Podkategoria: Prawo - strona 34 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · następna strona »
 • Adwokat Kluczbork - Kancelaria Prawna Więcławik & Huszno »

  Kancelaria Radców Prawnych Więcławik & Huszno to młoda lecz dynamicznie rozwijająca się kancelaria.
  Adwokaci chętnie pomogą w kwestiach takich jak na przykład:
  - sprawy rozwodowe,
  - uzyskanie alimentów na dziecko,
  - podział majątku,
  - nierozstrzygnięte kwestie spadku,
  - naruszenie praw pracownika.
  Zachęcamy również bardzo serdecznie do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie Kluczborka, Olesna, Namysłowa i okolic.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA S. SEIDEL-NOWAK, I. PNIOK S.C. odpisy aktów notarialnych katowice »

  Prowadzeniem kancelarii notarialnej trudnimy się od wielu lat. Jesteśmy notariuszami z długoletnim doświadczeniem zawodowym, mamy rozległą wiedzę teoretyczną, dzięki której zapewniamy fachową opiekę notarialną. Czynności notarialne wykonujemy dla klientów prywatnych, firm, a także klientów instytucjonalnych, nie tylko z Katowic, ale z całego województwa. Zajmujemy się sporządzeniem każdego typu umów, aktów notarialnych, statutów, poświadczeń, a także porozumień, ugód i innych dokumentów. Mogą nam Państwo powierzyć na przechowanie pieniądzy lub papierów wartościowych. Działamy zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Pełna oferta jest na stronie.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KONIECEK spółka adwokacka|Warszawa adwokat, Mokotów adwokat »

  KONIECEK spółka adwokacka to działająca od 2008 r. kancelaria adwokacka. Kancelaria ma siedzibę w Warszawie, dzielnica Mokotów, w bardzo wygodnej dla Klientów lokalizacji. Zespół kancelarii adwokackiej tworzą doświadczeni prawnicy: adwokat Marcjanna Dębska - Koniecek zajmująca się głównie prawem rodzinnym (rozwody, alimenty, kontakty z dzieckiem), prawem spadkowym (zachowek, unieważnienie testamentu, wydziedziczenie) i prawem cywilnym (zasiedzenie, prawo lokalowe, prawo nieruchomości, umowy cywilne), adwokat Aneta Koniecek - Lidke specjalizująca się w prawie podatkowym (podatek vat, podatek pit, podatek cit, kontrola UKS, sprawy karno-skarbowe), obsługą prawną spółek (przekształcenia spółek, podział spółki, upadłość, likwidacja spółki, obsługa zarządu) i prawem gospodarczym) oraz adwokat Rafał Koniecek zajmujący się głównie prawem pracy (postępowania sądowe o nadgodziny, odszkodowanie, przywrócenie do pracy, mobbing, uchylenie kary porządkowej, wsparcie prawne działów kadr w firmach), prawem cywilnym (prawo lokalowe, analiza umów, roboty budowlane) i obsługa przedsiębiorców (stałą obsługa prawna firm, kompleksowa obsługa prawna spółek, zarządów spółek, obsługa formalności w KRS). Służymy pomocą wszystkim mieszkańcom Warszawy, dzielnicy Mokotów ale też innym osobom zainteresowanym poprowadzeniem sprawy w sądzie, porada prawną bądź doradztwem prawnym w szerszym zakresie.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Puczyłowski Sławomir usługi notarialne otwock »

  Informujemy, że prowadzona przez nas kancelaria notarialna na rynku działa nieprzerwanie od 1992 roku, proponując usługi klientom nie tylko z Otwocka, ale także z całego Mazowsza. Do pracy w naszym biurze angażujemy notariuszy z bogatym doświadczeniem oraz rozległą wiedzą teoretyczną. Na podstawie obowiązujących przepisów prawa, podejmujemy się świadczenia następujących czynności notarialnych: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, weksli, a także innego rodzaju umów. Na specjalne życzenie klientów przechowujemy pieniądze lub papiery wartościowe. Obsługujemy klientów w języku polskim, a również po angielsku i niemiecku. Więcej na stronie.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Nie dla wszystkich scheda jest powodem do szczęścia. W bardzo wielu przypadkach sprawdy o spadek nie tylko nadzwyczaj ospale się toczą ale dodatkowo nastręczają wielu dodatkowych udręk i problemów. W momencie gdy chodzi o finanse, rozpoczyna się najczęściej gigantyczna bitwa. Właśnie w takich położeniach pomoc prawna jest wskazana.
  Skutkiem tego jeżeli dysponujecie spadkiem zachęcamy do korzystania z ochrony prawnej kancelarii przy placu Grunwaldzkim.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Domański »

  Kancelaria adwokacka ma siedzibę w Toruniu przy ul. Wiązowej 16/4. Z tego względu jej działalność skupia się na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego, zwłaszcza w takich miastach jak Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Włocławek, Lipno, Brodnica, Golub – Dobrzyń oraz Inowrocław. W razie potrzeby Kancelaria świadczy również usługi na terenie całego kraju. Kancelaria poleca swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom.
  W ramach prowadzonej działalności Kancelaria współpracuje z licencjonowanym biurem prawno – rachunkowym, a także z kancelarią notarialną oraz komorniczą.
  Współpracującym z nami Klientom oferowana jest bezzwłoczna reakcja w zakresie powstałych problemów, wysoki poziom specjalizacji oraz rzetelna i kompleksowa obsługa prawna. Standardy działania Kancelarii adwokackiej zapewniają każdemu Klientowi komfort w postaci profesjonalizmu i skuteczności podejmowanych działań prawnych.

  Swoją renomę i pozycję rynkową opieramy na zaufaniu i zadowoleniu naszych Klientów.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO, CYWILNEGO I E-COMMERCE »

  Jesteśmy firmą zajmującą się usługami prawnymi i nie tylko. Nasza specjalność to uzyskiwanie efektu synergii (1+1>2) np. poprzez łączenie wiedzy prawniczej (radca prawny) z technologiami (informatyk, inżynier). Mamy innowacyjne podejście do usług. Wierzymy w efekt synergii. Nasza specjalność to sprawy gospodarcze (sądowe, ale też opracowywanie umów, analiza, bieżące doradztwo), rejestracja spółek (specjalność spółka komandytowa ze sp. z o.o.), rejestracja GIODO (opracowywanie procedur, Polityka Bezpieczeństwa), prawo e-commerce (regulaminy internetowe) i windykacja przedsądowa i sądowa (radca prawny, adwokat - mamy w zasobach, mogą reprezentować Państwa przed sądem). Także prawo autorskie, konkurencji, hazardowe. Oraz: ochrona dóbr osobistych, własność przemysłowa, ochrona baz danych, GIODO - Polityka Bezpieczeństwa (PB), Instrukcja Zarządzania (IZSI), audyt prawny serwisów internetowych w zakresie ich zgodności z prawem (wyłączenie odpowiedzialności administratora, uśude (USUDE), ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Urlop macierzyński »

  Wnioseki, informacje, aktualne dane i wszystko co powinna wiedzieć mama, lub kobieta spodziewająca się dziecka. Serwis jest aktualizowany u wciąż jest na czasie. Zapraszamy do współtworzenia serwisu i jego redagowania.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych Olsztyn »

  Radcowie prawni Michał Korwek i Tomasz Parkasiewicz obsługą prawną zajmują się od roku 1995. W marcu 1999 roku założyli Kancelarię Radców Prawnych "Korwek-Parkasiewicz" spółka cywilna.

  Od samego początku założeniem wspólników-założycieli było stworzenie nowoczesnej firmy prawniczej zapewniającej jej Klientom bezpieczeństwo prawne oraz efektywną ochronę interesów.

  Dziś, doświadczenie zawodowe osiągnięte po wielu latach funkcjonowania Kancelarii, pozwoliło na stworzenie nowoczesnego modelu współpracy z Klientami, który umożliwia uwzględnienie indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego z nich.

  Dlatego właśnie, radcowie prawni Kancelarii zajmują się zarówno problematyką prawną przedsiębiorców, spółek prawa handlowego, banków, instytucji publicznych, ale także osób fizycznych i innych podmiotów potrzebujących pomocy prawnej.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Nowy Sącz »

  Nasi Klienci mogą liczyć na obsługę prawną spełniającą najwyższe standardy zawodowe i etyczne, świadczoną w oparciu o rzetelną, stale pogłębianą wiedzę i doświadczenie. Prawnicy Kancelarii to ludzie z pasją, którzy specjalizując się w poszczególnych dziedzinach prawa, stworzyli kompletny i zgrany zespół. Kancelaria specjalizuje się m.in. w takich dziedzinach jak prawo gospodarcze, administracyjne, pracy, spadkowe oraz prawo autorskie, a także zamówienia publiczne, obsługa inwestycji budowlanych, odszkodowania i zadośćuczynienia. Podchodzimy do powierzanych nam spraw z należytą uwagą i zrozumieniem. Realizowane zadania traktujemy priorytetowo, a do ich wypełniania przystępujemy starannie i sumiennie.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych w Bydgoszczy - R. Glamowski, M. Porażyński »

  Kancelaria Radców Prawnych Rafał Glamowski, Michał Porażyński prowadzi obsługę firm prowadzących działalność w różnych formach prawnych: działalność gospodarcza, spółki prawa handlowego, spółdzielnie, osoby fizyczne prowadzące działalność indywidualnie, bądź jako wspólnicy spółek cywilnych.

  Oferujemy szeroki zakres usług, obejmujących: porady prawne, windykacja należności, obsługa prawna firm, sprawy pracownicze, prawo spółek, sprawy rodzinne i małżeńskie, prawo spadkowe, obrót nieruchomościami, zastępstwo procesowe.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Myślenice »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego w Myślenicach Karoliny Szynalik. Właściwość miejscowa komornika obejmuje miejscowości położone w granicach gmin: Myślenice, Dobczyce, Sułkowice, Gdów, Lubień, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Tokarnia, Wiśniowa. Na stronie internetowej znajdą Państwo m.in. informacje o aktualnych licytacjach ruchomości, nieruchomości, wzór wniosku o wszczęcie egzekucji świadczeń alimentacyjnych oraz wzór wniosku egzekucyjnego.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna w Michałowicach »

  Notariusz Grzegorz Mardyła zajmuje się obrotem nieruchomościami i sporządzaniem protokołów ze zgromadzeń spółek i innych osób prawnych na terenie gminy Michałowice, Iwanowice, Zielonki, Kocmyrzów Luborzyca, Słomniki i Kraków.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin na uprawnienia budowlane »

  Oferujemy kompleksowe narzędzia do nauki na egzamin na uprawnienia budowlane. Zdaj egzamin na uprawnienia budowlane - wszystkie specjalizacje. Aktualne pytania na egzamin - ponad 8000 pytań. Darmowe akty prawne.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo morskie »

  Kancelaria adwokacka z główną siedzibą w Szczecinie, której założycielem jest adwokat Michał Skwira świadczy usługi kompleksowego doradztwa oraz opieki prawnej w zakresie prawa morskiego, prawa cywilnego oraz rodzinnego również w kwestii spadków.

  Profesjonalne i rzetelne doradztwo poparte licznymi sukcesami.

  Dodatkowe specjalizacje, które świadczy kancelaria związane są przede wszystkim z doradztwem w zakresie prawa administracyjnego, handlowego oraz prawa karnego i wykroczeń.

  Wszyscy klienci objęci opieką kancelarii otrzymują pomoc podczas pisania wszelkiego rodzaju pism do sądów, pozwów oraz w trakcie odpowiedzi na nie.

  Nowością w ofercie jest ochrona prawna dla handlu internetowego. Pełna opieka podmiotów gospodarczych z każdej branży, również dla sklepów internetowych.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Kwaśnik »

  Adwokat Adam Kwaśnik zajmuje się profesjonalną obsługą prawną Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców na terenie Grudziądza oraz całego kraju. Oferta Kancelarii obejmuje reprezentację we wszystkich stadiach postępowań cywilnych, karnych, administracyjnych, sądowo – administracyjnych oraz postępowań w sprawach o udzielenie zamówień publicznych jak też pomoc w negocjowaniu i przygotowaniu umów oraz tworzeniu struktury planowanych przedsięwzięć gospodarczych. Domeną Kancelarii jest prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, administracyjnego, medycznego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa konsumenckiego oraz prawa wykroczeń. Kancelaria zajmuje się również prowadzeniem szkoleń z zakresu prawa.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe Votum S.A.- Marek Packiewicz »

  Pracuję na licencji Votum SA, zajmujemy się pomocą w uzyskiwaniu odszkodowań w różnego rodzaju wypadkach i nieszczęśliwych zdarzeniach losowych.Jesteśmy największą w Europie Środkowo-Wschodniej kancelarią odszkodowawczą. Istotą naszej działalności jest pomoc poszkodowanym w uzyskiwaniu odszkodowań, w szczególności w postępowaniach dotyczących roszczeń za szkody osobowe objęte systemem ubezpieczeń obowiązkowych. Pozostający do dyspozycji klientów doradcy odszkodowawczy zapewniają profesjonalną obsługę zarówno w postępowaniach polubownych, ...jak i na drodze sądowej. Od klientów nie pobieramy opłat wstępnych – nasze wynagrodzenie uzależnione jest od efektów naszych działań.Dziś VOTUM S.A. to spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a efektywność naszych działań potwierdza ponad 100 tysięcy klientów.„Nasz sukces zbudowaliśmy na fundamentach ciężkiej pracy i konsekwencji w działaniach” – Dariusz Czyż, Prezes Zarządu VOTUM S.A.Dziś VOTUM S.A. to spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a efektywność naszych działań potwierdza ponad 100 tysięcy klientów.Zespół VOTUM S.A. stanowi licząca ponad 120 osób grupa absolwentów prawa, administracji, ekonomii, marketingu oraz innych kierunków technicznych i humanistycznych. Osoby te posiadają doświadczenie m.in. w branży odszkodowawczej, ubezpieczeniowej, w służbach finansowych. Wszechstronne kompetencje pracowników zapewniają profesjonalną realizację zadań spółki.

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdynia »

  Kancelaria Adwokacka Justyna Nowak-Trojanowska ukierunkowana jest głównie na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz klientów biznesowych, instytucji i osób fizycznych.

  Zakres działalności obejmuje m.in. prawo karne, prawo administracyjne, prawo cywilne, prawo nieruchomości, prawo rodzinne i prawo spadkowe.

  Siedziba kancelarii znajduje się w Gdyni.

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zasiedzenie »

  Zasiedzenie to podstawowy element prawa cywilnego. Prawo cywilne reguluje całe mnóstwo sposobów uzyskania prawa własności. Oprócz uzyskania prawa własności rzeczy nieruchomej zasiedzenie może prowadzić do nabycia prawa własności ruchomości.

  Co powinieneś wiedzieć z zakresu zasiedzenia gruntu? Zasadniczo należy poznać odpowiedzi na podstawowe pytania, to jest: jaki jest termin zasiedzenia, kto może zasiedzieć nieruchomość oraz jakie są przesłanki zasiedzenia. Powyższa wiedza umożliwi Ci uniknąć całego szeregu komplikacji związanych z zasiedzeniem.

  Zwróć uwagę na fakt, że na moim blogu przedstawię Ci także wiele przydatnych faktów z obszaru zasiedzenia, a zwłaszcza dotyczących sformułowania wniosku o zasiedzenie.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka S.Doniec - Gorlice »

  Kancelaria Adwokacka, której właścicielem jest adwokat Sebastian Doniec, ma swoją siedzibę w Gorlicach przy ul. Bieckiej 76. Oferuje pełen zakres usług prawniczych z zakresu prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego. Klientami kancelarii są osoby prywatne, podmioty gospodarcze i instytucje publiczne, dla których oferowane jest m.in.:
  - udzielanie konsultacji i porad prawnych,
  - sporządzanie pism procesowych,
  - reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi,
  - sporządzanie i opiniowanie projektów umów,
  - sporządzanie opinii prawnych.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: