Podkategoria: Prawo - strona 41 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · następna strona »
 • Polski Adwokat w NY - usługi z prawa cywilnego i karnego na terenie USA i Polski. »

  Kancelaria adwokacka „Liwiusz Ilasz” to międzynarodowe przedsiębiorstwo prawnicze, kierujące swoje usługi dla klientów z Polski i Stanów Zjednoczonych. Główna siedziba kancelarii znajduje się w USA na Manhattanie, natomiast polski oddział w Warszawie. W zakres usług prawnych kancelarii wchodzi prawo lokalne, krajowe oraz międzynarodowe na terenie Polski i Stanów Zjednoczonych. Można uzyskać porady z prawa cywilnego jak i prawa karnego od wykwalifikowanego polskiego adwokata. W panelu menu wyszczególnione są najczęściej wyszukiwane rodzaje spraw. Ułatwia to poruszanie się po stronie i odnalezienie potrzebnych informacji, jak należy postępować, gdy potrzebujemy pomocy prawnika. W dzisiejszym świecie czasami trudno poradzić sobie samemu z przepisami prawnymi, więc jeśli masz problemy: rodzinne, na emigracji, z nieruchomością lub kryminalne, to prawnicy z kancelarii adwokackiej Liwiusz Ilasz pomogą Ci wyjść z opresji. Warto zauważyć, że prowadzona jest pomoc dla ludzi niepełnosprawnych całkowicie bezpłatnie. Każdy adwokat, który prowadzi sprawę o dyskryminacje osoby niepełnosprawnej dostaje zwrot kosztów od Kongresu. Kancelaria cieszy się także dużym zaufaniem wśród amerykańskich firm, które są reprezentowane przez nią na terenie Polski. Każdy klient jest ważny dla kancelarii prawnej w USA. Nawet zwykły wypadek jest podstawą do roszczenia o odszkodowanie. W razie problemów, należy kontaktować się z firmą na konkretne numery telefonów, w zależności od miejsca zamieszkania.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Tarnowskie Góry | Radca prawny Tarnowskie Góry »

  Oferujemy szeroki wachlarz usług prawniczych pomagających rozwiązać problemy klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji. Rodzaj i zakres świadczonych usług jest dopasowywany do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasz zespół składa się z radców prawnych oraz prawników z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu porad prawnych, przygotowywaniu opinii, umów, prowadzeniu negocjacji, jak również w kompleksowym prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych.
  W trosce o dobro Klienta gruntownie i uczciwie analizujemy indywidualnie każdy problem i przed podjęciem się prowadzenia sprawy rzetelnie oceniamy szanse osiągnięcia celu. Wspólnie z Klientem konsultujemy strategię działania.
  Zasady wynagradzania uzależniane są od charakteru sprawy i są ustalane indywidualnie.
  Oferujemy również pomoc on-line.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Legionowie »

  Adwokat Łukasz Dziurkiewicz oferuje Państwu w Legionowie kompetentną pomoc prawną z zakresu prawa karnego, cywilnego rodzinnego i gospodarczego. W ramach prawa karnego usługi świadczone są już na etapie postępowania przygotowawczego, w szczególności w razie zatrzymania lub tymczasowego aresztowania. Obrona przed Sądem to przede wszystkim strategia i wnikliwe przesłuchanie świadków. Jednocześnie zauważyć należy, że adwokat Łukasz Dziurkiewicz odnosi znaczące sukcesy na polu apelacji wnoszonych od wyroków sądów I instancji. W ramach prawa cywilnego Kancelaria prowadzi przede wszystkim sprawy o zapłatę, ale również o zniesienie współwłasności, zasiedzenie, ustalenie prawa własności czy też uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym. Wyraźną specjalizacją są również sprawy tzw. małżeńskie, czyli o rozwód, ustanowienie rozdzielności majątkowej, o ustalenie kontaktów, czy też podziała majątku po ustaniu wspólności majątkowej małżeńskiej. W ramach prawa spadkowego prowadzone są sprawy o zachowek oraz dział spadku. Adwokat Łukasz Dziurkiewicz udziela również w swoje Kancelaria z siedzibą w Legionowie porad prawnych w zakresie powyższych zagadnień. http://dziurkiewicz.eu/legionowo-adwokat/

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat wrocław »

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzeni strony internetowej firmy Malicki z Wrocławia. Jesteśmy spółką Adwokacką świadczącą pomoc prawną na rzecz osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Swoim klientom oferujemy między innymi:- profesjonalne doradztwo prawne- sporządzanie opinii prawnych- reprezentacja firmy lub osoby prywatnej przy ugodach sądowych oraz pozasądowych- windykację należności - prowadzenia działalności orzeczniczej w ramach sądownictwa polubownego- doradztwo podczas prowadzenia kontaktów z podmiotami zagranicznymi.Współpracujemy również z zaprzyjaźnionymi kancelariami, dzięki temu możemy podejść do wszystkich klientów w sposób niestandardowy a trudne sprawy zostaną rozwiązane przez większe grono fachowców. Nasza spółka powstała w 1992 roku, została wpisana również do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego. Była w tych czasach pierwszą spółką adwokacką na terenie Wrocławia. Jeśli masz problemy z prawem i potrzebujesz pomocy profesjonalnego zespołu, koniecznie odwiedź naszą stronę i sprawdź całą szeroką ofertę.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno - Podatkowa KAZUS Worek Mateusz Kancelaria Ruda Śląska »

  Kancelaria Doradcy Prawnego Mateusz Worek. Kancelaria działa na terenie śląska, specjalizując się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, jak również w świadczeniu usług Klientom indywidualnym. Doradca prawny specjalizuje się w stałej obsłudze rachunkowej i podatkowej podmiotów gospodarczych oraz świadczy pomoc i udziela porad. Posiada rozległą wiedzę oraz doświadczenie zawodowe, co pozwala na kreatywne świadczenie usług na najwyższym poziomie. Współpracuje z Doradcą Podatkowym oraz innymi Kancelariami Prawnymi. Kancelaria KAZUS Doradcy Prawnego ceniona jest za indywidualne podejście do każdego Klienta, elastyczność oraz doskonałą precyzją w prowadzeniu spraw. W zakresie usług rachunkowych oferuję Państwu rzetelną i kompleksową obsługę dotyczącą:– prowadzenia podatkowej książki przychodów i rozchodów;– prowadzenie ewidencji VAT – zakupu i sprzedaży;– rozliczenie ryczałtu ewidencjonowanego;– prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia;– sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT, CIT;– sporządzanie dokumentacji i rozliczeń do ZUS;– świadczenie obsługi kadrowej firmy m. in. sporządzanie umów o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, listy płac;– udzielenie pomocy przy zakładaniu nowej firmy

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka w Gdańsku - porady prawne, pisma procesowe, zastępstwa procesowe »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Karoliny Przestrzelskiej w Gdańsku zapewnia profesjonalną obsługę prawną na terenie przede wszystkim Gdańska, Gdyni i Sopotu w zakresie m.in.:
  - prawa cywilnego (np. niewykonanie lub nienależyte wykonanie umów, odszkodowania, naruszenie dóbr osobistych, prawo nieruchomości, prawo spadkowe),
  - prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, opieka nad dziećmi),
  - prawa karnego i prawa wykroczeń,
  - spraw dot. odpowiedzialności zawodowej lekarzy,
  - ochrony praw konsumentów,
  - prawa administracyjnego.
  Głównym celem Kancelarii jest skuteczne, satysfakcjonujące i możliwie szybkie rozwiązanie problemów prawnych Klientów. Kancelaria gwarantuje nie tylko wysoką jakość usługi, ale i obsługi, a to poprzez dbanie o właściwą komunikację z Klientem, bieżące oraz rzetelne informowanie go o stanie sprawy.
  Adwokat Karolina Przestrzelska sporządza pisma procesowe (pozwy, wnioski, zarzuty do opinii itd.), pisma przedprocesowe (wezwania do zapłaty, reklamacje itp.), środki odwoławcze (apelacje, zażalenia, odwołania, skargi itd.) oraz zapewnia reprezentację m.in. przed sądami, organami administracji i organami ścigania. Udziela porad prawnych ustnie oraz pisemnie, opracowuje pisemne opinie prawne – analizy przedstawionych problemów prawnych, sporządza projekty umów oraz ugód, opiniuje i koryguje projekty umów, ugód oraz innych dokumentów przedstawionych przez Klientów.
  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne LexVin »

  Kancelaria Prawna LexVin świadczy usługi prawne tj. przygotowanie pism procesowych (pozew, apelacja, sprzeciw od nakazu zapłaty), jak również reprezentuje Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej. Jeżeli masz problem prawny a nie wiesz jak go rozwiązać zadaj nam pytanie prawne.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-kopko.pl »

  Każdemu kiedyś może się przydać pomoc prawna. Warto wówczas pamiętać o Kancelarii Adwokackiej Przemysława Kopko, która mieści się w Warszawie przy ulicy Ogrodowej. Adwokat Przemysław Kopko oferuje fachową pomoc nawet w najtrudniejszych sprawach natury prawnej. Przede wszystkim świadczy porady z zakresu prawa rodzinnego w takich sytuacjach, jak rozwody, sprawy o alimenty czy o podział majątku wspólnego. Poza tym pomaga także w sprawach spadkowych, o zachowek, o podważenie testamentu. Ponadto oferuje także porady oraz reprezentuje klientów występujących przed sądem w najróżniejszych sprawach karnych.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo mieszkaniowe - Nieruchomości, wspólnoty, spółdzielnie »

  Blog poświęcony jest tematyce prawa związanego zwłaszcza z lokalami mieszkalnymi, ale także innymi nieruchomościami. Skierowany jest zarówno do spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, zarządców, jak i każdego właściciela czy najemcy mieszkania lub domu.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Krupiński Płock »

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Krupiński w Płocku. Pomoc prawna dla firm i osób indywidualnych w szczególności w następującym zakresie:- porady, konsultacje, opinie, ekspertyzy prawne (ustne, pisemne, on-line);- sporządzanie pism, umów i innych dokumentów (np. pozew, apelacja, odwołanie);- windykacja należności- prawo umów (np. kontrakty, opiniowanie, wzory umów);- prawo cywilne (w tym spory o własność, rozwody, alimenty, podziały majątku, spadki, testamenty);- prawo pracy (np. spory pomiędzy pracodawcą a pracownikiem);- negocjacje, mediacje i arbitraż;- prawo karne (w tym prawo karne skarbowe);- reprezentacja i zastępstwo przed urzędami (np. ZUS, Urząd Skarbowy, organami i innymi instytucjami);- odszkodowania (np. wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy w gospodarstwie rolnym, błędy w leczeniu);- prawo korporacyjne i prawo spółek (np. tworzenie spółek celowych, przekształcanie, likwidacja);- prawo nieruchomości (np. kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego);- prawo administracyjne (np. rozgraniczenie nieruchomości).

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sztuka Prawa »

  Strona o prawie autorskim. Dla twórców i odbiorców kultury. Regularnie dodawane nowe treści, zarówno analizy prawne jak i aktualne wydarzenia i zmiany w prawie.Sztuka prawa to umiejętność nie tylko dla prawników, każdy powinien móc uprawiać ją samodzielnie. Finezja jest kwestią doświadczenia. Sztuka Prawa powstała zarówno z chęci dzielenia się swoim doświadczeniem, jak i potrzebą rozwoju. To miejsce, w którym możemy się spotkać, porozmawiać, wspólnie rozwiązać problemy, z którymi nie radzimy sobie w pojedynkę. To miejsce dla wszystkich, którzy w pracy lub poza nią mają do czynienia z własnością intelektualną.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Papug.pl Pomoc prawna i podatkowa. Dobry doradca podatkowy Warszawa. Skuteczny prawnik łódź. »

  Papug.pl oferuje porady prawne i podatkowe przez Internet, online. Prawo cywilne, prawo karne, postępowanie administracyjne i podatkowe. Skuteczny i tani prawnik. Skuteczny doradca podatkowy Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków. Dobry prawnik, tani adwokat. Papug sprawy karne, cywilne, skarbowe. Porada prawna, obsługa prawna i podatkowa firm. Reprezentacja obywatela przed sądem i urzędem. Pełnomocnik prawo rodzinne, rozwód. Testamenty, spadki, intercyzy. Przygotowywanie pism procesowych, pozwów. Sprzeciwy, zażalenia, wznowienia postępowania. Czy to w sądzie czy w urzędzie Papug zawsze z Tobą będzie!

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Szukasz specjalisty w branży prawnej? Nasza kancelaria adwokacka z pewnością Ci pomoże wykazując ogromne zaangażowanie solidność i fachowość, gdyż te cechy są naszymi priorytetami i dewizą. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących spadków, rozwodów i nieruchomości. Prowadzimy również sprawy o odszkodowania i zadośćuczynienia z wypadków drogowych i za błędy medyczne przeciwko ubezpieczycielom. Reprezentujemy klientów w sądach karnych i przed prokuraturą.Zajmujemy się również sprawami administracyjnymi i majątkowymi. Jeśli szukasz konsultacji prawnej koniecznie skontaktuj się z naszą kancelarią adwokacką i umów termin swojej wizyty.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Rewers-Wyka, Przybył - Bydgoszcz »

  Kancelaria Notarialna Katarzyna Rewrs-Wyka Jerzy Przybył świadczy usługi notarialne na najwyższym poziomie. W naszej pracy kładziemy ogromny nacisk na staranność i dokładność o szczegóły w taki sposób, aby każdy paragraf sporządzanych przez nas aktów prawnych był zgodny z intencjami naszych klientów. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, protokołów, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów. Stale współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi w zakresie tłumaczenia symultanicznego aktów i czynności notarialnych. Udzielamy naszym klientom bezpłatnych informacji w zakresie wykonywanych czynności. Zapewniamy elastyczne warunki współpracy i konkurencyjne ceny. Nasza kancelaria mieści się w Bydgoszczy przy ulicy Obrońców Bydgoszczy 8 lok. 1 (na parterze).

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna K.Borten R.Jabłoński Notariusze Łódź »

  Kancelaria notarialna K.Borten R.Jabłoński od 30 lat wykonuje czynności notarialne, a w szczególności sporządza akty notarialne sprzedaży mieszkania, działki lub innej nieruchomości. Zajmuje się sprawami spadkowymi i darowiznami. Przygotowuje testamenty notarialne. Zajmuje się przygotowaniem aktów założycielskich spółek prawa handlowego oraz protokołów z czynności notarialnych wykonywanych w kancelarii lub w uzasadnionych przypadkach, poza kancelarią.Na stronie znajdują się informacje na temat notariuszy prowadzących kancelarię notarialną, zakres czynności notarialnych wykonywanych przez kancelarię oraz cennik opłat notarialnych. Dowiesz się ile kosztuje notariusz przy kupnie mieszkania lub działki i znajdziesz maksymalne stawki notarialne za czynności realizowane przez notariuszy.Ponadto znajdziesz aktualne przepisy prawne na temat działalności notariuszy i notariatu.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Pabiniak »

  Kancelaria Radców Prawnych zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców. Obsługa prawna wykonywana jest również w języku angielskim. Ponadto jako nieliczni na rynku doradzamy w sprawach związanych z ochroną prawną odmian roślin.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowacja Sp. z o.o. »

  NOWACJA Spółka z o. o., to wyspecjalizowana grupa prawników ściśle współpracująca z Kancelariami Radców Prawnych we Wrocławiu i Świdnicy. Ogólny zakres świadczonych usług i pomocy prawnej dotyczy w szczególności dziedzin : prawa cywilnego, prawa gospodarczego, spółek prawa handlowego, oraz windykacji należności. Jednak szczególne, ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe naszych prawników, pozwoliło osiągnąć wysoki stopień specjalizacji w konkretnych sektorach : windykacja należnośc, ale również pomoc prawna po otrzymaniu nakazu zapłaty Intrum, Best, Casus, Ultimo, Kruk, getBack, eKancelaria, Prokura, sporządzanie sprzeciwu od nakazu zapłaty, epu sprzeciw, porady prawne, zachowek, spadek, testament, podział majątku .

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Agnieszka Oleszczuk-Kowalska Notariusz Gdynia »

  Kancelaria Notarialna w Gdyni prowadzona przez Notariusz Agnieszkę Oleszczuk-Kowalską zapewnia rzetelną i profesjonalną obsługę zgodnie z Ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie.Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz oferujemy kompleksową obsługę wszystkich czynności notarialnych.
  Zgodnie z treścią art. 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie Notariusz dokonuje następujących czynności:
  1) sporządza akty notarialne
  2) sporządza akty poświadczenia dziedziczenia
  3) sporządza poświadczenia
  5) spisuje protokoły
  6) sporządza protesty weksli i czeków
  7) przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe
  8) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów
  9) sporządza inne czynności notarialne wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Prawne Przemysław Babiarz kancelaria prawna »

  Kancelaria świadczy usługi prawne dla osób fizycznych i osób prawnych. Specjalizujemy się w poradach prawnych, zastępstwie procesowym, pismach procesowych, opiniowaniu dokumentów. Na stronie internetowej kancelarii ponadto świadczone są porady online dla klientów z całej polski. Głównymi dziedzinami w której cechują się prawnicy kancelarii jest: prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo turystyczne. Kancelaria ściśle współpracuje z doradcami podatkowymi, adwokatami oraz radcami prawnymi. Z zakresu prawa cywilnego specjalizacją kancelarii są odszkodowania, sprawy spadkowe, obrót nieruchomościami, sprawy wynikające z umów cywilnoprawnych (jak np.umów sprzedaży, zlecenia, darowizny, o roboty budowlane i innych), windykacja należności, postępowanie egzekucyjne. Firma reprezentuje ponadto wierzycieli i dłużników w postępowaniach egzekucyjnych prowadzonych przez Komorników Sądowych lub Skarbowych.Kancelaria Prawna Przemysława Babiarza jest godnym zaufania partnerem, który w każdej sytuacji służy fachową radą i pomocą prawną. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli obsłużeni rzetelnie i kompleksowo przez naszych doświadczonych, wykwalifikowanych i sumiennych prawników.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Konrad Paszel Magdalena Paszel Żary »

  Kancelaria zajmuje się obsługą osób fizycznych i prawnych.
  Specjalizuje się w dziedzinie:
  - prawa karnego
  - prawa cywilnego i gospodarczego
  - prawa rodzinnego
  - spółek prawa handlowego
  - prawa podatkowego
  Oferujemy profesjonalne porady prawne, opinie prane, zastępstwo przed sądami powszechnymi w sprawach karnych i cywilnych, kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: