Podkategoria: Prawo - strona 40 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · następna strona »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz -notariusz-waw.pl »

  Kancelaria Notarialna Anety Szkutnik Notariusz - to profesjonalizm, wiedza oraz doświadczenie! Jesteśmy w centrum Warszawy - na przeciwko siedziby Sądu wieczystoksięgowego - w pobliżu Placu Bankowego i Teatralnego - stacja Metra Ratusz Arsenał, dojazd od Al. Solidarności oraz od ulic Bielańskiej i Daniłowiczowskiej. Każdy nasz Klient ma zapewnione bezpłatne i kompetentne informacje w zakresie wielu różnych czynności notarialnych oraz koniecznych do ich zrealizowania dokumentów. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz do kontaktu z naszą Kancelarią. W dobrej i profesjonalnej naszej Kancelarii Notarialnej każdy Klient ma zapewnione gratisowe i kompetentne informacje w zakresie wiedzy wszelkich czynności notarialnych oraz nieodzownych do ich zrealizowania dokumentów. Na Państwa pytania odpowie osobiście Notariusz albo wykwalifikowany zaangażowany przez niego prawnik. Zaangażowanie Notariusza zawsze pozwala doprowadzić do realizacji nawet najbardziej zawiłych prawnie czynności notarialnych. Praca Notariusza łączy się z ogromną odpowiedzialnością. Dlatego jesteśmy osobami skrupulatnymi i obowiązkowymi,przy zachowaniu przez cały czas bezstronności. Troszczymy się o to, by świadczone u nas usługi notarialne w pełni zabezpieczały interesy Klientów. Stale uzupełniamy specjalistyczną wiedzę, uczestniczymy w szkoleniach i wykładach. Nasze obowiązki realizujemy bardzo sumiennie, mając na uwadze zaufanie, jakie pokładają w nas Klienci.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jaworska »

  Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jaworska świadczy pomoc prawną w zakresie: obsługi prawnej przedsiębiorstw, reprezentacji osób fizycznych i prawnych w postępowaniach przed sądami i urzędami. Kancelaria zajmuje się pomocą prawną w sprawach o odszkodowania, sprawach rodzinnych, gospodarczych i cywilnych. Do zakresu usług kancelarii należy również sporządzanie pism procesowych, umów oraz opinii prawnych. Kancelaria jest czynna w godzinach 9:00 - 17:00.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zachowek »

  Przygotowana przez nas strona internetowa ma za zadanie pomóc wszystkim osobom, które są zmuszone procesować się o prawo do zachowku, w sytuacji gdy nie zostały one wpisane do testamentu bliskiego krewnego. Zebrane przez nas informacje pozwalają zorientować się kto i w jaki sposób może starać się o wypłacenie zachowku od spadkobierców oraz ile może on wynosić. Zwracamy uwagę osób zainteresowanych także na takie aspekty jak chociażby czynniki mogące wpływać na znaczne obniżenie takiej kwoty oraz koszty procesu sądowego. Staramy się także wskazać co powinno znaleźć się w sporządzanym przez nas wniosku, tak aby został on przyjęty przez sąd.

  Data dodania: 20 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marcin Krzysztofowicz »

  Kancelaria Adwokacka Marcin Krzysztofowicz zajmuje się:
  - Profesjonalnym świadczeniem usług prawniczych w Krakowie. Posiadamy także biuro w Katowicach.

  Przygotujemy dla Ciebie między innymi:
  - umowę kupna sprzedaży samochodu
  - odwołanie od decyzji
  - wniosek do komornika.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław sprawy karne »

  "Sprawy karne" to bardzo pomocny i profesjonalny blog zajmujący się wieloma rzeczami związanymi z prawem karnym obowiązującym w naszym kraju. Prowadzony jest przez prawnika z Wrocławia, który między innymi specjalizujących się w tego rodzaju dziedzinie prawa. Ponadto możesz na nim znaleźć ofertę skorzystania z usług prawnika, który prowadzi sprawy karne jako obrońca oskarżonych i pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zadosc.pl »

  Zadosc.pl to portal o odszkodowaniach. Swoim zakresem tematycznym obejmuje błędy medyczne, prawo pracy, wypadki drogowe, wypadki w pracy, a także wywłaszczenia i zwolnienia z pracy. W serwisie regularnie pojawiają się nowe artykuły poradnikowe. Poza artykułami, zamieszczane są tu również wideo porady. Z zawartości serwisu internauci dowiedzą się jak zaksięgować odszkodowanie dla pracownika czy też poznają informacje na temat odszkodowania za wypadek w pracy.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania UK »

  UK Prestige Claims Management Ltd – jesteśmy polską firmą, świadczącą pomoc w uzyskaniu odszkodowania na terenie Wielkiej Brytanii. Pomagamy uzyskać odszkodowanie w wyniku wypadku w pracy bądź w wyniku wypadku komunikacyjnego w UK. Jeśli miałeś wypadek w miejscu publicznym jak np. na chodniku, na basenie bądź w centrum handlowym, to możesz ubiegać się o odszkodowanie. Zapraszamy do kontaktowania się z nami. Nic Państwo nie tracicie, a możecie wiele zyskać.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Lexea »

  Odszkodowania Lexea to:

  odszkodowania KOMUNIKACYJNE za wypadek drogowy (wypadek samochodowy, wypadek na rowerze, wypadek na motocyklu, wypadek na pasach itp.)
  odszkodowania za WYPADEK PRZY PRACY
  odszkodowania za WYPADEK W MIEJSCU PUBLICZNYM
  odszkodowania

  Dlaczego warto wybrać Lexea?

  U nas sprawami o odszkodowanie zajmują się wyłącznie skuteczni prawnicy dobierani do każdej sprawy. Prawnicy są wspomagani przez specjalistów z Działu Opieki Klienta, który pomaga w przygotowaniu potrzebnych dokumentów i informacji.

  Wszyscy pracownicy firmy Lexea działają według wartości naszej firmy #OKiS (Opieka, Komunikacja i Skuteczność)

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Ostrołęka »

  Szukasz skutecznego prawnika z terenu powiatu Ostrołęka, Łomża? Nie szukaj dalej już znalazłeś. Nasza Kancelaria Prawna od ośmiu lat świadczy usługi prawne dla mieszkańców Warszawy a obecnie otwarliśmy naszą filię w Ostrołęce. Świadczymy usługi m.in. w takich sprawach jak: sprawy o rozwód, sprawy spadkowe, pozwy o zapłatę, sprzeciwy od nakazu zapłaty i wiele innych. Nasz zespół to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem gwarantujący profesjonalizm w prowadzeniu powierzonych nam spraw.

  Data dodania: 05 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Białystok, Zambrów »

  Kancelaria Adwokacka adwokatów Marcina Fidury, Przemysława Świetlickiego i Błażeja Witkiewicza świadczy kompleksową obsługę prawną dla firm i instytucji oraz osób fizycznych. Nasi prawnicy to specjaliści doświadczeni w wielu dziedzinach prawa z rozległym doświadczeniem na sali sądowej. Reprezentujemy klientów przed sądem jak również udzielamy konsultacji w zakresie różnych dziedzin prawa, opiniujemy umowy, piszemy pisma i wnioski procesowe. Specjalizujemy się w takich dziedzinach prawa jak, np.: prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo konsumenckie, prawo rodzinne, a nawet prawo kanoniczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie WWW. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz do wizyty w naszym biurze w Białymstoku, lub w Zambrowie. Pierwsze spotkanie/rozmowa telefoniczna ma charakter informacyjny i jest bezpłatne.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych Warszawa »

  Kancelaria radców prawnych Bąk i Dębiak specjalizuje się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym także obsłudze prawnej projektów, które są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Dodatkowo prawnicy będący częścią zespołu kancelarii zajmują się prawem nowych technologii, prawem umów, a także prawem rodzinnym i spadkowym.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kluczbork, Notariusz Irena Sachta-Grosz »

  Kancelaria Notarialna Kluczbork, Notariusz Irena Sachta-Grosz świadczy następujące usługi wchodzące w zakres czynności notarialnych:
  - sporządza akty notarialne,
  - sporządza poświadczenia,
  - doręcza oświadczenia,
  - spisuje protokoły,
  - sporządza protesty weksli i czeków,
  - przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  - sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  - sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  - sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
  - sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Kluczborka.
  Adres kancelarii:
  Plac Niepodległości 4
  46-200 Kluczbork
  Tel.: 77 418 58 24

  Kancelaria czynna jest w dni robocze w godzinach 8 - 16. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia czynności w późniejszych godzinach oraz w sobotę

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Lublin »

  Kancelaria obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Poza standardową obsługę prawną w siedzibie firmy świadczone są również usługi porad online. Biuro specjalizuje się w takich dziedzinach prawa jak: prawo cywilne, prawo pracy, prawo gospodarcze oraz prawo rodzinne.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik w warszawie »

  Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w usługach realizowanych na rzecz podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się windykacją należności, w tym negocjacjami ugodowymi, postępowaniami pojednawczymi, postępowaniami sądowymi, postępowaniami zabezpieczającymi, prawem upadłościowym oraz naprawczym, postępowaniami egzekucyjnymi. Realizujemy również usługi z zakresu prawa gospodarczego i handlowego oraz prawa spółek.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna - Kiwala&Wspólnicy - Wrocław »

  Kiwala&Wspólnicy to kancelaria prawna z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się między innymi prawem cywilnym, prawem rodzinnym, prawem pracy, prawem gospodarczym czy karnym. Zapraszamy do współpracy klientów biznesowych oraz indywidualnych.

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa Mokotów »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to dynamiczny zespół świetnych ekspertów z wybranych dziedzin prawa. Kancelaria zapewnia całościową obsługę prawną instytucjom, jednostkom samorządowym i osobom fizycznym. Długoletnie doświadczenie, szeroki zakres dostarczanych świadczeń i indywidualne podejście do oczekiwań oraz potrzeb każdego Klienta czynią Kancelarię jedną z czołowych w Warszawie. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie, na ul. Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Eksperci z firmy Kamiński & Gawłowska zajmują się takimi dziedzinami prawa jak np.: obrót nieruchomościami, prawo handlowe i gospodarcze, prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych czy prawo zamówień publicznych. Eksperci z firmy Kamiński & Gawłowska chlubią się stworzonym szeregiem rozwiązań praktycznych oraz skutecznych, umożliwiając obsługę prawną na najlepszym poziomie. Aby nawiązać kontakt, wystarczy wstukać w google poniższe wyrażenia: adwokat grójec, kancelaria prawna warszawa Mokotów, obsługa prawna Mokotów lub radca prawny mokotow.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Poznań »

  Problematyczne sytuacje życiowe czasami wymagają pomocy od profesjonalnego notariusza, Jeżeli mają Państwo kłopot z rozwiązaniem spraw natury prawnej, warto skorzystać z usług naszej kancelarii notarialnej – zapewniamy niskie koszty usług oraz szybką obsługę. Wśród wykonywanych przez nas usług można znaleźć na przykład: opiniowanie umów kredytowych, reprezentowanie przedsiębiorców przed sądami oraz sporządzanie opinii prawnych.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Nawrocki - Notariusz Świnoujście »

  Kancelaria Notarialna Marcin Nawrocki znajdująca się w Świnoujściu to zespół młodych ludzi specjalizujących się w sporządzaniu aktów notarialnych. Jest to kancelaria otwarta na wyzwania i bardzo przyjazna dla interesantów, potrafiąca dostosować się do ich potrzeb. Współpraca na wysokim poziomie zawsze pozwala dopasować się do potrzeb klienta. Świnoujście jest miastem, które można odwiedzić jeśli potrzebny jest nam tani notariusz. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Masz prawo znać prawo - wiedza prawnicza »

  Wiedza prawnicza dal wszystkich. Przepisy prawne potrzebne w życiu codziennym. Uprawnienia i obowiązki adwokata, notariusza, radcy prawnego, komornika. Przepisy dotyczące prawa rodzinnego, rozwodów, prawa spadkowego, dziedziczenia i darowizn, prawa nieruchomości i odszkodowań. Jakie dokumenty potrzebne do zawarcia aktu notarialnego. Jak zgłosić szkodę po wypadku komunikacyjnym. Nowelizacje przepisów prawa i planowane zmiany w kodeksach. Przepisy dotyczące prawa konsumentów, zasady zgłaszania reklamacji. Baza kancelarii adwokackich, radcowskich i notarialnych.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka - Białystok »

  Kancelaria Adwokacka Sylwia Tokarzewska - Cybulko, Andrzej Srocki, Jan Jakub Srocki to kompleksowe porady prawne oraz pomoc w nawet najtrudniejszych sytuacjach. Świadczymy usługi z zakresu prawa karnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego – zapewniamy opiekę prawną wielu firmom działającym na terenie wojewódźtwa podlaskiego. Pomagamy w tworzeniu aktów notarialnych oraz innych dokumentów. Działamy wielopłaszczyznowo. Oferujemy profesjonalne porady w siedzibie naszej Kancelarii w Białymstoku oraz chętnie udzielamy pomocy on–line. Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące aktualnych przepisów prawnych oraz wybranych dziedzin prawa. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego z naszą Kancelarią.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: