Podkategoria: Prawo - strona 30 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · następna strona »
 • LIDERIO - Windykacja | Odzyskiwanie długów »

  Kancelaria Liderio na polskim rynku usług prawniczych istnieje nieprzerwanie od 2002 r. (poprzednio pod firmą Pronet Sp. z o.o.). Od samego początku trzonem działalności naszej Kancelarii była i jest do dnia dzisiejszego windykacja należności. Działania windykacyjne podejmowane przez naszą Kancelarię oparte są na niekonwencjonalnych, wypracowanych przez lata technikach, popartych doświadczeniem naszych prawników. W prowadzonych przez nas postępowaniach windykacyjnych dajemy gwarancję legalności wszystkich podejmowanych działań mających na celu odzyskanie Państwa należności.Świadczone przez nas usługi windykacyjne obejmują działania na każdym etapie prowadzonego postępowania, począwszy od weryfikacji majątkowej dłużnika, poprzez mediacje, negocjacje, drogę sądową, aż do aktywnego wspierania działań komorniczych i całkowitej spłaty zobowiązania. Wieloletnie doświadczenie na rynku windykacji należności, umożliwiło nam wypracowanie doskonałych metod negocjacji z dłużnikiem. Do tej pory nasza Kancelaria przeprowadziła szereg udanych przedsięwzięć, dzięki którym nasi Klienci odzyskali swoje pieniądze i stabilność finansową. Gwarancją sukcesu Kancelarii Liderio jest nasz zespół składający się z wyspecjalizowanych prawników których wiedza, doświadczenie i znajomość specyficznych uwarunkowań branży windykacyjnej oraz różnych dziedzin prawa gwarantuje rzetelną i skuteczną pomoc świadczoną w ramach naszej działalności.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Maria Grodzicka, notariusz w Warszawie wykonuje m. in. następujące czynności notarialne:- sporządza akty notarialne (np. umowy sprzedaży nieruchomości, darowizny, oddania w użytkowanie wieczyste, zniesienia współwłasności nieruchomości, umowy majątkowe małżeńskie, pełnomocnictwa, testamenty)- dokonuje poświadczeń- sporządza akty poświadczenia dziedziczenia- spisuje protokoły – walnych zgromadzeń organizacji społecznych, stowarzyszeń, spółdzielni, spółek i innych osób prawnych- sporządza protesty weksli i czeków- przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe- sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów.Kancelaria notarialna znajduje się w centrum Warszawy, na granicy dzielnic Śródmieście i Wola.Kancelaria czynna jest w dni robocze w godz. 8- 18, w soboty 9-13.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rzecznikowska Patent ochrona logo »

  Pragniemy zaprosić Cię na stronę internetową Kancelarii Rzecznikowskiej Patent z siedzibą w Rybniku przy ulicy Przemysłowej 3. Kancelaria ta jest jedną z nielicznych w Polsce, jakie zajmują się ochroną własności przemysłowej i intelektualnej. Jest to niszowa usługa, w związku z tym trudno o naprawdę doświadczonych oraz wykwalifikowanych fachowców. Takich na pewno spotkasz w naszej kancelarii. Dzięki nam oszczędzisz sobie naruszeń prawa a także podstępnej i szkodliwej działalności konkurencji. Zapewnimy ochronę prawną każdego Twojego wynalazku, znaku towarowego a także wzoru użytkowego i przemysłowego. Możesz liczyć na profesjonalność naszych usług jak i kompleksowe doradztwo. Nasza działalność bazuje na doświadczeniu, jakie bezustannie i skutecznie zdobywamy od kilkudziesięciu już lat. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie zapoznaj się z naszą stroną internetową, na jakiej umieściliśmy więcej szczegółowych informacji:

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Michałowski »

  Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Michałowskiego specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, instytucji publicznych oraz osób fizycznych. Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwala w sposób kompleksowy przygotować rozwiązania prawne do specyfiki prowadzonej przez Klienta działalności oraz efektywnie wspierać bieżące funkcjonowanie przedsiębiorstw.

  Tworzymy niewielki ale bardzo zgrany zespół prawników, w pełni angażując się w powierzone sprawy, udzielając pomocy prawnej w szerokim spektrum zagadnień prawnych.

  Profil Kancelarii wyznaczają takie cechy jak indywidualne podejście do Klienta, dostępność, profesjonalizm oraz terminowość w wykonywaniu zleceń. Jednocześnie dużą wagę przykładamy do poszerzania wiedzy na temat specyfiki prowadzonej przez Klienta działalności, współpracując z Klientem na każdym etapie powierzonej Nam sprawy.

  Ważnym elementem funkcjonowania Kancelarii jest stałe podnoszenie posiadanych kompetencji i umiejętności. W związku z tym uczestniczymy w licznych szkoleniach oraz konferencjach i seminariach prawnych - co pozwala Nam na wymianę poglądów oraz doświadczeń.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego »

  Kancelaria Kanoniczna świadczy usługi w zakresie uzyskania stwierdzenia nieważności małżeństwa kanonicznego z zachowaniem całkowitej poufności i dyskrecji. Dążymy do pełnej satysfakcji naszych Klientów poprzez świadczenie usług z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej staranności i specjalistycznej wiedzy.

  Nasza Kancelaria oferuje państwu:
  - konsultacje sprawy przed rozpoczęciem procesu,
  - sporządzenie skargi powodowej,
  - rekursy przeciwko odrzuceniu skargi powodowej,
  - redagowanie pism procesowych związanych z ustaleniem lub zmianą formuły wątpliwości,
  - przygotowanie propozycji pytań dla stron i świadków,
  - stawiennictwo na publikacji akt,
  - przedłożenie nowych dowodów po publikacji,
  - uwagi do opinii biegłego,
  - przygotowanie odpowiedzi na uwagi obrońcy węzła,
  - apelację do II instancji,
  - prośbę o wyznaczenie III instancji w Polsce, - apelację do Roty Rzymskiej,
  - zaskarżenie wyroków dotkniętych wadą usuwalną lub nieusuwalną

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawnicze - Rajakowski.pl »

  Na przedstawianej stronie www internauci znajdą ofertę kancelarii adwokackiej Zdzisława Rajakowskiego. Ogromnie długie doświadczenie oraz szereg załatwionych spraw stanowią gwarancję dla klientów, którzy mogą odwiedzić kancelarię w Piasecznie, lub wcześniej umówić się na spotkanie w filii w Warszawie. Kancelaria pomaga w sprawach karnych, cywilnych, administracyjnych, gospodarczych oraz oferuje rozbudowany wachlarz porad oraz wskazówek dotyczących zagadnień prawnych. Osoby szukające skutecznej pomocy powinny więc skorzystać z oferty kancelarii Rajakowski.pl.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia - zamówienia publiczne »

  Strona zawiera zestawienie ogólnopolskich szkoleń organizowanych przez BONiZP z siedzibą w Krakowie.
  Zestawione szkolenia dotyczą Prawa Zamówień Publicznych i są skierowane do Zamawiających sektorowych, beneficjentów środków unijnych, jednostek samorządowych czy spółek komunalnych.
  Zestawienie szkoleń z zamówień publicznych jest systematycznie aktualizowane i poszerzane o kolejne kursy, warsztaty i szkolenia.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Zawiślak & Partners in Law »

  Kancelaria Prawna Zawiślak & Partners in Law świadczy usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego oraz windykacji. Trudzi się ona także obsługą w procesach gospodarczych, cywilnych, administracyjnych, reprezentacją w sądach powszechnych i polubownych (arbitrażowych), sporządzaniem apelacji od wyroków sądów I instancji i skarg kasacyjnych do Sądu Najwyższego.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja i obrót wierzytelnościami »

  Nasza firma działa na ogólnopolskim rynku windykacji i obrotu wierzytelnościami.
  Współpracujemy z likwidatorami, syndykami, kancelariami prawnymi.
  Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie w zakresie wykupu i windykacji wierzytelności. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów.
  Nie pobieramy żadnych opłat, analiza przesłanych dokumentów jest bezpłatna.

  Kupimy Twój dług! Posiadasz wierzytelność, której nie możesz odzyskać? Dłużnik nie chce z Tobą współpracować w zakresie spłaty długu?

  Zadzwoń lub napisz do nas

  Data dodania: 23 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • MIRP Szkolenia Doradztwo - usługi i szkolenia bhp »

  Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, co zwykle przeradza się w stałą współpracę. Działamy kompleksowo, dzięki czemu zawsze realizujemy postawione nam ambitne cele biznesowe. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dbamy o najwyższe standardy.Celem naszej firmy jest pomoc przedsiębiorcom w tworzeniu bezpiecznych warunków pracy. Dlatego też, jeśli poszukujecie współpracowników posiadających duże doświadczenie, a jednocześnie potrafiących współdziałać powinniście powierzyć obsługę Waszego przedsiębiorstwa firmie MIRP Szkolenia Doradztwo.Zakres naszych usług obejmuje m.in.:- szkolenia z zakresu bhp: wstępne i okresowe- szkolenia okresowe bhp dla pracodawców- szkolenia z pierwszej pomocy przedlekarskiej- szkolenia z metodyki instruktażu stanowiskowego- szkolenia z ochrony przeciwpożarowej- szkolenia z zasad ewakuacji- ocena ryzyka zawodowego- ocena ryzyka zawodowego - chemiczne i biologiczne- tworzenie instrukcji stanowiskowych- przeglądy bhp- audity bhp- analiza środowiska pracy pod kątem pomiarów- obliczenie wydatku energetycznego- prowadzenie postępowań powypadkowych- podnoszenie kompetencji pracowników w sferze bhp- doradztwo w stosowaniu przepisów prawa pracy i bhp- wykonywanie zadań służby bhp- pomoc przy wykonaniu nakazów PIP- pomoc przy wykonaniu decyzji Inspektora Sanitarnego- pomoc przy dostosowywaniu maszyn do minimalnych wymagań.

  Data dodania: 24 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wrocław »

  Kancelaria adwokacka Małgorzaty Kinickiej oferuje usługi prawne w zakresie alimentów (na rzecz nieletnich, rozwiedzionego małżonka), prawa karnego w szczególności (przestępstwa i wykroczenia drogowe), cywilnego, administracyjnego i egzekucyjnego.
  Adwokat prowadzi porady prawne we Wrocławiu.
  Na stronie internetowej znajduje się również blog o tematyce wypadków drogowych i odpowiedzialności karnej. Jeżeli miałeś wypadek samochodowy i nurtują Cię pytania w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat Warszawa. Radca Prawny. Kancelaria Momot & Knieć »

  Oferta Kancelarii obejmuje usługi jak;
  obsługa prawna firm, pomoc prawna, prawo cywilne, prawo karne, prawo administracyjne, prawo podatkowe, zakładanie spółek handlowych, sprawy sądowe, wywłaszczenia, grunty warszawskie, opłaty półkowe, akcje pracownicze, rozwody, alimenty.

  Data dodania: 01 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Umowa o dzieło »

  Umowa o dzieło jest bardzo popularnym sposobem na zatrudnienie pracowników w Polsce. W naszym serwisie wyjaśniamy wszelkie kwestie związane z zasadami pracy na umowę o dzieło. Przedstawiamy koszty, podatki oraz istotne kwestie, które mogą zainteresować osoby, korzystające z takiej formy umowy.

  Data dodania: 01 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Dębica »

  Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Ziobro świadczy kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania odszkodowań. Pomożemy Ci wywalczyć odszkodowanie na jakie zasługujesz. Wykonujemy również szeroką gamę usług związanych z poradami prawnymi oraz doradztwem podatkowym. Ponadto Kancelaria ściśle współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszem, doradcą podatkowym, rzeczoznawcą majątkowym, geodetą oraz architektem.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Rafał Słowik została założona by świadczyć wszechstronną pomoc prawną, zapewniając rzetelność i pełne zaangażowanie w każdą z powierzonych przez Klientów spraw. W ramach usług kancelarii adwokata Rafała Słowika zapewniamy profesjonalne zastępstwo procesowe przed sądami, organami ścigania i administracji publicznej. Kancelaria oferuje także bieżące doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych i udzielanie porad prawnych. Swoje usługi kancelaria kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców i osób prawnych, zapewniając stałą obsługą prawną.

  Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa karnego, prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego i prawa pracy Kancelaria prowadzi sprawy o rozwód, alimenty, odszkodowanie, służebność przesyłu, zadośćuczynienie i odszkodowanie za błędy medyczne i wypadki komunikacyjne.

  Siedziba Kancelarii adwokata Rafała Słowika zlokalizowana jest w Krakowie, z myślą o ułatwieniu kontaktu prowadzi także biuro w Tanowie.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a także wskazówkami dotyczącymi dojazdu do kancelarii i dostępnymi formami kontaktu na oficjalnej stronie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubilex - Kancelaria prawna »

  Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w niewygórowanej cenie. Świadczymy usługi w zakresie ściągania długów, prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, a także reprezentujemy klientów przez sądami i urzędami. Obsługujemy zarówno klientów biznesowych, jak również indywidualnych.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • EKRS | Rejestracja i obsługa: Sp. z o.o., Fundacji i Stowarzyszeń »

  e-krs.org.pl jest Internetową Kancelarią Prawną obsługującą Klientów na terenie całej Polski.Kancelaria specjalizuje się w rejestracji Spółek z o.o., rejestracji Stowarzyszeń oraz zakładaniu Fundacji.Ponadto Kancelaria pomaga w zmianach w rejestrach KRS oraz przy nadaniu statusu Organizacji Pożytku Publicznego.Wszystkie usługi Kancelaria wykonuje pod nadzorem Radcy Prawnego z Kancelarii Prawnej: SOHOSYNERGY™ Kancelaria Prawna. Gwarantujemy poprawność i aktualność stosowanych przez nas rozwiązań.www.kancelariagospodarcza.waw.plŚwiadczone przez Kancelarię usługi są objęte ubezpieczeniem OC dla Radców Prawnych na sumę 350.000,00 EURO.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Usługi prawne Toruń »

  Kancelaria adwokacka w Toruniu świadczącą profesjonalną obsługę prawną dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa pracy, a także prawa gospodarczego. Wykonujemy zlecenia dotyczące przygotowania pism oraz opinii prawnych, a także reprezentowania przed sądami. Prawnicy biura zajmują się zagadnieniami prawa nieruchomości oraz prawa umów, dzięki czemu świadczymy usługi związane z ochroną własności nieruchomości, rozwiązywaniem sporów wynikających z umów najmu i dzierżawy, umów przedwstępnych sprzedaży nieruchomości, zniesienia współwłasności nieruchomości. Kancelaria doradza pracownikom i pracodawcom w zakresie ich praw oraz obowiązków. Reprezentuje także klientów przed sądami pracy. Adwokaci zajmują się także prowadzeniem spraw spadkowych - o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku oraz spraw o zachowek.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Piotr Markowski »

  Witamy na stronie Kancelarii Adwokackiej adwokata Piotra Markowskiego, która zajmuje się kompleksową obsługą prawną zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Bogata wiedza prawnicza oraz wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym pozwalają świadczyć nam usługi na najwyższym poziomie merytorycznym. Zlecone zadania realizujemy z zachowaniem należytej staranności wynikającej z profesjonalnej wiedzy prawniczej oraz zasad etyki zawodowej. Zasadami, na których kancelaria opiera kontakty z klientami są: poufność, dostępność i terminowość. Naszym priorytetem jest profesjonalne i rzetelne reprezentowanie Klienta w prowadzonych sprawach oraz dostarczanie szybkich, skutecznych i zarazem optymalnych rozwiązań prawnych, uwzględniających specyfikę działalności Klienta. Siedziba Kancelarii znajduje się w Plewiskach koło Poznania, natomiast filia w Gostyniu.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Peda Monika komornik gdańsk »

  Jeżeli posiadasz tytuł wykonawczy obejmujący obszar Gdańsk Południe, zapraszamy do współpracy z Kancelarią Komorniczą Moniki Peda przy Sądzie Rejonowym Gdańsk Południe w Gdańsku. Komornik jest funkcjonariuszem publicznym, do którego zadań przynależy wykonanie niezbędnych czynności na drodze przymusowego działania egzekucyjnego, jaki ma na celu zajęcie majątku dłużnika. Posiadamy dostęp do wszystkich systemów elektronicznych - Centralnej Bazy Ksiąg Wieczystych, Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, systemu do poszukiwania rachunków bankowych dłużników - OGNIVO. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi informacjami, jakie zamieszamy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: