Podkategoria: Prawo - strona 38 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · następna strona »
 • Kancelaria Radca Prawny i Prawnik Gdańsk Elbląg »

  Kancelaria Radców Prawnych Krzysztof Kardasz i Sławomir Staszak spółka cywilna to Kancelaria, której siedzibą jest Gdańsk i Elbląg. Nasi radcy prawni i prawnicy pracujący w Kancelarii w Gdańsku i Elblągu zapewnią profesjonalną obsługę prawną. Doświadczenie naszego radcy prawnego i prawnika pozwala na wykonywanie w Naszej Kancelarii w Gdańsku i Elblągu obsługi prawnej wszystkich podmiotów.
  Prowadzimy sprawy rozwodowe w Gdańsku i Elblągu oraz sprawy spadkowe w Gdańsku i Elblągu. Zlecenie naszej Kancelarii Radców Prawnych prowadzenia sprawy prawnej pomoże Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze. Z radcą prawnym bezpieczniej. Radca prawny to prawnik, który zdał egzamin na radcę prawnego

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik-bielsko.com.pl - adwokat Bielsko »

  Zachęcamy Państwa serdecznie do Kancelarii Radcy Prawnego Magdaleny Muzyk, która mieści się w Bielsku-Białej i funkcjonuje od 2011 roku.
  Właścicielka Kancelarii posiada szerokie doświadczenie, także świadczy pełną paletę usług doradczych w aspekcie prawa cywilnego, handlowego, administracyjnego, a także prawa pracy. Oferta skierowana jest również do spółek.
  Kancelaria gwarantuje całościową obsługę dla klientów indywidualnych, firm, także innych podmiotów prawnych. Indywidualne podejście do każdej sprawy, fachowość, troskliwość o każdy detal skutkuje, że obsługa świadczona przez Kancelarię Magdaleny Muzyk cechuje się wysoką efektywnością. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rejstr Ksiąg Wieczystych Online - Bezpieczny Notariat »

  Bezpieczny Notariat oferuje rejestr ksiąg wieczystych online. Aplikacja internetowa, wykorzystując numer księgi wieczystej, pozwala dotrzeć do informacji o nieruchomości oraz wspomaga bezpieczeństwo obrotu prawnego. Za pomocą aplikacji Bezpieczny Notariat są Państwo w stanie otrzymać szybki dostęp do rejestru ksiąg wieczystych onlline oraz do rejestru pełnomocnictw notarialnych.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka - Jatczak »

  Strona internetowa kancelarii adwokackiej. Usługi z zakresu pomocy prawnej dla firm i klientów indywidualnych - profesjonalne porady dotyczące prawa handlowego, gospodarczego, cywilnego, karnego i budowlanego.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Haas »

  Adwokat Łukasz Haas świadczy kompleksową pomoc prawną na obszarze centralnej Polski: Łódź, Sieradz, Warszawa. Pomoc obejmuje sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa karnego. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych oraz organizacji pożytku publicznego. Zakres usług obejmuje doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych i dokumentów, reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej.

  Data dodania: 03 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Tczew »

  Kancelaria adwokacka Beaty Zawadzkiej-Kowalczyk znajduje się w Tczewie przy ulicy Paderewskiego 19b. Firma świadczy szeroki zakres usług prawnych na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. W ofercie znajdują się między innymi usługi takie, jak porady prawne, reprezentacja przed sądami powszechnymi czy organami ścigania, bądź też organami administracji państwowej i samorządowej oraz innymi instytucjami.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - dr Piotr Sołhaj »

  Zakres usług świadczonych przez adwokata Piotra Sołhaja obejmuje szerokie spektrum zagadnień. Do kancelarii adwokackiej można zgłosić się po pomoc w sprawach spadkowych i karnych, a także po porady w sprawie odszkodowań lub rozwodów. Firma podejmuje się obsługi prawnej spółek i przedsiębiorstw. Radca przyjmuje w Krakowie.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Oleśnica »

  Kancelaria Adwokacka Tomasz Cieśla to nowa kancelaria na rynku oleśnickim. Obsługujemy klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców z całego dolnego śląska, a w szczególności z Oleśnicy, Oławy i Wrocławia. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie boimy się wyzwań. Naszą specjalnością jest prawo rodzinne, karne i spadkowe. Potrzebujesz rozwodu lub walczysz o dzieci? Nic prostszego udaj się do Nas, postaramy się wywalczyć najbardziej korzystną opcję. Zajmujemy się także sprawami karnymi, bronimy i szukamy świadków. A dodatkowo mamy najkorzystniejsze warunki cenowe. Zapraszamy do Nas.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa Prawna Firm »

  Mając na uwadze prowadzoną przez Państwa działalność i doświadczenie naszej kancelarii w obsłudze firm, proponujemy Państwu kompleksową obsługę prawną. Kancelaria świadczy obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Kancelaria zatrudnia doświadczonych pasjonatów prawa i przyszłych prawników. Stale współpracujemy z własnymi ekspertami w branży np. wybranymi notariuszami. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju.
  Konstruujemy pisma także niestandardowe – np. umowy menadżerskie oraz kontrakty. Odpowiadamy na pytania związane z prawem na piśmie oraz telefonicznie lub informacji mailowych.
  Dysponujemy zespołem profesjonalistów zapewniających stały dostęp do adwokata.
  Reprezentujemy spółki w sprawach spornych jak również w procesach inwestycyjnych. Kancelaria sporządza zażalenia, oraz dokonujemy kancelaria sporządza odwołania.

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Radomsko »

  Strona kancelarii notarialnej w Radomsku należącej do notariusza Konrada Skury. Notariusz sporządza akty notarialne (sprzedaże, darowizny, zniesienia współwłasności, działy spadku), akty poświadczenia dziedziczenia, poświadcza kserokopie dokumentów za zgodność z oryginałem. Kancelaria notarialna mieści się w centrum Radomska.

  Data dodania: 15 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie | Człuchów | Działka | Pomorze »

  Człuchów 24 - tu znajdziesz niedrogie mieszkanie, działkę lub dom na Pomorzu. Obsługa prawna zapewniona przez Biuro nieruchomości Wilczyńska, dobieramy kredyty !

  Lokalizujemy wady prawne mieszkań, nie pozwalamy aby oszuści wykorzystywali klientów przy sprzedaży czy zakupie mieszkania.

  Dokładnie sprawdzamy Księgi Wieczyste, współpracujemy z Sądem. Transakcje na rynku nieruchomości na Pomorzu z nami są w pełni bezpieczne.

  Właścicielka od lat ma tytuł: Licencjonowany pośrednik nieruchomości, dodatkowo ubezpieczenie od odpowiedzialności osobistej.

  Przekonaj się, przyjdź i powiedz czego szukasz, mamy dobrą kawę i wygodne fotele:-)

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Wrocław ul. Kazimierza Wielkiego 1 »

  Kancelaria Notarialna Anna Poswa Beata Janowska s.c. znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 1 w biurowcu Times. Kancelaria oferuje pełen zakres usług notarialnych, dla wszystkich grup odbiorców. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku, od godziny 9:30 do 16:30. Po uprzednim ustaleniu możliwe jest dokonanie czynności notarialnych w innych godzinach niż godziny urzędowania Kancelarii bądź w sobotę. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w siedzibie Kancelarii Notarialnej. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, czynności mogą być dokonywane poza siedzibą Kancelarii Notarialnej. Zapraszamy do kontaktu z kancelarią notarialną we Wrocławiu.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Doradcy Podatkowego Marioli Kaźmierczak »

  Firma świadczy szeroki zakres usług outsourcingowych od 01.01.1995 roku. Zajmujemy się rachunkowością, doradztwem w procesie zarządzania, w tym podatkowo-prawnym, konsultingiem, optymalizacją podatkową, analizą ekonomiczną,księgowością płac, sprawozdawczością i prowadzeniem spraw kadrowych oraz obsługą BHP pracodawcy, w tym szkoleniami. Prowadzimy biuro rachunkowe, w którym obsługujemy bardzo różne pod względem branżowym, organizacyjnym, jak i podmiotowym firmy. Prowadzimy księgi rachunkowe (handlowe) jak i księgowość uproszczoną (p.k.p. i r., ryczałty). Mamy klientów zróżnicowanych co do opodatkowania podatkiem VAT. Prowadzimy rachunkowość środowiska oraz sprawozdawczość w tym zakresie. Prowadzimy księgowość spółek kapitałowych oraz spółek osobowych, fundacji, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowe, lekarzy, prawników, artystów, inżynierów, rolników i innych. Kancelaria sporządza roczne sprawozdania finansowe, opnie podatkowe i szacunki szkód majątkowych, ekspertyzy księgowe, audyty podatkowe, uczestniczymy w we wszelkich istotnych wydarzeniach w przedsiębiorstwach. Obsługujemy zarówno firmy zatrudniające powyżej 50 pracowników, jak też firmy nie zatrudniające pracowników. Prowadzimy rozliczenia podatkowe osób osiągających także przychody ze źródeł innych niż działalność gospodarcza. Mamy doświadczenie we współpracy z obcokrajowcami. Największą wagę przywiązujemy do współdziałania z klientem w taki sposób, aby zapewnić mu bezpieczeństwo podatkowo-prawne. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Urlop wychowawczy »

  Nasz serwis stanowi bazę wiedzy na temat korzystania z urlopów wychowawczych i nie tylko. Prawo, wzory pism, konkretne porady - wszystko przygotowane przez fachowców. Nasz serwis jest wciąż aktualizowany o nowe informacje. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kamil Trybuchowicz Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, rzeczowego, spadkowego, nieruchomości, karnego, prawa korporacyjnego, prawa spółek. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy. Podejmujemy się prowadzenia spraw precedensowych oraz nietypowych. Reprezentujemy klientów na wszystkich etapach sprawy poczynając od negocjacji, poprzez zawarcie umowy, jej realizację oraz w postępowaniu sądowym oraz egzekucyjnym. Bronimy w sprawach karnych, w tym sprawach karnych skarbowych oraz gospodarczych. Prowadzimy sprawy klientów z całego Kraju.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot ubezpieczenia kredytu »

  Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego jest postanowieniem porozumienia w sprawie udzielenia kredytu hipotecznego uzgadnianej przez klientów banków z podmiotami udzielającymi kredyty, który prokuruje liczne pytań. Fragmenty umów kredytowych zobowiązujące osoby nie będące przedsiębiorcami do zapłaty okresowych kosztów na ubezpieczenie niskiego wkładu własnego zostały potraktowane przez Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów za fragmenty umów abuzywne, co oznacza zakazane. Biorąc pod uwagę powyższe konsumenci nie są zobligowani przedmiotowymi klauzulami, w związku z czym nie muszą uiszczać okresowych kosztów na ubezpieczenie niskiego wkładu własnego. W ostatnim czasie pozwy zbiorowe przeciwko podmiotom udzielającym kredytów okazują się być coraz powszechniejsze, zaś mnóstwo klientów banków rozważa skierowanie do sądu sprawy o zapłatę kwot wpłaconych tytułem ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Na stronie internetowej komentuje fakty z tego zakresu – przeczytasz tu informacje czy należy wnosić sprawę do sądu i jaki pozew rozważyć: pozew indywidualny czy pozew zbiorowy.

  Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spółka jawna »

  Spółka jawna to najbardziej przystępna ze spółek prawa handlowego, to jest spółek rejestrowanych na zasadzie KSH. Mając na uwadze powyższe spółka jawna jest na co dzień spółką wybieraną do prowadzenia działalności gospodarczej, a w konsekwencji mnóstwo internautów zainteresowanych założeniem własnej firmy chce uzyskać rzetelnych informacji na temat spółki jawnej.

  Na proponowanej stronie internetowej analizuję wszystkie aspekty funkcjonowania spółki jawnej. Znaczną część wpisów poświęcam zakładaniu spółki jawnej oraz uzgadnianiu treści umowy spółki jawnej. Informuję w jaki sposób najlepiej zawiązać spółkę jawną, co zwiększy szansę aby w późniejszym okresie zminimalizować ryzyko dużych sporów pomiędzy członkami spółki jawnej.

  W przypadku, w którym interesuje Cię uzyskanie informacji dotyczących likwidacji spółki jawnej oraz unikaniu konfliktów pomiędzy wspólnikami spółki jawnej, na proponowanej stronie internetowej znajdziesz także przydatne dla czytelnika fakty. Spory pomiędzy wspólnikami spółki jawnej są wyjątkowo nieprostym etapem działania spółki jawnej, mając na uwadze powyższe warto abyś mógł zdobyć rzetelne fakty z tego zakresu wiedzy.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat wroclaw »

  Kancelaria adwokacka Wrocław zaprasza do współpracy zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Dobry adwokat Wrocław to reprezentowanie stron przed sądami i urzędami, w tym także rozwód, który pomaga małżonkom w trudnej sytuacji życiowej jaką jest rozwód lub separacja. Adwokat Wrocław z powodzeniem pisze pisma procesowe i jest doskonałym mówcą, co pozwala na bardziej efektywne działania i osiągnięcie zamierzonych rezultatów
  Priorytetem naszej Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Realizacja tego celu opiera się przede wszystkim na budowaniu obustronnego zaufania w relacjach z Klientem, zrozumieniu istoty problemu i poszukiwaniu najbardziej optymalnych rozwiązań. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, a jego sytuację zawsze staramy się analizować pod kątem wpływu, jaki nasze działania mogą mieć na sferę majątkową, rodzinną i zawodową życia Klienta.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Pajkert & Nawrocki »

  Strona internetowa kancelarii radców prawnych z Wrocławia. Profesjonalna pomoc w zakresie zagadnień dotyczących spraw rozwodowych, prawa pracy, prawa handlowego, czy też uzyskiwania odzyskiwań za błędy medyczne.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Walterowicz Kancelaria »

  Rafał Walterowicz - Radca Prawny - Doradztwo Prawne i Podatkowe. Kancelaria Walterowicz zajmuje się doradztwem podatkowym i prawnym zarówno przedsiębiorców jak i osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Nasze specjalizacje to m.in. prawo podatkowe, karne skarbowe, prawo cywilne, handlowe, autorskie oraz prawo rodzinne. Rafał Walterowicz jest absolwentem wydziału prawa UAM (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), radcą prawnym oraz byłym pracownikiem Izby Skarbowej w Poznaniu.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: