Podkategoria: Prawo - strona 32 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · następna strona »
 • Adwokat Katowice »

  Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokat Katarzynę Agacką, która zdobywała doświadczenie zawodowe już od 2002 roku w toku studiów prawniczych praktykując w katowickich kancelariach adwokackich. Kancelaria świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Naszym klientom staramy się zapewnić szybką i skuteczną pomoc prawną na jak najlepszym poziomie.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ZbycieSpadku.pl - prawo spadkowe w praktyce »

  Na blogu znajdziesz informacje o prawie spadkowym. O tym kto dziedziczy - spadkobiercach ustawowych i testamentowych, testamentach - sposobach sporządzenia oraz formach testamentów i sposobach ich odwoływania, zachowku - kto musi zapłacić zachowek oraz kto jest do niego uprawniony i przez jak długi okres, odpowiedzialności za długi spadkowe oraz wydziedziczeniu i zrzeczeniu dziedziczenia. Znajdziesz także informacje o tym jak przyjąć i odrzucić spadek.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mancewicz Parus Radcowie Prawni Spółka Jawna »

  Boczkowski Mancewicz Parus Radcowie Prawni Spółka Jawna w Szczecinie jest sprawdzoną kancelarią, funkcjonującą na krajowym i międzynarodowym rynku prawniczym. Oferujemy całościowe usługi z zakresu doradztwa podatkowego i prawnego z większości dziedzin prawa. Trudnimy się w sprawach związanych z obrotem gospodarczym. Gwarantujemy obsługę prawną przedsiębiorców i reprezentujemy klientów w sprawach sądowych. Pomagamy naszym klientom w powikłanych procesach prywatyzacji, fuzji i przekształceń, a także w postępowaniach upadłościowych. Wspólnikami uprawnionymi do samodzielnej reprezentacji są radcowie prawni Borys Boczkowski, Dariusz Mancewicz i Tomasz Parus. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie umówienia spotkania. Dane do kontaktu znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • WSA POZNAŃ wojewódzki sąd administracyjny »

  Kontrola działalności administracji publicznej z województwa wielkopolskiego jest zadaniem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu. Musi być ona dokonywana pod względem zgodności z prawem chyba, iż ustawy inaczej stanowią. WSA rozstrzyga spory kompetencyjne, jak i o właściwość pomiędzy organami jednostek samorządu terytorialnego, samorządowymi, kolegiami odwoławczymi i między nimi, a organami administracji rządowej. Wydziały, które wchodzą w skład jego budowy to: Wydziały Orzecznicze oraz Wydział Informacji Sądowej. WIS udostępniania interesantom akta spraw, a także prowadzi sprawy petycji, skarg oraz wniosków. Wydział nie udziela za to porad prawnych, wiadomości związanych z działalnością innych sądów oraz instytucji oraz o wysokości wpisów w sprawach sądowo administracyjnych. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Grzybczyk Adam i Jonderko Katarzyna kancelarie notarialne rybnik »

  Przedstawiamy Państwu Kancelarię Notarialną Adam Grzybczyk, Katarzyna Jonderko - notariusze Spółka Partnerska z Rybnika. Ściśle z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie Notariusz jest wyznaczony do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub chcą nadać formę notarialną. Notariusz spisuje protokoły walnych zgromadzeń organizacji społecznych, stowarzyszeń, spółdzielni, spółek i innych osób prawnych w przypadkach prawem przewidzianych. Notariusz za swoje czynności pobiera taksę notarialną, opłatę ustalaną rozporządzeniem ministra, która jest uwarunkowana od rodzaju czynności i wartości przedmiotu czynności notarialnej. Więcej informacji opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną związaną dla firm. Priorytetem kancelarii jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego podczas prowadzenia działalności gospodarczej.
  Kancelaria ściśle współpracuje również z biurami księgowymi, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę w zakresie prawnym i finansowym.
  Porady prawne świadczone są zarówno jednorazowo jak i w formie stałej obsługi prawnej.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal rozwod.org to porady dotyczące rozwodu i darmowe wzory pozwu o rozwód i separację »

  Portal rozwod.org ma na celu przybliżenie zagadnień dotyczących rozwodu i pomoc w samodzielnym wniesieniu pozwu o rozwód albo pozwu o separację. Na stronie rozwod.org dwóch radców prawnych z Poznania w sposób przystępny przedstawia i omawia: przesłanki rozwodu, kwestię winy małżonka za rozpad małżeństwa, alimenty na dziecko, powierzenie władzy rodzicielskiej, kontakty z dzieckiem w trakcie rozwodu i po orzeczeniu rozwodu, problemy związane z podziałem majątku po rozwodzie i wspólnym mieszkaniem małżonków, różnice między separacją a rozwodem. Nadto na portalu rozwod.org zostały przygotowane wzory pozwu o rozwód, pozwu o separację i wniosku o separację.Istnieje także możliwość zadawania pytań, w tym celu utworzona została specjalna podstrona. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną rozwod.org!

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spadek - portal o prawie spadkowym (nabycie spadku, zachowek, dział spadku, testament) »

  Spadek.com.pl to portal informacyjny w całości poświęcony tematyce związanej z prawem spadkowym. W poszczególnych artykułach w sposób praktyczny i profesjonalny krok po kroku opisujemy podstawowe zagadnienia prawa spadkowego takie jak dział spadku i sposób przeprowadzenia działu spadku, chwila nabycia spadku i skutki nabycia spadku, spadkobiercy i kto może zostać spadkobiercą, zachowek i kto może żądać zachowku a także w jaki sposób napisać dobry testament i co powinno się znaleźć w testamencie. Dzięki wsparciu radcy prawnego z Poznania informacje prezentowane na portalu spadek.com.pl są sprawdzone pod względem prawnym. Istnieje także możliwość zadawania pytań, a bliskiej przyszłości

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe z oc sprawcy szkoda osobowa »

  Miałeś wypadek w ostatnich trzech latach skontaktuj się z nami. Pomagamy uzyskać odszkodowania powypadkowe za uszczerbek na zdrowiu. Są to odszkodowania osobowe za wypadki komunikacyjne takie jak potłuczenia ciała, złamania, skręcenia, otarcia skóry. Wygrywamy odszkodowania po wypadkach komunikacyjnych. Z firmą Kompensja odzyskasz należne odszkodowanie po wypadku. Wygrywamy najwyższe odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu za wypadki komunikacyjne. Masz uszczerbek na zdrowiu po wypadku komunikacyjnym? Zgłoś się do nas. Kompensja pomoże uzyskać najwyższe odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu po wypadku komunikacyjnym. Byłeś kierowcą, pasażerem, pieszym, rowerzystą lub motocyklistą w wypadku? Zadzwoń do nas. Pomożemy wygrać najwyższe odszkodowanie.Odszkodowania za śmierć osoby bliskiej w wypadku komunikacyjnym.Specjaliści w odszkodowaniach za wypadki jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta, motocyklista.Jeśli osoba bliska poniosła śmierć po 1997 roku zgłoś się do specjalistów z firmy Kompensja. Profesjonaliści w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań.

  Data dodania: 02 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Paweł Stolarek Kancelaria Prawa Rodzinnego »

  Kancelaria Prawa Rodzinnego Adwokat Paweł Stolarek. Zastępstwo procesowe, sporządzanie pism procesowych w sprawach o: rozwód, separację, alimenty, kontakty z dzieckiem, podział majątku dorobkowego, władzę rodzicielską. Obszar działania: Radom, Szydłowiec, Orońsko, Przysucha, Lipsko, Zwoleń, Kozienice, Pionki, Warka, Warszawa, Grójec, Białobrzegi, Kielce, Skarżysko-Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Kujawa- radca prawny Warszawa »

  Rzetelna i kompleksowa obsługa prawna skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Ścisła współpraca z zespołem doświadczonych i wyspecjalizowanych prawników bezpośrednio przekłada się na bardzo dobrą jakość świadczonych usług. Profesjonalne działania wsparte
  gruntownym doświadczeniem, zaangażowaniem, odpowiedzialnością oraz umiejętnościami. Rozsądne ceny. Wysokie kompetencje, otwartość na potrzeby klientów i solidne wyjaśnienia nurtujących kwestii.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Adwokat M.Lewandowski Toruń »

  Nasza kancelaria adwokacka zaprasza do skorzystania z usług prawnika w Toruniu. Nasi adwokaci to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści którzy z pasją podchodzą do swojej pracy i wykonywanych obowiązków. Chcemy zaoferować Państwu pomoc w sprawa o odszkodowania i alimenty gdzie nasz prawnik stara się dokładnie poznać wszystkie aspekty Państwa sprawy, aby możliwie skutecznie i szybko rozwiązać sytuację w której się znaleźliście. Nasz adwokat pomaga również w sprawach karnych, gdzie może pochwalić się wieloma publikacjami i wykładami prowadzonymi na uczelniach w całej Polsce. Nie obce są nam również rozwody. Od lat działamy stając po stronie zarówno matek jak i coraz częściej występujących o pomoc ojców. Staramy się przekonać sąd iż ojcowie w uzasadnionych przypadkach powinni mieć większe prawa niż matki które często zaniedbują swoje dzieci. W trakcie swojej aplikacji nasz adwokat Mariusz Lewandowski prowadził obsługę dużych podmiotów gospodarczych a także małych przedsiębiorstw i osób fizycznych. W każdym naszym działaniu na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta dlatego od lat cieszymy się renomą wśród klientów którzy bardzo często wracają do Nas. W sprawa rozwodowych i alimentacyjnych prowadzimy zarówno mediacje jak i rozprawy sądowe. Jeżeli szukacie Państwo usług prawniczych dla siebie, swoich bliskich czy własnego przedsiębiorstwa serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdynia »

  Nasza kancelaria prawna zajmuje się kompleksową obsługą prawną. Nasze działania charakteryzują się profesjonalizmem. Zatrudniamy u siebie prawników, którzy doskonale wiedzą, jak radzić sobie nawet z najtrudniejszymi sprawami. Dobry prawnik jest zawsze do Państwa dyspozycji. Adwokat Gdynia, który będzie Państwa reprezentował z ramienia naszej kancelarii będzie najlepszym wyborem, ponieważ nasi pracownicy posiadają nie tylko wysokie umiejętności, ale także spore doświadczenie, które zawsze procentuje w najtrudniejszych sytuacjach. Świadczymy kompleksowe usługi prawne, dzięki czemu każdy, kto potrzebuje pomocy może się do nas skierować. Skuteczność wygrywanych spraw przez naszą kancelarię jest bardzo wysoka. Reprezentujemy podmioty fizyczne oraz firmy. Zaangażowanie w sprawę dobrego prawnika z naszej kancelarii da taką możliwość. Warto z niej skorzystać. Zapraszamy do odwiedzania naszej siedziby w Gdyni na ul. Starowiejska 25/6. Naszą dewizą jest skuteczne łączenie wiedzy teoretycznej z nabytymi doświadczeniami.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fcc.com.pl - rozwód, alimenty i podzial majatku »

  Szukasz portali poswieconych tematyce rozwodowej, alimentacyjnej itp. Jezeli tak to strona www.fcc.com.pl to bardzo pomocna alternatywa dla wszystkich innych. U nas znajdziesz jak sie rozwiezc i nie zwariowac, jak rozwiazac rodzinne problemy majatkowe, jak miec dobre relacje z dzieckiem. Jestesmy po to aby Tobie pomóc odpowiedziec na te i wiele innych nurtujacych pytan przy tego typu sprawach. Skrót FCC czyli Family Consulting Center to miejsce, w którym problemy rodzinne i majatkowe rozwiazywane sa w indywidualny dla kazdego sposób. Pomoc prawna w takich trudnych sytuacjach zyciowych jest niezwykle potrzebna dlatego dzialamy i naszym glównym celem jest Twój spokój, radosc Twojego dziecka i Wasze dobre samopoczucie. Specjalnie dla Was przygotowalismy szereg spotkan warsztatowych, które na pewno pozwola zrozumiec zarówno siebie jak i dziecko. W czasie trwania tych zajec miedzy uczestnikami tworzy sie specyficzna wiez, ponadto mozna sie przekonac, ze da sie swobodnie mówic o swoich doswiadczeniach, problemach, sa sluchani i akceptowani. Bardzo goraco zapraszamy do zapoznania sie ze wszystkimi szczególami naszej dzialalnosci. Oferujemy pelen profesjonalizm i wielkie zaangazowanie. Zapraszamy i polecamy!

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-latos.pl »

  Kancelaria Radcy Prawnego Bartłomiej Latos w swojej ofercie zawiera usługi skierowane do klientów w sferze prywatnej oraz państwowej. To co wyróżnia firmę to długoletnia obecność na rynku, merytoryczne oraz indywidualne podejście do klienta. Kancelaria kieruje swą ofertę m.in. do jednostek Ministerstwa Obrony Narodowej, agencji reklamy internetowej oraz firm informatycznych.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Szczecin - usługi detektywistyczne »

  Masz problem ze swoim partnerem? Chcesz się dowiedzieć, czy Ciebie zdradza? Nasz detektyw będzie w stanie Ci pomóc. Zajmujemy się sprawami związanymi ze zdradami, nierzetelnymi partnerami i nie tylko. W naszej ofercie znajduje się także skuteczna windykacja.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Magdalena Rodzik Notariusz Gorzów »

  Kancelaria Notarialna Notariusz Magdaleny Rodzik świadczy usługi w ramach działalności Kancelarii Notarialnej dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych dla przewidzianych czynności wymagających aktu lub poświadczenia notarialnego. Pani Notariusz oferuje fachowe porady prawne w zakresie prawa własności oraz prawa spadkowego. Kancelaria Notarialna obsługuje miasto Gorzów Wielkopolski i okolice.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Celem jakie stawia przed sobą Księgowość Warszawa - Asder Consulting biuro rachunkowo prawne jest zapewnienie klientom pełnego bezpieczeństwa podatkowo – prawnego, tym samym zapewnienia możliwości skupienia się wyłącznie na prowadzeniu działalności bez jakichkolwiek przeszkód formalno prawnych stawianych przez urzędy, banki, czy nieuczciwych kontrahentów. Pomożemy założyć i poprowadzić rachunkowo - prawnie każdą formę działalności w Polsce. Śledzimy najnowsze zmiany w prawie podatkowym i dzielimy się swoimi spostrzeżeniami na naszej stronie internetowej.

  Ponadto Księgowość Warszawa - Asder Consulting bierze czynny udział w tworzeniu czołowego bloga o prawie podatkowym dotyczącego stricte instytucji Samozatrudnienie. Wypowiadamy się na nim o ważnych kwestiach dotyczących prawno podatkowych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce pod kątem jednoosobowych działalności gospodarczej

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Quadra Polska- zamówienia publiczne w Bygdoszczy »

  Nasza firma istnieje na krajowym rynku od ponad 12 lat i cały czas podnosi swoje kwalifikacje i zakres usług. Firmy aktywne na rynku zamówień publicznych zapraszamy do skorzystania z propozycji firmy Quadra Polska. Zajmujemy się tworzeniem dokumentacji przetargowych, prowadzeniem postępowań przetargowych, sporządzaniem i analizą dokumentów pranych, a także pełnym doradztwem prawnym w zakresie gospodarki, kadr, ekologii. Dla zainteresowanych prowadzimy także szkolenia z dziedziny zamówień publicznych.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne online, darmowe porady »

  jak zlozyc pozew o rozwod, rozwód forum,porady rozwodowe, pozew rozwodowy wzór darmowy,wniosek o alimenty,alimenty,porady prawne online,prawnik online, porady adwokackie, porady prawne rozwód,jak uzyskac rozwod, porady prawne forum,pozew rozwodowy jak napisać,prawnik on line,porady prawne prawo rodzinne,rozwod podzial majatku,wzór pisma rozwodowego,prawo porady,porady adwokackie za darmo,pozew o alimenty, wniosek o alimenty, alimenty na dziecko,prawo rodzinne alimenty,alimenty porady prawne, darmowe porady prawne, porady prawne wolomin, prawnik wołomin, prawnik wolomin, marcin cywinski prawnik, darmowe porady, polecany prawnik

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: