Podkategoria: Prawo - strona 18 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »
 • Adwokat Lublin »

  Kancelaria Adwokacka adwokatów Piotra Janasa i Luizy Krawczyńskiej świadczy usługi prawne polegające na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu pism procesowych, opinii prawnych, umów, reprezentowaniu przed sądami, organami administracji, organami ścigania, jak również organami państwowymi i innymi instytucjami oraz w negocjacjach pomiędzy stronami.

  Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, osób prawnych oraz prowadzi sprawy klientów indywidualnych. Prowadzimy kompleksową obsługę prawną, jak również świadczymy pomoc prawną w konkretnych sprawach klientów. Działalność Kancelarii opiera się na zasadach etyki, rzetelności i profesjonalizmu zawodowego.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Consilior Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Grądys w Częstochowie »

  Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców, firm, spółek.
  Reprezentacja przed sądami, organami administracji. Obsługa prawna osób nie prowadzących działalności gospodarczej.
  Odszkodowania, pozwy, sprawy cywilne, gospodarcze, karne, administracyjne, alimenty, rozwody, podział majątku, spadki.
  Sporządzanie pozwów, sprzeciwów, apelacji. opinii prawnych. Usługi online.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gowin i Wspólnicy »

  Gowin i Wspólnicy to kancelaria prawnicza, która zawsze szuka najbardziej optymalnych rozwiązań dla każdego swojego klienta, zachowując przy tym najwyższe standardy obsługi prawnej. Gowin Kancelaria wywodzi się z rynku nieruchomości, jednak w tej chwili skupia grono najlepszych prawników posiadających spore doświadczenie we wszelkich sprawach dotyczących prowadzenia procesu inwestycyjnego, obrotu nieruchomościami, komercjalizacji obiektów handlowych, obsługi wszelkiego rodzaju spółek czy też prawa energetycznego. Zakres naszych kompetencji jest stale poszerzany, by jak najlepiej dopasować się do oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Adwokat Beata Nowakowska oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych jak również przedsiębiorców. Ze względu na swą lokalizację kancelaria oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów z Gdańska i Pomorza i osób, których interes prawny jest związany z Pomorzem
  Portal internetowy kancelarii oferuje możliwość skorzystania z usług prawnych takich jak: opinie prawne, porady prawne online ( porady prawne przez Internet ), zamówienie określonego pisma wg informacji klienta. Warto zapoznać się z pełną ofertą usług prawnych online. Oczywiście, kancelaria prowadzi również tradycyjne porady prawne, a także reprezentuje swoich klientów przed sądami i urzędami.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Anna Poniedziałek Kielce »

  W KANCELARII NOTARIALNEJ Anny Poniedziałek każdy klient może liczyc na fachową poradę i pomoc w gąszczu prawnych przepisów. Kancelaria pracuje pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Jeżeli jednak w związku z obowiązkami klienta lub innymi okolicznościami istnieje potrzeba umówienia spotkania notarialnego w innym terminie, po wcześniejszym umówieniu terminu jest to mozliwe, w tym również w dni wolne od pracy. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne porady prawne »

  Serwis porad prawnych powstał z myślą o Klientach poszukujących taniego lecz profesjonalnego wsparcia prawnego i stawiających na najwyższą jakość, rzetelność i profesjonalizm świadczonych usług.

  Oferujemy naszym Klientom dogodne warunki usług w zakresie doradztwa prawnego.

  Porady w naszym Serwisie świadczone są wyłącznie przez doświadczonych prawników-praktyków, którzy gwarantują najwyższą jakość usług za konkurencyjne ceny.
  Nie zatrudniamy studentów i prawników bez doświadczenia w świadczeniu poradnictwa prawnego.

  W naszym Serwisie każdy Klient traktowany jest indywidualnie.
  Nie udzielamy schematycznych odpowiedzi na pytania Klientów.

  Serwis umożliwia skorzystanie z doradztwa prawnego bez wychodzenia z domu i krępujących wizyt w kancelariach adwokackich czy radcowskich.

  Starannie zajmiemy się problemami naszych Klientów.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ICTA Consulting »

  Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne m.in. z zakresu prawa handlowego, prawa upadłościowego i naprawczego. Zajmujemy się upadłością oraz postępowaniem naprawczym podmiotów dotkniętych problemami finansowymi.

  Doświadczenie obejmuje szeroki zakres zagadnień zarówno prawnych, ekonomicznych jak i związanych z przemysłem.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Piotrków Trybunalski »

  Kancelaria radcy prawnego Małgorzaty Książek świadczy profesjonalną pomoc prawną prawną dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, a także usługi prawne drogą elektroniczną. Świadczymy pomoc prawną w ramach następujących specjalizacji:
  - windykacja należności na etapie przedprocesowym, procesowym, egzekucyjnym;
  - projekty umów i pism procesowych;
  - sporządzanie opinii prawnych;
  - prawo rodzinne (rozwody, podziały majątku, alimenty);
  - prawo cywilne;
  - prawo podatkowe;
  - dochodzenie roszczeń w sprawach ubezpieczeniowych (odszkodowania);
  - prawo handlowe;
  - prawo administracyjne;
  - prawo pracy i ubezpieczeń społecznych;
  - prowadzenie negocjacji, pośrednictwo w zawieraniu umów;
  Oferujemy również zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych i egzekucjach komorniczych. Nasze doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm to gwarancja bezpieczeństwa prawnego i zadowolenia naszych klientów.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Łódź »

  Strona internetowa Radcy Prawnego Ryszarda Krycha. Kancelaria Prawna mieści się w Łodzi, oferuje szereg usług prawnych. Serwis prezentuje zakres usług świadczonych przez Kancelarię. Oprócz porad prawnych Kancelaria oferuje sporządzanie pism procesowych, daje możliwość reprezentowania w sądzie każdej instancji. Serwis zawiera również informacje na temat szerokiego spektrum porad prawnych: w sprawach rozwodowych, sprawach lokalowych czy komorniczych. Warto odwiedzić stronę poradyprawne-lodz.pl i dowiedzieć się więcej.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Strona kancelarii adwokata wpisanego również na listę radców prawnych. Kancelaria adwokacka ma są siedzibę w Warszawie, w dzielnicy Ursynów, lecz świadczy usługi na rzecz podmiotów z całego kraju oraz z zagranicy.
  Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu prawa rodzinnego, takich jak sprawy o rozwód i separację. Kancelaria zapewnia pomoc prawną na etapie postępowania przedsądowego oraz pełną reprezentację w trakcie procesów sądowych.
  Dewizą kancelarii jest świadczenie wysokiej jakości usług prawnych w rozsądnej cenie oraz dążenie do maksymalnego zadowolenia klientów kancelarii prawnej.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek »

  Zapraszamy na naszą stronę poświęconą szczegółowym poradnikom o tym jak zakładać spółki w Polsce. Jeśli sam stajesz przed takim przedsięwzięciem to musisz koniecznie do nas zajrzeć a przekonasz się jak łatwy i przyjemny może być ten proces. Dzięki naszym poradom już nie jedna osoba poradziła sobie z założeniem spółki na własną rękę, bez pomocy prawników.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik Warszawa »

  nasza kancelaria przyjmuje zarówno firmy jak i osoby prywatne. Pomagamy przy założeniu działalności gospodarczej, udzielamy porad prawnych i konsultacji oraz pomagamy w sprawach cywilnych, karnych, rozwodowych, spadkowych, pracowniczych czy egzekucyjnych.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • KBG-Adwokaci.pl - Kancelaria Adwokacka Warszawa »

  Jesteśmy znaną i cenioną kancelarią adwokacką, która oferuje profesjonalne porady prawne osobom fizycznym oraz instytucjom. Nasza kancelaria adwokacka mieści się w Warszawie w ścisłym centrum co stwarza bardzo poręczną lokalizację. W KBG pracują obecnie adwokaci: Mariusz Kalejta oraz Marta Banaszak-Gałczyńska. Są to najlepsi specjaliści, którzy nabyli szerokie doświadczenie działając w renomowanych kancelariach. Solidny prawnik jest bardzo ważnym partnerem w każdym biznesie. Każdy, kto posiada własną działalność gospodarczą doskonale wie jak przydatna jest głęboka znajomość prawa. Współpracując z taką kancelarią jak nasza bez stresów można prowadzić firmę, a my kompleksowo wtedy obsługujemy wszelkie zagadnienia prawne. W obrębie oferty kancelarii znajduje się prawo karne, pracy, prawo rodzinne i prawo spadkowe. Jako kancelaria dajemy wsparcie w postępowaniach sądowych oraz w pozostałych sprawach, jakie mają miejsce poza sądem. Pozostajemy do Państwa usług i z przyjemnością udostępnimy odpowiedź na wszelkie zapytania.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • MSP-24 Portal Polskich Przedsiębiorców »

  Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest organizacją non-profit o zasięgu ogólnopolskim. Portal MSP-24, jako platforma komunikacyjna, wspomaga organizację, będąc miejscem swobodnej wymiany doświadczeń, myśli, opinii i komentarzy przedstawicieli grupy Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MSP).

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe spółki »

  Serdecznie zapraszamy na stronę firmową spółki MCT, która zajmuje się wszystkimi sprawami z obsługą, zakładaniem, sprzedawaniem i kupowaniem spółek. Dzięki naszym fachowym poradom oraz profesjonalnemu consultingowi z pewnością prawidłowo załatwimy wszystkie niezbędne formalności.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna PARAGRAF Kamila Pazur- Prawnik Gdańsk »

  Kancelaria Radcy Prawnego PARAGRAF Kamila Pazur oferuje specjalistyczną pomoc prawną: porady prawne, opinie prawne, projekty umów, pisma urzędowe i procesowe oraz prowadzenie sporów przed sądami wszystkich instancji. Naszym Klientom zapewniamy wsparcie w rozwiązywaniu problemów prawnych życia codziennego, w tym w szczególności dotyczących rodziny, zdrowia, majątku i pracy. Zapewniamy także kompleksową obsługę prawną polegającą m.in. na zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów związanych z bieżącym funkcjonowaniem Firm. Usługi wykonywane są w ramach doraźnych zleceń lub stałej obsługi prawnej. Najważniejsze dla nas jest skuteczność w działaniu oraz przejrzyste zasady wynagradzania. Naszym celem jest rozwiązywanie problemów prawnych Klientów oraz zapewnienie każdemu z Nich bieżącej i specjalistycznej obsługi prawnej na najwyższym możliwym poziomie. Dążymy do tego, by nasi Klienci mieli pełne poczucie bezpieczeństwa prawnego, bez względu na zmieniający się stan prawny. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Themi - Prawo Gospodarcze, Obsługa Spółek, Upadłość, Odszkodowania za słupy »

  Kancelaria Prawna Themi, specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej, prawie gospodarczym, oraz odszkodowaniach, w tym odszkodowaniach za bezumowne korzystanie przez zakłady przesyłowe.Themi wykonuje usługi prawne na rzecz przedsiębiorstw w tym min.:restrukturyzacja spółek, windykacja sądowa, reprezentacja w postępowaniach gospodarczych, sprawach związanych z kredytami i pożyczkami, prawo bankowe, prawo pracy, prawo nieruchomości, a także sprawy karne gospodarcze - powstałe w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej i karne-skarbowe, specjalizując się również w arbitrażu. Themi świadczy również usługi prawnicze dla zadłużonych przedsiębiorstw, prowadząc procesy restrukturyzacji, reprezentacji w postępowaniu upadłościowym, postępowaniach egzekucyjnych i likwidacji. Themi reprezentuje przedsiębiorców, wspólników i członków zarządów spółek w procesach o ustalenie ich odpowiedzialności za długi spółki, sprawy z zakresu skargi Pauliańskiej, postępowaniach przed ZUS i US. Themi posiada również wyspecjalizowany zespół prawników specjalizujący się w dochodzeniu odszkodowań, min.: odszkodowania za linie energetyczne i inne linie przesyłowe - tzw. odszkodowanie za słupy, odszkodowania za błędy medyczne, utratę zdrowia i życia, oraz odszkodowania za szkody na majątku.Posiadając doświadczony zespół prawników z wieloletnim doświadczeniem adwokackim, Themi prowadzi nawet najtrudniejsze sprawy.Dzięki rozbudowanej sieci Partnerów Themi świadczy usługi na terenie całego kraju.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego »

  Na rynku działa coraz więcej firm specjalizujących się w kościelnych procesach o stwierdzenie nieważności małżeństwa, zwanych popularnie, i zarazem mylnie, "rozwodami kościelnymi". Jak spośród nich wybrać tę najlepszą? Oczywiście nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie który prawnik-kanonista jest najlepszy, jednakże przeszukując strony internetowe warto zwrócić uwagę na Kancelarię Prawa Kanonicznego Ars Legis Agendi. Firma ta świadczy kompleksowe usługi związane z uzyskaniem stwierdzenia nieważności małżeństwa kościelnego w każdym stadium sprawy, jak również przed jej wniesiem.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria kanoniczna Honestas - Stwierdzenie nieważności małżeństwa, rozwód kościelny »

  Kancelaria kanoniczna Honestas s.c. - Rozwód kościelny czyli poprawnie stwierdzenie nieważności małżeństwa to domena naszej firmy. Zapraszamy do korzystania z usług wszystkich, którzy chcą uporządkować swoje życie i rozpocząć jego kolejny rozdział. Naszą misją jest pomoc w tych trudnych chwilach jakich jest rozstanie.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Zakopane »

  Kancelaria Radców Prawnych Gacek, Posadzka-Gil s.c świadcząc usługi prawne, podejmuje wszelkie działania w interesie klientów z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie wiedzy i sztuki prawniczej. Zapewniamy zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym kompleksową obsługę prawną. Każdą firmę oraz klienta prywatnego traktujemy z najwyższą starannością z poszanowaniem zada etyki i tajemnicy zawodowej. Współpracujemy z innymi kancelariami oraz podmiotami wyspecjalizowanymi w poszczególnych dziedzinach prawa. Gwarantujemy poufność wszelkich danych i informacji pozyskanych od Klientów w związku ze świadczeniem przez nas pomocy prawnej na ich rzecz. Niezależnie od stopnia trudności i skomplikowania sprawy klienci naszej Kancelarii mogą zawsze liczyć na kompleksową pomoc prawną z naszej strony.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: