Podkategoria: Prawo - strona 23 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · następna strona »
 • Obsługa prawna firm »

  Kancelaria adwokacka specjalizująca się w sprawach karnych, majątkowych, rozwodowych oraz przygotowywaniu umów, oferuje konsultacje prawne, obsługę prawną oraz przygotowywanie pism procesowych dla osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Chmielewski »

  Ekspert prawa zamówień publicznych - zamówienia publiczne Warszawa. Wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami. Pomoc prawna dla firm i osób fizycznych, zamówienia publiczne dla zamawiających i dla wykonawców. Szkolenia, doradztwo, przetargi, zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, reprezentacja przed sądami, reprezentacja przed Krajowa Izbą Odwoławczą, zastępstwo procesowe odwołania, apelacje, skargi, zażalenia, wnioski. Sporządzanie SIWZ. Prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo handlowe, prawo nowych technologii (IT), prawo autorskie, prawo administracyjne, prawo budowlane.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dziuban, Krygowski Kancelaria Radców Prawnych S.C. »

  Kancelaria Dziuban, Krygowski Kancelaria Radców Prawnych S.C. jest prężnie rozwijającą się kancelarią radców prawnych założoną przez Macieja Dziubana i Michała Krygowskiego. Działalność Kancelarii obejmuje terytorium całego kraju, ale liczymy również na zlecenia zagraniczne. Niewątpliwym atutem naszej działalności jest rzetelność, duże zaangażowanie w powierzone sprawy oraz konkurencyjność świadczonych przez nas usług. Kancelaria może poszczycić się również współpracą z firmami doradztwa organizacyjnego, finansowego i innymi kancelariami prawnymi.
  Kancelaria oferuje szeroki zakres pomocy prawnej, obejmujący zarówno osoby fizyczne jak i obsługę prawną podmiotów gospodarczych i instytucji publicznych. Specjalizujemy się w następujących dziedzinach prawa:

  prawo cywilne
  prawo gospodarcze
  prawo spółek handlowych
  prawo rodzinne i opiekuńcze
  prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
  prawo oświatowe
  windykacja należności
  prawo zamówień publicznych

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie bez tajemnic »

  Blog zapewni Ci łatwy i przystępny dostęp do wszelkich informacji związanych z odszkodowaniami. Dzięki ciągłym aktualizacjom, pozawala na bycie na bieżąco w powyższej tematyce. Blog o odszkodowaniach poinformuje Cię, jak uzyskać pełne odszkodowanie, dostarczy także wiedzy o szkodach majątkowych lub komunikacyjnych. Ponadto znajdziesz tu wyczerpujący opis takich tematów, jak np. odkup odszkodowań. Blog o odszkodowaniach pozwoli Ci na szybkie przyswojenie wiedzy także o błędach lekarskich i szkodach w rolnictwie. Jego zaletą jest szeroka baza informacji, które przydadzą się nie tylko poszkodowanym. Nie musisz szukać wiadomości w całej sieci - teraz wszystko podane jest w łatwo dostępnym miejscu.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o wykrywaniu podsłuchów. »

  O wykrywaniu podsłuchów od strony kuchni. Opis niektórych zleceń wykrywania podsłuchu, w których znajdziesz wszystko co może Cię zainteresować na temat podsłuchów i metodach ich wykrywania.We wszystkich opisach zmieniłem dane klientów, ale metody którymi wykrywałem podsłuchy są zgodne z prawdą. Zapraszam do lektury.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawa Twórców - blog prawny Agnieszki Stach »

  Blog mówi o prawie autorskim i innych prawach twórców. Wytłumaczone zostało czym się różnią autorskie prawa majątkowe od autorskich praw osobistych, czego możemy żądać od naruszyciela praw, czy istnieje prawo autorskie do tatuażu czy nazwy zespołu, o tym czym jest plagiat, a także czym jest twórczy wkład w utwór. Oprócz analizy ustawy o prawie autorskim autorka wyjaśnia różnicę między umową o dzieło a umową zleceniem i inne ważne aspekty umów zawieranych przez artystów.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa »

  Dzięki wirtualnym biurom otrzymujemy adres biura w interesującym rejonie, najczęściej w ścisłym centrum aglomeracji. Ogólnie nie czerpiemy z biura codziennie, robimy to w przypadku kontroli ze skarbówki czy jeśli chcemy spotykać się z naszymi klientami. Biuro obsługuje nasze listy, załatwia odpowiednie zadania, za co wysokość opłat jest niewielka. W dzisiejszych czasach biuro wirtualne warszawa to bardzo popularna sprawa, bo jeśli chodzi o zwykłe biurowe pomieszczenia, wiadomo, że są bardzo drogie i jedynie potężniejsze przedsiębiorstwa może być stać na prowadzenie takich biur. Do tego ciekawą ofertą w większych miastach, czy w samej stolicy może być coś takiego jak biura na godziny warszawa. Nie musimy płacić za takie biuro w rozliczaniu za cały miesiąc, ale ogólnie możemy rozliczać się tylko za te godziny, jakie możemy spędzać na terenie biura.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Krzysztof Niedźwiedź - Odszkodowanie Lublin - odszkodowanie za wypadek drogowy »

  W jaki sposób dochodzi do wypadków? Czy to my jesteśmy winni, czy raczej jest winna maszyna, kto ponosi odpowiedzialność? Kto powinien ubiegać się o odszkodowanie za wypadek drogowy? Nowe samochody są szybsze, niezwyklej komfortowe, zaopatrzone w szereg zabezpieczeń. To jednak nie czyni ich doskonałymi. Człowiek nierzadko pod wpływem euforii z osiągniętego celu zapomina że to co skonstruował jest tylko maszyną i tak jak człowiek nie jest niezawodne. Mimo wprowadzania różnego typu zabezpieczeń wciąż dochodzi od wypadków. Z statystyk udzielonych przez policję można zauważyć że największy odsetek wypadków drogowych powstaje podczas weekendu. Te same raporty podkreślają że najwięcej wypadków wywołanych jest przez człowieka. Jednakże co zrobić jeżeli już ulegniemy wypadkowi? Przede wszystkim możemy starać się o odszkodowanie za wypadek drogowy, może być to odszkodowanie za zniszczone auto bądź forma zadośćuczynienia jeżeli ponieśliśmy szkody na zdrowiu. Powinniśmy się starać o to przede wszystkim jeśli to nie my byliśmy decydującym sprawcą wypadku. Chcąc otrzymać takowe odszkodowanie możemy skorzystać z usług specjalnych firm, które zajmują się świadczeniem pomocy prawnej osobom poszkodowanym w tych oraz innych wypadkach. Pomoc niesiona przez te podmioty może być nie oceniona, w szczególności jeżeli jesteśmy niepewni co do przysługujących nam praw.Kancelaria Prawnicza Krzysztof Niedźwiedź w Lublinie zajmuje się sprawami o odszkodowanie z wysoką skutecznością. Zapraszam.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Rafał Halarewicz »

  Kancelaria notarialna Notariusz Rafał Halarewicz znajduje się w Oławie na ul. 3 Maja 8U/10. Dojazd do kancelarii od strony ul. Młyńskiej. Kancelaria jest otwarta od Poniedziałku do Piątku w godz. od 9.00 do 15.00. Przed wizytą proszę ustalić z notariuszem wymagane dokumenty do przprowadzenia czynności notarialnej.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo rodzinne poznań »

  Kancelaria adwokacka Olga Wawrzynkiewicz - adwokat, prawnik Poznań. Kliknij w link i sprawdź co polecamy - zobacz więcej na naszej stronie. Kompleksowy zakres usług prawniczych dla firm i osób fizycznych. Prawo rodzinne, karne, cywilne, pracy, medyczne oraz prawo spółek handlowych. Kancelaria adwokacka Poznań - prawnik, adwokat w Poznaniu.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Marcin Nowaczyk »

  Kancelaria posiada doświadczenie zarówno w stałej, kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych,jak i w świadczeniu pomocy prawnej osobom fizycznym w ramach indywidualnych, jednorazowych zleceń. Wyróżnia nas bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie we wszystkie sprawy naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.Każdą sprawę badamy rzetelnie i wnikliwie, a wynagrodzenie ustalane jest w odniesieniu do rzeczywiście poniesionych nakładów pracy. Jesteśmy doskonale zorientowani w obowiązujących przepisach z zakresu prawa cywilnego oraz windykacji należności.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Filipczak-Zawadzka »

  Strona WWW Kancelarii Radcy Prawnego Paulina Filipczak-Zawadzka. Kancelaria świadczy usługi obejmujące porady i konsultacje prawne, sporządzania opinii oraz audytów prawnych, bieżącej obsługi przedsiębiorców, a także zastępstwa procesowego.

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • MARCIN GODYŃ Komornik Kraków »

  Czynności egzekucyjne w sprawach cywilnych wykonywane są przez komornika, jedynym wyjątkiem mogą być zastrzeżenia przewidziane w innych ustawach. Marcin Godyń jest Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym w Krakowie, dzielnicy Krowodrza. Realizuje orzeczenia sądowe w sytuacjach dotyczących roszczeń pieniężnych oraz niepieniężnych, jak także zabezpieczenia roszczeń. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku, a w wyznaczonych godzinach przyjmowane są strony. wiadomości związane z godzinami pracy oraz dane do kontaktu (adres e-mail, telefon), zamieszczone zostały na stronie internetowej, na jakiej znajdują się także wnioski do pobrania.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzecznik Patentowy Warszawa »

  Kancelaria patentowa w Warszawie oferuje usługi prawne w zakresie szeroko pojętej ochrony własności intelektualnej.Dotyczy to w szczególności :przeprowadzania procedury dotyczącej uzyskania ochrony patentowej,odnośnie wzorów przemysłowych,wzorów użytkowych czy znaków towarowych(np.ochrona logo).

  Data dodania: 07 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania i Windykacja Kallex »

  Kancelaria Prawna KALLEX świadczy usługi z zakresu dochodzenia odszkodowań powypadkowych, windykacji, prawa gospodarzcego, obrony dłużnika w postępowaniu windykacyjnym i prawa pracy. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i Klientów indywidualnych. Nasza Kancelaria mieści się w Opolu.Nasza strona internetowa: www.odszkodowania-opole.pl Wykonujemy następujące usługi:
  -kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw- zadośćuczynienie pieniężne za doznaną krzywdę, ból i cierpienie- zadośćuczynienia pieniężnego za śmierć osoby bliskiej- odszkodowanie za uszkodzony lub skradziony pojazd- odszkodowanie za mienie skradzione lub zniszczone wskutek zdarzeń losowych- odszkodowania dla rolników za szkody wyrządzone w budynkach, zabudowie gospodarczej i uprawach rolnych- występowanie z roszczeniami do Sądu przeciwko zobowiązanym do naprawienia szkody oraz prowadzenie postępowań sądowych w imieniu Klienta- windykacja na etapie przedsądowym, sądowym i komorniczym- zastępstwo procesowe w sprawach o zapłatę - sporządzanie wszelkich innych pism w postępowaniu egzekucyjnym- monitorowanie sytuacji dłużnika oraz nawiązanie kontaktu z dłużnikiemposzukiwanie majątku dłużników - reprezentowanie interesów zarówno pracodawców i pracowników- sporządzanie pism procesowych- sporządzanie umów (umowa o pracę, umowa o zakazie konkurencji, umowa zlecenia, umowa o dzieło, kontrakty menedżerskie)- reprezentowanie w sporach sądowych- odszkodowania z tytułu wypadków przy pracy- doradztwo prawne

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych Verba Legis »

  Kancelaria Radców Prawnych Verba Legis świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi prawne na terenie Olsztyna i całego kraju.
  Kancelarię tworzą radca prawny Radosław Matys (nr wpisu OL-1405) i radca prawny Anna Harpak (nr wpisu OL-1401).

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Olearska & Piekarczyk Radcowie Prawni sp. p. »

  Kancelaria Prawna Olearska & Piekarczyk Radcowie Prawni sp. p. to nowoczesna i dynamiczna firma prawnicza, którą tworzy doświadczony i zaangażowany zespół prawników. Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących obsługi podmiotów gospodarczych z różnych branż. Radcowie prawni naszej kancelarii świadczą szeroki wachlarz usług w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, podatkowego, budowlanego oraz prawa spółek handlowych i prawa pracy. U nas każdy Klient otrzyma kompleksową pomoc prawną. Oferujemy bieżące doradztwo i konsultacje prawne, jak również reprezentujemy Klientów w negocjacjach handlowych i postępowaniach sądowych. Sporządzamy między innymi opinie prawne, raporty due diligence, projekty umów oraz dokumentów wewnętrznych spółek. Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa prawnego naszym Klientom. Szanujemy ich czas oraz dbamy o to, by zawsze na bieżąco i rzetelnie informować Klientów o stanie prowadzonych przez nas spraw.Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Prowadzimy prawną obsługę podmiotów gospodarczych w języku niemieckim i angielskim. Kierując się oczekiwaniami Klientów, w swojej pracy największy nacisk kładziemy na skuteczność, dyspozycyjność i profesjonalizm. Oferujemy przejrzysty sposób rozliczenia usług, ustalany indywidualnie dla każdego Klienta. Tych z Państwa, którzy chcieliby skorzystać z naszych usług, zapraszamy do naszych biur we Wrocławiu i w Legnicy.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółki - Wirtualne BZ »

  Wirtualne BZ zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw i firm, a także zarządzaniem dokumentacją spółki. Firma oferuje także pomoc przy zakładaniu spółki i bieżącą obsługę, oraz również wzory dokumentów.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka aw. Matylda Pruchniewska - Inowłodzka »

  Kancelaria oferuje swoje usługi osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom, głównie z woj. pomorskiego. Współdziałamy z kancelariami notarialnymi oraz komorniczymi, co ułatwia i przyspiesza skuteczną pomoc naszym klientom.
  Reprezentowanie przed Sądem i innymi organami. Sprawy cywilne, rodzinne, gospodarcze i karne. Możliwość negocjowania stawek wynagrodzenia i rozkładania go na dogodne raty!

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Michał osiński [radca prawny] »

  Budowana od lat renoma i marka Kancelarii gwarantuje jej Klientom doświadczenie, skuteczność, innowacje, zaufanie i pasję. Kancelaria specjalizuje się m. in. w prawie procesowym, gospodarczym, morskim i transportowym.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: