Podkategoria: Prawo - strona 26 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · następna strona »
 • Radca Prawny Łódź »

  Szeroka oferta usług prawnych: prawo cywilne (np.spadkowe,rodzinne,dotyczące nieruchomości). Pomoc prawna skierowana do firm i osób prywatnych.Oferta obejmuje także usługi prawne w zakresie prawa pracy,windykacji czy odszkodowań.Usługi prawne obejmują też prowadzenie spraw związanych z prawem administracyjnym.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Wywiadowczo – Detektywistyczna ARCANUS »

  Agencja Wywiadowczo – Detektywistyczna ARCANUS jest podmiotem gospodarczym zarejestrowanym w ewidencji działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonym przez Ministra Spraw Wewnętrznych – RD 37/2013 oraz posiadającym ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w tym zakresie ser. TPP nr 24020061.

  Eksperci Agencji Wywiadowczo – Detektywistycznej ARCANUS to byli wieloletni i doświadczeni funkcjonariusze służb bezpieczeństwa wewnętrznego i porządku prawnego w Polsce ( CBŚ i innych jednostek Policji, ABW, CBA ) posiadający specjalistyczną wiedzę, umiejętności i doświadczenie w zakresie zwalczania zorganizowanej przestępczości kryminalnej w tym terroru kryminalnego, narkotykowej i ekonomicznej oraz korupcji a także stosowania techniki operacyjnej, kontynuujący i rozwijający swoją pasję.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Patentowa-Elżbieta Piątkowska »

  Kancelaria patentowa opiera się na pracy rzeczników patentowych z dużym doświadczeniem, o wykształceniu prawniczym i technicznym, co gwarantuje zrozumienie specyfiki problemów związanych z prowadzeniem profesjonalnej obsługi przedsiębiorstw i osób fizycznych.Proponujemy Państwu naszą aktywną pomoc na każdym etapie postępowania oraz nadzorowanie spraw w ramach udzielonych pełnomocnictw, m.in. przy rejestracji znaku towarowego. Kancelaria Patentowa oferuje kompleksową obsługę, w zakresie prawa własności przemysłowej.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe ReduTax Sp. z o.o. »

  ReduTax to profesjonalne biuro rachunkowe stworzone przez wieloletnich praktyków w swojej dziedzinie. Dzięki kompetencjom oraz doświadczeniu obsługujemy sprawnie małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, organizacje pożytku publicznego oraz projekty unijne. Naszym celem jest optymalizacja podatkowa naszych klientów przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa formalno-prawnego.
  Nasze biuro pomaga również przedsiębiorcom zakładać i przekształcać spółki.

  Data dodania: 14 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Głogów »

  Internetowy serwis przedstawiający ofertę usług windykacyjnych świadczonych przez spółkę Sensor Pro sp. z o.o.

  Na stronie przedstawione zostały szczegóły oferty obejmującej windykację polubowną, sądową oraz etap postępowania egzekucyjnego. Ponadto omówione zostały usługi monitoringu należności oraz pieczęci prewencyjnej.

  Na stronie znajdują się ponadto informacje przydatne wierzycielom zamierzającym skorzystać z usług firmy windykacyjnej, a także dane kontaktowe i rejestrowe spółki.

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Walex - zwrot podatku z Holandii »

  Przedsiębiorstwo Walex pomaga w odzyskaniu podatku z zagranicy. Na swojej stronie umieszcza wszelkie niezbędne dokumenty i formularze, które należy wypełnić. Ponadto oferuje usługi dla wszystkich, którzy pracowali za granicą i chcą odzyskać nadpłacony podatek. W tym firma prowadzi klienta przez cały gąszcz formalności prosząc tylko o niezbędne czynności z jego strony. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Walex pomaga już w swojej kategorii dla państw Europejskich jak: zwrot podatku z Holandii, Anglii oraz Niemiec. Walex nie pobiera żadnych opłat wstępnych, wynagrodzenie pobiera tylko po sukcesie.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • JUSTYNA BARTZ radca prawny »

  Potrzebujesz fachowej rady prawnej w Płocku? Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Bartz kieruje swoje usługi na obszarze Płocka. Zajmujemy się prawem cywilnym - rodzinnym, umów, w tym spółek cywilnych, odszkodowań, nieruchomości, egzekucyjnym, ochronie dóbr osobistych, spadkowym, podziałów i działów majątku praw handlowych - działalności gospodarczej, spółek handlowych, windykacji należności, rejestracji spółek i prasy. Użyczamy konsultacji oraz szkoleń wg indywidualnego planu. Kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej. Po wstępnych konsultacjach, zapoznajemy się z artykułami, tworzymy dokumentację oraz prowadzimy sprawę. Naszym klientom oprócz usług prawnych gwarantujemy absolutną dyskrecję oraz poufność. Więcej wiadomości o kancelarii i pełna oferta dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lubasz i Wspólnicy »

  Łódzka kancelaria radców prawnych w Łodzi świadczy usługi na terenie całej Polski, a także dzięki nawiązanej przez nas współpracy z międzynarodową siecią kancelarii prawnych, na terenie całej UE, RPA czy Chin. Naszym nieodzownym atutem są nasi wykształceni, młodzi prawnicy, którzy zapewnią Państwu najwyższy standard usług.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAMRÓZ kancelaria adwokacka rzeszów »

  Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka znajduje się w Rzeszowie, gdzie gości osoby potrzebujące rad prawnych w zakresie prawa karnego, prawa administracyjnego, a również prawa handlowego. W naszej kancelarii obsługiwani są konsumenci prywatni, którzy z reguły korzystają z wskazówek prawnych w obszarze prawa rodzinnego i cywilnego, a także prawa karnego. Przewodzimy też sprawy podmiotów gospodarczych, które odmiennie jak osoby prawne korzystają z naszych usług w rozmiarze prawa handlowego oraz prawa gospodarczego. Osoby zainteresowane powinny umówić się na sprecyzowany termin przez sekretariat. Wszystkie informacje przystępne na witrynie.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna rzeszów »

  Temida to kancelaria prawna która oferuje Państwu usługi w zakresie prawa gospodarczego, prawa karnego, prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa pracy, prawa farmaceutycznego, prawa budowlanego, prawa spedycji, prawa upadłościowego, prawa autorskiego, prawa bankowego, prawa celnego, prawa działalności gospodarczej oraz wiele innych. Kancelaria prawna Temida znajduje się w Rzeszowie w dogodnej lokalizacji w centrum miasta i działa na całym podkarpaciu. Gwarantujemy całkowitą poufność wszystkich powierzanych nam
  informacji, pełny i stały dostęp do przekazywanych nam dokumentów Państwa sprawy, rzetelność i komunikatywność, w tym informowanie o każdym kroku kancelarii, podejmowanym w Państwa sprawie.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Kraków | Porady prawne »

  Adwokaci z Krakowa udzielają niedrogo porady prawne: rozwody, prawo spadkowe, rejestracja spółek, szybko pomaga w sprawach karnych. Kraków to miejsce, gdzie prawnik ma wiekowe doświadczenie, szybko ocali Cię z opresji, zadzwoń +48 12 631 08 65.

  Data dodania: 28 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Węgrzyn »

  Adwokat Anna Węgrzyn prowadzi swoją kancelarię w Łańcucie, starannie dbając o interesy i sprawy swoich klientów, zapewniając wszechstronną pomoc prawną. W swojej pracy z klientem stawia na uczciwość, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta. Jej strona internetowa jest bogata w treść, którą wzbogaca swoich klientów zupełnie za darmo pozwalając zaoszczędzić czas i poszerzyć niezbędną wiedzę z zakresu prawa. Dodatkowym atutem strony jest możliwość pobrania wzorów pozwów, wniosków i innych pism potrzebnych w najczęściej spotykanych sprawach.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej kancelarii adwokackiej Ewa Zalesińska. Prowadzimy usługi na kompleksowym poziomie – obsługujemy prawnie osoby fizyczne we wszystkich sprawach cywilnych i karnych jak i również przedsiębiorców. Nasza kancelaria posiada blisko 20 lat doświadczenia w usługach prawnych. W razie chęci kontaktu z nami udostępniliśmy na naszej stronie specjalny formularz. Kancelaria adwokacka Ewa Zalesińska znajduje się w Oleśnicy.

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rynek nieruchomości - od jaśniejszej strony »

  Porady prawne i ekonomiczne na temat rynku nieruchomości.
  Najświeższe informacje, analizy, wskaźniki, komentarze eksperta. Serwis przeznaczony
  jest dla osób poszukujących informacji o nieruchomościach, gruntach, budynkach, lokalach -
  w celu rozwiązania swoich problemów. Zawarte tu informacje są przydatne zarówno dla osób, które
  nie zajmują się zawodowo nieruchomościami, jak i dla profesjonalistów.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółki »

  Polecamy korzystanie z usług Kancelarii gospodarczej Effekti. Tylko tutaj kompletna pomoc prawna w takich dziedzinach jak zakładanie spółek z o.o., ich sprzedaż czy też kupno. Lata doświadczeń na rynku tak skomplikowanych operacji, wiele przeprowadzonych transakcji i zadowolenie klientów. Stawiaj tylko na profesjonalne i rzetelne kancelaria gospodarcze

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Beata Rzepa »

  Szukasz Pomocy Prawnej? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
  Nadrzędny cel Kancelarii to zapewnienie każdemu z naszych Klientów profesjonalnej i rzetelnej obsługi prawnej, która w sposób należyty zabezpieczy jego interesy.
  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorców.
  Pracujemy w oparciu o jednostkowe zlecenia, jak i na podstawie umów o stałą obsługę prawną.
  Przedmiotem działalności Kancelarii jest prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i prawa administracyjnego.
  Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy opinie prawne, sporządzamy projekty umów, regulaminów, pism procesowych i innych dokumentów, reprezentujemy Klientów przed sądami i organami administracji państwowej.
  Wszystkich Klientów, którzy chcą uzyskać pomoc prawną bez konieczności osobistej wizyty w Kancelarii zapraszamy do skorzystania z pomocy prawnej świadczonej przez nas w formie online. KOSZT POMOCY PRAWNEJ ONLINE JUŻ OD 45 zł!

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariadwokacka.com - Jak znaleźć kogoś takiego, jak dobry adwokat sprawy karne prowadzący? »

  Wytoczenie sprawy karnej nie jest końcem świata. Należy jednak podejść do niej z odpowiednią powagą i poszukać pomocy dobrego prawnika, który doradzi nam, jak poradzić sobie w nowej sytuacji. Wiele osób zastanawia się, jak znaleźć kogoś takiego, jak dobry adwokat sprawy karne prowadzący? Przede wszystkim, należy poprosić o pomoc znajomych – być może znają oni prawnika, który jest godny zaufania i wart polecenia. Można również sprawdzić w książce telefonicznej lub Internecie, dzięki czemu znajdziemy kogoś takiego jak adwokat prawo karne Warszawa. Zanim jednak zdecydujemy się skorzystać z usług znalezionego prawnika, warto zasięgnąć o nim opinii i dowiedzieć się, czy klienci są zadowoleni z świadczonych przez niego usług. To pomoże podjąć nam ostateczną decyzję.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Górny Przemysław. Komornik Sądowy w Gnieźnie »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Przemysław Górny Kancelaria Komornicza prowadzi postępowania egzekucyjne na terenie całego kraju, a zwłaszcza na obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Gnieźnie. Komornik prowadzi postępowanie egzekucyjne - to najlepszy i skuteczny sposób na odzyskanie i wyegzekwowanie długu. Komornik przeprowadza licytacje ruchomości i nieruchomości położonych w granicach właściwości Sądu Rejonowego w Gnieźnie.
  Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Gorzów »

  Radca prawny oraz prawnik Justyna Goćwińska-Klemeczak to profesjonalista w dziedzinie pomocy prawnej dla osób oraz spółek prawnych na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolic. Posiadamy duże doświadczenie w prawie cywilnym, rodzinnym oraz opiekuńczym, prawie spadkowym a także pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Po za naszymi specjalizacjami zajmujemy się także udzielaniem pomocy prawnej, sporządzeniem opinii prawnych oraz reprezentowaniem klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi. Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią prawniczą w celu przedstawienia problemu prawnego z jaki mają Państwo kłopot.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Tomasz Zienowicz »

  Kancelaria Adwokacka Tomasz Zienowicz. Pomoc prawna, porady prawne, opinie prawne, projekty aktów prawnych, reprezentowanie przed sądami i urzędami.Kancelaria reprezentuje klientów na terenie całego kraju przed Sądami Rejonowymi, Okręgowymi, Apelacyjnymi oraz przed Sądem Najwyższym. Prawnicy kancelarii biorą udział w postępowaniach arbitrażowych i mediacyjnych. Kancelaria reprezentuje swoich klientów w sprawach własności, odszkodowawczych, umów cywilno-prawnych, realizacji roszczeń za niewykonanie lub niewłaściwe wykonanie umów oraz w sprawach spadkowych.Kancelaria prowadzi sprawy karne, w których jej klienci występują w charakterze oskarżonych lub obwinionych. Klienci kancelarii są także reprezentowani w sprawach jako oskarżyciele posiłkowi oraz jako oskarżyciele prywatni. Obsługa karna kancelarii obejmuje także sprawy w postępowaniu wykonawczym. Obrona i reprezentacja stron w postępowaniu karnym obejmuje również pomoc prawną przed sądami wojskowymi.Kancelaria prowadzi usługi powiernicze polegającego na przejmowaniu majątku lub jego części swoich klientów, zarządzaniu oraz wydawaniu go określonym osobą na określonych w umowie warunkach. Kancelaria zawiera umowy typu fiducia cum creditore contracta, fiducia cum amico contacta. Kancelaria także tworzy i zarządza trustami na terenie Polski, UE oraz OECD.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: