Podkategoria: Prawo - strona 28 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · następna strona »
 • KANCELARIA PRAWNA RAFAŁ KUFIETA Radca prawny wrocław »

  Kancelaria Prawna Rafał Kufieta specjalizuje się w rozwiązywaniu kłopotów prawnych osób indywidualnych oraz innych podmiotów gospodarczych. Prowadzimy swoja działalność w województwie dolnośląskim. Działamy zarówno w specjalności deweloperskiej jaki budowlanej. Obsługujmy osoby fizyczne prowadzące aktywność gospodarczą oraz spółki cywilne, handlowe oraz inne. Przygotowywanie uchwał oraz protokołów organów lub kompleksowa obsługa procesów tworzenia to jedne z przeprowadzanych przez nas usług. Z Kancelarią można się skontaktować osobiście, elektronicznie albo telefonicznie. Cały obszar usług Kancelarii mogą Państwo odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcowska Legate Poznań »

  Kancelaria Radcowska Legate z Poznania specjalizuje się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego i prawa zobowiązań. Radcy prawni kancelarii posiadają doświadczenie w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego i uczelni wyższych. Pomoc prawna świadczona jest zarówno na terenie Poznania jak i na życzenie klienta poza Poznaniem.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krakowska Kancelaria Prawa Gospodarczego KKPG »

  Krakowska Kancelaria Prawa Gospodarczego założona przez Radcę Prawnego Pawła Dońca zajmuje się profesjonalnymi usługami prawniczymi dla przedsiębiorców i szeroko rozumianego biznesu.
  Kancelaria zajmuje się takimi kwestiami jak:

  Windykacja i procesy sądowe
  - pozwy sądowe
  - apelacje
  - odpowiedzi na pozwy sądowe
  - nakazy zapłaty

  KKPG zajmuje się również prowadzeniem szkoleń w zakresie prawa gospodarczego.
  Obsługa firm
  - rejestracja spółek
  - zmiany w KRS
  - przekształcenia spółek
  - prawo pracy
  - umowy z kontrahentami
  Nieruchomości
  - umowy przedwstępne
  - umowy z deweloperem
  - umowy kupna/sprzedaży mieszkania
  - umowy kupna/sprzedaży nieruchomości
  Sieci handlowe
  - umowy z sieciami handlowymi
  - prawnicze wsparcie negocjacji handlowych
  - opłaty półkowe

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik K. Pociecha - Nowy Sącz, Tarnów, Krynica »

  Kancelaria Krzysztofa Pociechy została utworzona w 2013 roku. Otwarcie kancelarii spowodowane zostało rosnącym zapotrzebowanie na usługi prawnicze. Celem naszej organizacji jest w głównej mierze sprostać żądaniom naszych klientów w obrębie zmieniającego się wielokrotnie prawa w Polsce. Doświadczenie uzyskane w dziedzinie prawa umożliwia nam odpowiadać w sposób szybki i elastyczny na zmiany prawa.

  Świadczymy kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych również prawnych. Kancelaria oferuje wyspecjalizowaną obsługę prawną osobom profesjonalnie zajmującym się uprawianiem sportu (w obrębie regulacji związkowych PZPN, PZPS itp.).

  Wszelkie informacje uzyskacie państwo kontaktując się z nami osobiście, za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail albo odwiedzając naszą witrynę. Zapraszamy bardzo serdecznie.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mój Rozwód »

  Mój Rozwód to prawniczy portal rozwodowy, na którym można zasięgnąć licznych porad i wskazówek dotyczących spraw rozwodowych. W naszej ofercie znaleźć można e - booki, wideoporadniki, artykuły na temat spraw, jakie w czasie rozwodu są bardzo ważne i które zawsze należy poruszyć, aby w ten sposób dowiedzieć się znacznie więcej na temat tego, jak przetrwać rozwód i formalnie wszystko załatwić tak, aby nie było żadnych niedomówień. Razem z naszym portalem poradzisz sobie w tym trudnych chwilach.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawnicze Gniezno »

  Kancelaria Adwokacka dr Iwony Sepioło i mecenasa Rafała Zaguły w Gnieźnie. Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym dla osób indywidualnych i firm, oraz reprezentacją w sądach. Są ekspertami w dziedzinie prawa. Kancelaria świadczy usługi prawne dla osób fizycznych, a także przedsiębiorców i spółek. Kancelaria zapewnia zastępstwo przed sądami i urzędami, sporządza pisma procesowe, kontrakty handlowe oraz świadczy porady prawne, pomaga w przygotowaniu skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Patrycja Kimla »

  Kancelaria świadczy pomoc prawną w ramach stałej obsługi prawnej, jak również na podstawie zleceń o charakterze jednostkowym z zakresu szeroko pojmowanych usług prawnych.
  Zakres oferowanej obsługi prawnej obejmuje w szczególności doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych, analizę i przygotowanie aktów prawnych, pism procesowych oraz projektów umów, ugód, statutów i regulaminów, jak również reprezentację Klientów podczas prowadzonych negocjacji oraz zastępstwo prawne przed sądami, organami ścigania, organami administracji rządowej i samorządowej oraz innymi instytucjami.

  Data dodania: 28 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anita Hnatyszyn Notariusz Warszawa, Mokotów, Ursynów, Centrum »

  Godziny pracy Kancelarii: pn-czw. 9.00-18.00, a w piątki 9.00-17.00.Kancelaria mieści się blisko skrzyżowania al. Niepodległości i Ksawerów (blisko metra Wierzbno. Dogodny dojazd komunikacją miejską. Bezpłatny parking.Szybkie terminy, możliwość sporządzenia aktów w godzinach wieczornych, soboty i niedziele. Pełen zakres usług notarialnych, akty notarialne, rygory egzekucji, przewłaszczenie na zabezpieczenie, akty poświadczenia dziedziczenia, testamenty, umowy majątkowe, służebności, poświadczenia, sprzedaże, darowizny, zamiany, zniesienie współwłasności, umowy spółek, spółki jednoosobowe.

  Data dodania: 28 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Audyt sprawozdań finansowych »

  Audyty finansowe są bardzo potrzebne. Każda działalność musi sprawdzać swoją sytuacje finansową przynajmniej raz do roku. Spółka 4Audyt specjalizuje się w audycie finansowym a także sprawozdawczym. Nasi pracownicy to biegli rewidenci w doradztwie rachunkowym i transakcyjnym. W naszym sposobie działania stosujemy dokładne due diligence. Nasz podmiot ma uprawnienia do sprawdzania stanu faktycznego sprawozdań finansowych i związanym z nim audytem. Zajmujemy się też badaniami nad planami przekształcenia. Prócz doradztwa i audytu jesteśmy też specjalistami od szkoleń rachunkowych. Szkolenia dla firm z zakresu rachunkowości.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Dr Małgorzata Maliszewska dochodzenie roszczeń »

  Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej zaświadcza rzetelne usługi w zakresie doradztwa prawnego klientom na terenie Warszawy i okolic. Dr Małgorzata Maliszewska posiada doświadczenie pozwalające brać uczestnictwo w sytuacjach związanych z dochodzeniem roszczeń z umów obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody wyrządzone ruchem posiadanego pojazdu, auto-casco, następstw nieszczęśliwych wypadków i innych. Dzięki wieloletniej aktywności radcowskiej zdobyła zaufanie klientów oraz cieszy się nieposzlakowaną opinią. Szerzej na temat usług zaświadczanych przez kancelarię na stronie WWW.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Kryplewski, Kwaśniak, Czerny, Gąsawski »

  Działamy z sukcesami w każdym sektorze prawa dotyczącym przedsiębiorstw, ale równie dobrze rozumiemy sprawy naszych Klientów indywidualnych.

  Przy poszczególnej specjalizacji każdego z naszych prawników, nie zamykamy się jedynie w ich ramach lecz działamy z takim samym zaangażowaniem i efektami we wszystkich dziedzinach prawa.

  Z racji posiadanego przez naszych poszczególnych prawników dużego doświadczenia zawodowego zajmujemy się z sukcesami sprawami związanymi z ogólnie pojętym prawem budowlanym, zamówieniami publicznymi czy prawem spółek handlowych. Szczególne doświadczenia posiadamy w zakresie tak specyficznych zagadnień jak kontrakty budowlane realizowane w systemie FIDIC, drogownictwo, czy występowania przed Krajową Izbą Odwoławczą.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Ius Cogens w Toruniu »

  Kancelaria świadczy pomoc w różnych dziedzinach prawa na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zajmujemy się przede wszystkim sprawami odszkodowawczymi: dotyczącymi szkód majątkowych, w tym komunikacyjnych, szkód na osobie (wynikających z błędów medycznych, wypadków komunikacyjnych oraz będących rezultatem przestępstwa.Zajmujemy się kwestiami zniesienia współwłasności, podziału majątku wspólnego, rozliczeniem nakładów na nieruchomość i zasiedzenia nieruchomości.W sporach dotyczących umów, dochodzimy zapłaty za dostarczone towary lub wykonane usługi oraz roszczeń odszkodowawczych lub kar umownych z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania.Reprezentujemy interesy konsumentów w sporach z przedsiębiorcami, w tym również w zakresie spraw przeciwko deweloperom.Prowadzimy sprawy o rozwód i separację, o ustanowienie rozdzielności majątkowej między małżonkami oraz podział majątku wspólnego.Posiadamy doświadczenie w postępowaniach sądowych dotyczących władzy rodzicielskiej, ustalania kontaktów z dzieckiem oraz dochodzenia i egzekwowania alimentów.Doradzamy i pomagamy przedsiębiorcom polskim i zagranicznym z takich branż jak metalurgia, transport, handel paliwami, usługi remontowo-budowlane, czy ubezpieczenia.Na zlecenie klientów zajmujemy się tworzeniem nowych podmiotów gospodarczych oraz ich likwidacją. Sporządzamy umowy spółek lub ich projekty, przygotowujemy uchwały wspólników i inne dokumenty oraz wnioski do Krajowego Rejestru Sądowego.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biegły sądowy z zakresu informatyki Piotr Wichrań »

  Jako biegły sądowy z zakresu informatyki z listy Prezesa Sądu przy Sądzie Okręgowym Warszawa - Praga w Warszawie wystawiam opinie na podstawie analizy udostępnionych materiałów dowodowych w postaci dysków twardych komputerów, wszelkiego rodzaju kart pamięci w tym microSD, telefonów komórkowych oraz płyt CD lub DVD. Ekspertyzy techniczne dotyczą wszystkich systemów operacyjnych m.in. takich jak Windows, Linux, iOS oraz Android dla platform sprzętowych PC, ARM, Playstation także Xbox.
  W obszarze moich kompetencji leży duże doświadczenie nabyte między innymi podczas służby w Wojsku Polskim oraz strukturach NATO, jako oficer na stanowiskach technicznych także w obszarze informatyki śledczej. Przez wiele lat pracowałem i współpracowałem z dużymi firmami w Warszawie, gdzie miałem dostęp do najnowszych technologii IT

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek Reveno.pl »

  Firma Reveno oferuje usługi skutecznego i szybkiego odzyskiwania należnych świadczeń odszkodowawczych dla klientów indywidualnych. Odszkodowania mogą dotyczyć wypadków w pracy a także powypadkowych (komunikacyjnych) oraz błędów lekarskich i szkód majątkowych. Klienci firmy Reveno mogą liczyć na indywidualne podejście do sprawy oraz fachową i rzetelną pomoc.
  Reveno to skuteczne odzyskiwanie odszkodowań - firma działa na terenie całej Polski.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • JACEK BARANOWSKI KANCELARIA WARSZAWA dekret bieruta »

  Kancelaria Radców prawnych Jacek Baranowski użycza wsparcia prawnego zarówno firmom, jak też osobom prywatnym. Prowadzimy procesy cywilne oraz gospodarcze, postępowania administracyjne, a również udzielamy porad prawnych. Kancelaria Radców prawnych Jacek Baranowski mieści się w Warszawie, gdzie podejmuje interesantów w godzinach popołudniowych, jacy uprzednio umówili się na wizytę przez kontakt telefoniczny lub osobiście w siedzibie kancelarii. Specjalizujemy się także w prowadzeniu spraw kontrahentów niemieckojęzycznych w rozległym aspekcie wskazówek prawnych, a także reprezentowaniem przed polskim sądem. Więcej danych dogodnych pod adresem internetowym.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA BIELSKO-BIAŁA notariusze bielsko-biała »

  Kancelaria Notarialna Michał Wójtowicz funkcjonuje od 2005 roku oraz jest kontynuacją wielopokoleniowych tradycji rodzinnych. Kancelaria sprawuje czynności notarialne precyzyjne z bieżącymi przepisami prawa notarialnego na terenie Rzeczpospolitej. Zarówno notariusz, jak też przeszkoleni pracownicy sekretariatu zapewniają miłą oraz przede wszystkim kompetentną obsługę we wszelkich kwestiach notarialnych, a w szczególności z aspektu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego i handlowego. Kancelaria Notarialna Michał Wójtowicz funkcjonuje właściwie z literą prawa, a również ma na uwadze dobro czynnościach notarialnych. Gruntowny opis pracy notariusza na witrynie WWW.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Mateusz Pieczka Kraków i Oświęcim »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Mateusza Pieczki mieści się w Krakowie.Adwokat świadczy szeroki zakres usług prawnych w szczególności z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa gospodarczego, prawa pracy. Adwokat zajmuje się zastępstwem przed sądami i organami administracji publicznej w sprawach o zapłatę (w szczególności kancelaria specjalizuje się w sprawach o: odszkodowanie za błąd w sztuce medycznej, odszkodowanie komunikacyjne, o wypowiedzenie umowy o pracę. Adwokat występuje także jako obrońca i pełnomocnik pokrzywdzonego w sprawach karnych. Adwokat Mateusz Pieczka oferuje także pełną obsługę prawną przedsiębiorstw (doradztwo prawne, przygotowywanie pozwów, przygotowywanie umów i pism procesowych) Kancelaria zapewnia pomoc prawną w sprawach o rozwód oraz o podział majątku wspólnego. Pełna oferta świadczonych usług prawnych znajduje się na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Ciborowski – radca prawny dla miasta Kraków »

  Kancelaria Jakuba Ciborowskiego świadczy usługi prawne dla klientów zarówno z Polski jak i zagranicy – możliwa jest pomoc prawna w języku angielskim. W jej zakres wchodzą m. in. prowadzenie rozmów i negocjowanie z klientami anglojęzycznymi, zarówno przedstawicielami korporacji jak i osobami indywidualnymi, a ponadto tłumaczenie z języka angielskiego umów handlowych i dostosowywania je do polskich norm prawnych. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty - serwis o alimentach dla każdego - praktyczne porady, bezpłatne wzory pism! »

  Strona alimenty ma na celu przybliżyć problemy prawne związane z alimentami i pomóc w ich rozwiązaniu. Portal skierowany jest do wszystkich osób, które potrzebują praktycznej porady i szukają bezpłatnych wzorów pism procesowych takich jak pozew o alimenty, pozew o podwyższenie alimentów czy wniosek o egzekucje alimentów. Alimenty docelowo ma być portalem na którym osoby borykające się z problemem alimentów będą mogły swobodnie wymieniać się opiniami. Wysoką jakość merytoryczną zawartych tekstów zapewnia bezpośredni nadzór dwóch radców prawnych z Poznania, którzy dokładają starań aby alimenty były miejscem gdzie można znaleźć odpowiedzi na pytania. W przypadku skomplikowanych spraw istnieje możliwość skorzystania z usług kancelarii radcowskiej.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Donos do urzędu skarbowego »

  Donoszenie nie jest etyczne, jednak wszyscy stajemy przed sytuacjami, w których donos jest jedynym rozwiązaniem sytuacji. Tylko w naszym serwisie informacje o tym, w jaki sposób złożyć donos, do kogo powinien on trafić i jakie mogą być tego konsekwencje!

  Data dodania: 19 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: