Podkategoria: Prawo - strona 25 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · następna strona »
 • Blog prawny »

  Strona w której znajdziesz darmowe porady prawne z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa pracy oraz prawa karnego. Nasz blog jest tworzony przez prawników dzięki czemu masz pełną gwarancję, że porady prawne tu zamieszczone są oparte na wiedzy i doświadczeniu ludzi którzy go tworzą. Zapraszamy do korzystania z naszego bloga.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Kawka »

  Zapraszamy bardzo serdecznie na stronę Kancelarii Prawnej Adwokata Grzegorza Kawka specjalizującego się w prawie pracy oraz prawie karnym. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą oraz prowadzonym przez nasz blogiem. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Wrocław »

  Biuro Doradztwa Prawnego to możliwość uzyskania porady prawnej przez telefon w takich dziedzinach polskiego prawa jak prawo cywilne, prawo karne, prawo spadkowe, prawo rodzinne oraz prawo pracy. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy naszych doradców prawnych twoje problemy prawne zostaną rozwiązane w sposób skuteczny oraz profesjonalny. Zapraszamy do korzystania z usług prawnych naszego biura.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Inowrocław »

  Adwokat Inowrocław to usługi pani Doroty Brejzy, która posiadając doświadczenie zawodowe i pozytywnie zdając egzamin adwokacki, świadczy pomoc zarówno jednorazową, jak i stałą. Obsługa prawna przeznaczona jest nie tylko dla osób fizycznych, ale i przedsiębiorcom. Kancelaria prowadzi działalność jako sprawy rodzinne, cywilne, gospodarcze, pracownicze, karne oraz administracyjne. Zachęcamy do korzystania z rad pani adwokat, ponieważ udzielone rady mogą zapobiec powstawaniu problemów w przyszłości.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Lublin - Mariusz Lewandowski »

  Kancelaria Radcy Prawnego Mariusza Lewandowskiego świadczy usługi prawne oraz szkoleniowe na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Celem Kancelarii jest zapewnienie naszym Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie merytorycznym.

  Zgodnie z profilem wykonywanej działalności zawodowej, Kancelaria skupia się na świadczeniu pomocy prawnej i usług prawnych (zastępstwo procesowe, opinie prawne, pisma procesowe, projekty umów, wszelkiego rodzaju wnioski i środków odwoławczych, a także porady prawne).

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, uprzejmie prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa zapytania związane z zakresem świadczonych przez Kancelarię usług.

  Miejscem świadczenia usług prawnych jest Lublin, ale również województwo lubelskie, a w razie potrzeb Naszych klientów także obszar kraju.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katarzyna Doniec - Gorlice »

  Notariusz Katarzyna Doniec jest właścicielką Kancelarii Notarialnej w Gorlicach przy ul. Bieckiej 76.
  Działalność Kancelarii obejmuje pełen zakres usług notarialnych, wykonywanych na rzecz zarówno osób prywatnych, przedsiębiorców, jak też instytucji publicznych, państwowych, czy też samorządowych.
  Notariusz Katarzyna Doniec jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Poznań »

  Telefoniczne porady prawne jakie umożliwia nasza firma to skuteczny sposób na uzyskanie profesjonalnej pomocy prawnej w takich sprawach jak prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo karne, prawo nieruchomości czy też prawo pracy. Doradcy prawni udzielający porad prawnych to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu masz gwarancje, że twoje sprawy zostaną załatwione szybko i rzetelnie. Zapraszamy do korzystania z porad prawnych naszego biura.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Wrocław »

  Siedziba Kancelarii znajduje się w centrum Wrocławia, przy wrocławskim rynku (w odległości 200 metrów). Lokalizacja Kancelarii sprawia, że dotarcie do niej jest proste zarówno dla osób poruszających się samochodem jak i wrocławską komunikacją miejską. W okolicy Kancelarii położonych jest kilka parkingów strzeżonych, które może dla Państwa zarezerwować obsługa kancelarii po uprzednim ustaleniu terminu.
  Osoby, które potrzebują dokonać czynności notarialne mogą zgłosić się do naszej kancelarii lub odwiedzić naszą stronę internetową | Kancelaria Notarialna Wrocław| celem uzyskania niezbędnych informacji do przeprowadzenia czynności notarialnych.

  Na stronie internetowej umieszczone są niezbędne informacje takie jak: wymagane dokumenty, rodzaje czynności prawnych, a w zakładce opłaty - można uzyskać wiedzę – jakie opłaty są do uiszczenia przy wykonywaniu konkretnych czynności notarialnych ( np. spadki, testamenty, przepisanie nieruchomości, etc.)

  Do obowiązków Notariusza należy przede wszystkim zapobieganie sporom sądowym poprzez zapewnienie pewności i bezpieczeństwa obrotu, w taki sposób aby czynności te były wykonywane były bezpiecznie i zgodnie z wolą obu stron – których działania mogą powodować czynności prawne. Więcej na naszej nowej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria prawna IURICO z Wrocławia jest członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. W swojej ofercie posiada kompleksowe usługi (doradztwo i obsługa prawna) świadczone na terenie kraju i poza nim. Główne zalety kancelarii IURICO to nowoczesność, ekspercka wiedza oraz szeroko rozwinięte kompetencje pracowników poparte międzynarodowymi praktykami w sądach, wykładami na najlepszych uniwersytetach europejskich oraz zdobytymi stopniami naukowymi.. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin i zapoznania się z naszą nową ofertą porad prawnych przez internet IURICOnet.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Kraków »

  1. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda kancelaria prawna powinna świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie. Największe znaczenie mają oczywiście wysokiej rangi specjaliści, dzięki którym dana kancelaria zyskuje dobrą opinię. Tacy właśnie jesteśmy my! U nas każdy radca prawny posiada odpowiednie kwalifikacje, a także doświadczenie, które umożliwia realizowanie usług na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu jesteśmy doskonałym wyborem nie tylko dla Klientów jednostkowych, ale także dla podmiotów gospodarczych, które poszukują dobrego prawniczego mentora.

  Data dodania: 08 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kilometrówka 2013 »

  Kilometrówka jest jednym z dużych problemów jakie pojawiają się na drodze przedsiębiorcy. W naszym serwisie rozwialiśmy wszelkie wątpliwości z tym właśnie związane i mamy nadzieję, że dzięki temu unikniecie jakichkolwiek problemów z jej rozliczeniem, w przyszłości.

  Data dodania: 09 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Gdańsk »

  Biuro Doradztwa Prawnego zajmuje się udzielaniem porad prawnych z takich dziedzin polskiego prawa jak prawo spadkowe, prawo cywilne, prawo karne, prawo pracy, prawo administracyjne czy też prawo konsumentów. Porady prawne udzielane są przez wykwalifikowaną kadrę doradców prawnych, którzy swoje doświadczenie i wiedzę zdobywali podczas praktyki w licznych kancelariach prawnych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług prawnych.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Szczecin »

  Biuro Doradztwa Prawnego zajmuje się udzielaniem telefonicznych porad prawnych w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa pracy, prawa cywilnego lub prawa karnego. Pomocy prawnej udzielają doświadczeni prawnicy, którzy swoją wiedzę zdobywali podczas praktyki w licznych kancelariach oraz biurach pomocy prawnej. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Zielona Góra - Anna Wolska »

  Nasza kancelaria reprezentuje zarówno osoby fizyczne jak i firmy. Działamy na terenie Zielonej Góry. Oferujemy pomoc prawną w prawie karnym, rodzinnym, cywilnym, gospodarczym i innych. Reprezentujemy klientów również w sądach i urzędach.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe Rzeszów »

  Jesteśmy zespołem Profesjonalistów specjalizujących się w uzyskiwaniu odszkodowań oraz wszystkich należnych świadczeń powypadkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką skuteczność działania.Służymy pomocą m.in dla:- kierowców, pasażerów, pieszych, rowerzystów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych- osób, które straciły bliskich w wyniku wypadku- opiekunów małoletnich poszkodowanych w wypadkuJeżeli wymaga tego sytuacja - podejmujemy także stosowne i skuteczne działania prawne reprezentując Państwa przed sądem.Dlaczego warto zgłosić się do nas?- bezpłatnie zweryfikujemy Państwa przypadki i ocenimy szanse na uzyskanie odszkodowania,- nie pobierzemy opłat wstępnych,- weźmiemy na siebie ryzyko niepowodzenia,- pokryjemy wszystkie koszty prowadzenia sprawy,- będziemy bezkosztowo reprezentować Państwa przed sądem.Podejmujemy sprawy nawet 20 lat od zdarzenia!Skutecznie walczymy o Twoje odszkodowanie!

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Szeja to kancelaria prawna w Warszawie. Prowadzimy działalność związaną z poradami prawnymi. Jesteśmy grupą radców prawnych, wykorzystujemy bogate doświadczenie i wiedzę w konsultacjach prawniczych. Zapraszamy do nas!

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie-knuter.pl »

  Kancelaria Adwokacka i Kancelaria Radcy Prawnego z Wrocławia, specjalizujące się w prowadzeniu postępowań karnych i cywilnych. Dodatkowo współpraca z Kancelarią Komornika Sądowego pozwala na kompleksową obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Jeśli szukasz profesjonalnej kancelarii i prawników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zapoznaj się z pełną ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skanowanie dokumentów i badania genealogiczne »

  Świadczymy usługi skanowania dokumentów firmowych oraz tworzenia archiwum cyfrowego. Dokumentacja jest digitalizowana wysokowydajnymi skanerami, a następnie przenoszona na serwer, a dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania dokumentacją informacje są łatwe do odnalezienia. Dzięki skanowaniu dokumentacji klient oszczędza czas oraz miejsce, a dodatkowo chroni swoje dokumenty przed zniszczeniem i nieuprawnionym dostępem. Prowadzimy badania genealogiczne oraz poszukiwania przodków zarówno dla firm (szczególnie dla Kancelarii Prawniczych) jak i dla osób prywatnych. Korzystamy ze źródeł archiwów państwowych, kościelnych, Urzędów Stanu Cywilnego oraz wszelkich innych dostępnych źródeł. Pomagamy przy poszukiwaniach przodków na cele spraw spadkowych i wyszukiwania właścicieli nieruchomości. Naszym działaniem obejmujemy tereny Pomorza, Kujaw, Warmii i Mazur oraz Wielkopolski. W razie potrzeby prowadzimy kwerendy także w południowej Polsce.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Katowice »

  Biuro Doradztwa Prawnego świadczy porady prawne przez telefon oraz porady porady prawne online w sprawach z zakresu takich dziedzin polskiego prawa jak prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo rodzinne, prawo pracy czy też prawo karne. Porady prawne udzielane są w oparciu aktualne ustawodawstwo oraz orzecznictwom. Nasi doradcy prawni podchodzą do każdego problemu z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu porady prawne są w pełni profesjonalne.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Macieja Bartnika z siedzibą w Krakowie przy ulicy Ariańskiej 8/8. Kancelaria Adwokacka zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych, a także klientów indywidualnych. Specjalizacja Kancelarii Adwokackiej to głównie prawo karne, prawo gospodarcze, prawo nowych technologi.Kancelaria Adwokacka nastawiona jest na efektywne rozwiązywanie problemów prawnych. Kancelaria zajmuje się reprezentacją klientów przed sądami powszechnymi, a także negocjacjami umów, udzielaniem porad prawnych. Kancelaria Adwokacka pomoże Państwu także w przeprowadzeniu postępowania rozwodowego.

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: