Podkategoria: Prawo - strona 22 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · następna strona »
 • ZNANYPRAWNIK -notariusze »

  Kancelaria Notarialna Baran Marta, Kamusińska Maria jest do Państwa dyspozycji przez pięć dni w tygodniu. Udzielamy Państwu niezbędnych informacji oraz drobiazgowo wskazujemy dokumenty potrzebne do danej czynności prawnej. Wszelkie czynności notarialne wykonujemy z zachowaniem tajemnicy zawodowej, która nie ustaje wraz z zakończeniem współpracy. Nasza firma znajduje się w Oświęcimiu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz bardzo bogatą praktykę zawodową dlatego możecie być Państwo pewni, że realizujemy swoje obowiązki na najwyższym poziomie. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz z podmiotami gospodarczymi. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość usług a także Państwa zadowolenie z wyboru naszej kancelarii. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Giełda Spółek z koncesjami i licencjami »

  Zajmujemy się handlem spółkami z licencjami na transport krajowy i transport międzynarodowy, posiadamy w ofercie spółki z koncesjami na handel paliwami ciekłymi, koncesja opc. Wszystkie przez nas oferowane spółki są spółkami czystymi gotowymi do pracy od zaraz. Nasz gotowe spółki nie posiadają żadnych zadłużeń, dajemy notarialną gwarancję braku zadłużenia. Naszym klientom pomagamy i doradzamy w dalszym prowadzeniu działalności.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornicy Gdańsk »

  Gdy komornik zarejestruje wniosek egzekucyjny zakłada akta sprawy i nadaje sprawie numer, poprzedzany oznaczeniem KMP. W sytuacji gdy wniosek nie ma żadnych braków formalnych komornik dokona zajęcia majątku pod warunkiem że we wniosku zawarte jest bądź to miejsce pracy dłużnika bądź jego konto. Jeśli brak jest w/w informacji komornik występuje do właściwych organów celem ich ustalenia. Po otrzymaniu właściwych informacji komornik dokona zajęcia. W momencie gdy środki znajdą się na koncie komornika wciągu czterech dni zostaną przekazane wierzycielowi. W chwili, gdy dłużnik jest w posiadaniu jakieś wierzytelności możliwe jest zajęcie ich przez komornika. Z chwilą, gdy egzekucja dotyczy ruchomości mogą być one zajęte i zlicytowane, a pieniądze w ten sposób otrzymane zostają przekazane wierzycielowi. Jeśli komornik nie ustali żadnego majątku dłużnika, mimo usilnych prób i starań to w sytuacji, gdy zaległość osiągnie okres dłuższy od 6 miesięcy komornik powinien złożyć wniosek do Krajowego Rejestru Długów o wpisanie dłużnika na listę dłużników niewypłacalnych.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KADRY i PŁACE - Biuro obsługi kadrowo-płacowej - Szczecin Mierzyn »

  KADRY i PŁACE - Biuro obsługi kadrowo-płacowej: usługi kierujemy do Przedsiębiorców z miejscowości Szczecin, Mierzyn i okolice. Naszym celem jest odciążenie Klientów od czasochłonnej pracy administracyjnej, jaką jest naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie teczek osobowych. Powierzenie prowadzenia spraw pracowniczych firmie zewnętrznej jest rozwiązaniem tańszym i gwarantującym bezpieczeństwo firmy. Dysponujemy profesjonalnym, sprawdzonym oprogramowaniem, gwarantującym poufność danych i wysoką jakość obsługi. Posiadamy stały dostęp do najnowszych opracowań i źródłowych interpretacji prawnych, co pozwala nam na śledzenie wszelkich zmian w dziedzinie prawa pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjąć pełną odpowiedzialność za wykonywane usługi i zagwarantować Klientom bezpieczeństwo. Posiadamy niezbędne certyfikaty pozwalające na prowadzenie powyższej działalności. Zakres usług: kadry i płace, akta osobowe, umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, zgłoszenia do ZUS, ewidencja pracowników, zaświadczenia, sprawozdania statystyczne GUS, świadectwa pracy, naliczanie wynagrodzeń, lista płac, deklaracje do ZUS, raporty RMUA, deklaracje podatkowe, PIT-y, PFRON.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADAM PRZAŁA Kancelaria prawna gdańsk »

  Śmierć najbliższych to nie tylko żal i opłakiwanie, ale też szereg formalności spadkowych, które potrzebują bezzwłocznej regulacji. Kancelaria Adwokacka Adama Przały proponuje profesjonalne i taktowne usługi z zakresu prawa spadkowego, które obejmują: stwierdzenie nabycia spadku, jego podział i sprawy o zachowek. Pracownicy firmy dostarczą informacji na temat wszystkich wymaganych dokumentów i pomogą dopełnić wszystkich formalności. Wszystkie szczegóły dotyczące pracy kancelarii dostępne są na stronie:

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Szczecin »

  PB Kancelaria Prawna jest nowo założoną kancelarią usytuowaną w prawobrzeżnej części Szczecina, świadczącą kompleksowa obsługę prawną osobom fizycznym, osobom prawnym, spółkom prawa handlowego, stowarzyszeniom fundacjom, wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym. Zespół kancelarii tworzą prawnicy – specjaliści z wielu dziedzin prawa.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • EDU-plus - Profesjonalne szkolenia: podatek VAT, CIT, księgowość, rachunkowość, prawo »

  EDU-plus to profesjonalne szkolenia otwarte, zamknięte oraz kursy w obszarach podatku VAT, podatku CIT, rachunkowości, księgowości i prawa. Szkolenia są organizowane w dużych miastach w Polsce lub siedzibie klienta i prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy LexMercatoria »

  Kancelaria adwokatów i radców prawnych LexMercatoria działa w Rzeszowie i Krośnie. Dzięki doświadczeniu i wiedzy adwokatów i radców prawnych LexMercatoria jest w stanie zapewnić pełną obsługę prawną klientów indywidualnych i biznesowych. LexMercatoria jako jedna z nielicznych kancelarii prawnych świadczy usługi doradztwa podatkowego oraz prowadzi sprawy związane z uzyskiwaniem odszkodowań powypadkowych. Na stronie internetowej znajduje się pełny opis zakresu usług, przedstawione są sylwetki wszystkich prawników kancelarii oraz zamieszczone zostały pełne dane teleadresowe obu oddziałów kancelarii w Rzeszowie i Krośnie.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zasiłek dla bezrobotnych »

  Blog pomaga w aktywizacji osób bezrobotnych oraz swoimi radami załatwia zasiłki dla osób szukających pracy. Na naszej stronie dowiesz się jak znaleźć płatną posadę oraz jak unikać fałszywych ofert pracy. Nauczymy Cię jak rozpoznać naciągaczy na rynku pracy. Wiele osób żeruje na bezrobotnych - kładziemy temu kres! Pamiętaj - zasiłek dla bezrobotnych dostaniesz od ręki dzięki naszym radom!

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław kancelaria »

  Pragniemy wszystkim serdecznie polecić naszą kancelarię prawną, w której będzie możliwe skorzystanie z oferty zarówno przez osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa. Jesteśmy trójką przyjaciół, którzy doskonale radzą sobie w każdej sytuacji. Z chęcią podejmujemy się każdego zlecenia, ponieważ jest w stanie ono wnieść dodatkowe doświadczenie w danym typie spraw. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się również z naszą stroną internetową. Warto!

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bielsko »

  Kancelaria Prawna Veritas świadczy profesjonalne usługi prawnicze dla podmiotów gospodarczych, jak również klientów indywidualnych.
  Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań, prawie cywilnym.

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy internetowy panel kancelarii, za pomocą którego klient może monitorować przebieg spraw oraz wymieniać dokumenty z kancelarią.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Modus Wrocław Kancelaria Prawna »

  Kancelaria Prawna Modus od 20 lat oferuje międzynarodową obsługę prawną dla przedsiębiorstw, instytucji oraz klientów indywidualnych.
  W realizowanych projektach współpracuje z kancelariami w Niemczech, Kanadzie oraz Wielkiej Brytanii.Specjalizacją zespołu prawników kancelarii jest prawo gospodarcze, korporacyjne, medyczne oraz zamówienia publiczne.
  Zapraszamy do kontaktu i współpracy

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Istnieje wiele spornych kwestii, które mogą spowodować potrzebę skonsultowania sprawy z radcą prawnym. Kancelaria adwokacka Kerplik, dzięki wykwalifikowanym pracownikom, jest w stanie znaleźć rozwiązanie każdego problemu.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Gerard Woźniak »

  usługi prawnicze,obsługa prawna podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego, fundacji, stowarzyszeń, klientów indywidualnych
  oferujemy usługi prawne w zakresie sporów sądowych, sprawy cywilne, gospodarcze i handlowe, upadłościowe i naprawcze,spółdzielcze i mieszkaniowe, pracy i ubezpieczeń społecznych, rodzinne i opiekuńcze, budowlane, administracyjne, obrót wierzytelnościami i windykacja, arbitraż, mediacja, sprawy bankowe związane z pożyczkami i kredytami i hipotekami, rynki finansowe, sprawy wekslowe, ochrona konkurencji i konsumentów, sprawy własności przemysłowej, sprawy praw autorskich i pokrewnych, sprawy związane z nieruchomościami oraz służebnościami.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość internetowa i-MalaKsiegowosc.pl »

  Serwis służy pomocą wszystkim tym, którzy chcą wprowadzić do swojej firmy nowoczesną metodę prowadzenia księgowości. Krok po kroku pokażemy Ci, jak wybrać odpowiednie biuro rachunkowe on-line, które zajmie się w sposób kompetentny księgowością w Twojej firmie. Dodatkowo na stronach naszego portalu zapoznasz się z najnowszymi informacjami w dziedzinie księgowości internetowej, które pomogą Ci rozwiązać szereg rachunkowych problemów. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nasz-prawnik.pl »

  Ogólnopolska baza prawników zawodowych i aplikantów Baza adwokatów i radców prawnych Biuletyn zleceń Wyszukiwarka zawodowych prawników Baza opinii o prawnikach blogi prawniczePortal Nasz-Prawnik.pl stanowi profesjonalne narzędzie marketingu usługprawniczych stworzone wyłącznie na potrzeby prawników zawodowych iaplikantów do zawodów prawniczych i dlatego umożliwi Państwu zaprezentowaniesię szerszej grupie odbiorców – potencjalnych klientów - z pierwszeństwemprzed konkurencją w postaci prawników niezawodowych.Sercem portalu jest rozbudowana wyszukiwarka, która identyfikuje problemprawny użytkownika (potencjalnego klienta) i umożliwi mu odnalezieniespośród zawodowych prawników, prawnika posiadającego szczególną wiedzę idoświadczenie w dziedzinie, której problem ten dotyczy, a takżeposiadającego cechy i umiejętności ściśle odpowiadające oczekiwaniom klienta,takie jak np. znajomość konkretnego języka.Z wyszukiwarką połączona jest rozbudowana baza danych prawników zawodowych,obejmująca szczegółowe informacje o prawnikach dotyczące m.in. ichdoświadczenia zawodowego, preferowanej praktyki, obsługiwanych podmiotów,dodatkowych umiejętności (znajomość języków, specjalistyczne szkolenia,itp.)

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lex Factory: szkolenia prawne »

  Lex Factory to unikalna marka zajmująca się szkoleniami prawnymi. Realizujemy szkolenia dla właścicieli firm, menedżerów oraz pracowników działów m.in. personalnych i finansowych. Wyróżnia nas doświadczenie zawodowe i nastawienie na praktyczność naszych szkoleń. Wszyscy nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie i reputację w branży.

  Znajdziesz u nas konkurencyjną cenowo ofertę szkoleń kierowaną do różnych grup zawodowych. Poza standardowymi szkoleniami tworzymy też szkolenia dedykowane, dopasowane do potrzeb danej branży, firmy lub zawodu.

  Na naszej stronie znajdziesz terminarz prowadzonych przez nas szkoleń otwartych, możesz również przejrzeć nasze referencje i upewnić się, z kim masz do czynienia.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka dr Leszek Małek adwokat »

  Kancelaria adwokacka powstała zarówno z myślą o klientach indywidualnych, którzy powierzają adwokatowi prowadzenie spraw jednostkowych, jak i dla przedsiębiorców, którzy decydują się na zlecenie jej stałej i kompleksowej obsługi prawnej.

  Działa ona głównie na obszarze województwa małopolskiego, co nie wyklucza świadczenia pomocy prawnej oraz usług z zakresu obsługi prawnej na terenie całego kraju i prowadzenia spraw klientów poza jego granicami.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdynia »

  Kancelaria Adamczyk służy pomocą prawnie dla firm i osób fizycznych na terenie całego kraju. Kancelaria istnieje od niemal 20 lat. Zajmujemy się takimi dziedzinami prawa jak ubezpieczenia i odszkodowania, prawo pracy, ochrona danych osobowych, optymalizacja podatkowa, reprywatyzacja oraz własność intelektualna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja podatkowa »

  Serwis informacyjny poświęcony tematyce optymalizacji podatkowej prowadzony przez Kancelarie Adamczyk z Trójmiasta. Kancelaria głównie specjalizuje się w tej tematyce prawnej od ponad 20 lat istnienia kancelarii.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: