Podkategoria: Prawo - strona 19 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »
 • Kancelaria Prawna Konieczny Polak - obsługa przedsiębiorstw »

  Kancelaria Prawna Konieczny Polak w Poznaniu specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, w tym obsługa procesów inwestycyjnych, obsługa prawna nieruchomości, przekształcenia przedsiębiorstw, prawo reklamy i marketingu. Kancelaria posiada wykwalifikowany zespół radców prawnych i prawników oraz gotowe rozwiązania prawne możliwe do zastosowania w codziennej praktyce gospodarczej. Kancelaria doradza i uczestniczy również w realizacji złożonych procesów inwestycyjnych.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog prawny »

  Nasz blog jest dla osób chcących skorzystać z pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego lub finansowego. Na naszej stronie, znajdziesz głównie zasoby wiedzy prawnej, jakim są zamieszczone tam bezpłatne porady prawne w postaci opinii prawnych z różnych dziedzin prawa. W swoich szeregach mamy doświadczony prawników, którzy zamieszczają na naszym blogu ciekawe opinie prawne oraz porady. Korzystając z nasze strony masz gwarancję, że twój problem zostanie rozwiązany w sposób rzetelny i profesjonalny. Zamieszczone na naszej stronie porady prawne za darmo, umożliwią Ci, błyskawiczne rozwiązanie problemu prawnego. Zapraszam do korzystania z naszej strony.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna - Anna Kołodziejska »

  Jeśli szukasz dobrej, rzetelnej obsługi prawnej to skontaktuj się z nami. W naszych szeregach jest wielu wykwalifikowanych prawników, którzy zaopiekują się nawet najtrudniejszymi sprawami. Nasze specjalności to:
  - prawo rodzinne - rozwody, alimenty, podział majątku, mediacje
  - prawo pracy
  - prawo gospodarcze
  - prawo ubezpieczeń społecznych
  Skorzystaj z naszego doświadczenia a nie będziesz zawiedziony. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adwokat dr Anna Supranowicz »

  Kancelaria Adwokacka oferuje pomoc prawną, w zakresie wszystkich dziedzin prawa, w szczególności prawa karnego oraz prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i gospodarczego. Kancelaria prowadzi obsługę prawną zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.Kancelaria świadczy dodatkowo usługi pomocy prawnej online.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Honoratus-Lex »

  Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej Kancelarii Prawnej Honoratus-Lex. Nasza firma ma siedzibę w Krakowie. Świadczymy usługi prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Praktyka naszej Kancelarii Prawnej obejmuje prawo cywilne, spadkowe, rodzinne, pracy i gospodaracze. Udzielamy porad prawnych, piszemy pisma, umowy oraz poddajemy je analizie. Oferujemy także reprezentację. Dla firm przygotowaliśmy usługę stałej obsługi prawnej. Zapraszamy także do zapoznania się z naszym blogiem "prawo dla każdego". Zawiera on ciekawe artykuły dotyczące szeroko pojmowanej problematyki prawnej.
  Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Gierszewski Robert Kancelaria Radcy Prawnego - kancelaria adwokacka Koronowo i Bydgoszcz. Prawnicy oferują porady prawne, pisanie pism procesowych (pisma procesowe), zastępstwa procesowe, odszkodowania i windykacja. Radca prawny, kancelaria adwokacka Koronowo i Bydgoszcz. Zapraszamy - kancelarie adwokackie. Oferjemy pomoc W siedzibie jak i osobiście np. u klienta w domu.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Olsztyn »

  Kancelaria Laskowski i Partnerzy kompleksowo obsłużą prywatnych kontrahentów z różnego zakresu prawa. Zwłaszcza podatki i pełne kluczków wokół prawa podatkowego to podstawowy, aczkolwiek nie jedyny, grunt obszar działań kancelarii. Kancelaria Radców Prawnych znajduje się w w kamienicy w Olsztynie na ul. Mickiewicza (nie daleko instytucji ZUS). Oprócz prawa podatkowego firma podejmuje zagadnienia prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa cywilnego, odszkodowań i innych aspektów dziedziny prawa. Na firmowej witrynie internetowej znajdziesz specjalizacje dotyczące prawników wchodzących w skład spółki partnerskiej.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Olsztyn »

  Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Rzeszów »

  Spółka partnerska Pilut & Bolek Kancelaria Radców Prawnych to doświadczony zespół radców prawnych oferujących swoje usługi na najwyższym poziomie. Zapewnia profesjonalne porady prawne i kompleksową obsługę zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria odszkodowawcza Łódź »

  Kancelaria prawna Anna Janicka wita.
  Pani adwokat służy ludziom z Łodzi i pobliskich miejscowości od 2007 r.
  Kancelaria odszkodowawcza skupia się na sprawach o alimenty, rozwody, błędy lekarskie i odszkodowania.
  Mecenas Janicka pochyla się nad poszkodowanymi więc reprezentując osoby fizyczne a również firmy przed instytucjami i sądami dba o jak najlepszy wynik końcowy.
  W sprawach spadkowych, rodzinnych, cywilnych czy karnych każdy z osobna może liczyć na doradztwo prawne za przystępną cenę.
  Adwokat-Janicka jest w swoim żywiole, gdy ma możliwości negocjacji i mediacji.
  Wśród akt i dokumentów jest mnóstwo za odszkodowania za błędy medyczne i lekarskie.
  Kancelaria adwokacka stoi za swoimi klientami murem i nie cofa się gdy trzeba beznadziejną sprawę zakończyć z jak najlepszym wynikiem.
  Dba o petenta i otacza szacunkiem oraz zrozumieniem reprezentując go przed sądami.
  Lokal kancelarii prawniczej wybudowany jest w miejscowości Łódź.
  Porady, mapka dojazdu i wzory akt do ściągnięcia ze strony web kancelarii prawnej.
  Każdy bez wyjątku jest ważny i otrzyma należne oraz fachowe wsparcie adwokackie.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za słupy energetyczne »

  Odszkodowania za słupy energetyczne odszkodowaniezaslup.pl to strona informacyjna Kancelarii Prawnej Themi specjalizującej się w dochodzeniu odszkodowań za słupy energetyczne i inne linie i urządzenia przesyłowe, bezumownie wykorzystywane przez zakłady energetyczne i inne przedsiębiorstwa przesyłowe. Informacja o możliwości dochodzenia odszkodowań i ustanowienia służebności przesyłu na gruntach należących do rolników i innych osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Informacje o podstawach prawnych i praktyce wyznaczania pasa ochronnego (strefy ochronnej lub pasa technologicznego) wokół linii energetycznych, gazociągów, wodociągów i linii telekomunikacyjnych. Bezpłatna analiza możliwości dochodzenia roszczeń o odszkodowanie i opłatę za służebność przesyłu od przedsiębiorstw przesyłowych, oraz bezpłatna wycena możliwego do dochodzenia odszkodowania za słupy i linie energetyczne oraz opłaty za służebność przesyłu, oraz ocena możliwości usunięcia linii energetycznych, gazowych, wodociągowych i telekomunikacyjnych z obszaru nieruchomości Klienta.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lucyna Filas Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych i przedsiębiorstw. Świadczy pomoc prawną przy rozwodach i spadkach. Prowadzi sprawy alimentacyjne i podatkowe. Bliższe informacje na stronie internetowej Kancelarii www.kancelaria-filas.pl lub pod numerem telefonu 608 844 342.

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Trinity - Doradztwo Finansowe »

  Posiadasz młodą i prężnie rozwijającą się firmę? Potrzebujesz zastrzyku kapitału, aby jeszcze skuteczniej rozwijać swoją markę i realizować zamierzone strategie? Grupa Trinity proponuje wkład finansowy w ramach inwestycji typu private equity nie mniejszy niż 1 milion złotych przy horyzoncie inwestycyjnym na minimum 2 lata. Fundusze private equity z udziałem Gupy Trinity to sprawdzony i pewny sposób na pozyskanie niezbędnego kapitału. W ramach współpracy spółka dzieli się swoim doświadczeniem biznesowym i doradczym. Grupa Trinity to doświadczony doradca biznesowy, który przez lata budował swoją pozycję na rynku doradztwa biznesowego. Spółka sprawnie porusza się w obrębie prawa, finansów oraz inwestycji. Sprawdź koniecznie katalog usług Grupy Trinity i postaw na profesjonalny i skuteczny rozwój swojej marki!

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk »

  Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie autorskim, prawie zamówień publicznych oraz prawie nowych technologii. Doradztwo i porady prawne, sprawy sądowe, kompleksowa obsługa prawna.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław »

  Kancelaria Notarialna Katarzyna Derkowska. Notariusz we Wrocławiu wykonuje czynności notarialne - powstają one wtedy gdy obie strony są obowiązane lub chcą nadać formę notarialną. Notariusze we Wrocławiu dokonują następujących czynności:
  - sporządzają akty notarialne;
  - akty poświadczenia dziedziczenia;
  - poświadczenia notarialne;
  - wypisy, odpisy i wyciągi róznych dokumentów;
  - doręczają rózne oświadczenia
  - spisują wszelkie protokoły
  - przyjmują na przechowanie dokumenty i pieniądze oraz papiery wartościowe
  - sporządzają, na życzenie obu stron umowy, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów
  - sporządzają wszelkie inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.
  Nasza kancelaria notarialna mieści się w samym centrum Wrocławia - przy pl. Solnym w zabytkowej kamienicy doskonale zaadaptowanej pod wszelką działalność prawną i notarialną.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Poznań »

  Kancelaria specjalizuje się głównie w zakresie procesów – cywilnych, karnych, administracyjnych i gospodarczych, lecz świadczy również kompleksowe usługi prawne dla małych i średnich przedsiębiorstw, na które składa się obsługa prawna firm, doradztwo prawne oraz pomoc prawna.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Szczecin »

  DUO Polska oferuje szeroki wachlarz usług związanych z pomocą prawną po wypadkach komunikacyjnych i powstałych w ich wyniku szkody na osobie. Firm oferuje wynajem aut zastępczych z OC sprawcy w Szczecinie, odzyskiwanie odszkodowań należnych z tytułu udziału wypadku. DUO to dynamiczny, młody i profesjonalny zespół prawników, który zdobędzie dla Ciebie zadośćuczynienie. Firma świadczy też usługi wynajmu samochodów osobowych, dostawczych i windykację należności.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat grudziądz »

  Kancelaria Adwokacka Grażyna Jędras - Szulta pomoże Państwu w różnych trudnych sprawach. Wszyscy wiemy, że obecnie sprawy rozwodowe czy prawo rodzinne są bardzo skomplikowane i wymagają naprawdę dużej wiedzy i doświadczenia, by obronić swoich praw. Dlatego nasza kancelaria może zaoferować Państwu najwyższą jakość usług. Posiadamy na swoim koncie wiele udanych i wygranych spraw. Doradzamy naszym klientom, którzy nam zaufali i powierzają nam kolejne sprawy. Dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Warszawie »

  Kancelaria Prawna - Chyl i Wspólnicy oferuje wszechstronne usługi prawne podobnie jak na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, instytucji państwowych i samorządowych. Jeśli posiadacie Państwo kłopot natury prawnej, nie wiecie jak pisać dokument do sądu, potrzebujecie adwokata w sprawie natury karnej, pragniecie prawidłowo zabezpieczyć swoje transakcje w umowie, stworzyć spółkę albo Państwa dostarczyciel nie wywiązuje się ze swych zobowiązań, nasza Kancelaria zaproponuje Państwu skuteczne i pełne rozwiązanie sprawy

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy i prawo karne »

  Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Kancelaria specjalizuję się w prowadzeniu sporów sądowych z zakresu prawa cywilnego i karnego oraz świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: