Podkategoria: Prawo - strona 43 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · następna strona »
 • Notariusz Ewa Knuplerz »

  Kancelaria Notarialna Ewy Knuplerz działa w Krakowie i zapewnia wszystkim swoim klientom kompleksową obsługę notarialną. Profil usług włącza między innymi: sporządzanie umów darowizny, sprzedaży, dożywocia, umów majątkowych, także małżeńskich, testamentów, aktów ustanawiania hipotek oraz inne czynności wchodzące w zakres obowiązków notariusza. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i opłatami zaprezentowanymi na stronie.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rodzinny Rożnowska-Iwanicka »

  Kancelaria adw. Ewy Rożnowskiej-Iwanickiej zapewnia specjalistyczną pomoc. O dużej klasie świadczeń zaręczają zdobyte kwalifikacje. Mecenas Rożnowska-Iwanicka od roku 2003 jest członkiem Izby Adwokackiej w Koszalinie, co gwarantuje działalność na najwyższym poziomie i nienaganną moralność. Serwis www.adwokat-slupsk.eu umożliwi przyswojenie prezentowanych zadań. Osoby prywatne mogą skorzystać z specjalistycznej pomocy.

  Również biznesmeni mogą zgłosić się do prawnika. Zapewniona jest asysta w procesach prawnych i pertraktacjach.


  Na witrynie Adwokat-Slupsk.eu z łatwością znajdziemy niezbędne informacje. Znajdziemy tam wzmianki o biurze, obszarze usług i metodach współpracy. Ponadto dostępne są również zakładki Kontakt i Lokalizacja, które ułatwią nawiązanie relacji.

  Biuro jest na Pomorzu. Siedziba jest otwarta od 8 do 15 od poniedziałku do piątku. W pierwsze dni tygodnia w godzinach 16-19 kancelaria realizuje dyżur dla zainteresowanych. Dobrą formą skomunikowania się będzie kwestionariusz internetowy znajdujący się na witrynie www.adwokat-slupsk.eu.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Wszelkie rozwiązania nastawione na wysoką skuteczność i indywidualne podejście do klienta stanowią o sile spółek takich, jak nasza kancelaria prawna z Warszawy. W spółce Bobiński Ciepierski Schwartz Partnerzy Spółka Adwokacka każdy problem podlega ścisłej analizie, która pozwala na jego dokładne poznanie i znalezienie środka, mającego finalnie zapewnić sukces klientowi. W BCSP prowadzone sprawy są analizowane przez zespół specjalistów, w skład którego wchodzą eksperci z określonej dziedziny prawa. Zaangażowanie i zrozumienie potrzeb klienta, a także dokładna znajomość każdej gałęzi prawa, stanowią o sile spółki BCSP.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rzeszow-prawnik.pl »

  Kancelaria Radcy Prawnego Urszuli Nykiel z Rzeszowa udziela kompleksowych porad prawnych osobom fizycznym w ramach prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego. Dodatkowo prowadzi także obsługę firm – stałą i doraźną w zakresie prawa administracyjnego, gospodarczego, prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych. Jej specjalnością jest też odzyskiwanie odszkodowań dla klientów od zakładów ubezpieczeń i innych podmiotów gospodarczych. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz-lodz.com »

  Kancelaria Notarialna Konrad Widziszewski z Łodzi oferuje Państwu fachową obsługę notarialną zgodnie z przepisami o notariacie. Prowadzona jest przez prawnika z doświadczeniem od 2001 roku i jego kompetentny zespół. Zakres świadczonych usług włącza między innymi sporządzanie umów sprzedaży, umów przedwstępnych, darowizny, przeniesienia własności, także testamentów, umów działu spadku, umów majątkowych oraz inne czynności określone w przepisach.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Bielsko »

  Jedną z czynności oferowanych przez kancelarię adwokacką Jacka Węgrzynowskiego jest fachowa obsługa podmiotów gospodarczych. Kancelaria ta jest w stanie zapewnić swym klientom kompleksową obsługę prawną wszelkich czynności dokonywanych przez władze spółek. Więcej o jej ofercie na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Grażyna Beata Socha »

  Kancelaria Notarialna Grażyna Beata Socha działa na Warszawskich Bielanach od 1996 roku. Do zakresu czynności notarialnych zalicza się między innymi: sporządzanie aktów notarialnych obejmujących umowy sprzedaży, umowy zamiany, darowizny, oświadczenia o ustanowieniu służebności gruntowych jak i osobistych, a także testamenty, akty poświadczenia dziedziczenia. To tylko niektóre z czynności, jakie można zrealizować w tej Kancelarii Notarialnej. Szczegółowy katalog czynności wykonywanych przez notariusza oraz taksa notarialna znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawo spadkowe »

  Masz problem związany z prawem spadkowym: nabycie spadku, testament, zachowek, dział spadku. Szukasz prawnika - specjalisty z prawa spadkowego, który udzieli Ci porady prawnej, przygotuje pismo procesowe a w razie potrzeby będzie reprezentował twoje interesy przed sądem? Nie czekaj wejdź na naszą stronę i zadaj pytanie on-line lub umów się w naszej Kancelarii Prawnej w Warszawie lub Ostrołęce.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawo rodzinne »

  Masz problem prawny związany z prawem rodzinnym - alimenty, rozwód, separacja, podział majątku. Skorzystaj z usług naszej Kancelarii Prawnej specjalizującej się w sprawach rodzinnych. Od ponad 10 lat pomagamy Klientom w rozwodach, alimentach, podziałach majątku. Nie czekaj zadaj pytanie on-line lub umów spotkanie z prawnikiem w Warszawie lub Ostrołęce.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pierwszy serwis prawniczy dla ludzi kreatywnych. Legal Consulting »

  Lookreatywni.pl to platforma zrzeszająca społeczność ludzi kreatywnych, ludzi kultury i sztuki, ludzi związanych z szeroko pojętym prawem własności intelektualnej, prawem mediów oraz prawem reklamy. Miejsce spotkań i wymiany myśli ludzi kreatywnych.nnZespół prawników Lookreatywni.pl świadczy usługi doradztwa prawnego i biznesowego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu:nn- prawa autorskiego,n- prawa własności przemysłowej, n- ochrony danych osobowych,n- IT i prawa nowych technologiin- prawa reklamyn- prawa mody,n- komercjalizacji własności intelektualnej,n- zwalczania nieuczciwej konkurencji,nnDoradzamy i dzielimy się naszą wiedzą. Prowadzimy szkolenia i warsztaty z zakresu prawa własności intelektualnej dla sektora kreatywnego. Szkolimy przedsiębiorców, grafików, dyrektorów artystycznych, designerów, projektantów, specjalistów ds. marketingu – wszystkich kreatywnych, których codzienna praca ma charakter twórczy.nnZespół prawników Lookreatywni.pl prowadzi szkolenia z zakresu:nn- prawa własności intelektualnej (prawo autorskie, prawo własności przemysłowej),n- ochrony danych osobowych,n- IT i prawa nowych technologii,n- prawa reklamy,n- prawa mody.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawne Forum - dyskusje na temat, opinie ludzi, rankingi »

  Miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Darmowe porady od ludzi, którzy mają kontakt z prawem. Debaty na wiele tematów czy to sprawy sądowe czy też zwykłe niemiłe pomówienia. Forum dyskusyjne o szeroki zakresie działania. Jeśli szukasz porady to znajdziesz ją właśnie w tym miejscu. Niegroźne nam poruszanie trudnych tematów.

  Data dodania: 04 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje w prowadzeniu spraw rozwodowych. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę prawną począwszy od mediacji rozwodowych a skończywszy na prowadzeniu sprawy przed sądami. Zespół specjalistów pracujących w naszej kancelarii jest w stanie zapewnić profesjonalne dopasowanie sposobu prowadzenia sprawy do oczekiwań naszych klientów. Gwarantujemy również jasne i przejrzyste warunki świadczenia usług.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza Warszawa »

  Gessel jest to Kancelaria prawna powstała w 1993 r. Działamy głównie w takich sferach jak: finanse, gospodarka, budownictwo, nieruchomości, handel, farmacja, przemysł spożywczy, media oraz IT. Doradzamy firmom przy zawieraniu transakcji międzynarodowych, zapewniamy obsługę „one shop” działając wraz z zagranicznymi kancelariami. W skład naszej działalności wchodzi też obsługa prawna inwestycji, prawo farmacji, nieruchomości, prawo pracy, prawo handlowe, arbitraż.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat w Lublinie »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Anny Jedlińskiej - Goławskiej pomaga ludziom już od 2001 roku. Cechą charakterystyczną tej kancelarii jest osobisty kontakt z klientem, dyskrecja, a co najważniejsze - zaufanie. Cechuje nas też bogate doświadczenie z zakresu prawa rodzinnego. Kancelaria zajmuje się również prawem spadkowym, cywilnym i karnym. Zawsze przedstawiane są możliwe rozwiązania. Anna Jedlińska - Goławska udziela porad, sporządza pisma procesowe i reprezentuje klientów.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa prawo pracy »

  Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Sosnowski oferuje pomoc prawną w zakresie doradztwa, przygotowywania pism procesowych oraz reprezentacji przed sądem czy w procesie mediacji dla pracowników potrzebujących pomocy w sporach z pracodawcami oraz firm, które procesują się z pracownikami. Wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa pracy to gwarancja najwyższej jakości obsługi. Zapraszamy na naszą stronę www po szczegóły oferty.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych z Gdańska »

  Nasza Kancelaria to zespół profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem. Stawiamy na skuteczność i kompleksowość oferowanych rad. Sprawnie rozwiązujemy sprawy naszych klientów, bowiem współpracujemy z zawodowcami różnych płaszczyzn prawa. Wykonujemy pracę skutecznie oraz bezpiecznie przy czym zawsze na czas. Doceniamy wykazaną nam ufność i tworzymy je zaświadczając klientom zupełną dyskrecję oraz pełne zaangażowanie. Wykonując przysługi do klienta odnosimy się do niego indywidualnie kontrolując, żeby wszelkie informacje były klarowne, a klient zagwarantowany był o rzetelnej współpracy z nami.

  Dostarczamy usługi polegające na:
  - Oferowaniu rad prawnych,
  - Koncypowaniu projektów zaświadczeń, pism procesowych, wniosków, umów, porozumień, aktów prawnych, etc.,
  - Oferowaniu wsparcia przedsiębiorcy w trakcie prowadzonych negocjacji,
  - Wyrabianiu oceny, analiz oraz treści prawnych,
  - Reprezentacji przed sądami publicznymi, administracyjnymi, instytucjami oraz urzędami,
  - Wywoływaniu ugodowego zamykania konfliktów,
  - Dozorowaniu podejmowanych działań pod kątem ich adekwatności z obowiązującym porządkiem prawnym,
  - Prowadzeniu szkoleń z obszaru rozmaitych płaszczyzn prawa.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz warszawa »

  Kancelaria Notarialna w Warszawie wykona niezbędne dla Państwa czynności notarialne. Doświadczona notariusz to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu. Są to miedzy innymi takie usługi jak: umowy sprzedaży, darowizny, testamenty, ustanowienie hipoteki, czynności poświadczeniowe, pełnomocnictwa, protokoły zgromadzeń spółek. Inne sprawy, którymi zajmuje się nasz notariusz: mediacja, alimenty, obrót nieruchomościami, prawa spółdzielcze, umowy deweloperskie.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Karne w Warszawie »

  Usługi proponowane przez naszą kancelarię adwokacką są całkowicie rzetelne i profesjonalne. Podejmujemy się wszystkich, nawet nietypowych spraw, ponieważ lata doświadczenia i praktyka jaką posiadamy, oraz ciągłe pogłębianie wiedzy dają nam szerokie pole do popisu. Przyjmujemy sprawy o rozwód, którymi zajmuje się adwokat w Warszawie. Porad prawnych udzielamy z takich dziedzin jak prawo pracy, oświaty, gospodarcze, rodzinne czy cywilne. Szeroko rozumiane prawo karne, którym zajmuje się adwokat w Warszawie obejmuje też porady dla osób podejrzanych, pokrzywdzonych i oskarżonych, reprezentujemy naszych klientów przed wieloma instytucjami oraz przygotowujemy odpowiednie wnioski i dokumenty.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Warszawa »

  Pactum to nowoczesna kancelaria prawna w Warszawie, która zajmuje się szeregiem różnorodnych usług. Przede wszystkim zajmujemy się pomocą prawną, która realizowana jest przez nas kompleksowo. Poza tym jednak naszą główną propozycją jest windykacja, którą zajmujemy się od lat i dzięki temu możemy zagwarantować wszystkim, że będzie ona realizowana w sposób skuteczny. Windykacja w Warszawie to oferta skierowana do wszystkich, którzy mają problem z dłużnikiem. Staramy się zadowolić każdego klienta, który nam zaufał. Pactum to kancelaria, która podejmie się dla Was każdego zadania i wykona je z największą starannością.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona danych osobowych - Auraco sp. z o.o. »

  Auraco sp. z o.o. to firma doradcza z zakresu ochrony danych osobowych. Prowadzimy audyty zgodności działania organizacji z przepisami o ochronie danych osobowych, szkolenia, doradzamy przy projektowaniu procesów biznesowych z uwzględnieniem wymagań określonych w przepisach o ochronie danych osobowych, asystujemy w kontrolach GIODO i pomagamy usuwać wykrete w ich toku uchybienia, przygotowujemy dokumentację niezbędną do transferu danych osobowych za granicę, doradzamy przy transakcjach zakupu i sprzedaży baz danych osobowych, rejestrujemy zbiory danych osobowych w GIODO, pełnimy funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji u naszych Klientów.

  Data dodania: 19 03 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: