Podkategoria: Prawo - strona 36 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · następna strona »
 • HASKO Biuro Wycen Nieruchomości »

  HASKO Biuro Wycen Nieruchomości s.c. działa na rynku już od 1995 roku. Od początku specjalizujemy się w wycenie nieruchomości. Świadczymy usługi dla klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych. Polecamy się też w płaszczyznach takich, jak wycena przedsiębiorstw.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Czyżowski, Musiałkowski. Kancelaria Radców Prawnych sp. p. »

  Czyżowski, Musiałkowski. Kancelaria Radców Prawnych sp. p. z siedzibą we Wrocławiu świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów instytucjonalnych, w tym korporacyjnych, jak i klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, windykacji tzw. wierzytelności trudnych, prawie własności intelektualnej, a także sprawach z zakresu odszkodowań za szkody majątkowe,  jak i osobowe (także związanych ze śmiercią osoby bliskiej). Specjalizacja ta obejmuje między innymi takie dziedziny prawa, jak: prawo cywilne, prawo spółek handlowych, prawo upadłościowe i naprawcze, prawo administracyjne, prawo ubezpieczeń oraz prawo pracy.

  Ze szczegółowym zakresem świadczonych przez kancelarię usług i dziedzin, których dotyczą, można zapoznać się na stronie w zakładce Oferta.

  Wieloletnie doświadczenie zespołu, wiedza prawnicza i poszanowanie zasad etyki zawodu radcy prawnego, jako zawodu zaufania publicznego, są elementami, które przekładają się na profesjonalizm świadczonej pomocy prawnej. Jednak to opinia i zadowolenie klientów, którzy zaufali kancelarii, są ostatecznym, faktycznym miernikiem jakości oferowanych usług. Zapraszamy zatem do zapoznania się z nimi na stronie w zakładce Referencje.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny »

  Znajdziesz tutaj profesjonalną pomoc prawną. Pomoc jest świadczona przez doświadczonych prawników, adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w wielu dziedzinach prawa. Prawnicy udzielają porad prawnych, reprezentują w sądach i poza nimi, sporządzają pisma, pomagają w wszelkich sprawach. Świadczą usługi w zakresie obsługi prawnej firm.Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat pomocy oferowanej przez konkretnego prawnika to skontaktuj się z nim telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bielsko »

  Zespół Adwokatów z Bielska-Białej od lat tworzy kancelarię adwokacką "Wzgórze" sukcesywnie zdobywając doświadczenie i nowe kontakty. Prawnicy kancelarii specjalizują się w wielu dziedzinach prawa świadcząc usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w formie kompleksowej obsługi prawnej. Adwokaci prowadzą także obsługę w języku angielskim.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna - adw. dr Mateusz Chołodecki »

  Jeśli szukasz miejsca, w którym pracują wyspecjalizowani prawnicy, kancelaria prawna adw. dr Mateusz Chołodecki będzie doskonałym wyborem. Kancelaria szczyci się nie tylko wysoką jakością oferowanych usług, ale także indywidualnym podejściem do każdego klienta. Zakres usług proponowany przez Chołodeckiego jest niezwykle szeroki. Uzyskamy poradę prawną odnośnie wielu obszarów, w tym tak powszechnego zagadnienia, jakim jest prawo administracyjne. Prawnicy odpowiedzą nawet na te najbardziej nurtujące pytania.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechowski »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony www.komornikgdansk.pl, która ułatwi Państwu kontakt z naszą Kancelarią oraz dostarczy informacji niezbędnych do zainicjowania i popierania postępowania egzekucyjnego, postępowania zabezpieczającego lub przeprowadzenia spisu inwentarza spadku.Kancelarię tworzy kilkunastoosobowy zespół młodych, ale jednocześnie doświadczonych pracowników. Kancelaria korzysta w codziennej pracy z wszystkich dostępnych komornikom narzędzi teleinformatycznych, które ułatwiają i przyspieszają zainicjowanie postępowania oraz uzyskiwanie informacji na jego potrzeby: OGNIVO, CEPIK, PUE ZUS, PESEL NET, EPU, Centralna Baza Danych Ksiąg Wieczystych. Kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw z terenu całej Polski.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wensker »

  Postaw na skuteczność prawnika z Gdynia czyli adwokata Wenskera. Jeżeli szukasz kogoś kto doskonale zna się na swoim fachu, posiada wieloletnie doświadczenie oraz ma za sobą wiele spraw to lepiej trafić nie mogłeś. Różne typy spraw i konkurencyjne ceny. Polecamy, sprawdź osobiście pomoce świadczone przez kancelarię prawną Wensker

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Rybnik - Kancelaria prawna Rybnik »

  Kancelaria prawna w Rybniku. Świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, administracyjnego, jak również w zaresie odszkodowań i obsługi wierzytelności.

  Prowadzimy doradztwo prawne w sprawach:
  pracowniczych,windykacji należności,podatkowych (Urząd Skarbowy),
  spadkowych,ubezpieczeń społecznych (ZUS, KRUS),odszkodowawczych,upadłości konsumenckiej,rodzinnych,rozwodowych i alimentacyjnych,lokalowych,o podział majątku,administracyjnych.

  Sporządzamy pisma: urzędowe,pozwy oraz inne pisma procesowe,skargi, zażalenia, odwołania, wnioski, i inne.

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2013 »

  Rozliczenia podatkowe dla wielu osób nie kojarzą się dobrze – bywa bowiem tak, że podatnik musi zwrócić Państwu wcale nie małą kwotę pieniędzy. Na szczęście polskie przepisy prawne przewidują pewne ulgi i możliwe odliczenia, które podatnik może uwzględnić w swoim formularzu PIT. Niektóre z nich można odpisać sobie od podatku. Warto więc przed przystąpieniem do wypełniania deklaracji podatkowej PIT za 2013 zastanowić się, czy przypadkiem w tym roku nie miała miejsca sytuacja upoważniająca do skorzystania z której z tych możliwości.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa Adwokat Warszawa - Kancelaria Agnieszka Ostrowska »

  Kancelaria Agnieszka Ostrowska - Chcielibyśmy przedstawić Państwu stronę internetową naszej kancelarii gdzie znajdą Państwo podstawowo informacje o zakresie usług prowadzonych przez naszych prawników. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi rozwodów, spadków i alimentów, nieruchomościami, odszkodowaniami, prawem karnym, prawem pracy, obsługą małych i średnich firm oraz prowadzimy porady przez internet. Więcej informacji na temat naszej działalności znajdą Państwo na poszczególnych podstronach naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Danych Osobowych Blog »

  Nasz blog powstał jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie instytucji publicznych, osób prywatnych jak i przedsiębiorstw na fachową pomoc związaną z szeroko rozumianą ochroną danych osobowych.

  Mamy nadzieję, iż informacje, przykłady oraz wzory dokumentów, które tutaj Państwo znajdą będą przydatne i pomogą Państwu w jak najlepszej ochronie danych osobowych.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością »

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najczęściej rejestrowanych spółek prawa handlowego. Z jakich przyczyn spółka z ograniczona odpowiedzialnością cieszy się tak ogromnym renomą?W znacznej części przypadków dlatego, że zezwala zawężenie odpowiedzialności za zobowiązania zaciągnięte przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Sugeruję jednak pamiętać, że nie jest to ograniczenie odpowiedzialności bezwarunkowe. Odpowiedzialność za długi spółki zoo mogą ponosić wyjątkowo wspólnicy spółki z o.o. oraz członkowie zarządu spółki zoo. Powyższe zagadnienia będę regularnie przedstawiał na moim blogu o spółce z ograniczoną odpowiedzialnością.Nie przeceniając braku odpowiedzialności za długi spółki z o.o. zasadniczą zaletą może być także niski koszt założenia spółki zoo. W chwili obecnej wysokość kapitału zakładowego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wystarczy uregulować w umowie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w kwocie 5.000 PLN.Uwzględniając dotychczasowe ustalenia dla zarejestrowania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dostateczne jest zdeponowanie do spółki tylko tej kwoty. Podnoszę dodatkowo, że do czasu zmiany Kodeksu spółek handlowych celowe było zdeponowanie kwoty 50.000 zł. O tym jak założyć i zarejestrować spółkę zoo będę szerzej wyjaśniał na blogu prawniczym.

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • SpecPrawnik.pl - skonsultuj się bezpłatnie »

  Rok 2012 i 2013 były przełomowe dla serwisu SpecPrawnik.pl - dzisiejszy dzień może być kolejnym wielkim wydarzeniem, wystarczy, że pozwolisz nam zająć się Twoją sprawą. Zapewniamy porady prawne z wielu dziedzin - m.in. pracy, majątku, zdrowia, a także zatrudnienia, zakładania działalności osobistej oraz umów itp. Nasza baza radców to najlepsi prawnicy i adwokaci w kraju. Pomoc prawna jest teraz na wyciągnięcie ręki - wystarczy założyć bezpłatne konto i dokonać świadomego wyboru. Wyniki wyszukiwania dostosowują się do naszych potrzeb dzięki zaimplementowanym filtrom takim, jak np. klasyfikacja ogólna sprawa, region, cena usługi. Pozwól nam sobie pomóc!

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dr Krzysztof Tomaszewski - kancelaria radcy prawnego »

  Kancelaria zapewnia doradztwo prawne w zakresie kompleksowej obsługi prawnej
  podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz w zakresie obsługi prawnej
  klientów indywidualnych. Kancelaria zapewnia:

  - bieżące udzielanie porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa,

  - tworzenie i opiniowanie umów handlowych związanych z prowadzoną przez
  Klienta działalnością gospodarczą,

  - przygotowywanie pism procesowych i reprezentację swoich Klientów w
  postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi, organami administracji
  rządowej i samorządowej, organami administracji podatkowej, Sądem Najwyższym,
  Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym,

  - reprezentację Klientów w pozasądowych postępowaniach, których celem jest
  rozwiązanie sporu z kontrahentem oraz w negocjacjach z kontrahentami,

  - obsługę prawną realizowanych przez Klienta przedsięwzięć gospodarczych.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo nieruchomości »

  Prawo nieruchomości definiowane jest przez przepisy prawa polskiego - pojęcie nieruchomości w polskim systemie prawnym dokładnie definiuje art. 46. § 1 kodeksu cywilnego (k.c.), „nieruchomościami są części powierzchni ziemskiej stanowiące odrębny przedmiot własności (grunty), jak również budynki trwale z gruntem związane lub części takich budynków, jeżeli na mocy przepisów szczególnych stanowią odrębny od gruntu przedmiot własności” (art. 46. § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tekst pierwotny: Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93, z późn. zm.).

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Koszalin Bartosz Michalski »

  Radca prawny Bartosz Michalski prowadzi przyjazną firmę prawniczą, która dysponuje bogatym doświadczeniem w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych, nawet w nietypowych sprawach.

  Specjalizacje Kancelarii radcy prawnego Bartosza Michalskiego to prawo rodzinne i opiekuńcze, spadkowe, cywilne w pozostałym zakresie, administracyjne i podatkowe, handlowe, gospodarcze, prawo pracy, a także prawo własności przemysłowej i prawo zamówień publicznych. Zlecone sprawy prowadzone są zarówno na etapie przed sądowym jak i sądowym, a także w drodze negocjacji.

  Aby zapewnić najwyższą jakość usług świadczonych przez Kancelarię wszelkie działania opierane są również na szerokiej wiedzy i dużym doświadczeniu współpracujących z nią prawników. Kancelaria jest wspierana również przez specjalistów z różnych dziedzin prawa, w tym adwokat, radca prawny, notariusz, doradca podatkowy, biegły rewident, rzecznik patentowy, specjalista z zakresu bhp i ppoż. oraz tłumacz przysięgły.

  Klientom Kancelarii zapewniana jest najwyższa jakość usług prawnych, w ramach których oferowana jest profesjonalna opieka i należyte prowadzenie zleconych zadań
  w ustalonym terminie. Na każdym etapie działań zapewniane jest pełne zaangażowanie specjalistów, a także rzetelne i indywidualne podejście do każdej zleconej sprawy.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria księgowo-podatkowa Łukasz Maryan »

  Zakres usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe, obejmuje:

  pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej,
  prowadzenie pełnej księgowości firm,
  prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, PCC),
  prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych,
  sporządzanie list płac,
  kompleksową obsługę rozliczeń z ZUS,
  prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
  sporządzanie rozliczeń rocznych- Pit-36, Pit-36L, Pit-28

  Natychmiast po podpisaniu umowy i odpowiednich pełnomocnictw, przejmujemy na siebie wszelkie kontakty z urzędami, zwalniając Was z tego przykrego obowiązku. Od teraz, to my będziemy jeździć na ich wezwania, dostarczać im niezbędne deklaracje, zeznania podatkowe, odpowiadać na pytania, składać wyjaśnienia. Szanując Państwa czas możemy również odebrać dokumenty potrzebne do rozliczeń z siedziby Państwa firmy. Wszystkie operacje księgujemy przy użyciu profesjonalnego oprogramowania komputerowego.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Piotr Gardecki »

  Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Gardeckiego zaprasza i oferuje pełen zakres usług prawnych. Zapewnia obsługę dla firm i osób prywatnych. Także można pobrać ze strony wzory pism procesowych. Z powodzeniem pomagamy również i w bardzo trudnych przypadkach procesowych, windykacji długów czy roszczeń majątkowych.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Legnica : kancelariaadwokacka-legnica.com.pl »

  Troszczymy się o dobro klienta i jakość świadczonych usług gruntownie analizując każdy problem, przed podjęciem działań, informujemy klienta o stanowisku, oceniając szansę osiągnięcia celu. Nasze usługi świadczymy w miastach takich jak : Świdnica, Legnica, Jelenia Góra, Głogów i Lubin. Nasza kancelaria posiada file w Polkowicach oraz Jaworze. Zapewniamy równe podejście do każdego klienta, nie ważne czy jest to klient indywidualny czy podmiot gospodarczy, sparwa będzie realizowana z takim samym zaangażowaniem.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Masz problem prawny? Nie wiesz jak poradzić sobie z przepisami? Szukasz pomocy prawnej? Zapraszamy na konsultacje prawne. Grupa ekspertów prawa polskiego odpowie na Twoje pytania. Prowadzimy konsultacje prawne w zakresie: prawa administracyjnego, finansowego, gospodarczego, podatkowego, karnego, medycznego, pracy, prasowego i wykroczeń.

  Data dodania: 19 06 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: