Podkategoria: Prawo - strona 20 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »
 • Adw. Grzegorz Magdziarz / sprawy karne »

  Adwokat Grzegorz Magdziarz jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Tu też założył swoją Kancelarię Adwokacką specjalizującą się w prawie karnym, karnym skarbowym oraz prawie wykroczeń. Doświadczenie zdobył także w sprawach z obszaru prawa cywilnego, rodzinnego i administracyjnego. Bierze udział w sprawach tak przed sądem I instancji, sądem odwoławczym oraz Sądem Najwyższym. Przygotowuje pisma procesowe, wnioski i środki zaskarżenia. Udziela porad, przygotowuje opinie, a także bierze udział w negocjacjach. Podejmuje się także spraw skomplikowanych, wielowątkowych oraz tych, w których używane jest tymczasowe aresztowanie. Szczegóły dotyczące kancelarii znaleźć można na stronie:

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KUŚNIERZ & MILCZAREK Prawnicy »

  Prawo spółek, prawo cywilne, prawo karne, prawo wykroczeń, prawo spadkowe, prawo rodzinne, prawo podatkowe, prawo administracyjne, prawo budowlane, prawo pracy, prawo na dobrach niematerialnych, a także prawo ochrony konkurencji i konsumentów – to dziedziny, w których zawsze można zwrócić się do Kancelarii Adwokackich w Gorzowie Wielkopolskim. Kancelarie Adwokackie współtworzą adwokat Wojciech Kuśnierz i adwokat Jacek Milczarek. Do kooperacji zapraszają kontrahentów indywidualnych i podmioty gospodarcze, także spółki prawa handlowego. Oferują im profesjonalną obsługę a w wypadku podmiotów gospodarczych, stałą współpracę na sprzyjających warunkach. Podejmują się reprezentacji swoich klientów przed wszelkiego typu urzędami oraz przed sądami wszystkich instancji. Pomagają w ubezpieczeniach i w uzyskaniu odszkodowań. Szczegółowe informacje dotyczące kancelarii można uzyskać na stronie.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Kancelaria Rady Prawnego Joanny Prochownik znajduje się w Szczecinie, a dokładnie na Prawobrzeżu Szczecina. Wiele lat doświadczenia oraz praktyki pozwala świadczyć wysoce profesjonalne i solidne usługi prawne na wielu polach. Działalność kancelarii sprowadza się do między innymi prowadzenia spraw sądowych, prowadzenia spraw pozasądowych, sporządzania opinii prawnych, udzielania rad i konsultacji, sporządzania umów i sprawdzania umów oraz wiele innych. Wszelkie problemy prawne mogą być rozwiązane szybko i bardzo skutecznie przez adwokata w Szczecinie.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADW. WITOLD POSPIECH prawo majątkowe »

  Rejestracją spółek i przedsiębiorców, modernizacją podmiotów w KRS, a także pomocą prawną w procesie tworzenia, prowadzenia, czy likwidacji aktywności gospodarczej zajmuje się Kancelaria Adwokacka Seriusza Pospiecka i Piotra Kowalskiego. Generalnie specjalizuje się ona bowiem w obsłudze podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, a to oznacza, że nie obce jest im prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo egzekucyjne i prawo łowieckie. Dzięki temu mogą udzielać biegłych wskazówek prawnych, a także sporządzać opinie prawne i projekty umów. Zajmują się także opiniowaniem dokumentacji związanej ze stosunkiem do pracy i ubezpieczeniem społecznym oraz prawem podatkowym. Kancelaria Adwokacka Serdiusza Pospiecha i Piotra Kowalskiego funkcjonujew ramach Kancelarii Prawnych Witold Pospiech, Sergiusz Pospiech i Piotr Kowalski. Dzięki scalonym siłom mogą bardziej czynnie pomagać zgłaszającym się do nich kontrahentom. Więcej informacji dotyczących Kancelarii znaleźć można na stronie:

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Zadośćuczynienie Renta »

  Blog zawiera wyjaśnienie przepisów prawa dotyczących roszczeń o odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę. Kolejne wpisy na blogu stanowią wyjaśnienie roszczeń przysługujących w razie wypadku komunikacyjnego, szkody na osobie, mieniu, a także innych podstaw odszkodowawczych. Autor bloga, który jest praktykującym adwokatem przekazuje również praktyczne wskazówki pomagające w szybkim i efektywnym uzyskaniu rekompensaty za doznaną szkodę. Blog jest skierowany do osób, które w wyniku rozmaitych zdarzeń losowych doznały szkody lub krzywdy i potrzebują pomocy w zorientowaniu się, jakie przysługują im uprawnienia. Blog w swym założeniu jest pisany przystępnym językiem z możliwie jak największym ograniczeniem niezrozumiałej terminologii prawniczej.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Mazowsze: Płock, Płońsk, Sochaczew »

  Witryna internetowa Kancelarii Adwokackiej mecenasa Grzegorza Woźniaka.
  Pomoc prawna dla firm i osób indywidualnych.
  Działamy na obszarze Mazowsza, posiadamy filie w Płocku i w Wyszogrodzie.
  Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PATENTOWA RAWA&RAWA SP. J. kancelaria patentowa »

  Kancelaria Patentowa Rawa & Rawa Spółka Jawna z Torunia zajmuje się pomocą w uzyskaniu właściwej ochrony prawnej dla wszelkiego rodzaju inwencji twórczych, rozumianej jako własność przemysłowa. Dla osób, które pierwszy raz zetknęły się z aktywnością takiego podmiotu, starczy wniosek „pomoc w patentowaniu”. Tym właśnie zajmuje się ta Kancelaria. Wszelakie arkana przepisowe zostaną Państwu przybliżone. Przy pomocy Kancelarii Patentowej Rawa & Rawa Spółka Jawna zdobędziecie Państwo ochronę dla tego wszystkiego, co sami stworzyliście. Spółka ta prowadzona jest przez wykwalifikowane figury, posiadające szeroką wiedzę na temat przepisów z różnych dziedzin. Serwują one pomocą legalną dla każdego Klienta. Eksperci Kancelarii pomogą Państwu zidentyfikować tajniki zgłaszania towaru do ochrony prawnej w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Drobiazgowe informacje znajdziecie Państwo na stronie.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Poznań »

  Najlepszy notariusz w Poznaniu zaprasza do współpracy wszystkich, którzy potrzebują pomocy notarialnej. Nasza kancelaria zajmuje się wieloma trudnymi sprawami z wielkim powodzeniem. Dodatkowe informacje można uzyskać za pośrednictwem Naszej strony internetowej.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne online »

  Porady prawne online. Potrzebujesz niedrogiej porady prawnej - to jest miejsce dla Ciebie. Wygodny i szybki sposób rozwiązania swojego problemu prawnego. Porad udzielają profesjonalni prawnicy.
  Porady prawne przez internet są dla wszystkich, którzy potrzebują rzetelnej porady prawnej a nie mają czasu żeby czekać na termin u prawnika. Wszędzie drogo, informacje skąpe i uzyskana pomoc czasami wątpliwa, szczególnie jak się dobrze nie zapamięta treści udzielonej porady. W internecie taka pomoc będzie tańsza, szybka i skuteczna. Cena jak za tak fachową pomoc jest wręcz śmiesznie niska w porównaniu do tradycyjnych usług prawnych.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADW. ANDRZEJ JEMIELITA prawo karne »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Jemielity powstała, aby zapewnić swoim Klientom dojście do usług prawnych na najwyższym poziomie. Proponuje profesjonalne poparcie w obszarze prawa karnego, porządkowego, cywilnego, a dodatkowo prawa obrotu nieruchomościami. Swoją propozycję adresuje do szerokiego grona Klientów, wśród których znajdują się zarówno podmioty oszczędnościowe, jak również osoby fizyczne nie prowadzące osobistej działalności. Szeroki wybór usług, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz partnerska współpraca to gwarancja satysfakcji nawet najbardziej wymagających osób. Adwokat Andrzej Jemielita działa profesjonalnie od 1995 roku. Jego bogate doświadczenie procesowe w połączeniu z wszechstronną i bezustannie aktualizowaną wiedzą prawniczą pozwalają liczyć na w pełni biegłe doradztwo lub doraźną pomoc w konkretnej sytuacji. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »


  O nas i o naszej usłudze

  Vindi CaseSM to zupełnie nowatorski pomysł na rynku wierzytelności, dający receptę na to jak Szybko – Skutecznie – Tanio odzyskać swoje należności. Dla sprawnego i skutecznego odzyskiwania długów pozyskaliśmy do współpracy dużą kancelarię prawną oraz bardzo skuteczną kancelarię komorniczą. Dzięki umowie stałej współpracy i dużej liczbie zleceń kierowanych do tych kancelarii, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu stałą, niską cenę, za kompleksowe przeprowadzenie postępowania przedsądowego, sądowego oraz egzekucji komorniczej.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Strona zawiera ofertę Kancelarii Notarialnej prowadzonej przez Elżbietę Drążek. Nasza kancelaria oferuje pełen zakres usług notarialnych, m.in. sporządzamy akty notarialne, spisujemy protokoły, przyjmujemy na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządzamy projekty oświadczeń i innych dokumentów. Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy. Zapewniamy pełen profesjonalizm i dyskrecję.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych Mroczek & Partnerzy »

  Nasza kancelaria świadczy wszelkie usługi prawne dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Specjalizujemy się w każdym rodzaju prawa i poradzimy sobie z każdą sytuacją. Prawo cywilne, pracy, handlowe, gospodarcze czy rodzinne jest nam bardzo dobrze znane.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA Sławomira Zagajewskiego usługi prawnicze »

  Określenie praw rodzicielskich lub praw do opieki nad dzieckiem z pewnością nie jest przyjemne. Istotne, żeby wszelkie formalności od strony prawnej były fachowo zamknięte. Adwokat Sławomir Zagajewski urzędujący w kancelarii znajdującej się w Żyrardowie przy ulicy Okrzei udostępni rzetelnej pomocy prawnej w każdym przypadku. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, ale w podobny sposób prawa karnego i gospodarczego. Przygotowuje akty oskarżenia i reprezentuje Klientów w sądzie. Udzieli porad prawnych w każdej sytuacji. Pomoże przy determinowaniu alimentów czy praw do opieki nad dzieckiem. Wszelkie zlecenia traktuje z adekwatną powagą, tym samym w ciągu wieloletniej praktyki w zawodzie adwokata udało mu się zdobyć grono powierzonych Klientów. Do zapoznania się ze szczegółową ofertą inwitujemy na stronę internetową kancelarii.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  W codziennej pracy skupiam się na wygrywaniu sporów sądowych. Preferuję spory gospodarcze i sprawy cywilne dotyczące tematyki umów, nieruchomości i odszkodowań. Oferuję stałą obsługę przedsiębiorców.
  Zajmuję się też sprawami karnymi, administracyjnymi oraz także pracowniczymi. W swojej pracy staram się opracować, a potem zrealizować najlepsze dla klienta rozwiązanie jego problemów. Do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny, rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Za cel stawiam sobie efektywność podejmowanych przeze mnie działań prawnych.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Adwokat Wrocław to Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Iwo Klisz. Kancelaria oferuje świadczenie usług prawnych na rzecz osób fizyczny i przedsiębiorców. Z zakresie głównych zainteresowań Kancelarii adwokackiej pozostaje prawo karne, prawo cywilne, prawo pracy, prawo rodzinne i spadkowe oraz prawo gospodarcze. Z szerokiego wchlarzu usług prawnych polecamy porady prawne, które mogą być udzielane w siedzibie kancelarii adwokackiej bądź za pośrednictwem internetu. Sporządzamy również opinie i ekspertyzy prawne w zakresie powyżej wskazanych gałęzi prawa. Opinie prawne, a także porady prawne udzielane są tylko przez doświadczonych prawników posiadających wpisy na listę adwokatków. Kancelaria adwokacka zajmuje się także prowadzenie postępowań sądowych, spornych, administracyjnych i egzekucyjnych. Reprezentujemy powodów, pozwanych, wnioskodawców, wierzycieli i dłużników. Prowadzimy sprawy o odszkodowania, zadośćuczynienia, rozwód, aliementy separację, spadkowe. Zajmujemy się także windykacją roszczeń oraz stałą obsługą przedsiębiorców. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna EVENTUM »

  Strona kancelarii prawnej specjalizującej się w prawie odszkodowań i ubezpieczeń. Prawnicy specjalizujący się w sporach z ubezpieczycielami o odszkodowania po wypadkach. Pomoc prawna dla Poszkodowanych po wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, poszkodowanych przez żywioły jak powodzie, huragany, pożary, pomoc prawna w walce o odszkodowania za błędy medyczne.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uchylenie »

  Woźnicki Malecha Krzeminski Noga Kancelaria Prawnicza. Pełna obsługa prawna i podatkowa procesów restrukturyzacyjnych - restrukturyzacja zadłużenia spółki, windykacja należności. Prawnik, Radca prawny, syndyk, adwokat Warszawa, woj. Mazowieckie. Działanie na szkodę spółki, stwierdzenie nieważności czy też unieważnienie i uchylenie uchwał, zamówienia publiczne, Odpowiedzialność członków zarządu spółki, pranie brudnych pieniędzy i inne zagadnienia. Naruszenie praw akcjonariuszy mniejszościowych, wyłudzenie zwrotu podatku VAT, narażenie podatku na uszczuplenie, wyłudzenie funduszy unijnych, przetargi doradztwo.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Nasza Kancelaria Adwokacka jest nowoczesną firmą oferującą usługi prawne na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województwa zachodniopomorskiego. Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową oraz profesjonalną obsługę Klientów indywidualnych, przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego, wspólnot mieszkaniowych, oraz innych podmiotów. Prowadzimy sprawy z zakresu między innymi: prawa handlowego, prawa pracy, prawa karnego (broniąc oskarżonych, jak również pomagając osobom Pokrzywdzonym), procesów sądowych, obsługi obrotu nieruchomościami, windykacji należności oraz dochodzeniu odszkodowań.Spory pomiędzy inwestorami a wykonawcami, błędy w sztuce budowlanej, i inne; dochodzimy odszkodowań z tytułu błędów w sztuce budowlanej; opracowujemy kontrakty na realizacje inwestycji budowlanych; reprezentujemy przed organami administracyjnymi wszystkich instancji, przygotowujemy odwołania, zażalenia i skargi, pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń, koncesji i innych dokumentów.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • LECH SOBOLEWSKI porady prawne »

  Kancelaria Adwokacka prowadzi swoją aktywność na terenie Olsztyna, dzięki współpracy dwóch wybitnych Adwokatów: Lecha i Wojciecha Sobolewskich. Ich bogate doświadczenie zawodowe i duża, nieustannie aktualizowana wiedza prawnicza stanowią solidną podstawę funkcjonowania kancelarii, w której odnajdą Państwo całościowe wsparcie w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, karnego lub postępowania przed Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. Klienci liczyć mogą nie tylko na obsługę na najwyższym poziomie, lecz także na indywidualne podejście i partnerską kooperację opartą na zaufaniu i szacunku. Kancelaria Adwokacka gwarantuje między innymi reprezentowanie odbiorcę przed sądem, opiniowanie dokumentów, obsługę podmiotów gospodarczych oraz profesjonalne doradztwo. Jest także ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Więcej szczegółowych informacji na stronie.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: