Podkategoria: Prawo - strona 21 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »
 • ZOFIA GRZEGORZEWSKA kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka z siedzibą w Łodzi, wszystkich, którzy nie mogą odkryć się w gąszczu regulaminów ustawowych, animuje do skorzystania z usług prawniczych. Kazimierz Grzegorzewski i Agnieszka Rembelińska to mecenasowie z dużym doświadczeniem profesjonalnym. Ich wiedza daje gwarancję sumiennych porad prawnych. W kancelarii zdobędą Państwo pomoc prawną dotyczącą prowadzenia aktywności gospodarczej, w tym także przedsiębiorstw joint veniture. Adwokaci podejmują się reprezentowania Klientów w sprawach z obszaru prawa porządkowego, w tym przede wszystkim powiązanego z gospodarką gruntami i inwestycjami. Do kancelarii adwokackiej mogą zgłaszać się osoby prywatne, firmy i instytucje, jakie potrzebują obsługi prawnej w obszarze prawa cywilnego, prawa handlowego, rzeczowego lub ochrony konkurencji. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka adwokat dr Joanny Miłkowskiej-Rębowskiej w Łodzi oferuje pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, w szczególności w sprawach o rozwód, podział majątku oraz ustalenie kontaktów z dziećmi, a także prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem windykacji należności, prowadzeniem sporów sądowych, dochodzeniem odszkodowań i zadośćuczynień z tytułu wypadków komunikacyjnych. Kancelaria oferuje także bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców w zakresie opiniowania oraz przygotowywania projektów umów a także reprezentacji przed sądami i innymi organami. Wykształcenie psychologiczne adwokat Joanny Miłkowskiej-Rębowskiej, specjalizacja w zakresie psychologii rodziny, stanowią o dodatkowej sile kancelarii w sprawach rodzinnych.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • MLKancelaria Adwokat z Łódź »

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych w Łodzi świadczy usługi prawnicze. W naszej ofercie posiadamy doradztwo prawne oraz podatkowe. Zajmujemy się egzekucjami, rozwodami oraz sprawami spadkowymi. W naszej kancelarii pracują specjaliści z różnych dziedzin prawa. Oferujemy również pełną obsługę prawną firm.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna - Radca Prawny Waldemar Podel »

  Radca Prawny Waldemar Podel to prawnik biznesu, wieloletni praktyk i ekspert prawa gospodarczego, były syndyk i nadzorca sądowy, doświadczony doradca strategiczny, negocjator, patron, pracodawca oraz opiekun prawników, wykonujących obecnie zawody radcy prawnego, adwokata i sędziego, autor licznych publikacji, w tym książek (ponad 5000 stron) na tematy prawne i biznesowe, wykładowca, prezes fundacji „INSTYTUT COPERNICUS” (promującej przedsiębiorczość). Mecenas świadczy usługi obsługi prawnej firm, windykacji, upadłości oraz sporządzania umów.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Dariusz Makulec- adwokat Warszawa »

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne skierowane do klientów indywidualnych, biznesowych, organizacji społecznych i związkowych. Prowadzimy działalność na licznych obszarach prawa: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo karne, prawo pracy, prawo oświatowe, prawo gospodarcze,
  przedsiębiorcy.Profesjonalizm, skrupulatność, zaufanie i stały kontakt z klientem.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro porad prawnych w Sosnowcu »

  Biuro porad prawnych PomagamySprawnie z siedzibą w Sosnowcu oferuje doradztwo prawne dla osób fizycznych, a także obsługę prawną firm z terenów Śląska i Zagłębia. Udzielamy porad z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, gospodarczego, spadkowego, rodzinnego, prawa wykroczeń,a także prawa pracy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO DOROTA MOROS kancelaria prawna »

  Kancelaria Prawna proponuje kompleksową obsługę prawną dla osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Nasze działania ogniskują się na efektywnym rozstrzyganiu problemów prawnych przedsiębiorców oraz osób fizycznych i udzielaniu im skutecznej pomocy prawnej, w całkowitym zakresie. Jako kancelaria przygotowujemy pisma procesowe, wzory umów, projekty dokumentów korporacyjnych. Naszym klientom biznesowym oferujemy zastępstwo prawne i procesowe w wszelkiego typu postępowaniach, jak również prawne wsparcie obecnej działalności firmy. Zapewniamy pomoc prawną na wszystkich etapach, począwszy od konsultacji prawnych, udziału w negocjacjach, po rozstrzyganie problemów prawnych, w tym prowadzeniu postępowań sądowych. Korzystanie z ciągłej obsługi kancelarii pozwala zoptymalizować koszty i zarazem zagwarantować bezpieczeństwo prawne prowadzonej działalności gospodarczej. Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog prawniczy »

  Niniejszy blog został założony w celu udostępnienia Państwu fachowej wiedzy z zakresu prawa rodzinnego oraz cywilnego. Zamieszczane na blogu porady prawne z zakresu prawa rodzinnego są zupełnie darmowe. Porady prawne są pisane w sposób zrozumiały dla każdego, co umożliwia szybkie zrozumienie zawartych na naszym blogu informacji prawnych. Zapraszam do odwiedzania naszej strony i mam nadzieje, że zawarta tu wiedza prawnicza umożliwi Państwu sprawne rozwiązanie problemów natury prawnej, jak również zaoszczędzenie czau oraz pieniędzy.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • DEJA porady prawne »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabeli Deja z siedzibą w Elblągu zachęca do skorzystania z kompleksowej obsługi prawnej z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, karnego oraz gospodarczego. Doświadczenie adwokat Izabeli Deja, jej staranność zawodowa oraz profesjonalne nastawienie do klienta to walory tej Kancelarii. Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabeli Deja trudni się wieloma czynnościami prawnymi. Udziela rzetelnych wskazówek prawnych z uwzględnieniem wszelkich zmian w kodeksach. Świadczy usługi z zakresu przygotowywania wszystkich wniosków, pism, wzorów umów, wezwań i tym podobnych. Dodatkowo posiada znaczne doświadczenie w reprezentowaniu klienta w postępowaniach przed odpowiednim sądem. Profesjonalne podejście do realizowanego zawodu pozwoliło Kancelarii Adwokackiej Adwokat Izabeli Deja zdobyć wysoką pozycję i renomę wśród klientów. Zapraszamy zatem na naszą stronę www.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urlop Wychowawczy »

  Strona Urlop-Wychowawczy.pl zawiera zawsze aktualne informacje na tematy takie jak: urlop macierzyński, dodatkowy urlop macierzyński (nowość z 2013 roku!), urlop wychowawczy oraz urlop ojcowski.

  Ponadto wyjaśniamy jakie formalności musisz spełnić, aby dostać wybrany urlop na dziecko. Dowiesz się również czy możesz liczyć na zasiłek macierzyński kiedy jesteś na urlopie i jaki będzie jego wymiar.

  Informacje zawarte na stronie Urlop Wychowawczy są zawsze zgodne z obecnym stanem - wnikliwie śledzimy wszelkie zmiany w prawie dotyczące urlopów wychowawczych, macierzyńskich i innych urlopów na dzieci i informujemy o tym naszych czytelników. Dzięki temu każdy pracownik może dostać dokładnie to, czego potrzebuje.

  Stronę dedykujemy również osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą (zarówno jeśli jest to jednoosobowa firma, jak i większe przedsiębiorstwo) oraz działom HR - dzięki naszej stronie wszystkie te osoby będą mogły poznać w przystępny sposób prawo pracy regulujące udzielanie urlopów macierzyńskich, wychowawczych i ojcowskich i prawidłowo je zastosować.

  Dla ułatwienia wprowadziliśmy ponadto dział Druki, Wnioski i Podania, w którym umieszczamy wszystkie istotne formalności dotyczące udzielania urlopów. Ten dział przyda się szczególnie młodym matkom (i ojcom), którym nie w głowie papiery - dla nich najważniejsze jest obecnie dziecko, a nie formalności.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka PRO REO »

  Kancelaria Adwokacka PRO REO w Warszawie adwokata Piotra Staniec zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego, cywilnego, nieruchomości, budowlanego, administracyjnego, rodzinnego oraz karnego. Zakres usług świadczonych przez Kancelarię obejmuje przygotowanie kompleksowych rozwiązań prawnych, jak również pojedynczych opinii prawnych, pism procesowych, a nadto zastępstwo procesowe zarówno przed sądami administracyjnymi oraz powszechnymi, a także przed innymi organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracji rządowej i samorządowej. Kancelaria oferuje jasne i przejrzyste zasady współpracy z klientami w zakresie rozliczeń za świadczone usługi. W zależności od potrzeb klientów i rodzaju sprawy możliwe jest ustalenie wynagrodzenia w formie ryczałtowej lub według stawki godzinowej. Kancelaria działa na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna, notariusze - Warszawa Centrum »

  Kancelaria Notarialna Maria Kokoszczyńska Marta Zachorska-Majdykowska Spółka Cywilna oferuje usługi notarialne. Notariusze są do Państwa dyspozycji w godzinach pracy kancelarii notarialnej, a także w innych terminach na Państwa życzenie. Kancelaria notarialna znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • SPCG adwokat »

  Jeżeli prowadzicie działalność gospodarczą i szukacie dobrego profesjonalisty z zasięgu kompleksowych usług prawniczych, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą krakowskiej Kancelarii SPGC. Oferująca konsulting oraz ekspertyzy, porady i opinie, obsługę prawną obejmującą wszystkie gałęzie prawa, takie jak np.: prawo pracy, prawo konkurencji, prawo podatkowe i celne, prawo własności przemysłowej, prawo spółek handlowych, od chwili zapoczątkowania swojej działalności w 1988 roku, zyskała poważanie oraz renomę wśród małych i dużych firm, nie tylko z rejonu małopolskiego, ale także spoza jego granic. Niedawno, zostaliśmy ogłoszeni, przez gazetę Rzeczpospolita, najlepszą kancelarią prawną z południa Polski. Na naszą reputację pracuje zespół świetnych specjalistów z zasięgu różnych dziedzin prawa. Szczegóły oferty na stronie.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Muzyka dla firm Bez ZAiKS Zpav Stoart »

  Wybór naszego katalogu mediów to rewelacyjny sposób na redukcję kosztów stałych, gdyż nabywanie naszych licencji wraz z darmowymi płytami i radiem internetowym w porównaniu z comiesięcznymi wydatkami na ZAiKS, STOART, SAWP i ZPAV to niewiarygodnie duża oszczędność! Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do wszelkiego rodzaju firm: salony SPA i Wellness, salony kosmetyczne i fryzjerskie, gabinety masażu, solaria sanatoria, domy wypoczynkowe, ośrodki odnowy biologicznej przedszkola, żłobki, szkoły, inne placówki oświatowo-dydaktyczne szkoły rodzenia, gabinety lekarskie, szpitale i przychodnie hotele, ośrodki biznesowe, restauracje, kawiarnie, galerie i pasaże handlowe Cennik LICENCJI Zakłady fyzjerskie 10zł + vat (23%) Zakłady kosmetyczne 10zł + vat (23%) Lokale gastronomiczne 20zł + vat (23%) Hotele pensjonaty itp. 23zł + vat (23%) Pozostałe 10zł + vat (23%) Do każdej umowy naklejka licencyjna i płyta ZA DARMO! Za licencje otrzymuja Państwo fakurę vat. Cena obejmuje miesięczny okres licencyjny. Przy płatności za cały rok z góry 10% RABATU! www.wolne-media.eu

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • GRZĘDA & PAUL & WALCZUK porady prawne »

  Kancelaria Radców Prawnych Grzęda&Paul&Walczuk została stworzona, by opierając się na wiedzy i doświadczeniu, świadczyć najwyższej jakości pomoc prawną. Usługi świadczone są w formie: bieżącej obsługi prawnej, jednorazowego zlecenia, pomocy prawnej świadczonej na odległość i udzielania porad prawnych. Dbamy by kontrahenci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług, dlatego zakres kooperacji oraz jej zasady ustalane są indywidualnie. Co więcej dla zapewnienia szybkiej obsługi prawnej w drobnych, zwykle bezspornych sprawach, w których nie jest wymagany bezpośredni kontakt z klientem, nasza kancelaria prowadzi internetową obsługę prawną. Zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Lublinie bądź skorzystania z formularza, znajdującego się na stronie www.gpw-kancelaria.pl.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Arendt - Białystok »

  Nasza Kancelaria oferuje kompleksowe usługi prawne od porad prawnych, po sporządzanie wszelkich pism procesowych, opinii prawnych, jak też występowanie przed sądami, organami ścigania, urzędami i wszelkimi innymi instytucjami. Kancelaria specjalizuje się w rozwodach, sprawach związanych z władzą rodzicielską, kontaktami, alimentami, sprawach o zapłatę, sprawach z zakresu prawa rzeczowego, czy też spraw z zakresu prawa karnego, prawa wykroczeń i prawa karnego wykonawczego. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Adwokat Marta Arendt w sposób fachowy i rzeczowy ocenia realne szanse przeprowadzenia sprawy w sposób najpełniej realizujący interes Klienta.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Skierniewice. Paweł Zubkiewicz. Komornik Rawa Mazowiecka »

  Komornik Sądowy przy sądzie rejonowym w Skierniewicach. Komornik to funkcjonariusz publiczny, niebędącym urzędnikiem państwowym, niezawisły i podlegający tylko orzeczeniom i ustawom sądowym. Wykonujemy rozstrzygnięcia o roszczeniach cywilnych w drodze przymusu egzekucyjnego. Naszym rewirem komorniczym jest obszar Sądu Rejonowego w Skierniewicach, obejmujący Skierniewice oraz gmin: Bolimów, Godzianów, Maków, Nowy Kawęczyn i Skierniewice.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków - Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Oczkowska »

  Adwokat Kraków - Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Oczkowska świadczy kompleksową obsługę prawną osobom fizycznym i prawnym. Reprezentuje klientów przed wszelkimi organami oraz sądami. Udziela porad prawnych, sporządza opinie prawne i wszelkie pisma procesowe. Pomoc prawna z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa karnego

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • LSU Likwidacja Szkód Ubezpieczeniowych »

  Celem zespołu kancelarii odszkodowawczej LSU jest pomoc poszkodowanym. Od 2006 roku reprezentujemy naszych klientów przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i wszystkimi instytucjami oraz osobami, które są zobowiązane do zapłaty odszkodowania. Każde postępowanie o odszkodowanie za wypadek, na etapie przedsądowym i sądowym, prowadzi prawnik i specjalista ds. szacowania szkód. W likwidacji szkody uczestniczą rzeczoznawcy i konsultanci medyczni (lekarze), odpowiednio do rodzaju likwidowanej szkody: specjaliści ds. szacowania wartości szkód, prawnicy, radcy prawni, adwokaci, lekarze konsultanci, rzeczoznawcy majątkowi, rzeczoznawcy techniki motoryzacyjnej i rekonstrukcji wypadków.Bezpłatnie analizujemy każdy przypadek, umów się na spotkanie z nami.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego »

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego. Tłumaczenia uwierzytelnione pieczęcią tłumacza przysięgłego. Tłumaczenia z języka niemieckiego na język polski oraz z języka polskiego na język niemiecki. Tłumaczenia z zakresu prawa, ekonomii, podatków i inne. Bardzo szybka realizacja zleceń. Ceny negocjowane.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: