Podkategoria: Prawo - strona 37 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · następna strona »
 • Radca prawny Securus »

  Kancelaria Radców Prawnych Securus świadczy profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorstw i osób prywatnych. Naszą specjalizacją jest prawno gospodarcze, prawo spadkowe oraz dotyczące nieruchomości. W naszej kancelarii prawnej usługi świadczy kilka prawników, Każdy specjalizuje się w innej dziedzinie prawa co pozwala świadczyć na usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu nasza kancelaria jest uznawana za wysoce profesjonalną. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog Prawo Nieruchomości »

  Blog z tematyki prawa nieruchomości z poradami, przepisami i regulacjami.

  Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej a zwłaszcza w tematyce:
  - Służebności;
  - Użytkowanie wieczyste;
  - Prawo Spółdzielcze;
  - Droga konieczna;
  - Zasiedzenie;

  Nasza uczciwość, rzetelność i profesjonalizm gwarantują bezpieczeństwo prawne klientów.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik szczecin »

  Oficjalna witryna kancelarii prawniczej adwokata Tomasza Rzepiejewskiego.
  Informacje o ofercie oraz mapa wraz z adresem kontaktowym.
  Dodatkowo opis najczęściej spotykanych przez moich klientów problemów prawnych.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.notariusztrojmiasto.pl »

  Każdy z nas od czasu do czasu, potrzebuje usług związanych ze sprawami urzędowymi. Nie każdy zna się na tym temacie, dlatego też bardzo popularna w tej dziedzinie jest kancelaria notarialna gdynia. To kancelaria ciesząca się nieskazitelną reputacją i ma swoim klientom do zaoferowania dyskretne usługi, świadczone przez kompetentnych i wykwalifikowanych notariuszy. Jej siedziba mieści się w Gdyni i ma bardzo dogodną lokalizację. Zapewnia usługi na wysokim poziomie, w rozsądnej i atrakcyjnej dla klienta cenie.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Poznań »

  Zapraszamy do nowopowstałej kancelarii notarialnej zlokalizowanej w centrum Poznania, bezpośrednio przy kancelarii znajdują się parkingi, oraz przystanki komunikacji miejskiej.

  Kancelaria prowadzona jest w formie Spółki Cywilnej przez Notariusz Annę Borkowicz oraz Notariusz Martę Frydrychowicz.

  Kancelaria czynna jest w godzinach pon-czw: 9:00-17:00; pt: 9:00-16:00. Możliwe są również inne terminy po wcześniejszym uzgodnieniu.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Magdalena Janus - radca prawny Kraków »

  Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Janus zajmuje się szeroko rozumianą tematyką prawną od 2002 roku. Naszą specjalizacją są zagadnienia z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego świadczone dla firm, instytucji oraz podmiotów indywidualnych. Oferta dostosowana jest zawsze indywidualnie do potrzeb klienta, a stałe podnoszenie kompetencji gwarantuje naszą kompleksowość oraz rzetelność. Zajmujemy się także tworzeniem umów prawnych, uczestniczymy w negocjacjach oraz prowadzimy windykację należności finansowych. zapraszamy do poznania oferty i kontaktu w celu omówienia szczegółów.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Katarzyny Borten i Rafała Jabłońskiego w Łodzi »

  Kancelaria Notarialna Katarzyny Borten i Rafała Jabłońskiego zlokalizowana jest w Łodzi. Nasza oferta obejmuje wszelkie czynności prawne zgodne z ustawą Prawo notarialne z 1991 roku. Zajmujemy się sporządzaniem aktów notarialnych, poświadczeń, wypisów i odpisów dokumentów. Ponadto spisujemy protokoły, sporządzamy protesty weksli i czeków, przyjmujemy na przechowanie pieniądze, dokumenty i papiery wartościowe.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • EUsługi Prawne »

  Firma świadcząca usługi prawne przez internet. Porady prawne dla klientów indywidualnych oraz firm - sprawdzanie wiarygodności kontrahentów, odzyskiwanie długów oraz dostęp do wzorów różnego rodzaju formularzy.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Ziembiński i Partnerzy - upadłości, ochrona majątku »

  Kiedy i jak ogłosić upadłość ?
  Upadłość likwidacyjna, układowa, postępowania naprawcze oraz ochrona majątku upadłego to specjalizacje naszej Kancelarii. Prawo upadłościowe i naprawcze - jednym słowem doradztwo upadłościowe.

  Rozważając złożenie wniosku do sądu o ogłoszenie upadłości, musimy zdecydować, jaka forma upadłości jest dla nas odpowiednia. O upadłości układowej wiemy już, natomiast upadłość firmy likwidacyjna jest dla wielu przedsiębiorców znana jedynie w zarysach.

  Pamiętać musimy, że zgłaszając upadłość likwidacyjną, inaczej likwidację firmy, w momencie ogłoszenia jej przez sąd tracimy zarząd nad firmą i oddajemy go w ręce syndyka. To pozbawienie prawa zarządu jest decydującym czynnikiem podjęcia decyzji o likwidacji firmy. Wprawdzie do momentu wyprzedaży majątku firmy możemy wnioskować o umorzenie postępowania likwidacyjnego, zwykle jednak decyzja ta jest decyzją ostateczną. W znamienitej większości przypadków likwidacja firmy podyktowana jest względami zdrowotnymi, rodzinnymi, skomplikowanymi relacjami ze wspólnikiem lub wspólnikami lub niedotrzymaniem postanowień zawartego układu z wierzycielami i w konsekwencji likwidacja firmy. Zawsze opłaca się jednak zachować zarząd nad firmą i dalszą walkę na polu gospodarczym, co pozwala na negocjacje z wierzycielami i zachowanie nadziei na dalszy rozwój.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uchman i Partnerzy Doradztwo podatkowe, Optymalizacja podatkowa, Ceny transferowe, SSE, »

  Spółka Uchman i Part­ne­rzy spe­cja­li­zuje się w doradz­twie podat­ko­wym. Wysoki stan­dard ofe­ro­wa­nych przez nas usług ozna­cza kom­plek­sową ana­lizę zagad­nie­nia w kon­tek­ście podat­ko­wym, praw­nym oraz gospo­dar­czym. Naszym celem jest uchwy­ce­nie cało­ści pro­wa­dzo­nego przez Pań­stwa biz­nesu i pomoc w reali­za­cji celów komer­cyj­nych. Anga­żu­jemy się w poszu­ki­wa­nie naj­lep­szego spo­sobu postę­po­wa­nia w danej spra­wie mając jed­no­cze­śnie na uwa­dze bez­pie­czeń­stwo pro­po­no­wa­nych rozwiązań. Kie­ru­jemy się przej­rzy­stymi dla Klienta zasa­dami współ­pracy. Dla Pań­stwa ozna­cza to gwa­ran­cję uczci­wej umowy oraz spra­wie­dliwą wycenę. Decy­zja o wybo­rze sku­tecz­nego part­nera w biz­ne­sie ma klu­czowe zna­cze­nie i wymaga czasu. Aby mogli Pań­stwo lepiej poznać zespół oraz sys­tem funk­cjo­no­wa­nia naszej firmy zapra­szamy na indy­wi­du­alne, bez­płatne spo­tka­nia informacyjne.Jeste­śmy pierw­szą spółką dorad­czą wywo­dzącą się z Lublina, która świad­czy usługi dla przed­się­bior­ców na tere­nie całego kraju. Na naszej wie­dzy oraz doświad­cze­niu pole­gają duże i śred­nie firmy oraz przed­się­biorcy indywidualni.Współpracujemy z orga­ni­za­cjami dzia­ła­ją­cymi na rzecz Przed­się­bior­ców. W 2013 roku nasza firma po raz kolejny otrzy­mała tytuł „Przed­się­bior­stwo Fair Play”, a Sto­wa­rzy­sze­nie Podat­ni­ków w Pol­sce uznało Spółkę Uchman i Part­ne­rzy za „Przed­się­bior­stwo Odpo­wie­dzialne Społecznie”.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Szukasz biura rachunkowego lub księgowej z Warszawy i okolic? nic prostszego. Zawsze możesz zajrzeć na naszą stronę www.doradcydlabiznesu.pl na której zebraliśmy prawie wszystkie biura rachunkowe z każdego regionu Polski także z Warszawy. W naszej bazie znajdziesz nie tylko doradców podatkowych ale i biegłych rewidentów, doradców ubezpieczeniowych, finansowych i biznesowych oraz radców prawnych, notariuszy i komorników. Osoby szukające odpowiedniego biura w swojej okolicy zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki a właścicieli firm do dodania bezpłatnie swojej wizytówki.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opinie i Dyskusje o Firmach, Ofertach i Stronach WWW »

  Bez rejestracji przeglądaj lub dodawaj własne opinie o stronach internetowych Firm, Instytucji i Osób, których potrzebujesz na co dzień. Korzystaj z szerokiej bazy opiniowanych podobieństw i powiązań, która pozwoli Ci dotrzeć do lepszych źródeł informacji, bardziej konkurencyjnych cen usług i produktów.Wielotematyczne forum pozwoli Ci wziąć udział w ciekawych dyskusjach. Poznasz opinie i odpowiedzi na nurtujące Cię tematy i pytania. Popularne dziedziny to: oferty, usługi, zlecenia, firmy, strony firmowe, sklepy, fachowcy, usługi budowlane, remonty, kancelarie, przedszkola, wózki widłowe, ekogroszek, leasing, kredyty, lokaty, ubezpieczenia, kserokopiarki, domy, szkolenia, praca i wiele innych. Tylko w naszym serwisie rzetelność gromadzonych informacji gwarantujemy ręczną moderacją każdego wpisu!

  Data dodania: 12 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Wrześniewski - adwokat, rzecznik patentowy »

  Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Szeroki profil praktyki. Sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego i administracyjnego. Zgłaszanie znaktów towarowych w Urzędzie Patentowym RP i Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrznego w Alicante.

  Data dodania: 12 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Częstochowa »

  Kancelaria prawna w Częstochowie zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej w formie porad dotyczących aktualnego stanu prawnego. Rolą kancelarii prawnej jest wyjaśnianie, przybliżanie oraz tłumaczenie aktualnego stanu prawnego osobom, które nie posiadają biegłości w zakresie prawa.

  Kancelaria prawna oferuje analizę stanu prawnego, analizę dokumentów oraz regulaminów.

  Usługi kancelarii wykonywane są w siedzibie lub przez internet, w zależności od potrzeb klienta.

  Data dodania: 13 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gwarancja konsumencka - www.gwarancja.info »

  darmowy poradnik online dla sprzedawców i kupujących - portal internetowy poświęcony odpowiedzialności z tytułu niezgodności towaru z umową oraz gwarancji, w szczególności z tytułu gwarancji konsumenckiej.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Fojcik Żory »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Pawła Fojcika świadczy pomoc prawną klientom indywidualnym, osobom prawnym oraz jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej.Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy Państwu nie tylko w postępowaniu przed sądem, ale również na etapie postępowania przed sądowego.Naszym celem jest szybkie i skuteczne rozwiązanie Państwa problemów prawnych przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości usług.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Natalia Otrębska Lubliniec »

  Kancelaria Notarialna Notariusz Natalii Otrębskiej znajduje się w Lublińcu.
  Kancelaria notarialna świadczy usługi: sporządzania aktów notarialnych, umów, poświadczeń, oświadczeń, protokołów, wpisów, wypisów.
  Przed rozpoczęciem gromadzenia dokumentów niezbędnych do dokonania określonej czynności notarialnej prosimy o bezpośredni kontakt z Kancelarią.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PHU Orso »

  Kompleksowa obsługa firm w zakresie bhp, ochrony ppoż, kadr, ochrony środowiska oraz haccp.
  W ofercie, także szeroka gama szkoleń bhp dla pracowników oraz pracodawców. Ponadto organizujemy kursy pierwszej pomocy oraz zwalczania pożarów dla pracowników wyznaczonych do ich zwalczania. Dodatkowo pomoc w zakresie prowadzenia spraw pracowniczych, a także doradztwo w obszarze prawa pracy.

  Data dodania: 20 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny lublin »

  LEXIM Kancelaria Radcy Prawnego Anny Cąkała odznacza się wysokim poziomem staranności zawodowej. Ta kancelaria z Lublina odznacza się bogatym poziomem doświadczenia, a także wiedzy z różnych gałęzi prawa. Ponadto stale współpracuje ona ze specjalistami z innych profesji prawniczych. Stawiając na jej usługi, wybierasz przede wszystkim profesjonalizm, a także skuteczność w każdym działaniu. Zobacz pełną ofertę.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bydgoszcz »

  Usługa adwokat-bydgoszcz.net.pl pozwala na zasięgnięcie porady prawnej przez internet. Rady dotyczą wszystkich gałęzi prawa. Kancelaria prawna Bydgoszcz pomaga klientom w sprawach dotyczących uzyskania odszkodowania w sprawach tyczących się niesłusznego aresztowania, przestępstw oraz wszelkiego typu niesprawiedliwego potraktowania przez organy prawne. Główną specjalnością kancelarii są sprawy karne.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: