Podkategoria: Prawo - strona 29 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »
 • Fesz-Grubiak Danuta. Notariusz wrocław kancelaria notarialna »

  We Wrocławiu funkcjonuje Kancelaria Notarialna wyznaczona do realizowania czynności, którym strony są zobowiązane albo potrzebują nadać formę notarialną w postaci formalnego dowodu urzędowego, właściwie z obowiązującymi przepisami prawa i przy zachowaniu zasad etyki zawodowej. Notariusz przygotuje akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia lub protesty weksli i czeków, doręcza oświadczenia oraz zapisuje protokoły a prócz tego sporządza wypisy, odpisy i skróty dokumentów. Całkowity obszar usług wypełnianych w Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu zamieszczono na stronie internetowej wraz z pełnymi danymi kontaktowymi i informacją o wygodnych trybach dojazdu.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Skwarcz w Lublinie »

  Kancelaria adwokacka Adwokat Agaty Skwarcz w Lublinie oferuje pomoc z zakresu spraw karnych, cywilnych oraz rodzinnych i prawa pracy. W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy bardzo serdecznie na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne przez Internet - serwis prawniczy24.pl »

  Na naszej stronie znajdują się informacje na temat problemów związanych z prawem i społeczeństwem. Oferujemy Wam darmową poradę prawną - wiele osób korzysta z naszych usług. Masz problem z prawem? Zgłoś się do nas i otrzymaj poradę prawną za darmo!

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Warszawa »

  Nasza kancelaria zapewnia profesjonalne usługi prawne dostosowane do indywidualnych oczekiwań. Zajmujemy się przygotowywaniem pism procesowych, takich jak pozew o rozwód, pozew o zapłatę czy pozew o alimenty. Świadczymy także usługi online.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Konrad Kamiński »

  Działająca w centrum województwa świętokrzyskiego Kancelaria Konrada Kamińskiego gwarantuje swoim klientom całościową radę prawną dosłownie w najtrudniejszych sprawach. Oferta jest skierowana do klientów prywatnych, firmowych, do stowarzyszeń oraz dodatkowo organów administracji publicznej. świadczenia świadczone są ad hoc, także w Internecie, a także na regułach stałej obsługi prawnej. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, opiekuńczym, spadkowym, prawie pracy, prawie karnym, a również prawie umów i domów i mieszkań. Para się ona udzielaniem wskazówek ustawowych, sporządza pisma procesowe i opinie prawne, para się też usługami w ramach reprezentowania klientów przed sądami. Po pełną ofertę zapraszamy na stronę kancelarii.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdynia - Sopot - Gdańsk »

  Wiele aspektów naszego życia i biznesu zależy od prawa. Często jednak nie decydujemy się na konsultacje z prawnikiem, ponieważ obawiamy się kosztów i straconego czasu.
  Profesjonalne porady prawnika nie muszą być drogie i pracochłonne!

  Porady prawne dla spółek i przedsiębiorców:
  Rejestracja w KRS
  Obsługa prawna
  Pisma procesowe
  Umowy – opiniowanie i tworzenie
  Wybór formy prawnej i podatkowej

  Obsługa prawna przedsiębiorstw budowlanych:
  Umowy
  Pisma procesowe
  Doradztwo

  Porady prawne dla klientów indywidualnych:
  Opiniowanie i konstruowanie umów
  Rękojmia, reklamacje
  Pozwy i inne pisma sądowe
  Porady dla pracowników
  Ubezpieczenia i odszkodowania

  Prawo rodzinne:
  Rozwody i separacje
  Alimenty
  Opieka nad dzieckiem
  Podział majątku

  Prawo spadkowe i dziedziczenie:
  Nabycie i dział spadku
  Zachowek
  Testament i dziedziczenie ustawowe

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wywiad Gospodarczy »

  Nowoczesne formy wywiadu i kontrwywiadu gospodarczego są realizowane tylko dla dużych kontrahentów ze względu na ich skuteczność. Przy pomocy zamieszczonej wizytówki opisujemy jedną ze starszych i nie mniej skutecznych metod - praca podczas targów.Jest to narzędzie, które może być wykorzystywane przez każde przedsiębiorstwo niezależnie od jego wielkości czy zasobności portfela.

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Nasz serwis udziela porad prawnych w kancelarii, przez internet i telefon. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną w każdej sprawie w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, pracy i gospodarczego. Zajmujemy się obsługą prawną firm oraz windykacją należności. Porady prawne oraz obsługę prawną firm prowadza adwokat, radca prawny z Katowic, Wrocławia, Poznania, Lublina, Suwałk i Imielina. Nasze doradztwo prawne cechuje się wysokim poziomem merytorycznym. W ramach pomocy sporządzamy pisma, opiniujemy umowy, zajmujemy się windykacja należności oraz dochodzeniem odszkodowań.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka "Andrzej Murek" - Siedlce »

  Kancelaria adwokacka "Andrzej Murek" znajduje się w Siedlcach pod adresem: Piłsudskiego 7. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego, lokalowego i rodzinnego.
  Zajmujemy się:
  - reprezentowaniem stron w postępowaniach przed sądami i organami administracyjnymi
  - sporządzaniem pism procesowych w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych
  - udzielaniem porad prawnych osobom fizycznym
  - analizą umów
  - pomocą w uzyskiwaniu odszkodowań, szczególnie komunikacyjnych

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Brzesko »

  Kancelaria Notarialna oferuję wszystkie usługi będące w wykazie czynności
  notarialnych wymienionych w ustawie "Prawo o notariacie". Są to akty
  notarialne np. oświadczenie darczyńcy przy umowie darowizny,umowa
  przenosząca własność nieruchomości,umowa darowizny działki,umowa zbycia
  spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu.Oprócz tego kancelaria m.in.:
  sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,sporządza wypisy,odpisy aktów
  notarialnych i wyciągi dokumentów,spisuje protokoły zgromadzeń wspólników,
  zebrań, posiedzeń organów,doręcza oświadczenia,sporządza protesty weksli i
  czeków.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Opole »

  JHC Adwokaci to zespół młodych, lecz doświadczonych adwokatów, wykonujących pracę zawodową głównie na terenie województwa opolskiego. Ze względu na różnorodność nabytej wiedzy i doświadczenia podczas naszej kilkuletniej praktyki, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia »

  Profesjonalna kancelaria adwokacka z doświadczeniem zaprasza do zapoznania się z imponującą ofertą usług. Jako wykwalifikowani adwokaci, będący wspólnikami, polecamy m.in. pomoc podmiotom gospodarczym oraz osobom indywidualnym przez porady, reprezentację, sporządzanie opinii prawnych oraz obronę w sprawach karnych. Działamy na różnych gałęziach prawa. Cechuje nas najwyższa jakość, indywidualne podejście do sprawy każdego klienta, wynagrodzenie ryczałtowe lub godzinowe oraz przejrzystość. Zaufaj nam już dziś!

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Gorzów »

  Kancelaria adwokacka Justyny Dominiak istnieje w Gorzowie Wielkopolskim od wielu lat świadcząc usługi prawne. Główną specjalizacją kancelarii prawnej jest prawo cywilne. Po za reprezentowaniem naszych klientów przed sądami powszechnymi w Polsce nasza kancelaria adwokacka zajmuje się sporządzaniem umów, pismami do sądów wszelkich instancji, testamenty, podział majątków, a także odszkodowaniami za wszelkiego rodzaju wypadki. Zachęcamy do odwiedzenia naszej kancelarii w Gorzowie Wielkopolskim lub do kontaktu telefonicznego z naszą kancelarią adwokacką.

  Data dodania: 03 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • M. Śniegucki - prawo cywilne »

  Kancelaria Adwokacka, prowadzona jest przez mecenasa Marka Śnieguckiego. Umieszczona jest w Łodzi. Sprawy naszych klientów przeprowadzane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Uprzejmie prosimy Państwa o wcześniejszy kontakt telefoniczny, elektroniczny lub osobisty w celu umówienia terminu spotkania z mecenasem. Kierujemy sprawy cywilne, rodzinne. Udzielamy pomocy prawnej przy: rozwodach, separacji i podziałach majątku małżeńskiego. Co więcej adwokat pomaga w prawie gospodarczym prywatnym i publicznym. Występuje też przy egzekucjach, prowadzonych przez komorników sądowych. Pełna informacja o pracy kancelarii adwokackiej dostępna jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • KRAWCZAK ZBIGNIEW KANCELARIA NOTARIALNA testament notariusz warszawa »

  W Warszawie mieści się siedziba Kancelarii Notarialnej Zbigniew Krawczak. Zarządzający nią Notariusz i inni pracownicy posiadają upoważnienia do realizowania konkretnych działań, jakim powinno się nadać formę legalną. W Kancelarii Notarialnej można za darmo otrzymać informacje odnośnie do tego, które dokumenty jest obowiązek przygotowywać w wyznaczonym wypadku oraz w jaki sposób przebiega sprawa notarialna. Z usług Notariusza korzystają Państwo m.in. do sporządzenia aktu notarialnego sprzedaży lub darowizny działki albo w toku przygotowywania testamentu, w razie przygotowywania małżeńskiej umowy majątkowej, czyli intercyzy. Drobiazgowe wiadomości zawarto na stronie www.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw w mieście Szczecin »

  Na propozycję biura detektywistycznego Altor składa się bogata oferta usług, jedną z nich jest na przykład wywiad gospodarczy. Raport z takowego można zamówić w formie podstawowej, rozszerzonej lub detektywistycznej. Rozszerzona wersja prócz podstawowych informacji o danej firmie zawiera uwagi dotyczące powiązań osobowych i finansowych podmiotu, analizę finansową oraz sprawdzenie pod kątem rejestrów sądowych. Zainteresowanych propozycją biura zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej po więcej informacji.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Absurdy Rzeczpospolitej »

  Nasza obecna rzeczywistość społeczno-polityczno-ekonomiczna jest tak bogata w w różnego typu absurdy, skandale i chybione pomysły, że możemy tu pokazać zaledwie ich wycinek.
  Afery i nonsensy w Polsce - często za takowe nieuważane - to rzecz powszechna. Idiotyzmy urzędnicze, to rzecz również często spotykana w otaczającym nas świecie, zwłaszcza w Unii Europejskiej.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Samozatrudnienie - prosty sposób na optymalizację podatkową »

  Przyjęło się, że Samozatrudnionym nazywa się przedsiębiorcę prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą. Wiele osób postrzega jednak samozatrudnienie przez pryzmat stosunku pracy, tj. wykonywania tych samych zadań, co w ramach stosunku pracy, w ramach umowy o współpracy podpisanej pomiędzy byłym pracodawcom, a byłym pracownikiem obecnie prowadzącym działalność gospodarczą.

  O wszelkich prawnopodatkowych aspektach samozatrudnienia można dowiedzieć się na prowadzonym przez nas blogu pod nazwą Samozatrudnienie.net

  Współautorami bloga są księgowi z biura rachunkowego BUK Tercet. Biuro zajmuje się kompleksową obsługą finansowo – księgową przedsiębiorców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalną obsługę, komfortową współpracę oraz oszczędność czasu

  Data dodania: 11 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA MGR MAGDALENA CHLANDA notariusz w krakowie »

  Działająca od dwudziestu lat kancelaria notarialna kierowana przez Magdalenę Chlandę charakteryzuje się perfekcyjnie przygotowanymi procedurami postępowania, które wydatnie usprawniają i przyspieszają wszystkie podejmowane przez jej pracowników działania. Stosując doskonale działający wzorzec unikamy jednakże działań stereotypowych. Polskie prawo i obowiązujące w nim przepisy niezwykle często wymagają dużej elastyczności, która związana jest również z indywidualnym profilem każdej ze spraw, jakich się podejmujemy. Każdorazowo usiłujemy wniknąć w specyfikę naszych klientów i dostarczyć im najbardziej optymalnych pod względem formalnym, finansowym i czasowym rozwiązań. Przygotowujemy akty notarialne, odpisy, poświadczenia i projekty aktów prawnych. Spis wymaganych dokumentów znaleźć można na naszej stronie internetowej. To oraz detaliczne informacje na temat naszej oferty znaleźć można na stronie:

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • RATIONA - Odszkodowania | Odzyskaj swoje odszkodowanie! »

  Kancelarię Rationa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tworzy zespół wyspecjalizowanych prawników, świadczących wysokiej jakości usługi prawne z zakresu odszkodowań. Naszym podstawowym celem jest pomoc indywidualnym Klientom w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych i innych podmiotów odpowiedzialnych za powstanie szkody.W skład naszego zespołu wchodzą prawdziwi fachowcy z dziedziny odszkodowań, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.Filozofię, którą kieruje się nasza Kancelaria, najlepiej odzwierciedla nasze motto: „pierwsza pomoc w odszkodowaniach”. Powierzając nam swoją sprawę, mogą być Państwo pewni, iż dołożymy wszelkich starań, aby świadczone przez nas kompleksowe usługi prowadzone były przez prawników z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym oraz praktycznym.Nasze liczne sukcesy na tym polu stanowią najlepsze potwierdzenie, iż sprawnie i rzetelnie dokonujemy analizy i oceny możliwości prawnych związanych z uzyskaniem zadośćuczynienia, odszkodowania bądź innych świadczeń odszkodowawczych, tj. renty z tytułu zwiększonych potrzeb, zmniejszonych widoków na przyszłość itp.Naszym głównym celem jest zakończenie sprawy na etapie polubownym, jednakże podejmując współpracę z naszą Kancelarią, otrzymują Państwo gwarancję należytego i starannego wykonywania wszelkich czynności prawnych zarówno na etapie przedsądowym, jak i w postępowaniu przed sądem.Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy, bez ponoszenia ryzyka i zbędnych kosztów.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: