Podkategoria: Prawo - strona 35 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · następna strona »
 • Notariusz gorzów »

  Notariusz Piotr Wiszewski (Gorzów Wielkopolski)

  Kancelaria zlokalizowana jest w centrum Gorzowa Wlkp. w bezpośrednim sąsiedztwie Katedry, na pierwszym piętrze szklanego biurowca zwanego potocznie Titanikiem.

  Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

  Zakres usług:

  • sporządza akty notarialne;

  • sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;

  • sporządza poświadczenia;

  • doręcza oświadczenia;

  • spisuje protokoły;

  • sporządza protesty weksli i czeków;

  • przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne;

  • sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów;

  • sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów;

  • sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Administrator bezpieczeństwa informacji - Soczko »

  Jakakolwiek firma, posiadająca bazę klientów, jest odpowiedzialna za jej bezpieczeństwo. Ochrona danych osobowych, to nie tylko obowiązek, ale też przeciwdziałanie nieprzyjemnym sytuacją. W firmie za tę funkcję na ogół odpowiedzialny jest administrator bezpieczeństwa informacji, pełniący funkcję nadzoru nad wszelkimi tajnymi danymi. Jego zadaniem jest zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa, chroniąc także klientów firmy, jak i jej najwyższy interes. Wszelkie działanie prowadzące do ochrony danych, powinny uwzględniać zarówno zagrożenia wewnętrzne jak i zewnętrzne w firmie. Żeby upewnić się, że stopień zabezpieczeń jest wysoki, można zlecić obcej firmie audyt z ochrony danych osobowych. Dzięki temu zyskamy pewność, że wszelkie działania na niekorzyść firmy i jej klientów, zostaną wychwycone i zniwelowane. Wszelki wyciek informacji może narazić firmę na szkodę, a klientów na wszelkiego typu matactwa. Zakład pracy dbająca o dobro swoje i swoich klientów, jako obowiązek powinna zapewniać najwyższy stopień bezpieczeństwa.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Separacja »

  Strona internetowa, która została w całości poświęcona tylko jednemu zagadnieniu - a mianowicie separacji małżeńskiej. Czyli jeżeli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej odnośnie chociażby tego w jaki sposób przygotować się do separacji, po prostu powinien zajrzeć na tę witrynę.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.Biuro-Excelio.pl »

  Jesteśmy grupą specjalistów oferujących kompleksowe usługi dla osób prowadzących własne biznesy, jak i tych, którzy przygodę rozpoczynają. Zgłosić się do nas mogą osoby będą na każdym etapie prowadzenia biznesu. Możemy pomóc w otworzeniu spółki, prowadzeniu księgowości, w kwestiach prawnych. Działamy na rynku od kilku lat, jesteśmy zorientowani w potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów. Pomagamy zarówno korporacjom, jak i właścicielom jednoosobowych firm. Zapraszamy do kontaktu, z pewnością pomożemy.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Gdynia »

  Strona zawierająca omówienie nowych oraz ważnych orzeczeń wydawanych głównie przez Sąd Najwyższy. Strona tworzona przez adwokata i radcę prawnego z Kancelarii mieszczącej się w Gdyni. Strona jest bardzo często aktualizowana i każdy może znaleźć tu ciekawe informacje.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skarga kasacyjna »

  Adwokat doktor nauk prawnych Łukasz Supera zajmuje się przygotowaniem skarg kasacyjnych do Sądu Najwyższego. Skargi kasacyjne przygotowywane są w sprawach cywilnych oraz karnych, a także w sprawach z zakresu prawa pracy. Oprócz przygotowanie skarg kasacyjnych adwokat doktor Łukasz Supera oferuje również reprezentację przed Sądem Najwyższym, przygotowanie skarg konstytucyjnych oraz reprezentacje przed Trybunałem Konstytucyjnym

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • NOTARIUSZ WARSZAWA »

  Kancelaria Notarialna znajduje się w Warszawie, przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7a (środkowe wejście, lokal na parterze) - w budynku biurowym Business Center Bitwy Warszawskiej, zlokalizowanym w dzielnicy Ochota.

  W Kancelarii istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do internetu - Wi-Fi. Budynek przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W biurowcu znajduje się parking podziemny dla gości, a w pobliżu ogólnodostępne miejsca postojowe (brak strefy płatnego parkowania).

  Notariusz udziela bezpłatnych informacji w ramach dokonywanej czynności, zarówno na miejscu w Kancelarii, jak też telefonicznie oraz w formie elektronicznej, również w języku angielskim.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Toruń »

  Nowoczesna kancelaria prawna specjalizująca się w sprawach rozwodowych, o separację i podział majątku wspólnego małżonków, alimenty. Klientom w sprawach o rozwód z obszaru Torunia i okolic zapewniamy wszelką pomoc i bezpieczeństwo prawne przy podejmowaniu ważnych, życiowych decyzji. Dobieramy dla Państwa możliwie najlepsze rozwiązania by sprawa o rozwód nie trwała zbyt długo oraz by sprawy rodzinne pozostawały w miarę możliwości wśród członków rodziny. Wykorzystujemy i tworzymy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym nasze usługi są atrakcyjniejsze i łatwiej dostępne. Dążymy do coraz to doskonalszych rozwiązań w dziedzinie pomocy prawnej. Nasz dorobek to kilkaset zakończonych spraw o rozwód, dzięki czemu mamy bardzo duże doświadczenie w tych sprawach. Udzieliliśmy tysiące porad prawnych za pośrednictwem sieci Internet. Grono naszych stałych klientów powiększa się z miesiąca na miesiąc.

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Paweł Rolka Nowy Sącz »

  świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną zarówno Klientom indywidualnym jak i Przedsiębiorcom w zakresie związanym z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, zapewniając jednocześnie pełne zaangażowanie i dyskrecję. W działalności naszej Kancelarii kierujemy się zasadami etyki zawodowej oraz poszanowaniem praw Naszych Klientów. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oraz zapewnienie wszechstronnej i skutecznej pomocy prawnej, przy zachowaniu zasady nieograniczonego czasowo dostępu do usług Kancelarii.

  Data dodania: 02 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe, medyczne, wypadek przy pracy | Recompensa Partner Odszkodowania »

  Dochodzimy odszkodowań kompleksowo i profesjonalnie: odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowania za błędy lekarskie, za uszczerbek na zdrowiu, za wypadek w pracy oraz wszelkich innych roszczeń odszkodowawczych jak: zadośćuczynienie za krzywdę, ból i cierpienie, zadośćuczynienie za utratę (śmierć) osoby bliskiej, zwrot kosztów leczenia, czy renta, które przysługują osobom poszkodowanych i pokrzywdzonych w wypadku (np. drogowym).
  Jeśli zostali Państwo poszkodowani na zdrowiu lub mieniu sugerujemy powierzyć prowadzenie sprawy specjalistom jakimi dysponuje Recompensa Partner Odszkodowania. Nie warto poświęcać własnego czasu, sił i pieniędzy na walkę z dobrze zorganizowanymi instytucjami, które dysponują znacznymi środkami finansowymi i bardzo sprawnymi zespołami pracowników działających w interesie swoich pracodawców.
  Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych!
  Jednym z atutów firmy jest przejrzysty schemat wynagradzania, który szczegółowo opisuje zawarta z Klientem umowa. Wynagrodzeniem firmy jest wyłącznie prowizja od uzyskanego i wypłaconego odszkodowania. Stawka wynagrodzenia prowizyjnego jest każdorazowo indywidualnie negocjowana, zaś jej wyjściowa wysokość należy do najniższych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy zamieszczonej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Świdnicy Małgorzata Walas »

  Do głównych zadań kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Świdnicy należy: wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń. Wykonywanie innych tytułów wykonawczych wydanych na podstawie odrębnych przepisów oraz tytułów egzekucyjnych, które zgodnie z odrębnymi przepisami podlegają wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności. Przeprowadzanie licytacji z ruchomości i nieruchomości.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Dzierżoniowie : Cezarykras.pl »

  Biuro Rachunkowe Cezary Kraś powstało w 1991 roku. Specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac.Szef firmy posiada wpis na listę Doradców Podatkowych Nr 02351 z dnia 7.06.2006r. Posiadamy stałą grupę klientów, z którymi współpracujemy. Nasi klienci bez obaw już od prawie 20 lat powierzają nam swoje dokumenty księgowe oraz swoje tajemnice biznesowe – co świadczy o dużym zaufaniu do naszego biura. Obsługujemy podmioty gospodarcze z terenu Dzierżoniowa oraz Bielawy.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pierog.pl »

  Usługi świadczone przez posiadającą piętnastoletnie doświadczenie kancelarię prawną Pieróg & Partnerzy dedykowane są między innymi dla podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych oraz do organów administracji samorządowej i rządowej. Ponadto na profesjonalną obsługę mogą liczyć również podmioty udzielające zamówień publicznych oraz wykonawcy zamówień publicznych. Oprócz tego w katalogu usług dostępna jest też obsługa prawna w przypadku sporów sądowych i administracyjnych, kancelaria pomaga także przy funduszach unijnych.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Poznań »

  Rozwiązanie zagadnień ustawodawczych niejednemu przysporzy bólu głowy. Napisanie pisma urzędowego w wielu przypadkach przekracza nasze dyspozycje. Wypada mieć pojęcie do kogo je skierować, jak je sformułować - należy nie zapominać, że język prawa jest całkiem odmienny od tego używanego przez nas na co dzień. Kancelaria prawna wspomoże nam rozwiązać każdy problem. Kwestie podatkowe, spadkowe, pozwy, odwołania, doradca zamówień publicznych - każdy termin wymaga indywidualnego podejścia, zastosowania innych przepisów i skierowania do innej jednostki urzędowej. Skutkiem tego także kancelarie cieszą się niezmiernie gigantycznym zainteresowaniem, kontrahenci niezmiernie ochoczo z nich korzystają. Kancelarie nadzwyczaj w wielu przypadkach mają określony profil, na przykład obsługa prawna spółek czy też prawo cywilne.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka z Wrocławia »

  Kancelaria Adwokacka Marcin Głód zajmuje się prowadzeniem spraw oraz poradami prawnymi dotyczącymi całego zakresu prawnego. Jeśli potrzebujesz reprezentanta lub po prostu chciałbyś poradzić się doświadczonego prawnika, to doskonale trafiłeś. Postaw na jakość i doświadczenie, wybierz kancelarię Marcina Głoda z Wrocławia.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawników i Adwokatów »

  Kancelaria świadczy profesjonalną pomoc prawną podmiotom gospodarczym i osobom indywidualnym. Pracują u nas specjaliści z branży prawniczej, którzy z maksymalnym zaangażowaniem dążą do osiągnięcia pomyślnych dla klienta wyników działań. Udzielamy porad prawnych, reprezentujemy klientów w sądzie. Pracujemy terminowo i rzetelnie. Pomagamy znaleźć rozsądne wyjście z każdej sytuacji.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mediator sądowy »

  Mediator sądowy Robert Rudziński zajmuje się prowadzeniem rozmów pomiędzy skonfliktowanymi stronami. Usługi mediatora mają na celu osiągnięcie ugody na dogodnych dla obu stron warunkach, oraz w miarę szybkim czasie. Użycie usług mediatora to znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż tradycyjne sprawy sądowe.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od wyroku »

  Otrzymałeś decyzję, wyrok nakaz zapłaty? Nie zgadzasz się z jego treścią ale nie wiesz jak go skutecznie zaskarżyć? Trafiłeś pod dobry adres.Nasza firma od ponad 9 lat zajmuje się reprezentacją Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej. Za pośrednictwem naszej strony zamówisz przygotowanie: odwołanie od decyzji ZUS, sprzeciwu od nakazu zapłaty, apelacji, jak również inne pisma procesowe.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Maciej Henke »

  Maciej Henke i jego kancelaria adwokacka to gwarancja pełnego profesjonalnego i usługi prawnicze najwyższej jakości. Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie od prawa cywilnego, po prawo gospodarcze, zamówień publicznych oraz prawo karne. Zajmujemy się usługami prawniczymi dla podmiotów gospodarczych, osób prywatnych, prawnych, a także dla podmiotów, które nie posiadają osobowości prawnej. Reprezentujemy naszych klientów przed wymiarem sprawiedliwości, a także przed organami państwowymi. Zapewniamy wsparcie doradcze, a także przygotowujemy wszystkie niezbędne pisma procesowe. Dla nas najważniejszy jest klient. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług prawniczych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, a wszelkie szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej. Kancelaria Maciej Henke to najwyższa jakość i dbałość o klienta.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spółka cywilna »

  Spółka cywilna to najprostsza spółka. Rejestrację spółki cywilnej stanowią przepisy kodeksu cywilnego, podczas gdy założenie innych spółek opisują normy prawne kodeksu spółek handlowych.Żeby utworzyć spółkę cywilną dostateczne jest wyłącznie podpisanie umowy spółki cywilnej. Sugeruję Ci mieć w świadomości fakt, że nie jest potrzebny wpis omawianej spółki do rejestru spółek.Działanie spółki cywilnej jest również stanowią normy prawne kodeksu cywilnego, przy czym jej codzienna działalność jest znacznie tańsza niż ma to miejsce w przypadku spółki zoo lub drugiego rodzaju spółek podlegających prawu handlowemu.Z jakich względów spółka cywilna jest drogą prowadzenia działalności gospodarczej godną rozważenia? Dlatego jest spółką minimalizującą wydatki, a także najbardziej przystępną w funkcjonowaniu.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: