Podkategoria: Prawo - strona 44 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · następna strona »
 • Kancelaria Prawna Sławomir Włodarski »

  Oferujemy profilaktyką prawną polegającą na analizie i weryfikacji dokumentów zawierającą opinię prawną. Zadbaj o bezpieczeństwo prawne i skonsultuj swoją sprawę z naszym radcą prawnym, który wskaże optymalny model postępowania. Reprezentujemy klientów m.in. w postępowaniach administracyjnych, czy też w sprawach o odszkodowanie, zadośćuczynienie.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków | Warszawa Tamara Pokrzywka-Bensalem »

  Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adwokat Tamarę Pokrzywka-Bensalem to zespół kompetentnych prawników z bogatym doświadczeniem procesowym.

  Adwokaci pracujący w kancelarii cieszą się zaufaniem klientów dzięki pełnemu zaangażowaniu w powierzone sprawy oraz bardzo intydiwualnemu podejściu do rozwiązywanych problemów prawnych.

  Kancelaria specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa:
  - PRAWO RODZINNE,
  - PRAWO CYWILNE,
  - PRAWO PRACY,
  - PRAWO GOSPODARCZE,
  - PRAWO ADMINISTRACYJNE,
  - PRAWO KARNE,
  - MEDIACJE.

  Kancelarię wyróżnia zrównoważone podejście do każdej sprawy. Jeżeli są szanse na pozasądowe rozwiązanie sporu (np. przez mediacje) adwokaci zawsze do tego dążą. W sytuacji, kiedy sprawa kończy się w sądzie, opracowywana jest z klientem szczegółowa strategia procesowa, która zawsze uwzględnia jego preferencje.

  Prawnicy pracujący w kancelarii cenieni są za dużą dynamikę i nieustępliwośc na sali sądowej.

  Pracownicy Kancelarii czekają na Państwa zapytania w biurach w Warszawie przy ulicy Pięknej 24/26A oraz w Krakowie przy ulicy Limanowskiego 26.
  Udzielamy porad również za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype.

  Jeżeli jesteś zainteresowany pomocą prawną na najwyższym poziomie skontaktuj się z nami!

  Jestemy gotowi na obronę Twoich interesów w sądach, urzędach oraz poza nimi!

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat prawo karne Warszawa »

  Kancelaria adwokacka Warszawa - adwokat Marcin i Józef Kuczyński. Główna specjalizacja to obsługa prawna firm, porady prawne i doradztwo prawne - windykacja należności, prawo karne, rozwód, odszkodowania powypadkowe, alimenty i spadki. Kancelaria adwokacka zaprasza - prawnik i dobry adwokat Warszawa, mazowieckie.

  Data dodania: 29 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Arleta Dub-Brych »

  Kancelaria Radcy Prawnego Arlety Dub-Brych świadczy profesjonalne usługi prawne dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i organów administracji. Klientom zapewniamy obsługę prawną i doraźną pomoc. Udzielamy porad, konsultacji, reprezentujemy klientów przed sądami i urzędami, sporządzamy pisma procesowe, opinie, projekty aktów prawnych, umów. Kancelaria świadczy usługi prawne na terenie całego województwa śląskiego. Od niedawna otwarta została filia kancelarii w Zawierciu.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Nowy Sącz »

  Marcin Budzikowski prowadzi indywidualną praktykę adwokacką w Nowym Sączu. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje pozwalające na wykonywanie zawodu. W prowadzonej kancelarii adwokackiej świadczona jest w pełni profesjonalna i kompleksowa pomoc prawna. Dodatkowo zainteresowani mogą też skorzystać doradztwa, w tym nie tylko dla podmiotów gospodarczych, ale też i osób fizycznych.

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Siedlce »

  Zapraszamy do naszej siedziby mieszczącej się w Siedlcach. Nasza Kancelaria komornicza podejmuje się wszystkich spraw związanych z przeprowadzaniem egzekucji komorniczych na terenie całej Polski. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji koniecznie odwiedź naszą stronę internetową, ewentualnie naszą siedzibę by przy filiżance dobrej kawy zasięgnąć informacji na tematy egzekucyjne.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawo cywilne i karne w praktyce »

  Blog prawniczy. Artykuły, porady, ciekawostki. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji związanych z prawem. Ponadto wzory umów, pozwów, wniosków.

  Blog posiada kilka kategorii tematycznych:

  prawo cywilne;
  prawo karne;
  prawo pracy;
  prawo podatkowe;
  inne.

  Data dodania: 08 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Borowski zapewnia kompleksową obsługę prawną w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, mediacjach, negocjacjach. Dbamy o interes naszych klientów z poszanowaniem litery prawa. Nasza specjalizacja to prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo gospodarcze oraz prawo handlowe. Szeroko działamy w dziedzinie prawa karnego – jest to około 70% spraw, z którymi mamy do czynienia w naszej kancelarii.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sąd polubowny - arbitraz.laszczuk.pl »

  Arbitraż i sąd polubowny to tematyka, która w szczególności interesuje nas w „Arbitraż Łaszczak”. Nasz portal arbitrażowy istnieje ponad 3 lata i oferuje informacje na temat arbitrażu – dział know-how, orzecznictwo, bibliografia. Postępowanie arbitrażowe jest to alternatywna, lecz popularna metoda na rozwiązywanie sporów. Staramy się, by dowiedzieli się Państwo wszystkiego, co może przydać się w przypadku korzystania z arbitrażu.

  Data dodania: 13 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Paweł Budzikowski »

  Prezentacja usług kancelarii notarialnej Pawła Budzikowskiego działającej w Nowym Sączu. Możecie Państwo skonsultować wszystkie czynności notarialne bezpłatnie w biurze stacjonarnym lub multimedialnie. Główne specjalizacje kancelarii to sporządzanie aktów notarialnych, spisywanie protokołów, przygotowanie oświadczeń. Kancelaria zachowuje niezbędne założenia o dyskrecji.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Grażyny Buczyńskiej »

  Czasem w życiu każdego z nas przychodzą momenty, z którymi nie potrafimy sobie poradzić. Takimi chwilami na pewno są rozwód, kwestie związane z pracą i wiele innych. W takiej sytuacji nie warto działać samodzielnie, tylko powierzyć opiekę prawną fachowcom. Radca prawny Grażyna Buczyńska to osoba godna zaufania, która udzieli kompleksowej pomocy w poradach prawnych w Warszawie.

  Kancelaria radcowska składa się z najwyższej klasy fachowców i osób zaufanych, którym można powierzyć kwestie prawne. Rozwody Warszawa realizowane są w taki sposób aby klient uzyskał wszystkie swoje prawne żądania. Sprawy dotyczące prawa pracy w Warszawie to sprawy, w których nasi radcy prawni się specjalizują.

  Proszę pamiętać, że wybór lojalnej i właściwej kancelarii radcowskiej to klucz do sukcesu i absolutnego zadowolenia.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • APM Kancelaria Prawna Głogów »

  Kancelaria Prawna APM oferuje szeroki zakres usług prawnych, doradztwa prawnego oraz obsługi prawnej na terenie Głogowa, Polkowic oraz Lubina i Wrocławia. Jesteśmy profesjonalną firmą adwokacką, która specjalizuje się w sprawach prawa karnego, prawa pracy oraz prawa cywilnego. Obsługuje firmy oraz osoby prywatne. Zgłaszając się do nas masz pewność, że nie odejdziesz z kwitkiem, a nasi prawnicy zajmą się Twoją sprawą i doprowadzą ją do końca. Każdą sprawę wyceniamy indywidualnie i także osobno dobieramy strategię postępowania. Zapraszamy do naszego biura w Głogowie oraz do kontaktu elektronicznego czy telefonicznego.

  Data dodania: 23 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria KG LEGAL - obsługa prawna firm - porady prawne Kraków »

  Kancelaria prawna KG LEGAL z siedzibą w Krakowie udziela porad prawnych i świadczy doradztwo prawne dla firm, przedsiębiorców i osób fizycznych w zakresie postępowań pozasądowych (m. in. projekty umów, pism, opinie prawne) oraz postępowań sądowych (reprezentacja przed sądami), tj. porady prawne w zakresie:
  1) prawa gospodarczego i spółek (obsługa prawna podmiotów gospodarczych, także z kapitałem zagranicznym, firm i spółek handlowych; zakładanie i rejestracja spółek w KRS; uchwały spółek kapitałowych; statut; podwyższenie i obniżenie kapitału zakładowego; spółka z o.o.; spółka akcyjna; protokół zgromadzenia wspólników; stowarzyszenia; fundacje; ngo; umowy handlowe; umowy gospodarcze; umowa sprzedaży; umowa pożyczki),
  2) prawa cywilnego (pozew, pełnomocnictwo, nakaz zapłaty, sprzeciw od nakazu zapłaty, postępowanie nakazowe, postępowanie upominawcze, stwierdzenie nieważności uchwały, apelacja, skarga kasacyjna, dochodzenie należności, odszkodowania, sprawy spadkowe, regulowanie stanu prawnego nieruchomości, uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym, zasiedzenia, hipoteka, zabezpieczenie płatności, umowa MIH, baza dostawy, wezwanie do zapłaty, windykacja należności),
  3) prawa administracyjnego (m.in. udział w postępowaniach administracyjnych),
  4) wsparcia prawnego dla polskich firm za granicą (pośrednictwo prawne poza granicami RP, polski prawnik za granicą, oddział firmy za granicą, tłumacz przysięgły j. angielskiego).

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.antyepu.pl »

  Jeżeli są Państwo zadłużeni, dostali już wezwanie do zapłaty długu, prosimy o kontakt z firmą ANTYEPU.PL. Działamy na terenie całego kraju i jesteśmy w stanie pomóc dłużnikom z każdego zakątku Polski. Odpowiemy na Państwa wszystkie pytania dotyczące długów, pomożemy w tym, aby odroczyć termin spłaty swojego zadłużenie, zmniejszyć jego sumę bądź nawet anulować dług. Nasi prawnicy na temat windykacji wiedzą naprawdę wszystko.

  Data dodania: 30 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marzena Zygo »

  Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Lublinie, która świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorstw, a także jednostek samorządu terytorialnego: pomoc w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych oraz przed organami administracji publicznej. Oferta obejmuje m. in. konsultacje i porady prawne, ocenę i analizę stanu prawnego spraw oraz ich kompleksowe prowadzenie, a także doradztwo gospodarcze. Kancelaria udziela również profesjonalnej pomocy podmiotom z branży rolniczej w sprawach o odrolnienie gruntów, podział nieruchomości rolnych i leśnych, dotyczących dzierżawy gruntów rolnych i innych: m. in. sporządzanie pism w postępowaniu administracyjnym i sądowym, dochodzenie roszczeń z umów dostawy, kontraktacji, przechowywania, skupu i sprzedaży czy reprezentacja organizacji rolniczych. Ponadto Kancelaria przyjmuje zlecenia dalszego zastępstwa procesowego od radców prawnych i adwokatów z całego kraju do występowania przed Sądem Okręgowym w Lublinie i na obszarze jego właściwości. Strona umożliwia skorzystanie z porady prawnej on-line.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego – Cieszyn Ustroń Wisła »

  Kancelaria Radcy Prawnego Michała Dziechciarz zajmuje się kompleksową obsługą prawną w ramach której świadczy usługi na rzecz osób fizycznych, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek handlowych. Doradzamy w wielu dziedzinach prawa m.in. prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego oraz prawa rodzinnego. Kancelaria świadczy usługi na terenie miast Ustroń, Cieszyn, Wisła oraz ich okolic.
  Zakres współpracy z Klientem indywidualnym obejmuje pomoc prawną przy windykacji należności, w szeroko rozumianych sprawach rodzinnych, dochodzenia odszkodowań w sprawach szkód osobowych i majątkowych oraz w kwestiach prawa spadkowego, pracy i nieruchomości.
  W ramach współpracy z Klientem instytucjonalnym (biznesowym) Kancelaria świadczy usługi w zakresie windykacji należności, prawa spółek, prawa umów, prawa wekslowego, prawa pracy, prawa upadłościowego i naprawczego, zamówień publicznych oraz zastępstwa procesowego.
  Swoje usługi prawne wykonuje z indywidualnym podejściem do każdego klienta, dokłada starań aby zrozumieć jak najlepiej jego potrzeby i gwarantując zachowanie w tajemnicy każdej powierzonej informacji. Jako nowoczesna kancelaria radcowska udzielamy porad prawnych on-line, preferujemy szybki kontakt poprzez pocztę email.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Polisolokaty »

  Kredyt we Frankach to nośny temat jeśli chodzi o sprawy z zakresu finansów. Sprawy przeciwko bankom oraz pozwy zbiorowe zakładane są przez osoby, które chcą starać się o unieważnienie umowy kredytu lub inne zadośćuczynienie. Nasz portal zajmuje się sprawami, które związane są z roszczeniami klientów wobec banków oraz innych instytucji finansowych, dotyczą one takich tematów jak polisolokata, pozwy czy też nadużycia banków.

  Data dodania: 13 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Forumprawnik.pl to miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy poszukują porad prawnych. Na naszym forum możesz spytać innych internautów o polecane usługi adwokatów i radców prawnych, znaleźć najlepszą kancelarię w swoim mieście czy rozwiązać problem prawny. Stałymi bywalcami forum są również prawnicy, którzy mogą Ci udzielić fachowej odpowiedzi i podpowiedzieć, gdzie udać się po rozwiązanie konkretnego problemu prawnego.

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - kancelaria adwokacka z Gdańska - odszkodowania rozwód Gdańsk »

  Profesjonalna, skuteczna i tania kancelaria adwokacka z Gdańska. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy prawnej. Najważniejsze dla nas jest zawsze dobro Klienta!

  Specjalizujemy się w:
  - sprawach rozwodowych, rozwodach, sprawach o podział majątku,
  - odszkodowaniach.

  Kancelaria ma dobrą renomę, została założona przez adwokat z Gdańska – Natalię Bukowską-Draganik

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP i obsługa BHP na Śląsku - PREVENSIS »

  Szkolenia z zakresu BHP i ochrony p.poż. dla firm i instytucji oraz pełny pakiet usług BHP. Obsługa BHP firm na Śląsku (pełnienie zadań służby BHP), wykonywanie usług specjalistycznych (ocena ryzyka, instrukcje stanowiskowe, analizy BHP). nOpracowanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego, z uwzględnieniem zagrożenia wybuchem (wg normy ATEX) oraz audyty ochrony przeciwpożarowej i tworzenie dokumentów zabezpieczenia stanowisk pracy przed wybuchem.nProwadzenie i uczestnictwo w audytach systemów zarządzania bezpieczeństwem i jakością (OHSAS 18001 / PN-N-18001 / SCC / ISO 9001) oraz przygotowanie firm do procesu certyfikacji.nDoradztwo specjalistyczne w zakresie BHP, zarządzania oraz prawa pracy. nSzkolenia z zakresu pierwszej pomocy, użycia podręcznego sprzętu gaśniczego oraz organizacji ewakuacji (w tym dla zespołów ratowniczych i osób wyznaczonych z Kodeksu pracy).nSzkolenia HR oraz z zakresu kompetencji menadżerskich (komunikacja interpersonalna, asertywność, skuteczna praca w zespole, itd.).nSzkolenia BHP online (w formie e-learningu) w najlepszych cenach.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: