Podkategoria: Prawo - strona 31 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »
 • Handel w Polsce »

  Serwis internetowy dotyczący handlu w Polsce. Mnóstwo wiadomości o biznesie, bankowości i gospodarce. Ciekawe informacje o sposobach promowania własnej firmy, nowych technologiach, inwestycjach i kwestiach prawnych.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agnosco - kancelaria prawna Wrocław »

  Specjaliści pracujący w kancelarii Agnosco świadczą pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców oraz również klientów indywidualnych. Oferujemy doradztwo w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, podatkowego i budowlanego.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • SOHOSYNERGY Kancelaria Prawna Warszawa »

  OBSŁUGUJEMY:
  _
  Przedsiębiorstwa i korporacje
  _
  Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe
  _
  Fundacje i stowarzyszenia


  W ZAKRESIE:
  _
  windykacji należności
  _
  rejestracji spółek, fundacji, stowarzyszeń i podmiotów medycznych
  _
  udzielania porad prawnych
  _
  sporządzania i opiniowania umów i innych dokumentów prawnych
  _
  reprezentacji przed organami administracyjnymi i podatkowymi
  _
  zastępstwa procesowego przed sądami cywilnymi, gospodarczymi oraz administracyjnymi
  _
  prowadzenia negocjacji w imieniu Klienta

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Libertowski »

  Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców, instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych. Zakres i forma świadczonych usług są zawsze zależne od indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Niezmienny pozostaje jednak cel naszej pracy, którym jest zapewnienie każdemu Klientowi rzetelnej i fachowej pomocy prawnej oraz bezpieczeństwa prawnego.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urlopy dla rodziców »

  Strona internetowa kampanii społecznej promującej zmiany legislacyjne w zakresie urlopów dla rodziców, realizowana jest przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich we współpracy z Departamentem Analiz Ekonomicznych i Prognoz MPiPS w ramach projektu „Aktywizacja społeczno-ekonomiczna kobiet na poziomie lokalnym i regionalnym” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Nadrzędnym celem Kampanii jest upowszechnienie informacji na temat:


  - obowiązujących rozwiązań prawnych w zakresie uprawnień pracowniczych przysługujących pracującym rodzicom w związku z urodzeniem dziecka → zmian w zakresie wydłużenia urlopu macierzyńskiego, informacji nt. urlopu przysługującego obojgu rodzicom oraz pełnej informacji nt. urlopów ojcowskich.
  - znaczenia terminów: urlop ojcowski, urlop rodzicielski.
  - planowania urlopu → kiedy można go wykorzystać? Jakie korzyści zyskują rodzice/pracodawcy?
  - korzyści wynikających z aktywnego zaangażowania ojców w opiekę nad dziećmi → większa aktywizacja zawodowa kobiet może nastąpić tylko przy zwiększeniu udziału ojców w opiece nad dziećmi.

  Data dodania: 15 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Odszkodowania powypadkowe. Pireus. »

  Firma Biuro Odszkodowań Pireus Sp. z o.o. współpracująca z wykwalifikowanymi prawnikami zajmuje się dochodzeniem adekwatnego do poniesionej straty odszkodowania lub zadośćuczynienia za wypadek komunikacyjny, w pracy, błąd lekarski, śmierć bliskiej osoby. Analiza sprawy zawsze bezpłatna. Pomożemy nawet jeśli było to wiele lat temu lub uzyskane odszkodowanie było zbyt niskie. Dlaczego nas wybrać? Odwiedź stronę i sprawdź…

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Egzekucja komornicza »

  Firma Komornik stop skutecznie pozwoli Ci na pozbycie się komornika. Zadzwoń do nas – rozmowa nic nie kosztuje, a z pewnością będziemy w stanie odpowiedzieć na wiele Twoich pytań i wyjaśnić wiele wątpliwości. Doświadczony zespół prawników pomoże Ci w sposób profesjonalny - począwszy od takich spraw jak pisma odwoławcze, pomoc prawną na ochronie przed komornikami skończywszy. Skontaktować się z firmą można także poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie komornikstop.pl w dziale kontakt. Do zobaczenia!

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SADOWY JAROSŁAW GARDOCKI BRODNICA »

  Osobom zainteresowanym usługami komorniczymi polecamy ofertę Kancelarii Komorniczej z Brodnicy, trudniącej się egzekucjami należności na obszarze Rzeczypospolitej. Kancelaria ta ustala mienie dłużnika, zajmuje je a następnie sprzedaje. Działa w oparciu o długoletnie doświadczenie, jakie umożliwia jej realizowanie usług na najwyższym poziomie. W związku z tym, jeśli potrzebujesz odzyskać swoje należności, odwiedź koniecznie tę stronę internetową i zapoznaj się z przedstawioną na niej ofertą. Odnajdziesz tam również szereg ważnych wniosków niezbędnych w procesie komorniczym a także informacji na temat przeprowadzanych i zrealizowanych już licytacji komorniczych. Serdecznie zapraszamy:

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • MPZP24.pl - sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego »

  Na naszej stronie znajdą Państwo Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego całej Polski. By ułatwić poszukiwanie MPZP dotyczących konkretnych miejscowości podzieliliśmy ich zbiór na kategorie wg powiatów i gmin. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego będzie Państwu niezbędny w przypadku planowania inwestycji budowlanej oraz kupna lub sprzedaży nieruchomości. MPZP uchwalane są przez poszczególne urzędy gmin i zawierają szczegółowe informacje o danym terenie, jego przeznaczeniu, warunkach zabudowy, zasadach i warunkach podziału i scalania nieruchomości, ochrony środowiska i krajobrazu kulturowego, dziedzictwa kulturowego i zabytków, zasadach obsługi w zakresie komunikacji, wysokości renty planistycznej, itp.Codziennie aktualizujemy naszą bazę danych, by zapewnić Państwu dostęp do najnowszych informacji zawartych w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego interesującej Państwa lokalizacji.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów »

  Wieloletnie zaangażowanie w branży adwokackiej, pan adwokat Rzeszów Krzysztof Kopciuch, to gwarancja z sukcesem uwieńczonej każdej sprawy. Biuro gwarantuje wszechstronne doradztwo prawne, zachowanie kwestii kontrowersyjnych i normalną pomoc w obsłudze ustawowej podmiotów ekonomicznych. Priorytetem Kancelarii jest zapewnienie Państwu obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Szczegóły dotyczące Kancelarii dostępne są na stronie www.kopciuch.com.pl. Oferujemy także inne usługi adwokat Rzeszów. Firma dostarcza różnorodne usługi powiązane z pomocą prawną, postępowaniem i wspieraniem klienta w sądzie.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o compliance »

  Blog o compliance Konrada Sędkiewicza jest poświęcony nowej dziedzinie zarządzania i prawa, jaką jest compliance. Autor, prawnik i jednocześnie praktyk w zakresie compliance w przystępny sposób przedstawia różne aspekty compliance, etycznego biznesu i prawa. Porusza teoretyczne i praktyczne kwestie związane z zarządzaniem ryzykiem compliance, konfliktem interesów, AML, CSR i innych tematów w różnego rodzaju organizacjach, zawsze wskazując pewne praktyczne rozwiązania, czy własne przemyślenia. Ponadto opisywane są w nim nowe trendy, czy zjawiska w biznesie, które pośrednio czy bezpośrednio dotykają przyjętych przez autora granic: compliance, prawa i biznesu. Blog w adresie www.konradsedkiewicz.pl jest z założenia miejscem wymiany myśli i doświadczeń dla przedsiębiorców, profesjonalistów z zakresu compliance oraz wszystkich zainteresowanych tematem osób czy instytucji. Przyjęta formuła bloga zaprasza do współkomentowania różnych wydarzeń, czy polemiki z autorem. Compliance jest na tyle nową dziedziną, że wszyscy są obecnie poniekąd jej pionierami- każde zdanie jest cenne. Zapraszam do lektury.

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Warszawa »

  Kompleksowa obsługa prawna - porady, reprezentacja przed sądami,organami administracji publicznej,sporządzanie opinii oraz umów.Doradztwo prawne dotyczy zarówno pomocy osobom prywatnym jak i też przedsiębiorcom.Pomoc prawna w sprawach rodzinnych (prowadzenie spraw o rozwód,alimenty),prawie pracy,nieruchomości (obsługa prawna inwestycji budowlanych),prawie ochrony konsumenta,prawie spadkowym,ochronie dóbr osobistych.Oprócz tego obsługa prawna w zakresie dochodzenia należności biznesowych czy odszkodowań (np.błędy w sztuce lekarskiej,wypadki komunikacyjne)

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Nowych Technologii »

  Dziś każdy z nas bywa autorem, dziennikarzem, dwa kliknięcia myszki oddzielają od statusu reklamodawcy, prawo cywilne reguluje lwią część handlu i interakcji w internecie, a decyzje i działania Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów uraz Urzędu Komunikacji Elektronicznej mogą z dnia na dzień zmieniać zasobność naszego portfela. O naruszenie naszych praw lub dóbr osobistych jest łatwo, ale i równie łatwo – nieświadomi – możemy dokonać naruszenia cudzych praw. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę skalę dezinformacji i mitów na temat prawa rozpowszechnianych lawinowo po polskiej sieci.

  Celem TechLaw.pl jest pisać o rzeczach ważnych z punktu widzenia najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin prawa, komentować jego zmiany, wyjaśniać nieścisłości, zwracać uwagę na kwestie nieuregulowane, czyniąc to zarazem w przystępny dla Czytelnika sposób, tak by połączyć dwa światy – zawodowych praktyków prawa i coraz liczniejszego grona jego adresatów.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek we Francji »

  Lexpro Centrum Odszkodowań dochodzi odszkodowania dla poszkodowanych osób w wypadkach, które miały miejsce na terenie Republiki Francji.Lexpro dochodzi odszkodowań za wypadki samochodowe a także za zdarzenia spowodowane wypadkami w pracy. Warto powierzyć sprawę odszkodowawczą Kancelarii Lexpro gdyż ma ona już 7 letnie doświadczenie na rynku francuskim a także współpracuje z najlepszymi prawnikami od odszkodowań we Francji.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek samochodowy w Niemczech »

  Każdy poszkodowany w wypadku samochodowym, który miał miejsce na terenie Niemiec powinien jak najszybciej skontaktować się z przedstawicielem kancelarii odszkodowawczej Lexpro i powierzyć im sprawę dochodzenia odszkodowania. W starciu z ubezpieczycielami zwykły śmiertelnik nie jest sobie w stanie poradzić bez wsparcia prawników doświadczonych i wyspecjalizowanych w tematyce odszkodowań.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat i Radca Prawny Gdynia »

  Innowacyjne Kancelarie pozostające ze sobą w ścisłej współpracy - Adwokacka Marty Miecznikowskiej oraz Radcy Prawnego Marka Miecznikowskiego. W pełni kompetentna i wszechstronna obsługa prawna - tak i dla firm, jak i dla Klientów indywidualnych. Prawnicy Kancelarii specjalizują się w określonych dziedzinach prawa i posiadają w tym zakresie doświadczenie zawodowe. W obszarze praktyki Kancelarii mieści się między innymi prawo karne, prawo zobowiązań, prawo rzeczowe, prawo spadkowe, prawo autorskie oraz prawo rodzinne. Oferujemy stałą współpracę dla firm oraz szeroki wachlarz usług świadczonych jednorazowo, począwszy od całościowego prowadzenia spraw, poprzez sporządzanie poszczególnych pism, umów i opinii, a skończywszy na ustnych poradach prawnych. W celu umówienia się z Adwokatem lub Radcą Prawnym prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej Kancelarii.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Waldemar Lawiński »

  Radca prawny Waldemar Lawiński oferuje pomoc osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym.
  Usługi oferuje zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniu przed organami sądowymi i administracyjnymi. Ma doświadczenie zawodowe wynikające z faktu pełnienia funkcji specjalisty do spraw prawnych dużego podmiotu gospodarczego, pracy w wymiarze sprawiedliwości i prowadzenia Kancelarii Radcy Prawnego.
  Oferuje pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa pracy, wykroczeń i prawa cywilnego. W sprawach cywilnych świadczy pomoc prawną m.in. w zakresie:
  - odszkodowania,
  - zadośćuczynienia,
  - ochrony dóbr osobistych,
  - ochrony praw konsumenckich,
  - nieruchomości.
  Specjalizuję się w sprawach nieruchomości i sprawach prawa międzynarodowego. W zakresie prawa międzynarodowego ma doświadczenie w sprawach: europejskiego nakazu zapłaty, europejskiego postępowania w sprawie drobnych roszczeń, europejskiego tytułu egzekucyjnego, uznawania orzeczeń sądów zagranicznych, egzekucji roszczeń za granicą, konwencji haskiej i spraw uprowadzenia dziecka.
  Radca prawny Waldemar Lawiński świadczy usługi głównie na obszarze województwa małopolskiego gdzie w Tarnowie znajduje się siedziba Kancelarii.
  Poprzez Filię Kancelarii w Solcu-Zdroju świadczy pomoc prawną w województwie świętokrzyskim m.in. gminy: Solec-Zdrój, Nowy Korczyn, Kazimierza Wielka, Pacanów, Opatowiec, Stopnica i Busko-Zdrój.

  Data dodania: 04 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radcy prawni Gdańsk - porady prawne »

  Renke & Partnerzy - Kancelaria Prawna Gdańsk oferuje kompleksowe usługi prawne dla firm i klientów indywidualnych. Solidny zespół, w którym każdy radca prawny specjalizuje się w konkretnej dziedzinie prawa, pozwala na szybkie i efektywne rozwiązywanie problemów prawnych. Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk to szybka i skuteczna pomoc prawna – porady prawne, doradztwo prawne, pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Kancelaria Radcy Prawnego Gdańsk zaprasza po pomoc prawną – doświadczony prawnik, radca prawny to skuteczna porada prawna. Kancelaria Prawnicza Radców Prawnych rozwiąże Państwa problemy.

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • KKW KodeX Windykacja »

  Krajowa Kancelaria Windykacyjna KodeX oferuje kompleksową obsługę w zakresie skutecznego odzyskiwania wierzytelności zarówno od osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.
  Krajowa Kancelaria Windykacyjna KodeX pomaga także w restrukturyzacji zobowiązań. Oddłużanie jest dobrym rozwiązaniem dla osób bądź firm, które utraciły możliwość terminowego regulowania swoich należności. Na podstawie analizy struktury zobowiązań oferujemy naszym klientom odpowiednie instrumenty restrukturyzacyjne. Wszelkie podejmowane przez nas działania maja na celu odzyskanie płynności finansowej oraz umożliwienie dalszego funkcjonowania na rynku.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trinity Shelf Companies - sprzedaż gotowych spółek »

  Największy dostawca gotowych spółek w Polsce, sprzedaż gotowych spółek zoo oraz pozostałych, nowe spółki na sprzedaż, rejestracja i zakładanie firm, usługi księgowe, wsparcie administracyjne, wirtualne biuro, likwidacja spółek.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: