Podkategoria: Prawo - strona 17 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »
 • Kancelaria Adwokacka Grzegorz Konopko »

  Świadczymy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. W ramach usług świadczonych przez naszą Kancelarię zapewniamy pomoc przy rozwiązywaniu problemów prawnych z różnych dziedzin. Działalność Kancelarii nakierowaliśmy w szczególności na: Obsługę prawną podmiotów gospodarczych, Spory sądowe, Prawo administracyjne i podatkowe, Prawo cywilne i handlowe, Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, Prawo obrotu nieruchomościami, Windykację należności.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Prawne s.c. »

  Pomoc prawna dla Firm, Klientów indywidualnych oraz kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, cywilnym, karnym, administracyjnym, gospodarczym, prawie pracy oraz zagadnieniami związanymi z nieruchomościami.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Bielsko-Biała »

  Prawnik Bielsko Pomoc prawna dla firm i osób prywatnych, zastępstwo procesowe w sprawach rodzinnych, gospodarczych i karnych. Porady prawne online rzetelni pracownicy aktywni w branży prawniczej kancelarii prawnych w Bielsku-białej. Wykształceni oraz wykwalifikowani radcy prawni zatrudnieni w kancelariach województwa śląskiego udzielają solidnych porad prawnych, doradzając w różnego rodzaju sprawach firmom natomiast osobom cywilnym, oraz reprezentują swoich klientów w sprawach sądowych. Radca prawny bielsko-biała to najlepsze zaś w największym stopniu skuteczne usługi udzielane każdemu potencjalnemu klientowi.
  Nasz adwokat Bielsko-Biała poprowadzi Państwa sprawę roszczeń ponieważ, każdemu poszkodowanemu należy się odpłata. Zakładanie spółek i przekształcenia, oraz kompleksowa obsługa prawna nieruchomości. Prawnie bezpieczne nabycie, zbycie, odzyskanie nieruchomości. Spółka handlowa to bezpieczeństwo, prestiż, możliwośc.
  Kancelaria radca prawny Bielsko-Biała Nowosielski i Syn świadczy usługi w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego, ale nasi Klienci mogą oczekiwać od nas fachowej wiedzy i doradztwa praktycznie we wszystkich dziedzinach prawa, udzielając wsparcie prawniczego w Państwa biznesie oferujemy zastępstwo procesowe, obsługę upadłości. Nasi racy prawni z bielska-białej proponują ciekawie dopasowane usługi - Kompleksowa Obsługa Prawna (KOP) czy Stała Ochrona Prawna (SOP)

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kościelny: rozwód kościelny, unieważnienie małżeństwa »

  Sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa - tzw. "rozwód kościelny", "unieważnienie ślubu kościelnego", "unieważnienie małżeństwa". Prawo kanoniczne. Kancelaria Prawa Kanonicznego w Krakowie.Prowadzenie spraw o unieważnienie, stwierdzenie nieważności małżeństwa stanowi główny profil działalności Kancelarii. Zakres usług obejmuje między innymi sporządzanie pism procesowych oraz aktywną reprezentację strony w procesie.Przed jego wszczęciem szczegółowo omawiane są z adwokatem przyczyny rozpadu związku małżeńskiego, by ustalić na jakiej podstawie prawnej zostanie oparta skarga oraz jaki sąd będzie właściwy do rozpatrzenia sprawy.W zakresie świadczonych usług mieści się pomoc przy doborze materiału dowodowego, na podstawie którego będzie stwierdzana nieważność małżeństwa, sporządzanie skargi powodowej, w przypadku reprezentowania zaś strony pozwanej przygotowanie odpowiedzi na skargę wniesioną przez stronę powodową oraz sporządzenie skargi wzajemnej.W trakcie procesu w ramach działalności Kancelarii świadczona jest pomoc w przedmiocie opracowywania uwag do opinii biegłych sądowych, a także składania repliki na głos obrońcy węzła małżeńskiego lub adwokata kościelnego strony przeciwnej.Do uprawnień adwokata kościelnego należy także przedkładanie głosu obrończego, po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym. Reprezentacja klienta obejmuje uczestnictwo w każdym etapie procesu, we wszystkich krajowych instancjach.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna, adwokat, radca prawny Szczecin »

  Kancelaria Prawna i Tłumaczeń Radcy Prawnego Mai Grzegorczyk oferuje kompleksowe usługi prawnicze. Obsługa prawna podmiotów gospodarczych oraz przedsięwzięć gospodarczych. Gwarancja najwyższej jakości i profesjonalizmu. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • NOTARIUSZ TORUŃ PŁOTKOWSKI KRZYSZTOF »

  Kancelarii Notarialna mieści się w Toruniu. Kancelaria czynna jest w dni powszednie, w tym: - od poniedziałku do czwartku od 8:30 do 16:30 - w piątek od 8:30 do 15:00. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia dogodnego terminu i godziny czynności notarialnej.Zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony pragną nadać formę notarialną lub są do tego zobowiązane. Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym.Czynności notarialne, dokonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają charakter dokumentu urzędowego. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Notariusz dokonuje następujących czynności:
  1) sporządza akty notarialne;
  2) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;
  3) sporządza poświadczenia;
  4) doręcza oświadczenia;
  5) spisuje protokoły;
  6) sporządza protesty weksli i czeków;
  7) przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe;
  8) sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;
  9) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;
  10) sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów;

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Świerta Kancelaria Radcy Prawnego »

  Oferta Kancelarii skierowana jest do osób indywidualnych oraz do firm. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną pomoc prawną z następujących dziedzin:
  - prawo cywilne
  - prawo spadkowe
  - prawo rodzinne
  - prawo lokalowe
  - prawo gospodarcze
  - prawo przewozowe
  - prawo pracy
  - prawo spółek
  - prawo stowarzyszeń.
  Oferta obejmuje:
  - porady i konsultacje prawne
  - reprezentację przed sądami i urzędami
  - stałą obsługę prawną firm
  - sporządzanie opinii prawnych
  - udział w mediacjach
  - opracowywanie umów, statutów, regulaminów oraz innych dokumentów
  - szkolenia dla firm oraz ich pracowników.
  Szczegółową ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.kancelariaksz.pl
  Naszą wiedzę i doświadczenie oddajemy do Państwa dyspozycji.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Witold Sawicz Zielona Góra »

  Współpraca z nami oznacza okazjonalne, okresowe lub stałe wsparcie funkcjonowania spółki w podstawowych dziedzinach aktywności gospodarczej, ułatwiając osiąganie zamierzonych celów i ograniczając potencjalne zagrożenia.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regulamin dla sklepu internetowego »

  W serwisie Regulaminowo.pl sprzedawcy internetowi mogą zamówić regulamin zgodny z aktualnymi przepisami prawa, który chroni zarówno ich biznes jak i prawa konsumentów. Regulamin sklepu internetowego jest tworzony przez doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w sprzedaży na odległość (ecommerce) i są na bieżąco z wszystkimi ustawami dotyczącymi handlu w internecie. Dodatkowo w serwisie można wykupić stały monitoing regulaminu pod kątem nowo publikowanych klauzul niedozwolonych w rejestrze UOKiK.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Hogen - Detektyw, Windykacja, Faktoring »

  Grupa Hogen - Firma windykacyjna Katowice, Śląskie. Skuteczna windykacja należności, wykup wierzytelności, skup długów, odzyskiwanie należności, faktoring, szybka egzekucja, wywiad gospodarczy.Wykorzystaj wszystkie możliwości.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza Siwek Gaczyński & Partners - Warszawa »

  Specjalizujemy się w prawie gospodarczym także w tych sferach prawa, które wiążą się z wszelkimi postaciami działalności gospodarczej.

  Chcielibyśmy, ażeby działanie każdego prawnika i całego Zespołu Kancelarii SGP było rzeczywiście odczuwane przez Klienta jako doskonałe wsparcie.

  Pojmujemy, że wymaga się od nas rekomendacji najznakomitszych rozwiązań, a prawna analiza i oszacowanie są tylko etapem dla wybrania odpowiednich poczynań.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Zachęcamy do zapoznania się z kompleksowymi usługami serwisu prawnie.pl. Od lat sukcesywnie pozyskujemy klientów instytucjonalnych, biznesowych i indywidualnych. Nasz obsługa prawna świadczona jest na najwyższym poziomie dzięki wykwalifikowanym w każdej dziedzinie prawa pracownikom. Na naszej stronie internetowej www.prawnie.pl dowiecie się o najnowszych zmianach w prawie, wnioskach oraz pismach urzędowych i przeczytacie specjalistyczne artykuły prawne. Wszechstronność usług obejmuje zarówno zamówienia publiczne, odszkodowania, windykację, umowy oraz porady prawne na każdy temat. Jeżeli poszukujecie szybkiej porady koniecznie odwiedźcie nasz portal!

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze w Łodzi »

  Nie odkładaj spraw urzędowych na bliżej nieokreśloną przyszłość! Skorzystaj z fachowej pomocy, jakiej udzielić może Kancelaria Notarialna taka, jak ta mieszcząca się przy ulicy Piotrkowskiej 60 w Łodzi. Wykwalifikowany Notariusz szybko pomoże w załatwieniu spraw spadkowych, napisaniu testamentu czy sporządzeniu dokumentów przeniesienia praw własności. Pamiętaj, że część dokumentów takich jak akt własności, testament czy intercyza, ma moc wiążącą tylko dzięki podpisowi notariusza. Napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście – na pewno będziemy mogli ci pomóc!

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna, giełda wierzytelności, windykacja - Mecenat »

  Firma windykacyjna specjalizuje się w świadczenie takich usług jak windykacja należności oraz giełda wierzytelności. W ofercie znajdują się również takie usługi jak zakup wierzytelności oraz pieczęć ostrzegawcza. Szczegółowe informacje o działalności firmy dostępne są na naszej witrynie internetowej. Zapraszamy do odwiedzin naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przekształcanie spółek »

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług przekształcania firm w spółki oraz odwrotnie. Zapewniamy profesjonalne podejście poparte wieloletnim doświadczeniem oraz miły kontakt. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą oferta. Każdy kto choć raz miał z nami doczynienia doskonale wie, że znamy się jak mało kto na prawie i wszystkie swoje interesy doprowadzamy do końca.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Zawodowa kancelaria prawnicza z Gdańska - serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług radców prawnych. Postawionym przez nas celem jest świadczenie na rzecz klientów zarówno prywatnych a także firm.Oferowane usługi wykonujemy z zachowaniem doskonałej jakości. W naszej ofercie znajdziesz pakiety obsługi prawnej a także krótkie (jednorazowe) konsultacje z prawnikiem. Gwarantujemy Państwu pełne zaangażowanie w działaniach mających na celu sprawne, bezpieczne i szybkie rozwiązanie zleconych nam spraw i problemów. Już teraz zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej, na której zawarliśmy więcej informacji na nasz temat, a także dokładną ofertę naszej kancelarii.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kielce »

  Kancelaria udziela pisemnych i ustnych porad prawnych, prowadzi negocjacje, bierze udział w mediacjach. Reprezentuje Klientów przed sądami, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami.
  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi dla klientów polskich i zagranicznych zarówno indywidualnych i korporacyjnych. Powiązania i relacje biznesowe z wieloma partnerami pozwalają na doradztwo zarówno dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych działaniem na rynku międzynarodowym, jak i przedsiębiorców zagranicznych którzy prowadzą inwestycje w Polsce.

  Mając świadomość jak ważne jest dla przedsiębiorców bezpieczeństwo prawne, naszym celem jest zapewnienie Państwu skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie, dlatego dbamy o zachowanie najlepszych standardów prawniczych i biznesowych. Dzięki znajomości otoczenia biznesowego jak i prawnego jesteśmy w stanie zaproponować klientom kancelarii nowatorskie, szybkie oraz skuteczne rozwiązania problemów.
  Kancelaria działa na rzecz organizacji, społeczności lokalnych oraz pojedynczych osób prowadząc działalność charytatywną i pro publico bono.
  Kancelaria świadczy usługi prawne w języku polskim oraz angielskim.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Translado »

  Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi językowej, w tym tłumaczenia zwykłe, tłumaczenia specjalistyczne oraz tłumaczenia stron WWW.

  Nasza oferta obejmuje wszystkie języki europejskie. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach, w tym: prawo, umowy, finanse, bankowość, ubezpieczenia, marketing, korespondencja, CV, artykuły naukowe, dokumenty techniczne.

  Jakość i precyzja to nasz priorytet. W biurze Translado (www.translado.pl) wiemy, że tłumaczenie to nie lada wyzwanie. Dlatego wciąż udoskonalamy proces rekrutacji, współpracując wyłącznie z najzdolniejszymi tłumaczami - ekspertami w swojej dziedzinie, którzy podzielają naszą pasję do tłumaczeń.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura: www.translado.pl

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chroń swoją własność intelektualną »

  Nasza firma zajmuję się pomocą prawną z zakresu ochrony własności intelektualne. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie znającymi się na swojej pracy. Klien jest dla nas najważniejszy. W naszą pracę wkłady serce i zdobyty profesjonalizm. Nie czekaj dłużej, zadzwoń i spotkaj się z nami. Odwiedź naszą stronę i dowiedź się więcej.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Niemcy »

  Kancelaria adwokacka GRAU to firma oferującą wyspecjalizowaną obsługę prawną. Naszą specjalnością jest: prawo handlowe. Obsługa prawna również w języku polskim/ angielskim. Konkurencyjne ceny - to nas wyróżnia.Wyspecjalizowane i świadczone z dużym zaangażowaniem usługi prawne połączone z absolutną lojalnością wobec naszych klientów charakteryzują naszą kancelarię i decydują o naszym sukcesie.Świadczymy porady prawne.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: