Podkategoria: Prawo - strona 24 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · następna strona »
 • Porady prawne prawo cywilne »

  Nasz serwis to możliwość otrzymania natychmiastowej porady prawnej z zakresu prawa cywilnego. Udzielamy porad prawnych między innymi w takich sprawach jak prawo własności, podział współwłasności, umowy cywilnoprawne oraz postępowanie egzekucyjne. Doświadczenie naszych prawników daje Państwu gwarancję otrzymania profesjonalnej i kompletnej porady prawnej.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja szczecin »

  Firma Ssyndyk ze Szczecina oferuje kompleksowe usługi związane z windykacją i odzyskiwaniem długów na rzecz klientów. Firma wykorzystuje wszelkie legalne środki dostępne na rynku, które pozwalają na dyskretne i przede wszystkim skuteczne ściąganie należności od dłużników. Ssyndyk współpracuje z biurami adwokackimi i biurami komorniczymi w całym kraju, dzięki czemu może być tak skuteczna i profesjonalna. Szczecińska firma działa na terenie Polski ale również Europy. Szybkie i skuteczne odzyskiwanie należności.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne Transkrypcje Nagrań »

  Transkryptora cechują bezbłędne transkrypcje za niską cenę. Specjalizujemy się w transkrypcji nagrań wywiadów i rozpraw sądowych. Do usług transkrypcji nagrań dodatkowo oferujemy przepisywanie tekstów oraz tłumaczenia i obróbkę nagrań audio video.Transkrypcje wykonujemy z podziałem na role i z zaznaczaniem silnych emocji respondenta, dzięki temu transkrypcje są przejrzyste i wiarygodne. Dzięki ponad dziesięcioletniej praktyce wyspecjalizowaliśmy się w transkrypcji rozpraw sądowych, posiedzeń sądu, w tematach gospodarczych, kontraktach budowlanych opartych na FIDIC i zasadach międzynarodowego prawa handlowego UNCITRAL. Obsługujemy duże firmy i jednostki indywidualne. W transkrypcji wywiadów przede wszystkim kierujemy się jakością tekstu, jego przejrzystością, bezbłędnością na poziomie gramatki i składni.Do transkrypcji oferujemy tłumaczenia w parze z językami angielskim i niemieckim, oraz obróbkę dźwiękową nadesłanych nagrań, edycję dźwięku, mastering, wyrównywanie poziomu głośności. Konwertujemy wszystkie formaty dyktafonowe i komórkowe.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne prawo pracy »

  Biuro nasze zajmuje się udzielaniem porad prawnych z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Dzwoniąc do nas uzyskasz poradę prawną w takich sprawach, jak urlop macierzyński, wychowawczy oraz ojcowski, mobbing w pracy, rozwiązywanie umów o pracę lub zatrudnianie młodocianych. Porad prawnych udzielają dyplomowani prawnicy specjalizujący się sprawami z zakresu prawa pracy.

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Janicki »

  Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Janickiego w Poznaniu rozpoczęła swoją działalność w 2012 r. Od początku swojego istnienia specjalizuje się w zakresie profesjonalnej obsługi prawnej przedsiębiorców i podmiotów indywidualnych. Nasza oferta obejmuje kompleksowe doradztwo i pomoc prawną świadczoną przez radcę prawnego w zakresie niezbędnym dla skutecznego i efektywnego prowadzenia działalności gospodarczej mającą na celu ochronę tak samego przedsiębiorstwa (firmy) jak i osób kierujących (zarządzających) prowadzoną działalnością gospodarczą.

  W Kancelarii specjalizujemy się w:

  prawie cywilnym;
  prawie spółek handlowych
  prawie rodzinnym;
  prawie pracy
  prawie autorskim;
  prawie własności przemysłowej;
  prawie reklamy;
  prawie patentowym;
  prawie nieuczciwej konkurencji;
  prawie administracyjnym.

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna warszawa »

  Kancelaria Pierwsza Prawna z Warszawy to usługi znawców prawa na najwyższym poziomie. Kancelaria oferuje kompleksowe usługi prawne świadczone przez radcę prawnego z ponad 15sto letnim doświadczeniem w branży. Radca dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz praktyce zna materię prawa jak nikt inny i poradzi sobie z każdym problemem na tle prawnym. Dodatkowo, kancelaria oprócz standardowych usług zapewnia pomoc prawną przez Internet- szybki kontakt, profesjonalne podejście i oszczędność czasu oraz pieniędzy.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mecenasi, adwokaci, prawnicy - Wyszukiwarka prawników »

  Nowoczesna i rozbudowana wyszukiwarka prawników dostępnych w Internecie. Umożliwia znalezienie prawnika w kraju jak i prawnika polskojęzycznego za granicą. Wielość specjalizacji sprawia, że wybór jest bardziej precyzyjny i przemyślany. W bazie znajdują się wyłącznie wpisy zweryfikowane. Na stronie dodatkowo duża dawka wiedzy historycznej m. in życiorysy sławnych prawników, opisy słynnych procesów sądowych, cennik usług prawnych oraz wiele praktycznych informacji, rejestrów prawników, notariuszy, biegłych, doradców, komorników, mediatorów, adwokatów kościelnych, rzeczników patentowych, rzeczoznawców. Na stronie znajdziesz także broszury, poradniki z zakresu prawa, linki do portali o tematyce prawniczej, baz orzeczeń i wyroków sądów i trybunałów.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wyssogota-Zakrzewski »

  Serwis informacyjny Kancelarii Adwokackiej Wyssogota-Zakrzewski. Znajdziesz w nim informację o specjalizacjach adwokata, zasady współpracy i ustalania honorarium, wiadomości na temat wybranych aspektów prawa.

  Pomoc prawna świadczona zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Warszawa »

  Porady prawne przez telefon to możliwość uzyskania profesjonalnej porady prawnej z zakresu prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa pracy lub prawa karnego. Porady prawne udzielane są w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie naszych prawników. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do korzystania z naszych usług prawnych.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot vat z zagranicy »

  Jeśli są Państwo zarejestrowaną w Polsce firmą, ale w ramach działalności gospodarczej wykonują Państwo podróże zagraniczne, korzystają z usług zagranicą to należy się Państwu zwrot podatku VAT. Niestety, prawo podatkowe w tej kwestii różni się w krajach Unii Europejskiej i należy do każdego przypadku podchodzić indywidualnie i ze znajomością tamtego prawa. Dlatego, aby pomóc Państwu firma Tax Solution oferuje profesjonalne odzyskiwanie podatku VAT za niewielką prowizją. Sprawdź naszą ofertę na stronie.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Kraków »

  Nasze biuro prawne udziela pomocy prawnej w sprawach z zakresu takich dziedzin prawa jak prawo cywilne, prawo, karne, prawo spadkowe lub prawo pracy. Dzwoniąc na infolinię prawną zostaniesz połączony bezpośrednio z doradcą prawnym który udzieli Ci porady prawnej niezbędnej do pozytywnego załatwienia wszelkich problemów. Porad prawnych w naszym biurze udzielają prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w kancelariach prawnych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Kancelaria Excambium zajmuje się profesjonalnym i całościowym dochodzeniem odszkodowań. Reprezentujemy naszego Klienta na każdym etapie procesu uzyskiwania odszkodowań, łącznie z prowadzeniem sprawy sądowej. Zajmujemy się sprawami z zakresu:
  -nieszczęśliwych wypadków
  -wypadków przy pracy
  -wypadków komunikacyjnych
  -błędów lekarskich
  -śmierci osób bliskich
  -dochodzimy odszkodowań rolniczych, a także za słupy
  Charakteryzuje nas niska i stała prowizja, a także doświadczona kadra.
  Zapraszamy do zgłoszenia sprawy. Wstępna analiza oraz wycena zadośćuczynienia nie jest płatna.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Łódź »

  Biuro Doradztwa Prawnego oferuje Państwu kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa pracy, prawa karnego, prawa cywilnego, prawa spadkowego oraz prawa rodzinnego. Porad prawnych udzielają prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w biurach pomocy prawnej oraz kancelariach prawnych. Profesjonalne podejście naszych prawników gwarantują, że Państwa problemy zostaną rozwiązane w sposób rzetelny i kompleksowy.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat gdańsk »

  Na rynku istnieje wiele kancelarii prawnych, lecz tylko mały ich odsetek może pochwalić się tak szerokim zakresem usług jak kancelaria Kołodziejska & Mindykowski z Gdańska. Zespół radców prawnych oferuje pomoc z takich dziedzin prawa jak prawo cywilne, prawo korporacyjne, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, prawo umów, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawno lokalowe i spółdzielcze, prawo nieruchomości, prawo administracyjne oraz prawo konsumenckie. Atrakcyjna oferta finansowa oraz gwarancja profesjonalizmu.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Jelenia Góra »

  Kancelaria Notarialna notariusze Edyta Malinowska, Piotr Malinowski, znajduje się w samym centrum Jeleniej Góry. Sporządzamy akty notarialne, wypisy, odpisy, poświadczenia i inne.
  Załatwicie Państwo u nas testament, spadek, zbycie nieruchomości, założenie spółki i inne czynności notarialne potrzebne Państwu lub Państwa firmie.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Detektywistyczna HONESTER - prywatny detektyw »

  Prywatny detektyw - Agencja Detektywistyczna HONESTER, detektyw Warszawa - świadczy usługi detektywistyczne, dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Osobom fizycznym udzielamy wsparcia, w szczególności przy zbieraniu materiału dowodowego w zakresie spraw rozwodowych (żona zdradza lub zdradza mąż), ustalenia ojcostwa, obserwacji miejsc i osób (np. opiekunki do dziecka). Przedsiębiorcom oferujemy wsparcie przede wszystkim w zakresie ustalenia i weryfikacji wiarygodności pracowników oraz kontrahentów. Zajmujemy się miedzy innymi: - windykacja - ściąganie należności, długów, - poszukiwanie majątku - nieuczciwa konkurencja - naruszenie znaków towarowych, - kradzieży przez pracowników - śledztwa gospodarcze - weryfikacja kontrahentów - partnerów handlowych- sprawdzanie wiarygodności parterów. Nasze działania polegają na działalności operacyjnej, np.: obserwacja osób i miejsca, poszukiwaniu osób, wykrywanie podsłuchów, weryfikacja danych oraz informacji, dokumentowaniu (zbieraniu dowodów) oraz na czynnościach technicznych wymagających znacznej wiedzy i specjalistycznych urządzeń – wariograf, badania DNA, wykrywanie podsłuchów, GPRS, śledzenie floty samochodów, audyt bezpieczeństwa (i inne), informatyka śledcza. Zdaniem naszych Klientów detektywistyczna agencja Honester i każdy pracujący w niej prywatny detektyw - to bardzo dobry detektyw, nie tylko dobry detektyw Warszawa ale najlepszy w Polsce.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bydgoszcz Kamila Kopczyńska Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz »

  Formy Świadczonej Pomocy Prawnej Kancelarii Adwokackiej Kamili Kopczyńskiej Obejmują w Szczególności: Prawo Karne, Odszkodowania, Rozwody, Alimenty, Spadki, Podziały Majątku, Prawo Cywilne, Prawo Pracy, Prawo Administracyjne, Prawo Rodzinne i Opiekuńcze, Reprezentacja Przed Sądami Powszechnymi, Sądami Administracyjnymi oraz Organami Administracji Publicznej, Windykacja Należności, Porady Prawne, Kompleksową Pomoc Prawna Dla Klientów Indywidualnych, Przedsiębiorców oraz dla Instytucji Publicznych

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracownika - wzory wniosków do pracodawcy, pism związkowych, pozwów »

  Portal oferuje bogaty wybór wzorów pism i dokumentów z zakresu prawa pracy, przydatnych zarówno pracownikom, jaki organizacjom pracowniczym. Do wzorów wniosków dołączono obszerne opisy, które ułatwiają prawidłowe załatwienie sprawy. Jakość wniosków gwarantują doświadczeni prawnicy - eksperci od praw pracowniczych. Drugą część serwisu stanowi obszerna baza artykułów omawiających różne aspekty prawa pracy oraz zawierających porady z tej dziedziny.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Blog o windykacji i innych dziedzinach finansów. Porady w zakresie zabezpieczania wierzytelności, prowadzenia postępowania windykacyjnego. Specyfika i niuanse komorniczego postępowania egzekucyjnego - porady dla wierzycieli egzekwujących oraz dla dłużników. Opisy praktycznych przypadków windykacyjnych, przykłady sądowych orzeczeń oraz postanowień, opinie o poszczególnych komornikach sądowych oraz o firmach windykacyjnych. Blog jest codziennie aktualizowany. konsultantami blogera są radcowie prawni oraz adwokaci a sam bloger jest właścicielem firmy windykacyjnej działającej na rynku ponad dziesięć lat.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przemysław Pawlicki - Radca prawny - Gostyń i okolice »

  Sprawdzona kancelaria prawna to nieoceniona pomoc dla bezpiecznego funkcjonowania każdej firmy. Radca prawny Przemysław Pawlicki z Gostynia to dobrze wykształcony fachowiec, któremu z pewnością można zaufać. Zdobył on kompletne wykształcenie oraz długoletnią praktykę zawodową. Kompleksowe usługi doradcze świadczone są dla dobra firm, a także osób prywatnych. W zakresie usług dostępna jest reprezentacja klientów przed organami sądowymi w sporach z obszaru prawa handlowego i cywilnego. Radca prawny przeprowadza także windykacje długów i udziela porady prawne z obszaru prawa zobowiązań i nabycia spadków. Z pomocą kancelarii można także otworzyć i zarejestrować spółkę handlową. Honorarium za udzielone usługi ustalane jest w sposób indywidualny i może mieć postać ryczałtu miesięcznego albo premii za korzystny wynik sprawy. Dodatkowo pomagamy w rozwiązywaniu problemów księgowych i powiązanych z prawem ubezpieczeń społecznych. Zajmujemy się przygotowywaniem i sprawdzaniem umów biznesowych oraz prowadzeniem trudnych negocjacji.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: