Podkategoria: Prawo - strona 33 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »
 • Adwokaci-tytko.pl »

  Kancelaria prawna T&T została założona przez absolwentów kierunku prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoje usługi oferuje dla osób fizycznych i prawnych. Mocne strony kancelarii to rzetelność, skuteczność oraz terminowość i kreatywność. Istotnym atutem firmy jest dyspozycyjność dopasowana do klienta, a także wykorzystywanie różnych środków komunikacji, w tym również elektronicznych.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Justice, radca prawny, prawnik - Płock »

  Kancelaria Prawna Justice z Płocka woj. mazowieckie zaprasza do kontaktu z prawnikiem i radcą prawnym z kancelarii prawnej. Chętnie pomożemy i udzielimy wszelkich porad prawnych, oraz zajmiemy sie obsługą prawną. Kancelaria prawna ``JUSICE`` Tomasz Piotr Przygoda i wspólnicy nastawiona jest na obsługę przede wszystkim osób fizycznych oraz drobnych przedsiębiorców. Jesteśmy nastawieni na obsługę w sprawach z zakresu prawa cywilnego, oraz administracyjnego.Do tak rozumianego spektrum spraw nalezą w szczególności sprawy spadkowe, o podział majątku, doradztwo przy zawieraniu umów, egzekucja należności, dochodzenie odszkodowań, postępowanie administracyjne przed urzędami administracji państwowej i samorządowej. Zagadnieniami z którymi często stykamy się w swojej działalności prawnej, to również sprawy rozwodowe, oraz wieczystoksięgowe i rejestrowe.W ramach tak pojętego zakresu naszej działalności oferujemy też korzystne dla klienta rozwiązanie w zakresie ewentualnego zastępstwa procesowego przed sądami cywilnymi oraz administracyjnymi.Nasza kancelaria jest do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku, oraz w sobotę. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego, oraz odwiedzenia naszej strony kancelarii. Biuro mieści się w Płocku na ul. Narutowicza 3 gdzie wszystkich zapraszamy.Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, zaangażowanie, oraz pasja związana z obsługą prawną pozwoli na szybkie i profesjonalne rozwiązanie Państwa problemów.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Kancelaria Prawna TAXEL posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej firm działających na terenie całego kraju. Oferta nasza skierowana jest zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie województwa małopolskiego, śląskiego oraz łódzkiego i mazowieckiego

  Nasze specjalizacje:
  postępowania sądowe i egzekucyjne
  prawo gospodarcze i handlowe
  zamówienia publiczne
  obrót nieruchomościami oraz zabezpieczenie transakcji
  doradztwo podatkowe
  prawo rodzinne
  prawo spadkowe

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik, adwokat - Tomasz Wilk Bydgoszcz »

  Biuro adwokackie Tomasza Wilka wyróżnia się świadczeniem usług prawniczych na najwyższym poziomie, które realizowane są ze szczególną rzetelnością. Wśród oferowanych przez kancelarię usług znaleźć można między innymi doradztwo prawne, reprezentowanie osób pokrzywdzonych w procesie karnym, a także dochodzenie odszkodowań. Oprócz tego, adwokat specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym oraz administracyjnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą kancelarii znajdującą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polski-prawnik-ny.com dobry adwokat USA »

  Zapraszamy do sprawdzenia firmy „Ilasz&Associates” - najlepsza kancelaria adwokacka Nowy York. W ofercie kancelarii „Liwiusz Ilasz” znajdą Państwo porady w następujących sprawach: odmowa wydania wizy, adopcje USA, wypadki Nowy York, rozwody New Jersey, sprawy kryminalne USA. Atrakcyjne ceny, pełne zaangażowanie i przede wszystkim znajomość środowiska polsko-amerykańskiego to najważniejsze atuty kancelarii „Ilasz&Associates”. Zapraszamy do współpracy, a więcej informacji znajdą Państwo na stronie kancelariailasz.com, serdecznie zapraszamy już teraz.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariailasz.pl Polski adwokat USA »

  Kancelaria adwokacka „Ilasz&Associates” świadczy usługi prawne dla społeczności polsko-amerykańskiej z zakresu prawa cywilnego i karnego. Odmowa wydania wizy nie musi być koszmarem, a rozwód USA może być przeprowadzony sprawnie. Mecenas Liwiusz Ilasz ma za sobą liczne sprawy, które w większości przypadków wygrywa. Rozwody USA i adopcje USA, po dużo bardziej poważniejsze procesy, gdzie klienta oskarżano o posiadanie narkotyków USA. Adwokat USA przyjmuje sprawy, które dla emigranta na obczyźnie są trudne i zawiłe, a które dodatkowo komplikują się poprzez brak znajomości języka angielskiego i przepisów prawa. Wieloletnie doświadczenie, szacunek wobec klienta i serdeczne usposobienie sprawiły, że kancelaria cieszy się pozytywną renomą wśród polskiej i amerykańskiej społeczności. Biuro mieści się na dolnym Manhattanie oraz we Warszawie. Polski adwokat USA to człowiek godny zaufania, który swojej pracy oddaje całe życie. To człowiek, któremu każdy może zaufać!

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Radosław Gąsior - prawnik Kalisz »

  Kancelaria prawnicza radcy prawnego Radosława Gąsiora oferuje swoim Klientom szeroki zakres usług prawnych i doradczych w zakresie wypadków komunikacyjnych, przy pracy, wypadków w rolnictwie, wypadków z udziałem pieszych, szkód rzeczowych i majątkowych, windykacji i innych. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Bydgoszcz i Toruń »

  Kancelaria zajmuje się fachową pomocą prawną przedsiębiorstw i osób fizycznych. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta.

  Zespół młodych i przedsiębiorczych prawników pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego problemu oraz zminimalizować ewentualne ryzyka.

  Kancelaria zajmuje się fachowym i kompleksowym doradztwem prawnym z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego (rozwody, podział majątku, spadki, alimenty), prawa cywilnego, gospodarczego, windykacją należności, sporządzaniem umów oraz prowadzeniem negocjacji.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • TARKOWSKI & TARKOWSKI SPÓŁKA PARTNERSKA poświadczenie dziedziczenia wrocław »

  Kancelaria Notarialna Tarkowski & Tarkowski Notariusze posiada siedzibę we Wrocławiu. Swoje usługi wykonuje oraz przyjmuje klientów bezustannie od 1993 roku. Notariusze działają ściśle z ustawą Prawo o notariacie. Ich usługi obejmują tworzenie rozmaitego rodzaju aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia i innych poświadczeń. Większość czynności realizowana jest w siedzibie kancelarii. Jednak o ile wymagają tego specyficzne warunki, mogą się także odbywać poza siedzibą kancelarii, to znaczy w domu interesanta bądź jego przedsiębiorstwie. Notariusz w ramach swoich uprawnień to osoba zaufania publicznego. Szczegółowe informacje są dostępne na witrynie internetowej.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KAMIL WILGOCKI protesty weksli szczecin »

  Kancelaria Notarialna Kamila Wilgockiego mieści się w Szczecinie. Czynna jest codziennie, z wyjątkiem weekendów, w godzinach od 08:30 do 16:30. W obręb przeprowadzanych czynności wchodzi sporządzanie poświadczeń oraz aktów notarialnych, ponadto przygotowanie protestów weksli oraz czeków. Notariusz przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze także papiery wartościowe. Spisuje również protokoły i wykonuje inne czynności, wynikające z odrębnych przepisów. Czynności notarialne wykonywane są w języku polskim, na żądanie stron także w języku obcym. Notariusz korzysta z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Dane na witrynie.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Rzeszów - KKW KodeX »

  Istotą działalności Odszkodowania Kodex jest fachowa i skuteczna pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania w jak najwyższym wymiarze.Naszym Klientom zapewniamy pełną obsługę prawną oraz pomoc na każdym etapie postępowania roszczeniowego.Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmowi w szybki sposób oceniamy realną wysokość odszkodowania, a poprzez zastosowane przez nas technik negocjacji i metody dochodzenia roszczeń uzyskujemy najwyższe możliwe należne odszkodowania.Dla nas każdy Klient jest najważniejszy, a każda sprawa wyjątkowa i rozpatrywana indywidualnie.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za wypadki drogowe i inne - Odszkodowania DLP »

  Profesjonalne usługi prawne z zakresu odzyskiwania świadczeń przysługujących poszkodowanym z tytułu wypadków drogowych, komunikacyjnych, samochodowych, a także chorób zawodowych, szkód górniczych czy wypadków przy pracy.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • M. WŁODARCZYK sprawy cywilne Gdańsk »

  Kancelaria adwokacka z Gdańska jest kierowana przez adwokata Macieja Włodarczyka. Działa na terenie Trójmiasta oraz całego województwa pomorskiego. Obsługuje klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Prywatna Praktyka Adwokacka współpracuje z Gdańską Grupą Radów Prawnych. Świadczy pomoc prawną z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego. Poza tym występuje o odszkodowania z tytułu wypadku komunikacyjnego bądź wypadku w czasie pracy. Reprezentuje osoby pokrzywdzone oraz oskarżone przed sądami. Prowadzi bieżącą obsługę przedsiębiorstw, oprócz tego przedstawia interesy spółek prawa cywilnego przed organami administracji. Więcej informacji umieszczono na witrynie.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód »

  Dowiedz się więcej na temat rozwodu - Rozwód z Klasą jest możliwy! Portal rozwod-z-klasa.pl przeznaczony jest dla osób, które chcą lub muszą rozstać się z dotychczasowym małżonkiem. Prezentujemy wszelkie aspekty rozwodu, związane z podziałem majątku, orzeczeniem o winie czy ustaleniem opieki nad dziećmi. Dowiesz się tu jak szybko załatwić sprawę cywilną oraz czy masz szanse na unieważnienie kościelnego małżeństwa. Współpracujący z portalem prawnicy w przystępny sposób opisują sposoby postępowania, które zaoszczędzą stresu.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komorik Sadowy Stanislawa Klaja-Zarychta »

  Komornik Sądowy Stanisława Klaja-Zarychta,Egzekucja należności zasądzonych wyrokiem sądu, Eksmisje, Licytacje nieruchomosci, ruchomości.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław, Kancelaria Notarialna Natalia Grosz, Wrocław »

  Kancelaria Notarialna położona jest we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej 187/s3 (dzielnica Krzyki), na parterze budynku, z dostępem podjazdu dla osób niepełnosprawnych oraz miejsc postojowych dla samochodów. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia czynności w późniejszych godzinach, w sobotę oraz inne dni. Kontakt: tel. 660-693-030, e-mail: kancelaria@notariusz-grosz.pl

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Anna Miziołowska Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria radcy prawnego Anny Miziołowskiej zajmuje się świadczeniem usług dla osób fizycznych, firm oraz wspólnot i spółdzielni. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat, kancelaria sprosta Państwa wymaganiom w zakresie doradztwa prawnego.
  Kancelaria oferuje usługi doradcze z zakresu wielu dziedzin prawa. Między innymi:
  prawo cywilne i windykacja należności
  prawo spadkowe
  prawo rodzinne i opiekuńcze
  prawo usług turystycznych
  prawo pracy zarówno od strony pracownika, jak i pracodawcy
  prawo spółdzielcze i wspólnot mieszkaniowych
  prawo administracyjne
  prawo upadłościowe i naprawcze
  prawo handlowe i gospodarcze
  Dzięki tak dużemu zakresowi doradztwa, jesteśmy wstanie zapewnić kompleksowe usługi prawne zarówno mniejszym, jak i większym podmiotom.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy: Kancelaria Radcy Prawnego Warszawa Solec 38

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Krzysztof Wites | Kancelaria | Stargard Szczeciński | Odszkodowania | Rozwody | »

  Radca Prawny Krzysztof Wites. Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Witesa oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Priorytetem naszej działalności jest uzyskanie zadowolenia naszych klientów. W tym celu swoje funkcjonowanie opieramy na trzech filarach - wiedzy, zaangażowaniu oraz profesjonalizmie. Pozwoliło nam to zdobyć znaczną liczbę klientów, którym na co dzień świadczymy pomoc prawną.Zakres usług: - porady jako radca prawny stargard- porady jako prawnik stargard- odszkodowania stargard - sprawy rozwodowe - rozwód stargard- porady podatkowe - podatki stargard

  Data dodania: 16 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Mierzwickiego »

  Poznań to miasto które słynie w głównej mierze z usług. Usługi prawnicze to najczęściej spotykane rzemiosło. Wybór odpowiedniej kancelarii jest jednak najważniejszą kwestią. Nasza kancelaria radcy prawnego ma bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie co sprawia że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Cechuje nas bardzo dobra znajomość prawa co przekłada się w znacznym stopniu na nasze wyniki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dariusz Copa - Usługi Prawne »

  Świadczymy Usługi Prawne w szerokim zakresie, w szczególności: prawa spółek handlowych, prawa umów gospodarczych, prawa rejestrowego, zwalczania nieuczciwej konkurencji, ubezpieczeń gospodarczych, prawa upadłościowego, bankowego, prawa pracy, prawa rzeczowego, zobowiązań spadków, prawa administracyjnego. Badamy w konkretnej sprawie konkretne akty prawne posiłkując się orzecznictwem i doktryną. W sprawach mniej złożonych, dzięki wiedzy i doświadczeniu, dostarczymy bardzo szybko, wolne od ryzyk prawnych, gotowe rozwiązania. W sprawach zaś w wyższym stopniu złożonych, nietypowych, wymagających badania i analizy, szacując uprzednio ryzyka prawne przedsiębranych działań, zarekomendujemy następnie stosowne rozwiązania. Kancelaria to my. Kancelaria (lokal) wyposażona jest we wszystkie środki techniczne, niezbędne dla prowadzenia działalności gospodarczej, jak również posiada pełne zbiory informacji prawnych: akty prawne, orzecznictwo, literatura, oprogramowanie prawnicze. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług. Wszystkie usługi wykonywane są z zachowaniem najwyższej staranności i standardów usług prawniczych. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi prawne w zakresie stałej obsługi prawnej dla podmiotów gospodarczych jak również usługi specjalistyczne związane z konkretnymi projektami gospodarczymi.Mówimy: PRAWO ISTNIEJE NA TO ABY PRZYNOSIŁO POŻYTEK OSOBIE.... Tobie.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: