Podkategoria: Prawo - strona 39 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · następna strona »
 • Adwokat Małgorzata Krzyżowska »

  Kancelaria mecenas Małgorzaty Krzyżowskiej świadczy kompleksową obsługę prawną firm i osób prywatnych w pełnym spektrum spraw. Prowadzimy obsługę naszych kontrahentów w wielu językach, miedzy innymi w języku angielskim i francuskim, a także włoskim oraz niemieckim. Nasza kancelaria została nagrodzona m.in. tytułem "Prawnik Miesiąca w Wielkopolsce", "Prawnik Roku 2012", "Consumer Law Firm of the Year in Poland". Uwaga! Od stycznia 2014 roku nasza Kancelaria ma siedzibę przy alei Niepodległości. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www oraz do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • KDS Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych »

  KDS Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych to zespół dynamicznych prawników specjalizujących się w różnych gałęziach prawa (od prawa karnego przez cywilne, administracyjne i gospodarcze aż po prawo pracy czy konsumenckie). Zajmujemy się stałą obsługą prawną firm, spółek, fundacji, stowarzyszeń, jednostek administracyjnych. Oferujemy także pojedyncze porady prawne, reprezentowanie klientów przez sądami czy organami administracji państwowej.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Płock - Adwokat Płock Kamil Flatow »


  Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Flatow to młoda kancelaria prawna w Płocku. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego: rozwód, separacja, alimenty, kontakty; prawa nieruchomości: znoszenie współwłasności, zasiedzenia; prawa spadkowego: dział spadku, stwierdzenie nabycia spadku; prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa karnego. Kancelaria Adwokacka Kamila Flatow świadczy usługi prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo oświatowe »

  Strona poświęcona zagadnieniom prawa oświatowego, a w szczególności zatrudnieniu nauczycieli, awansie zawodowym nauczycieli, a także zarządzaniu w oświacie. Poruszane problemy prawne w artykułach z pewnością rozwieją wiele wątpliwości związanych z interpretacją przepisów prawa oświatowego. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, dyrektorów oraz pracowników pracujących w sektorze oświaty do przyjemnej lektury.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Likwidacja stanowiska pracy »

  Likwidacja stanowiska pracy - strona dla pracowników i pracodawców. Zadaniem niniejszej strony internetowej jest przedstawienie zasad, jakimi powinni się kierować pracodawcy likwidujący stanowiska pracy.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna DKB »

  Warszawska Kancelaria Prawna, której właścicielką jest prawnik Danuta Konopka-Bogusz. Zajmujemy się wszystkimi typowymi zleceniami prawniczymi, natomiast specjalizujemy się w prawie cywilnym, pracy, rodzinnym oraz prawie nieruchomości. Siedziba naszego biura mieści się w samym centrum Warszawy, w nowoczesnych, w pełni wyposażonych lokalach biurowych. Dzięki wieloletniej praktyce jesteśmy w stanie obsłużyć na najwyższym poziomie każdego klienta - zarówno prywatnego, jak i duże podmioty gospodarcze. Udzielamy także porad prawnych przez internet, które są szybkim i tanim sposobem na uzyskanie odpowiedzi na proste zapytania.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Warszawa - FALCON »

  Prywatny Detektyw Falcon - Warszawskie Biuro detektywistyczne, specjalista od spraw rozwodowych i czynności windykacyjnych.
  Nasi detektywi pomagają w gromadzeniu dowodów zdrady, wykrywają zdradę, dokumentują spotkania kochanków, zbierają materiał dowodowy, który można przedstawić przed sądem w sprawie rozwodowej. Posiadamy dużą skuteczność w tego typu sprawach, zgromadzony przez nas materiał dowodowy decydował o losach i winie małżonka za rozpad małżeństwa. Działamy na rynku od kilku lat, przede wszystkim w Warszawie, jeśli jest taka potrzeba działamy również w całym kraju. Prywatni Detektywi Falcon zapraszają do Biura Detektywistycznego w Warszawie.

  Data dodania: 31 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa - rozwody, zasiedzenie »

  Kancelaria profesjonalnego prawnika - radcy prawnego, specjalizująca się między innymi w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Udzielamy porad prawnych w zakresie czynności rozwodowych, opieki nad dziećmi, ustaleniem ojcostwa, zniesieniem wspólności majątkowej małżeńskiej, podziale majątku wspólnego małżonków itd..
  Zajmujemy się również sprawami z zakresu prawa nieruchomości w szczególności pomagamy w przeprowadzeniu sprawy o zasiedzenie nieruchomości, zniesienie współwłasności nieruchomości, i inne.

  Data dodania: 31 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna ADVISER »

  W wielu firmach niezbędna jest stała obsługa prawna, a także doradztwo prawne. Warto również mieć kogoś, kto sporządza opinie prawne oraz będzie skutecznie reprezentował podmiot gospodarczy w postępowaniu przed sądem czy chociażby na ważnych spotkaniach biznesowych. Profesjonalny reprezentant jest też pożądany przed organami administracyjnymi czy też przy zawieraniu umów. Każda duża firma powinna więc nawiązać stałą współpracę z kancelarią adwokacką ze swojego miasta. Warto poszukać pod hasłami adwokat Gdańsk czy też prawnik Gdańsk w sieci internetowej, aby znaleźć więcej ofert.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania w Lublinie - R&W Kancelaria »

  Witaj w R&W Kancelaria Prawna – Dochodzenie odszkodowań w Lublinie.
  Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Posiadamy długoletnie doświadczenie i wykwalifikowanych prawników kancelarii, którzy we współpracy z uznanymi Adwokatami i Radcami Prawnymi
  pomogą sprawnie wycenić szkodę i skutecznie wywalczyć wypłatę odszkodowania. Nasza firmaNasza Kancelaria prowadzi działalność w Lublinie i w województwie lubelskim oraz na obszarze całego kraju. Zapewniamy Państwu kompleksową reprezentację Państwa interesów w każdym momencie procesu postępowania odszkodowawczego – począwszy od negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym, a na dochodzeniu odszkodowania przed Sądem skończywszy. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania – zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Oddaj swoją sprawę specjalistom. R&W Kancelaria Prawna – skuteczne dochodzenie odszkodowań w Lublinie.
  Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie WWW – rw-kancelaria.pl.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Jurand Śliwka »

  Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, karnego, wykroczeń, rodzinnego i opiekuńczego, prawa administracyjnego oraz prawa pracy włącznie z przygotowywaniem pism procesowych oraz reprezentacją przed wszystkimi sądami i organami administracji publicznej.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław Zuzanna Niedźwiedź »

  Kancelaria Notarialna Zuzanny Niedźwiedź zapewnia kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, grup kapitałowych, spółek handlowych w zakresie wymaganym przez przepisy prawa a także Funduszy Inwestycyjnych.
  Do zakresu usług świadczonych przez naszą kancelarię należą: sporządzanie aktów notarialnych, w tym między innymi: umowy sprzedaży umowy przedwstępne umowy zniesienia współwłasności umowy darowizny umowy spółki statuty spółki statuty Funduszy Inwestycyjnych umowy przeniesienia własności nieruchomości umowy warunkowe umowy zamiany akty ustanowienia służebności gruntowych i osobistych testamenty umowy działu spadku umowy majątkowe małżeńskie umowy o podział majątku wspólnego sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia sporządzanie poświadczeń sporządzanie protokołów sporządzanie protokołów Zgromadzeń Inwestorów sporządzanie protestów weksli i czeków doręczanie oświadczeń prowadzenie depozytu dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów sporządzanie na życzenie Klientów projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów sporządzanie innych czynności wynikających z przepisów

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie powypadkowe »

  Zespół fachowców działających w Kancelarii Prawnej T&W to specjaliści we wszelkich sprawach z zakresu prawa, ich konikiem są odszkodowania, dlatego jeśli uważasz, że należy Ci się zadośćuczynienie za poniesione straty lub uszczerbki, skontaktuj się z nami, a my chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rzeczowo określmy Twoje szanse na wygraną, która oczywiście wzrasta dzięki naszym usługom.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • AdwokatHernacki.pl »

  Kancelaria prawna w Bydgoszczy świadczy konsultacje, a także porady w zakresie prawa. Kancelaria adwokacka reprezentuje swoich klientów na wszystkich etapach postępowań w sądach w sprawach cywilnych, karnych, karno-skarbowych, a także w sprawach administracyjnych. Kancelaria działa w obrębie Bydgoszczy oraz całej Polski. Oferujemy wsparcie prawne także dla podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa - Kancelaria Adwokacka Tomasz Kaszuba »

  Kancelaria Adwokacka Tomasz Kaszuba świadczy usługi zarówno dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych a także usługi prawne dla jednostek samorządu terytorialnego – gmin i powiatów. Misją, którą kieruje się nasza kancelaria adwokacka jest świadczenie usług pomocy pawnej w sposób zindywidualizowany, biorący pod uwagę dobro klienta i mający na celu jego zadowolenie z końcowych efektów pracy adwokata i zespołu kancelarii. Prowadzimy sprawy z takich dziedzin jak prawo karne, prawo handlowe, prawo cywilne. Prowadzimy sprawy o odszkodowanie, zadośćuczynienie. Nieobca jest nam windykacja należności, rejestracja spółek, przekształcanie spółek, optymalizacja podatkowa, restrukturyzacja w oparciu o prawo upadłościowe i naprawcze. Doświadczenie procesowe oraz profesjonalizm pozwalają każdorazowo na wypracowanie indywidualnej, zoptymalizowanej ścieżki w każdej sprawie i pozwala na wyjście z trudnych dla Klienta sytuacji.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Notariusz Goleszów, Wisła, Ustroń, Istebna, Cieszyn »

  Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Paciepnik dokonuje czynności notarialnych na terenie miast Ustroń, Wisła, Cieszyn oraz miejscowości Istebna i Goleszów.Notariusz Małgorzata Paciepnik świadczy usługi w zakresie sporządzania aktów notarialnych (m.in. umowa sprzedaży, darowizny, umowy deweloperskie, umowy spółek, testamenty, pełnomocnictwa),sporządzania aktów poświadczenia dziedzictwa ustawowego lub testamentowego, spisywania protokołów, sporządzania wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • LexVademecum Ochrona Danych Osobowych »

  LexVademecum zajmuje się szkoleniem w zakresie ochrony danych osobowych. Tworzymy wszelką dokumentację, wymaganą przepisami prawa. Szkolenia i zakres działań wdrożeniowych wykonujemy na najwyższym poziomie, aby zagwarantować firmom współpracującym pełne bezpieczeństwo

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka rozwód »

  Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w postępowaniu rozwodowym Kancelaria Adwokacka w Szczecinie adwokat Moniki Osińskiej-Majchrzak przeprowadzi wszystkie czynności z tym związane. Dotyczy to także pomocy w prowadzeniu spraw rozwodowych osobom, które na stałe przebywają poza granicami Polski. Kancelaria adwokat Moniki Osińskiej-Majchrzak zapewnia stałą obsługę adwokacką, specjalizuję się w szczególności w prawie rodzinnym - przy czym pomoc prawna świadczona jest także w języku niemieckim.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka alimenty »

  Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w sprawach alimentacyjnych Kancelaria Adwokacka w Szczecinie adwokat Moniki Osińskiej-Majchrzak przeprowadzi wszystkie czynności z tym związane. Dotyczy to także pomocy w prowadzeniu postępowań sądowych o alimenty osobom, które na stałe przebywają poza granicami Polski. Kancelaria adwokat Moniki Osińskiej-Majchrzak zapewnia stałą obsługę adwokacką, specjalizuję się w szczególności w prawie rodzinnym - przy czym pomoc prawna świadczona jest także w języku niemieckim.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka podział majątku »

  Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w sprawach o podział majątku Kancelaria Adwokacka w Szczecinie adwokat Moniki Osińskiej-Majchrzak przeprowadzi wszystkie czynności z tym związane. Dotyczy to także pomocy w czynnościach o podział majątku osób, które na stałe przebywają poza granicami Polski. Kancelaria adwokat Moniki Osińskiej-Majchrzak zapewnia stałą obsługę adwokacką, specjalizuję się w szczególności w prawie rodzinnym - przy czym pomoc prawna świadczona jest także w języku niemieckim.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: