Podkategoria: Prawo - strona 27 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · następna strona »
 • M.A. Misiak - biuro prawne »

  Kancelaria Misiak M. A. Z Torunia gwarantuje wszechstronną pomoc prawną. Prowadzimy sprawy dotyczące prawa rodzinnego, cywilnego, karnego oraz gospodarczego. Nasza propozycja obejmuje reprezentację procesową w sądach powszechnych, rejonowych oraz innych instytucjach, obronę w procesach karnych, a także negocjacje i mediacje. Najczęściej prowadzimy sprawy z zakresu prawa rodzinnego: rozwodowe, o przyznanie opieki rodzicielskiej, podziały majątkowe małżonków, ustalenie oraz zaprzeczenie ojcostwa, a także alimentacyjne. Zaświadczamy również usługi prawne i konsultacje dla przedsiębiorców w sprawach związanych z działalnością gospodarczą. Przygotowujemy opinie umów oraz kontraktów. Sporządzamy projekty umów, przeróżnego rodzaju pisma sądowe (w tym pozwy i apelacje) i urzędowe. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAWORSKI windykacja długów bydgoszcz »

  Firma mgra Sławomira Jaworskiego zajmuje się wykonywaniem różnych postępowań egzekucyjnych dla Jednostek z sektora publicznego i osobistego czy Klientów Indywidualnych. Kancelaria Komornicza funkcjonuje przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy. Kontakt mailowy oraz telefoniczny dopuszczalny jest w każdy dzień roboczy, aczkolwiek Klienci przyjmowani są tylko we wtorek między godz. 12:00 i 16:00. Podstawowo do obrębu obsługiwanego za pośrednictwem Kancelarię należy Bydgoszcz i pobliskie bydgoskie gminy, m.in. Gmina Koronowo bądź Nowa Wieś Wielka. Zapraszamy do zapoznania się ze detalami na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja detektywistyczna INVIGLA prywatny detektyw »

  Agencja detektywistyczna INVIGLA jest polskim biurem detektywistycznym, działającym na terenie Polski i Europy na podstawie zezwolenia RD-39/2012 wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych oraz licencji nr 0000571. Motywuje nas realizacja życiowej pasji oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe licencjonowanych detektywów. Nasza sieć profesjonalnych kontaktów znacznie poszerzyła się przez lata. Dzięki niej możemy dotrzeć do rzetelnych i sprawdzonych źródeł informacji.W każdą sprawę wkładamy pełny profesjonalizm oraz zaangażowanie – takie jest nasze podejście. Gwarantujemy wykonanie każdego zlecenia na jak najwyższym poziomie, z pełną dyskrecją i skutecznością, a pomaga w tym specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie. Dostosujemy swoje usługi do potrzeb każdego indywidualnego klienta, dając Państwu pełne wsparcie, pewność i dyskrecję podczas korzystania z usług najlepszych detektywów. Dostarczenie kompletnych i sprawdzonych informacji jest naszym priorytetem gdyż umożliwia klientom podejmowanie ważnych, życiowych decyzji.Po zakończeniu zlecenia, klient otrzymuje pisemne sprawozdanie z wykonanych czynności detektywistycznych z pełną dokumentacją, taką jak fotografie, klipy wideo lub audio, których można użyć jako dowód w Sądzie lub zostawić dla własnej dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji.INVIGLA Detektywi

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie odszkodowań Olsztyn - odszkodowania powypadkowe »

  Odzyskaj odszkodowanie za: wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy, wypadek w rolnictwie lub za straty w uprawach rolnych. Z nami odzyskasz odszkodowanie za : usczerbek na zdrowiu, śmierć bliskiej osoby, utracony pojazd, utracone korzyści.

  Data dodania: 31 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska »

  Wrocławska kancelaria notarialna funkcjonuje od 1995 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie i obszerna wiedza jest podstawą oraz gwarancją rzetelnej realizacji usług notarialnych. Notariusz powołany do dokonywania czynności notarialnych, zobowiązany jest do zachowania tajemnicy okoliczności sprawy, którą prowadzi. Jest osobą zaufania publicznego, a wszelkie działania, które podejmuje posiadają wszelkie znamiona dokumentu urzędowego.
  Do głównych czynności wrocławskiej kancelarii notarialnej należy m.in. sporządzanie aktów notarialnych, w tym aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywanie protokołów, poświadczeń, wypisów, wyciągów dokumentów. Notariusz jest zobowiązany również do sporządzania projektów aktów i pozostałych istotnych dokumentów na żądanie stron.
  Obowiązkiem notariusza jest sprawowanie pieczy nad właściwym zabezpieczeniem słusznych interesów oraz praw osób, które pragną skorzystać z usług kancelarii notarialnej. Warto mieć pewność, że odpowiedni wybór doświadczonego specjalisty przesłuży się należycie przeprowadzonej czynności notarialnej.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dotacja z urzędu pracy | Anna Jachowicz »

  Pozyskiwanie dotacji z urzędu pracy i ich rozliczanie, to dziedzina, w której posiadam już długoletnie doświadczenie. Każdego dnia podejmując się pisania dla Państwa biznes planu i wypełniania wszelkich zadań związanych z przychylnym rozpatrzeniem dotacji z urzędu pracy, przybliżam Państwa do jej pozyskania. Jako doradca finansowy doskonale orientuje się w obowiązujących przepisach, wytycznych i wymogach, które wyjaśnię Państwu, otwierając przez Państwem drogę do dotacji z urzędu pracy. Moją misją jest oszczędność Państwa pieniędzy i czasu, stąd zajmuje się także doradztwem w zakresie zaciągania kredytów z banku. Wówczas prezentuje oferty banków i pomagam w wyborze tej najlepszej. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mecenas Rajmund Niwiński Prawnik w Niemczech »

  Certyfikowany przez Izbę Adwokacką w Dusseldorfie Adwokat Specjalista w zakresie prawa handlowym oraz prawa spółek (tytuł niemiecki: Fachanwalt für Handel- und Gesellschaftsrecht).Zajmuje się przede wszystkim obsługą prawną polskich podmiotów gospodarczych na terenie Niemiec. Swoich klientów wspomaga przy windykacji otwartych należności, prowadzeniu sporów sądowych, zawieraniu stosunków umownych z niemieckimi kontrahentami oraz zakładaniu podmiotów gospodarczych na terenie Niemiec.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Warszawa »

  Świadczymy usługi detektywistyczne przede wszystkim osobom prywatnym. Najczęściej angażujemy się w sprawy rodzinne, poszukujemy i gromadzimy dowody zdrady małżonka. Sprawdzamy także wiarygodność oraz uczciwość narzeczonego lub narzeczonej. Poszukujemy osób, mienia, prowadzimy obserwację, wspieramy czynności windykacyjne i wiele innych .....

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Głogów »

  Serwis www kancelarii adwokackiej mającej swoją siedzibę w Głogowie prezentuje podstawowe informacje o kancelarii i zakresie świadczonych usług prawnych. Ponadto na stronie znaleźć można dane kontaktowe pozwalające nawiązać współpracę z kancelarią, a także inne informacje, które mogą okazać się przydatne z punktu widzenia osoby poszukującej pomocy prawnej.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Porozumień Biznesowych i Interpersonalnych »

  CePeBe- Wspieramy klientów w pozasądowym rozwiązywaniu sporów biznesowych i interpersonalnych bo wierzymy, że szkoda czasu na nieporozumienia i nerwów na procesy sądowe. Naszą specjalizacją są mediacje w sporach gospodarczych, biznesowych i pracowniczych. Ponadto prowadzimy szkolenia z zarządzania konfliktem i rozwiązywania sporów oraz organizujemy indywidualne sesje konsultacyjne np. w sytuacji sporu "utajonego" lub gdy strony nie wyrażają zgody na ingerencję osoby z zewnątrz.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • PIT-37 »

  Prawo podatkowe, jakie obowiązuje w Polsce, nakłada na wszystkich obywateli nie tylko obowiązek odprowadzania podatku dochodowego PIT, ale także corocznego składania zeznań podatkowych. W przypadku dochodu (lub straty) osób fizycznych takim zeznaniem jest wypełnienie deklaracji PIT-37 i jej złożenie w terminie w odpowiednim Urzędzie Skarbowym. Wielu dorosłych Polaków wciąż ma jednak problem z prawidłowych uzupełnieniem deklaracji oraz dotrzymaniem wymaganych terminów nakładanych przez Ministerstwo Finansów. Jak więc poradzić sobie z tym podatkowym problemem i jak prawidłowo wypełnić formularz PIT-37? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w poradniku na stronie internetowej 37-pit.pl

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Sebastian Rolicz »

  Kancelaria adwokacka Pro Lex Sebastian Rolicz prowadzi kompleksową obsługę prawną osób prywatnych i przedsiębiorców. W ofercie m.in. reprezentowanie klienta przed Sądami i organami administracji, sporządzanie pism, udzielanie porad. Specjalizacja - prawo rodzinne (rozwody, alimenty) oraz prawo rzeczowe (podziały nieruchomości).

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maciej Sawiński Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria adwokacka w Krakowie. Porady prawne, reprezentacja procesowa, stała obsługa prawna osób fizycznych i przedsiębiorców. Moim priorytetem jest partnerska współpraca z Klientem, wyrażająca się dążeniem do uzyskania korzystnego dla niego rezultatu, przy minimalizacji jego czasu i kosztów, oraz maksymalną dostępnością adwokata dla Klienta.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wysokie odszkodowania »

  Dochodzenie odszkodowań za śmierć, odszkodowanie za wypadek ze skutkiem śmiertelnym.
  Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań z tytułu śmierci i/lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Tak zwane szkody osobowe.
  Poszkodowani będący klientami naszej Kancelarii mogą liczyć na bardzo wysokie odszkodowanie oraz zadośćuczynienie dotyczące doznanej szkody i krzywdy.
  Do każdej przyjętej sprawy podchodzimy indywidualnie, angażujemy wszystkie siły i środki, aby poprowadzić sprawę właściwie i uzyskać dla naszego mocodawcy możliwie najwyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie.
  W dalszej części naszej witryny poruszona jest tematyka możliwości dochodzenia roszczeń, zbiór przepisów prawa razem z orzecznictwem Sądów.

  Zapraszamy do zapoznania się z treścią serwisu. Śledzimy orzecznictwa Sądów, najciekawsze publikujemy na naszym profilu w facebook.com

  Jeżeli miałeś/aś zaniżone odszkodowanie
  -w wypadkach drogowych,
  -w środkach komunikacji miejskiej, kolejowej, lotniczej,
  -w związku z działalnością gospodarstwa rolnego,
  -w wypadkach przy pracy,
  -wskutek poślizgnięć, potknięć o niezabezpieczone, uszkodzone chodniki,
  oraz w wielu innych przypadkach.

  Bezpłatnie zapoznamy się z dokumentacją i dołożymy wszelkich starań o dodatkowe świadczenia odszkodowawcze.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja, terenowa, efektywna »

  O windykacji wiemy wszystko, działamy skutecznie i zgodnie z prawem. Obecnie najskuteczniejsza metoda to windykacja terenowa negocjatorzy nawiązują kontakt z dłużnikiem, skutecznie motywując do uregulowania należności. Najbardziej skuteczna windykacja to - przy całym szacunku dla prawa - działania jak najmniej z prawem związane. Dziś przy sztabach prawników chroniących tyłki dłużnikom żyjącym z "niespłacania długów", ułomnym prawie i - co najważniejsze - świadomości dłużnika, trudno liczyć na efektywną windykację proceduralną. Dochodzenie swoich roszczeń, nieodzyskanych długów to właśnie windykacja wierzytelności. Na rynku funkcjonuje wiele różnorodnych ofert windykacji.Oferta ta dotyczy usług odzyskiwania długów od stron zadłużonych. Firma gwarantuje skuteczne, rzetelne i szybkie działanie. Dzięki temu klient ma możliwość szybkiej likwidacji poniesionych strat. W czasach kryzysu kiedy dłużnicy mają wiele zadłużeń, większość wierzycieli intensywnie praktykuje kontakt telefoniczny. Dłużnik z wieloma długami z czasem uodparnia się na takie rozmowy. Jeśli tylko jeden z wierzycieli wyśle pracownika na osobiste spotkanie, dłużnik spośród wszystkich zadłużeń będzie raczej spłacał dług tego wierzyciela. Dlatego też coraz częściej spotyka się praktyki kontaktu osobistego na stosunkowo wczesnym etapie przeterminowania.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego dr Tomasz Żal »

  Strona przedstawia osobę, usługi prawne oraz usługi windykacyjne, które świadczy radca prawny dr Tomasz Żal. W ramach usług prawnych Kancelaria świadczy porady prawne, wspiera spory sądowe, prowadzi sprawy spadkowe, prowadzi sprawy rozwodowe, wspiera sprawy o alimenty, sporządza i opiniuje umowy, zajmuje się tworzeniem spółek handlowych, zajmuje się sprawami nieruchomości, w tym ich zasiedzeniem oraz ustanowieniem służebności przesyłu. Kancelaria posiada doświadczenie w sprawach administracyjnych oraz podatkowych.
  Kancelaria świadczy także E-porady (drogą elektroniczną).
  W ramach usług windykacyjnych Kancelaria zajmuje się ściąganiem długów od dłużników trudnych.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria adwokacka adwokata Rafała Goździewskiego świadczy wszechstronną i profesjonalną pomoc prawną, zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.Zakres usług Kancelarii obejmuje udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych, a także reprezentowanie Klienta przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracyjnymi, jak też innymi instytucjami. Kancelarię charakteryzuje indywidualne podeście do każdego Klienta oraz pełne zaangażowanie przy świadczeniu pomocy prawnej. Kancelaria dba o dobry i stały kontakt z Klientem, na bieżąco informując go o przebiegu postępowania. Motywem przewodnim działalności Kancelarii jest interes prawny Klienta z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów profesjonalizmu.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz G. Gawior. Kancelaria Notarialna Łódź »

  Notariusz Gawior sporządza akty notarialne oraz sporządza akty poświadczenia dziedziczenia; sporządza poświadczenia; doręcza oświadczenia;spisuje protokoły; sporządza protesty weksli i czeków; przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe; sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów; sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów; sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Andrzej Luty - Adwokat Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Andrzej Luty została założona w 1997 roku przez adwokata Andrzeja Lutego. Nasze biura mieszczą się w miastach Kraków oraz Radzyń Podlaski. Nasza kancelaria zapewnia profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorców oraz pomoc prawną na rzecz osób prywatnych w sprawach z zakresu.Reprezentujemy naszych Klientów przed wszystkimi sądami i organami administracji. Sporządzamy wszelkie pisma procesowe:
  - pozwy i wnioski
  - apelacje i skargi kasacyjne
  - odpowiedzi na pozwy sądowe oraz sprzeciwy od nakazu zapłaty
  - pisma procesowe w postępowaniu sądowym.

  Zapewniamy kompleksową obsługa firm polegającą m.in. na rejestracji i zakładaniu spółek, wprowadzaniu zmian w KRS, przekształceniach spółek oraz wszelkich procesach gospodarczych. Sporządzamy i opiniujemy umowy.
  Na naszej stronie internetowej www.kancelarialuty.pl prezentujemy nasze specjalizacje, którymi są:
  • prawo cywilne
  • prawo gospodarcze i prawo spółek
  • prawo nieruchomości
  • prawo administracyjne
  • prawo rodzinne i opiekuńcze
  • windykacja należności
  • odszkodowania i procesy o odszkodowanie
  • prawo umów
  • proces inwestycyjny i roboty budowlane
  • prawo karne

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wywiad i kontrwywiad gospodarczy. »

  Jakie wynikają korzyści z wywiadu gospodarczego? Czy usługa kontrwywiadu gospodarczego jest mi potrzebna? Czy zyski ze zastosowania tych usług są wymierne?
  Usługi wywiadu i kontrwywiadu gospodarczego są skierowane przede wszystkim do tych wszystkich właścicielek/właścicieli firm, którym zależy na wyprzedzeniu konkurencji, ochronie własności intelektualnej własnego przedsięwzięcia i umiejętnym zarządzaniu firmą. Zapraszam do zapoznania się z treścią wizytówki, a zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego bądź email.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: