieposiadającej osobowości prawnej. Wszyscy obsługiwani są w ten sam sposób, jedyne rozróżnienie sprowadza się do skali problematyki prawniczej konkretnego casusu prawnego z jakim zgłosił się członek zarządu, przedstawiciel ustawowy czy też pełnomocnik procesowy. Kancelaria prawna zapewnia zastępstwo procesowe przed wszystkimi urzędami administracji publicznej oraz przed sądami powszechnymi. Na rzecz naszych kontrahentów prowadzona jest także windykacja zmierzająca do wyegzekwowania roszczeń wierzycieli wobec dłużników. Działamy zarówno na etapie postępowania jurysdykcyjnego jak i egzekucyjnego. Wszystkie czynności prawne podejmowane są przez uprawnionych prawników dysponujących tytułem adwokat lub radca prawny, tym samym zagwarantowany pozostaje wysoki poziom merytoryczny obsługi prawnej, tak niezbędny dla podmiotów gospodarczych powierzających swoje problemy kancelariom.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Piaseczno »

  Strona internetowa biura rachunkowego znajdującego się w Piasecznie. Biuro oferuje usługi finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe. Na terenie Warszawy możliwy dojazd do klienta. Biuro rachunkowe obsługuje klientów indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą oraz osoby prawne w tym spółki kapitałowe.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Wiktora Bieńkowskiego »

  Kancelaria nasza zapewnia kompleksową obsługę prawną osób fizycznych, osób prawnych i innych podmiotów mających siedzibę na terenie miasta Szczecin jak i na terenie całego kraju. Zapewniamy reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, a także organami administracji publicznej.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie i szybkie porady prawne udzielane przez doświadczonych prawników »

  Tanie i szybkie porady prawne prawne udzielane przez doświadczonych ekspertów z zakresu prawa, ubezpieczeń, podatków. Duża baza wzorów umów, dokumentów, porady prawnych. Ciekawe artykuły i poradniki z dziedziny prawa.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Gorzów | Adwokat, Prawnik Marek Hrybacz »

  Jeżeli potrzebujesz porady prawnej, adwokata który mógłby Cię reprezentować przed sądem lub potrzebujesz profesjonalnie przygotowanego pisma to lepiej trafić nie mogłeś.
  Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne zarówno dla osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych.
  Świadczymy usługi między innymi z zakresu: prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego i osobowego,prawa spadkowego, karnego. Szczegółowy wykaz zakresu naszych usług mogą Państwo znaleźć na stronie kancelarii. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna On-Line »

  Kancelaria Prawna On-Line oferuje szeroki zakres usług prawnych - tanie porady prawne przez internet, sporządzanie pism procesowych, pozwów. Wydajemy opinie i porady prawne w sposób zrozumiały i wyczerpujący. Nasze specjalności to prawo cywilne, odszkodowania, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo pracy

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dr Krzysztof Dyl adwokat »

  Strona internetowa kancelarii adwokackiej w Krakowie. Świadczone usługi obejmują doradztwo prawne dla uczestników profesjonalnego obrotu gospodarczego, prowadzenie postępowań sądowych (karne, cywilne, rodzinne), a także doradztwo w pozasądowym obrocie prawnym - projektowanie, ocena umów, regulacja stanu prawnego nieruchomości.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kielce, Wypadki komunikacyjne Kielce, OC Kielce, Pierwsza pomoc Kielce »

  Patronus Consulting świadczy usługi dla firm i klientów indywidualnych w zakresie szkoleń oraz profesjonalną pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.
  Oferta firmy obejmuje rzetelną i kompleksową pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań z OC sprawcy, pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dla pracodawców i pracowników.
  Pomagamy uzyskać należne odszkodowaniew przypadku wypadku komunikacyjnego, śmierci bliskiego wskutek wypadku oraz jeśli przyznana rekompensata była niewymierna.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna - kancelaria prawna Lex Omni »

  Interesuje Państwa profesjonalna pomoc prawna, dzięki której będziecie mogli w pełni wykorzystać możliwości obrony swoich praw? A może interesują Was porady prawne online, które odpowiedzą na nurtujące Was pytania? Jeśli tak, zapraszamy do naszego serwisu! Dbając nie tylko o komfort, ale również czas naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną. Oferujemy Państwu w pełni profesjonalna pomoc prawna przez Internet. Przygotowana przez nas oferta skierowana jest zarówno do Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Przygotowane przez nas porady prawne online są doskonałym rozwiązaniem dla zapracowanych. Dlatego też taka forma pomocy powinna spotkać się z Państwa zadowoleniem. Dbamy o to, aby niesiona przez nas pomoc prawna współgrała z zachowaniem wysokich standardów zawodowej wiedzy i staranności. Staramy się, aby świadczone przez nas porady prawne znajdowały się na najwyższym poziomie. Nasza kancelaria prawna pamięta o indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Uważnie wysłuchujemy się w Państwa problemy, a następnie szukamy optymalnych rozwiązań. Ciągle jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferując porady prawne poparte długoletnią wiedzą i doświadczeniem.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Biuro Doradztwa Prawnego jest firmą, która w oparciu o swoją wiedzę oraz zdobyte doświadczenie oferuje Państwu kompleksowe doradztwo prawne przez telefon. Przy pomocy naszej strony mają Państwo możliwość telefonicznego kontaktu z naszymi prawnikami za pomocą specjalnie do tego przeznaczonej infolinii prawnej. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, tak aby w pełni zrozumieć jego potrzeby i sprostać wszystkim oczekiwaniom. Każdemu poświęcamy tyle czasu i uwagi, ile wymaga tego jego sprawa. Zawsze jesteśmy dostępni i służymy naszą radą.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwodowy »

  Biuro pisania podań, pomoc prawna - pismo procesowe, pozew rozwodowy. Pomoc prawna dla firm i osób prywatnych. Przykładowe zażalenie i wnioski - o ustalenie warunków zabudowy i pozwolenie na budowę, wniosek o założenie księgi wieczystej, Wpis własności, prawa najmu lub dzierżawy, wniosek o wykreślenie wpisu z księgi wieczystej i przyznanie odszkodowania za działki pod drogi. Apelacja od wyroku, tworzenie i przygotowywanie dokumentów, pisanie pism procesowych (np. pozew rozwodowy), dokumentacji do Sądów i Urzędów - pismo procesowe, pomoc prawna. Serwis Pisma Prawne zaprasza - szybka pomoc prawna bez wychodzenia z domu za pośrednictwem Internetu. Obsługa on-line z zachowaniem najwyższych standardów. Pismo procesowe, wezwanie,, wzory pism - pozew o rozwód, wniosek do sądu itp. Płatny dostęp, obsługa biurowa i kancelaryjna. Procedury urzędowe, postępowanie procesowe i ciągła aktualizacja norm prawnych sprawia że obywatel czuje się zagubiony - zapraszamy do skorzystania z serwisu.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Adwokat Fojtik i Wspólnicy to Kancelaria prawna która zajmuje się szeregiem spraw z wielu różnych obszarów, chociażby: udzielania ciągłej obsługi prawnej firm, poradnictwo prawne związane z bieżącymi potrzebami Klienta, zakładanie i rejestracja spółek prawa handlowego, reprezentowanie Klienta przed sądami, a także zajmowanie się sprawami związanymi z organami administracji i egzekucyjnymi etc. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje dotyczące Kancelarii, zapraszamy wówczas na naszą stronę dostępną w internecie.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nakaz-Zapłaty Centrum Obsługi Dłużnika »

  Działamy na rynku usług prawnych od ponad 8 lat, w tym czasie sporządziliśmy ponad 1 000 sprzeciwów i zarzutów od nakazów zapłaty. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej reprezentacji interesów Dłużników. Jeśli otrzymałeś wezwanie od firmy windykacyjnej lub nakaz zapłaty to trafiłeś właśnie pod dobry adres.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne przez Internet, numer 1 w poradach online. »

  Nasi prawnicy udzielą wsparcia prawnego z zakresu prawa cywilnego,
  prawa budowlanego, autorskiego, spadkowego, kodeksu pracy i spraw rozwodowych.
  Formułujemy pisma procesowe, doradzamy, reprezentujemy.

  Istniejemy jako firma prawna od 2003 roku. Dwa lata pózniej postanowiliśmy spróbować zupełnie nowego podejścia do usług prawnych i w ten sposób staliśmy się pionierami porad prawnych przez Internet.

  Jako jedni z pierwszych uwierzyliśmy, że można wątpliwości prawne wyjaśniać wygodniej, szybciej, taniej a przy tym dawać taką samą gwarancję jak w przypadku bezpośrednich spotkań w naszym biurze.

  Działamy jak każda inna kancelaria prawna i nadal można odwiedzić naszą siedzibę, jednak wyróżnia nas duży i rosnący udział spraw, którymi zajmujemy się przez Internet.

  Zapraszamy do wysłania zapytania o poradę prawną online.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Toruń - Porady prawne przez internet »

  Internetowy serwis zawierający przydatne informacje na tematy prawnicze oraz umożliwiający szybki kontakt z profesjonalnym prawnikiem za pośrednictwem internetu. Adwokaci Toruń to najprostszy sposób uzyskania rzetelnej porady prawnej, zamówienia opinii prawnika a także zlecenia prowadzenia sprawy sądowej. Adwokaci Toruń stanowi część internetowego projektu Kancelarii Adwokackiej Adwokata Jakuba Kamińskiego dzięki czemu użytkownicy serwisu mogą być pewni, że e-porady zamówione w serwisie są opracowane pod nadzorem profesjonalnego prawnika: radcy prawnego, adwokata.
  Adwokaci Toruń oferują pomoc prawną m.in. w zakresie prawa rodzinnego i spadkowego, prawa cywilnego, prawa konsumenckiego, prawa ubezpieczeniowego, prawa pracy a także prawa lokalowego.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w zakresie prawo karne, prawo karne gospodarcze - white collar crime i prawo karne skarbowe. Sprawy karne prowadzimy na terenie całej Polski. Ponadto do głównych specjalizacji należą rozwody i spadki. Sporządzamy kasacje i skargi kasacyjne, reprezentujemy przed Sądem Najwyższym.nPrawo administracyjne i postępowanie sądowo administracyjne należy do wiodących obszarów naszych usług prawnych.nPraktyka ogólna Kancelarii Adwokackiej obejmuje prawo handlowe, prawo spółek, doradztwo inwestycyjne i prawo nieruchomości, prawo cywilne, prawo medyczne, prawo farmaceutyczne, prawo prasowe, prawo morskie, prawo rolne, prawo sportowe.nKancelaria świadczy usługi prawne w całym opisanym powyżej zakresie także w zakresie prawa międzynarodowego w szczególności prawa karnego międzynarodowego, międzynarodowego prawa rodzinnego, prawa prywatnego międzynarodowego.

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Opole »

  Nasz zespół składa się z adwokatów i radców prawnych, którzy są bardzo dobrze wykwalifikowani w różnych dziedzinach prawa. Nasze kancelarie prawne znajdują się w dwóch polskich miastach: Opolu oraz we Wrocławiu.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Gorzów »

  Strona kancelarii adwokackiej adwokata Bartosza Wiszewskiego i adwokat Elżbiety Prawuckiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorstw oraz reprezentowanie naszych klientów w sporach sądowych.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: