Podkategoria: Prawo - strona 16 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »
 • Adwokat, Radca prawny - kancelaria adwokacka Białystok »

  Kancelaria Adwokacka z Białegostoku to prężnie rozwijająca się firmą prawnicza, świadcząca szeroko pojęte porady prawne. Nasze doradztwo z zakresu prawa cywilnego, nieruchomości, odszkodowawczego, rodzinnego, spadkowego czy administracyjnego poparte jest zdobytym doświadczeniem i kwalifikacjami. Zapraszamy Państwa do kontakt.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka gorzów »

  Kancelaria Radziejewski Wiśniewski i Partnerzy Spółka Partnerska świadczy pomoc prawną firmom, instutucjom oraz osobom prywatnym. Świadczymy pomoc w sprawach cywilnych karnych oraz karno-skarbowych. Zapewniemy obsługę adwokata, radcy prawnego oraz doradcy podatkowego.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja przedsądowa i sądowa oraz kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców »

  Legal Adviser Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalną windykacją przedsądową oraz sądową na terenie całego kraju oraz za granicą (w szczególności Niemcy oraz Ukraina). W zakres oferowanych usług wchodzi również monitoring wierzytelności oraz skup wierzytelności handlowych. W ramach świadczonej obsługi prawnej służymy pomocą w zakresie prawa cywilnego, handlowego (ze szczególnym uwzględnieniem tematyki spółek z ograniczoną odpowiedzialnością), pracy oraz administracyjnego.Służymy również pomocą w kwestii zarządzania i planowania spadkowego oraz emisji obligacji korporacyjnych (corporate bonds). Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Porady prawne przez internet. Udzielanie porad prawnych online, przez telefon lub osobiście w kancelarii. Pisanie pism i umów prawnych na zamówienie. Gotowe przykłady wzorów pism i umów do pobrania ze strony.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kielce »

  Kancelaria Adwokacka Aleksandry Kolman w Kielcach.

  W swojej praktyce zajmuję się prawem cywilnym, w szczególności prawem rodzinnym (rozwody, separacje, alimenty), rzeczowym, prawem pracy oraz sprawami karnymi.

  Zainteresowanych klientów proszę o kontakt telefoniczny, w godzinach 9.00-16.00.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Częstochowa »

  Radca Prawny Anna Żelasko oferuje kompleksową obsługę prawną firm i klientów indywidualnych, specjalistyczne doradztwo prawne oraz zastępstwo procesowe przed sądami i organami administracji publicznej.
  Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę potrzeby i wymagania klienta. Działamy w przekonaniu, że dopiero pełne rozpoznanie i zrozumienie potrzeb Klienta, gwarantuje sukces i optymalne dla niego rozwiązania.
  Kancelaria swym działaniem obejmuje cały zakres prawa, ze szczególnym uwzględnieniem: prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa medycznego, dochodzenie należności.
  Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta w siedzibie Kancelarii, w miejscu wskazanym przez Klienta, drogą elektroniczną lub telefoniczną. Kancelaria, w uzgodnieniu z Klientem, przesyła, w zadanych okresach, raporty z czynności podejmowanych przez Kancelarię, sądy i komorników (raport może być sporządzony w formie pliku elektronicznego o wskazanej przez Klienta strukturze i formacie m.in. doc, xls, xml, rtf, pdf), dzięki czemu Klient na bieżąco wie o postępie swojej sprawy.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kancelaria Lesta »

  Skuteczne odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Weryfikujemy i dokonujemy analizy danej sprawy pod kątem prawnym, w szczególności analizy umowy ubezpieczenia. Nasze biura znajdują się m.in. w Opolu, Katowicach, Wrocławiu.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Kraków »

  Zespół Tłumaczy Przysięgłych Sigillum to firma umiejscowiona w Krakowie z już dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie tłumaczeń zarówno ustnych jak i pisemnych w znacznej grupie języków. Profesjonalne Tłumaczenia w Krakowie. Osoby zatrudnione w firmie to eksperci w swojej dziedzinie, znający po kilka języków i mogący sobie poradzić nawet z najbardziej wymagającym klientem . W ofercie są dostępne tłumaczenia ustne, pisemne, z których mogą skorzystać zarówno prywatni klienci, oraz duże firmy . Usługi świadczone są w rejonie całego województwa Małopolskiego, ale możliwe są również podobne prace na obszarze innych województw. Firma silnie zachęca do skorzystania ze swoich usług.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wrocław »

  Nasza Kancelaria Adwokacka dostarcza zaawansowaną obsługę prawną Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Wspomagamy przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą i tych o utwierdzonej pozycji na rynku. Elementarnymi filarami postępowania Kancelarii jest kompetencja, dyskrecja w zgłaszanych przez Państwa potrzebach także dostosowanie do sytuacji finansowej klienta. Kancelaria zapewnia Państwu pełną kompleksowość i komfort obsługi prawnej. Kancelaria świadczy pomocą prawną (porady i konsultacje prawne) klientom indywidualnym, jak również reprezentuje interesy klientów przed sądami wszystkich instancji oraz przed innymi organami. Oferta dla firm obejmuje usługi w aspekcie bieżącej obsługi prawnej, dochodzenia roszczeń, przetwarzania i opiniowania umów oraz inne. Doświadczenie zawodowe i życiowe w połączeniu z profesjonalizmem i efektywnością zapewnia najwyższą jakość naszych usług. Zapraszamy do skorzystania z oferty Kancelarii.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bielsko Biała »

  Adwokat Rafał Bargiel świadczy kompleksowe doradztwo prawne dla firm oraz klientów indywidualnych w formie konsultacji osobistych oraz za pośrednictwem Internetu. Porady prawne oraz reprezentowanie klientów przed sądami i innymi instytucjami w sprawach z zakresu: dochodzenie odszkodowań, prawo cywilne i gospodarcze, prawo rodzinne, spadkowe, prawo pracy oraz prawo karne. Przygotowywanie analiz oraz opinii prawnych.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy KEDAR bhp toruń, bhp szkolenia toruń, szkolenia bhp toruń »

  Firma KEDAR zajmuje się usługami dla przedsiębiorstw w zakresie BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy), ochrony przeciwpożarowej, prawa pracy oraz ochrony środowiska na terenie Polski. Oferujemy szkolenia bhp, kursy bhp oraz wyjaśnienie przepisów bhp.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krs »

  Laurifer gotowy jest za Ciebie zarejestrować nową spółkę czy też firmę w Krs wspólnie ze sporządzeniem sposobnego schematu aktu założycielskiego czy też umowy, poczynić koniecznych przemian w KRS Twojej działalności, złożyć do Krs coroczne analizy skarbowe i również poczynić połączonych z tym formalności. Za każdym razem ręczymy konsekwentną, z góry umówioną cenę. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której mieści się więcej danych.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata Bronka & Grądzka-Owedyk s.c. »

  Kancelaria jest firmą nowoczesną i otwartą na potrzeby klientów. Dbamy o to aby Nasze usługi były wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej staranności i wiedzy. Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa, szybkość oraz terminowość wykonywania powierzonych nam zleceń.

  Naszym celem jest dostarczanie klientom optymalnych rozwiązań, które pozwolą im odnosić sukcesy zawodowe i osobiste. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług prawnych oraz troska o dobro mocodawców to podstawowe zasady funkcjonowania naszej Kancelarii.

  Aby sprostać potrzebom Klientów w związku ze stale zmieniającym się ustawodawstwem dbamy o nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

  Podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całego kraju a w szczególności województwa kujawsko-pomorskiego (Grudziądz, Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Chełmża, Świecie, Wąbrzeźno, Chełmno itd.) oraz pomorskiego.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny »

  Kancelaria prawna świadczy profesjonalne doradztwo na każdym etapie funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

  Bogate doświadczenie kancelarii i ciągłe dążenie do jak najwyższej jakości usług prawnych sprawia że jakość porad prawnych stoi na najwyższym poziomie.

  Kancelaria oferuje również porady internetowe za pośrednictwem specjalnego formularza znajdującego się na stronie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Jakub Bukartyk - adwokat Tarnów »

  Kancelaria Adwokacka założona i prowadzona przez Mecenasa Jakuba Bukartyka w Tarnowie służy swą pomocą zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym.

  Zachęcamy do zapoznania się z pełnym profilem działalności Kancelarii zamieszczonym na stronie internetowej.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin, Goleniów »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Natalii Lachman oferuje szeroką pomoc prawną zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych, zapewnia pełną obsługę prawną podmiotów gospodarczych i instytucjonalnych. Kancelaria działa na terenie całego kraju, w szczególności na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w Szczecinie i Goleniowie. Kancelaria prowadzi przede wszystkim sprawy z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego i karnego reprezentując Klientów przed sądami, jednostkami prokuratury, urzędami, instytucjami, a także sporządza opinie oraz analizy prawne. Pomoc prawna oferowana podmiotom gospodarczym obejmuje stałą obsługę prawną, a także konsultacje dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej, zakładania i rejestracji nowych podmiotów gospodarczych oraz windykacji należności. Wynagrodzenie za wykonane usługi jest niewygórowane i zawsze ustalane indywidualnie z Klientem. Misją Kancelarii jest profesjonalne i rzetelne prowadzenie spraw Klientów. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony i nawiązania bezpośredniej współpracy, siedziba kancelarii znajduje się w Szczecinie a filia w Goleniowie.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radziewski i Wosik Kancelaria Prawna Sp.j. »

  „Radziewski i Wosik – Kancelaria Prawna” Sp. j. jest Kancelarią świadcząca usługi w zakresie doradztwa prawnego dla organizacji społecznych, w tym polskich związków sportowych i klubów sportowych, przedsiębiorców, organów administracji publicznej oraz osób fizycznych.
  Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w następujących obszarach: prawo sportowe, prawo administracyjne, gospodarka nieruchomościami, dotacje ze środków publicznych oraz legislacja.
  Prawnicy Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w stosowaniu i tworzeniu prawa, zdobyte m.in. w pracy w urzędach obsługujących organy administracji rządowej oraz kancelariach prawnych.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Zapewniam kompleksową pomoc i porady prawne dla klientów indywidualnych, przedsiębiorcom, a także podmiotom oczekującym profesjonalnego wsparcia. Celem mojej Kancelarii prawniczej jest zapewnienie Państwu szybkiej i skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Wiedza i wieloletnie doświadczenie sprawia, iż wiem, jak go osiągnąć.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA AGNIESZKA STEFAŃSKA NOTARIUSZ »

  Kancelaria notarialna. Bezpłatny parking, nowy biurowiec dostosowany dla osób niepełnosprawnych, przystanek autobusowy oddalony o 150m. Kancelaria czynna w godzinach 9-18.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Paczkowska »

  Adwokat Dorota Paczkowska. Kancelaria adwokacka w Bydgoszcz zapewnia pomoc prawną dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, podział majątku), prawa cywilnego, prawa karnego, prawa pracy.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: