Podkategoria: Prawo - strona 42 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · następna strona »
 • Rękojmia za wady »

  Nowy darmowy poradnik online dla sprzedawców i kupujących - portal poświęcony odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady. Portal przedstawia tematykę odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady, różnic pomiędzy rękojmią i gwarancją, oraz odpowiedzialności sprzedawcy za szkodę.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno-Patentowa Zbigniew Ciupiński »

  Kancelarię prowadzi rzecznik patentowy Zbigniew Ciupiński wpisany na listę rzeczników patentowych Urzędu Patentowego RP pod numerem 3063, na listę rzeczników patentowych Europejskiego Urzędu Patentowego pod numerem 00146040 oraz na listę profesjonalnych reprezentantów Urzędu Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) pod numerem 27281.

  Kancelaria rzecznika patentowego Zbigniewa Ciupińskiego świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie prawa własności intelektualnej.

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi w zakresie:
  - wynalazków i wzorów użytkowych
  - wzorów przemysłowych
  - znaków towarowych
  - oznaczeń geograficznych
  - umów licencyjnych
  - zastępstwa w postępowaniu przed Urzędem Patentowym RP
  - astępstwa przed sądami
  - zastępstwa przed Europejskim Urzędem Patentowym (EPO), Urzędem Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) i Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO)
  - przygotowywania opinii i ekspertyz
  - przygotowywania i negocjacji umów z zakresu własności intelektualnej
  - prawa autorskiego
  - zwalczania nieuczciwej konkurencji
  - prowadzenia spraw spornych

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Adam Bernau | Lublin »

  Chcesz coś rozwiązać, naprawić albo czegoś się dowiedzieć. Masz pewne pytania lub wątpliwości. Adam Bernau Kancelaria Adwokacka dostarcza kompleksowych rozwiązań prawnych. Od porady prawnej, poprzez pisma procesowe (wnioski, pozwy, apelacje, skargi), a na występowaniu i reprezentowaniu przed urzędami i sądami kończąc udzieli potrzebnego wsparcia. Adwokat wskaże możliwe warianty postępowania, przewidywane wynagrodzenie, orientacyjne terminy. Podejmiesz decyzję o tym, na jakim etapie i w jakim zakresie chciałbyś udziału prawnika zajmującego się w pełni Twoja sprawą, aby uniknąć sytuacji, kiedy nic już nie można zrobić. Adwokaci kompleksowo zajmują się sprawami KARNYMI (jako obrońca, pełnomocnik), sprawami MAJĄTKOWYMI (m.in. regulowanie stanu prawnego nieruchomości, zasiedzenie, eksmisja, podział, dziedziczenie, nakłady, lokatorskie, umowy), o ODSZKODOWANIE (linie przesyłowe, medyczne, z tytułu przestępstwa, wypadek), ale również ZADOŚĆUCZYNIENIE za doznaną krzywdę, sprawami RODZINNYMI (rozwody, władza rodzicielska, alimenty, kontakty z dzieckiem, ojcostwo, rozdzielność majątkowa), sprawami PRACOWNICZYMI (przywrócenie do pracy, odszkodowania z tytułu niezgodnego z prawem wypowiedzenia lub rozwiązania umowy), spawami o ZAPŁATĘ i EGZEKUCJĘ należności, sprawami ADMINISTRACYJNYMI (wszczęcie, odwołania od decyzji, postępowanie sądowo-administracyjne), sprawami KONSUMENCKIMI (m.in. reklamacja, gwarancja, zwrot ceny lub jej obniżenie). Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria Adwokacka w Szczecinie - adwokat Dorota Lasota świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych, w tym w szczególności w postaci :
  - reprezentowania osób fizycznych i prawnych przed stroną przeciwną, sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania
  - opracowywania i opiniowania umów,
  - opracowywania opinii prawnych i pism procesowych
  - udzielania porad prawnych
  - udziału w negocjacjach
  - obsługi przedsiębiorców

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lębork | Kancelaria Adwokacka adw. Renata Szymla »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Renata Szymla. Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy zarówno z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego a także administracyjnego, świadcząc pomoc prawną zarówno Klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom- także w ramach stałej obsługi prawnej. Oferta mojej Kancelarii skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych - osób fizycznych, jak i do podmiotów gospodarczych, tj. osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą a także spółek.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa, Radca prawny, Porady Prawne, Prawnik »

  Raca Prawny oraz Prawnik udzielają porady prawnych na terenie miasta Warszawa. Porady Prawne udzielane są przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie. W czę­ścio­wym za­kre­sie świad­czy­my dla Kli­en­tów porady prawne i księgowość na odle­głość, w for­mie te­le­fo­nicz­nej lub za poś­red­nict­wem sieci In­ter­net. Dzięki temu porady prawne są udzie­la­ne przez prawnika szyb­ciej i taniej. Na stro­nie za­war­te są rów­nież bez­płat­ne porady prawne. Udzie­la­ne są rów­nież bez­płat­ne porady prawne.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych we Wrocławiu - Krasuski i Wspólnicy »

  Kancelaria Prawna Krasuski i Wspólnicy świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów korporacyjnych oraz osób prywatnych.

  Prawnicy kancelarii posiadają doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych z branży e-commerce i IT, nieruchomości, telekomunikacyjnej, budowlanej i innych.

  W zakres świadczonej przez kancelarię pomocy prawnej wchodzą w szczególności: sporządzanie i weryfikowanie kontraktów handlowych, tworzenie i przekształcanie spółek, postępowania sądowe i administracyjne, spory korporacyjne oraz bieżące doradztwo prawne.

  Radcowie prawni z kancelarii podchodzą rzetelnie i wnikliwie do każdej indywidualnej sprawy oraz poszukują dla Klientów najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych.

  Na stronie internetowej kancelarii można odnaleźć szczegółową charakterystykę świadczonych usług, zapoznać się z zespołem kancelarii oraz poznać zasady współpracy z kancelarią.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • StanKas Kasy Fiskalne Drukarki Fiskalne Miechow Krakow Wieliczka Niepołomice Słomniki »

  StanKas jest firmą zajmującą się sprzedażą kas i drukarek fiskalnych firmy Elzab, Novitus, Posnet a także instalacją oraz kompleksową obsługą serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną kas i drukarek fiskalnych, wag elektronicznych, czytników kodów kreskowych, kolektorów danych, szuflad, komputerów. Świadczymy usługi w zakresie wdrażania oprogramowania usprawniające obsługę klienta a także funkcjonowania firmy oraz budowy sieci kablowych jak i bezprzewodowych i pełnego serwisowania. W swojej ofercie mamy czołowych producentów urządzeń fiskalnych Elzab, Novitus, Posnet urządzenia te polecane są do: placówek handlowych, lekarzy, prawników, mechaników, a także wiele innych branż świadczące usługi. Nasza firma działa w następujących lokalizacjach oraz okolic Kraków Miechów Wieliczka Słomniki Skawina Niepołomice naszym atutem jest to że dojeżdżamy do klienta i świadczymy usługi na miejscu. Polecamy Kasy typu K10 Jota E Mera E Mini E Delte E. Swojej ofercie mamy tanie kasy oraz drukarki fiskalne. W naszej ofercie znajduje się także oprogramowanie czołowych producentów Insoft - Pc Market, Insert - subiekt GT, Nexo, Comarch - CDN Optima, Softech - Gastro Pos Gastro Szef

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria "Kasator" - adwokat Jan Puchalski »

  Kancelaria Rewizyjno-Kasacyjna "Kasator" - adwokat Jan Lech Puchalski. Kancelaria specjalizuje się w sporządzaniu skarg kasacyjnych i kasacji oraz reprezentacji przed Sądem Najwyższym. Nadto, świadczy usługi z zakresu pomocy prawnej, sporządzania opinii prawnych, projektów umów oraz prowadzenia spraw sądowych. Kancelaria oferuje porady prawne on-line.

  Data dodania: 28 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Łukasz Jaksa - notariusz »

  Notariusz Pabianice, Łukasz Jaksa. Kancelaria Notarialna mieści się w Pabianicach.

  Notariusz Łukasz Jaksa dokonuje wszelkich czynności notarialnych określonych w przepisach ustawy prawo o notariacie.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Global-lex.pl »

  W serwisie global-lex.pl użytkownicy Internetu znajdą porady prawne w różnych dziedzinach. Oferta skierowana jest do firm oraz klientów indywidualnych. By uzyskać poradę prawną, wystarczy wysłać zapytanie za pośrednictwem zamieszczonego na stronie formularza. Porad udziela ekspert w zakresie prawa. Poza tym przedsiębiorstwo proponuje również pomoc w aspekcie przygotowania różnego rodzaju dokumentów prawnych. Kontakt z firmą możliwy jest drogą tradycyjną oraz elektroniczną.

  Data dodania: 07 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław - Kancelaria Notarialna Małgorzata Bańkosz-Ruśkowska »

  Kancelaria Notarialna Małgorzaty Bańkosz-Ruśkowskiej istnieje na rynku od 1998 roku. Wieloletnie wykonywanie zawodu notariusza pozwala nam na profesjonalne świadczenie usług, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami etyki zawodowej.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne online »

  Szukasz Kancelarii Prawnej w województwie mazowieckim w mieście Warszawa? Jeżeli tak to zapraszamy do Ars Legal jest to Kancelaria Prawna zajmująca się kompleksową obsługą i pomocą prawną zarówno dla przedsiębiorstw, firm, spółek, jak i osób prywatnych. Zapewniamy stałą współpracę prawniczą świadczoną przez wykwalifikowanych radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem w branży prawniczej.nnKim jesteśmy?nKancelaria Ars Legal to dynamicznie rozwijający się zespół radców prawnych oferujący kompleksową pomoc prawną w zakresie usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych jak i obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Jednostkowe podejście do Klienta, profesjonalizm oraz kreatywność w rozwiązywaniu wszelkich problemów prawnych, pozwalają na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań. Kształt i zakres usługi zawsze dostosowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta.Nasze usługi:n- Porady prawne online- Obsługa prawna firm i spółek- Obsługa prawna osób fizycznych, prywatnych - zastępstwo procesowe - doradztwo prawne i pomoc prawnicza- windykacja należności.
  Specjalizacje naszych prawników:n- Prawo gospodarczen- Prawo administracyjnen- Prawo rodzinnen- Prawo handlowen Prawo cywilnen- Ochrona danych osobowychnnPodejmując współpracę z Kancelarią otrzymujecie Państwo pewność, iż powierzone nam sprawy będą prowadzone z pełnym zaangażowaniem oraz poszanowaniem prawa Klienta

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz w Szczecinie Jerzy Jankowski »

  Notariusz w Szczecinie Jerzy Jankowski. Kancelaria notarialna. Jako notariusz zapewniam stronom poczucie bezpieczeństwa obrotu prawnego, wyjaśniam wszelkie niejasności w związku z dokonywanymi czynnościami i zastosowanie takich rozwiązań prawnych, które pozostając w granicach obowiązującego prawa odpowiadają woli klientów, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej notariusza.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Wróblewska - Komornik Sądowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie »

  Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie prowadzona jest przez Joannę Wróblewską.
  Kancelaria Komornicza mieści się w Szczecinie.
  Kancelaria przyjmuje interesantów: poniedziałek-piątek 8:00-16:00 Dyżur komornika: środa 10:00-17:00

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ZUS - specjalista prawnik od ZUS »

  Jestem prawnikiem od wielu lat specjalizującym się ws. ZUS i KRUS. Świadczę usługi doradztwa prawnego dotyczące1) odwołania od decyzji ZUS ws.:- emerytury, - emerytury w szczególnych warunkach, - renty, - świadczenie wypadkowe,- naliczania zaległych składek dla Firm i przedsiębiorców.2) sprzeciwu od orzeczenia lekarza orzecznika do komisji lekarskiej;3) odpowiedzi na niekorzystne opinie biegłych lekarzy;4) apelacji od wyroków sądu I instancji ws. ZUS i KRUS,5) odwołań od decyzji NFZ ws. składek zdrowotnych.6) zaskarżania Tytułów Wykonawczych, Tytułów egzekucyjnych wystawianych przez ZUS.Moje Biuro ARS BONI Świadczy usługi za pośrednictwem internetu na terenie Polski.Proszę śmiało dzwonić i pytać, nic to nie kosztuje, a odpowiedź już może wyjaśnić wiele wątpliwości.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Forum Księgowe »

  Czym tak naprawdę zajmuje się nasz forum księgowe, które w wielu przypadkach okazuje się być nieocenioną pomocą? Mówiąc najprościej, prowadzeniem rachunkowości danej firmy. Z usług forum mogą korzystać firmy oraz osoby prywatne. Na naszym forum można znaleźć profesjonalne odpowiedzi na pytania z zakresu księgowości i rachunkowości. Forum służy do wymiany informacji, rad, komentarzy, uwag, doświadczeń zawiązanych z prowadzeniem firmy.

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • PIT-39.info - podatek od sprzedaży nieruchomości - formularz, instrukcja, porady »

  Portal PIT-39.info oferuje dostęp do artykułów, aktualności i orzecznictwa z zakresu prawa podatkowego w zakresie podatku od sprzedaży nieruchomości, zamiany nieruchomości lub innej formy odpłatnego zbycia nieruchomości. Ponadto oferujemy aktualne formularze do pobrania, instrukcje wypełnienia formularza PIT-39. Portal oferuje także dostęp do aktów prawnych i komunikatów niezbędnych do rozliczenia podatku od zbycia nieruchomości.

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kanone.pl »

  kanone.pl to najlepszy w sieci poradnik prawny. Zajmujemy się prawem cywilnym, pracy, administracyjnym, karnym oraz gospodarczo – handlowym. Dowiesz się między innymi komu przysługuje urlop na żądanie, warunkach zatrudnienia tymczasowego oraz kiedy komornik może zająć wynagrodzenie. Podpowiadamy jak wyliczyć wysokość alimentów, jak spisać testament, czy też intercyzę przedmałżeńską. Piszemy również o odpowiedzialności karnej nieletnich, konsekwencjach podrobienia podpisu oraz czym są groźby karalne.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rejent warszawa »

  Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, otworzyliśmy kancelarię notarialną, specjalizującą się głównie w czynnościach notarialnych. W skład naszych usług wchodzi sporządzanie aktów notarialnych, to jest: umowy majątkowe, umowy deweloperskie, testamenty, umowy dożywocia, umowy zamiany, umowy o dział spadku, umowy ustanowienia hipotek, umowy sprzedaży itd. Wszystko odbywa się z poszanowaniem prawa oraz etyki zawodowej.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: