Podkategoria: Prawo - strona 45 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · następna strona »
 • AP Office biuro rachunkowe i doradztwo prawne »

  AP Office świadczy usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz asystę prawną w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej.

  Klientami firmy są: sklepy stacjonarne i internetowe, osoby fizyczne tzw. samozatrudnieni świadczący usługi na rzecz jednego kontrahenta, osoby fizyczne wykonujące wolne zawody artystyczne i prawnicze, osoby fizyczne świadczące usługi zarządzania przedsiębiorstwem na podstawie kontraktu menedżerskiego, sklepy internetowe dokonujące rozliczeń płatności z klientami w formie przedpłat gotówkowych, przelewów, transakcji PayU, sklepy stacjonarne dokonujące obrotu gotówkowego przy użyciu kasy fiskalnej, firmy IT prowadzące działalność handlowo-usługową, firmy IT zajmujące się tworzeniem oprogramowania, firmy prowadzące działalność finansową polegającą na udzielaniu pożyczek, firmy prowadzące obrót nieruchomościami, firmy budowlane prowadzące krótko i długoterminowe projekty budowlane, agencja reklamowa specjalizująca się w marketingu elektronicznym, firma handlowa z udziałem zagranicznym sprowadzająca do Polski żywność, firmy pozyskujące dofinansowanie unijne.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe General Outsource »

  Biuro rachunkowe General Outsource zajmuje się kompleksową obsługą działalności gospodarczych, uwzględniając przy tym prowadzenie księgowości, doradztwo podatkowe oraz doradztwo prawne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że księgowość jest filarem do sprawnego i prawidłowego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Rozumiemy także wszystkie problemy i trudności jakie mogą stać na drodze kariery zawodowej. W związku z tym zatrudniamy jedynie doświadczonych specjalistów, którzy potrafią rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem. Dodatkowo przechodzą oni ogrom kursów i szkoleń, dzięki którym stale powiększają swoją bogatą widzę, doskonalą swoje umiejętności i są na bieżąco z każdymi nowymi regulacjami prawnymi. Outsourcing księgowy, który jest prowadzony przez wykwalifikowanych specjalistów, daje możliwość sprawnego funkcjonowania firmy.nIdąc z duchem czasu, stworzyliśmy także możliwość korzystania na naszych usług drogą elektroniczną. Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych jak i dużych przedsiębiorstw, nie zważając na zakres prowadzonej działalności. Dodatkowo oferujemy swoją pomoc także Klientom zagranicznym. Oferujemy stałą współpracę, bądź wedle życzenia Klienta tylko jednorazową, doraźną pomoc. Dla każdego jesteśmy w stanie dobrać indywidualną ofertę, która będzie najlepiej pasować do jego potrzeb. Naszą gwarancją są usługi świadczone przez profesjonalistów na najwyższym poziomie, zgodnie z najwyższymi standardami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z ekspertami.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat spadki Warszawa »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski prowadzi sprawy z zakresu prawa spadkowego. Oferta obejmuje sprawy o dział spadku, zachowek oraz nabycie spadku. Kancelaria pomaga również klientom ochronić się przed nabyciem spadku, który jest zadłużony czy w sprawach związanych z tzw. niegodnym dziedziczeniem. Obsługujemy klientów z całej Polski oraz klientów zagranicznych, którzy nabyli spadek w Polsce. Na stronie kancelarii można także znaleźć podstawowe pojęcia z zakresu prawa spadkowego.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna Debitum »

  Jesteśmy skuteczną firmą windykacyjną. Rozwiązujemy każde problemy z zakresu windykacji. Dzięki naszemu doświadczeniu działamy szybko i skutecznie. Prowadzimy windykację na zlecenie firm i osób fizycznych. Nie pobieramy opłat wstępnych a nasze wynagrodzenie uzależnione jest tylko i wyłącznie od skutecznych działań. Prowadzimy kompleksową windykację w każdym z możliwych jej etapów w tym windykację małych zadłużeń czy spraw po umorzeniu komorniczym lub innych firmach windykacyjnych.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat-Wielgus.pl »

  Kancelaria Adwokacka Małgorzata Wielgus z Lublina już od pewnego czasu świadczy kompleksowe usługi dla swych klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Jest to kancelaria, jaka specjalizuję się między innymi w prowadzeniu spraw i sporów sądowych z dziedziny prawa cywilnego, administracyjnego, czy też karnego. Obok tego oferuje ona także stałą obsługę prawną firm. Więcej o ofercie na stronie www.

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Agata Baran Tarnów »

  Kancelaria zapewnia profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna obejmuje prowadzenie spraw cywilnych, pracowniczych, gospodarczych oraz administracyjnych. Kilkuletnie doświadczenie gwarantuje Klientom rzetelną, pewną i godną zaufania pomoc prawną w zakresie prawa procesowego, materialnego i windykacji należności.
  Agata Baran jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Po odbyciu aplikacji radcowskiej została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie pod numerem KR–2715. Przed rozpoczęciem indywidualnej praktyki prawniczej współpracowała z kancelariami adwokatów i radców prawnych oraz kancelariami odszkodowawczymi działającymi na terenie całego kraju.
  Kancelaria świadczy pomoc prawną w formie prowadzenia spraw sądowych, udzielania porad prawnych oraz sporządzania i opiniowania umów. Główne obszary praktyki to prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracownicze, prawo administracyjne oraz prawo gospodarcze.

  Data dodania: 10 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Jacek Skupień »

  Notariusz dokonuje czynności notarialnych w zakresie: nieruchomości gruntowych i lokalowych (np. umowy sprzedaży nieruchomości, jej darowizny lub zamiany), spraw spadkowych (np. testamenty, odrzucenie spadku, protokoły dziedziczenia i poświadczenia dziedziczenia), spraw majątkowych małżeńskich (np. umowy intercyzy, czy podziału majątku), poświadczeń (np. własnoręczności podpisu czy też zgodności kopii z oryginałem) i innych czynności (np. pełnomocnictw, protestów weksli i czeków i in.).

  Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania oraz wskażemy możliwe rozwiązania w celu przygotowania umowy, która w najlepszy sposób zabezpieczy Państwa interesy.
  Wszelkie informacje udzielane bezpłatnie i nie zobowiązują do dokonywania czynności.

  W kancelarii dostępna jest sieć Wi-Fi z szybkim dostępem do Internetu.

  Data dodania: 11 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sed Lex - kancelaria prawna Tarnów »

  Kancelaria prawna w Tarnowie oferuje usługi z zakresu:
  prawa cywilnego - porady prawne, opinie prawne, pisma prawne (pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia) w sprawach cywilnych (w tym zasiedzenie, odszkodowania, zadośćuczynienie, pozwy o zapłatę), sprawy spadkowe (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek).
  prawa rodzinnego - porady prawne, opinie prawne, pisma prawne w sprawach o rozwód, alimenty, a także dotyczących władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dzieckiem,prawa pracy i ubezpieczeń społecznych - porady prawne, opinie prawne, analiza projektów umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych – umów zlecenia i umów o dzieło. Sporządzanie pism prawnych i pozwów w sprawach pracowniczych.
  prawa administracyjnego - porady prawne, opinie prawne, pisma prawne (odwołania, skargi na decyzje organów administracyjnych).
  prawa gospodarczego - porady prawne, opinie prawne, pisma prawne, między innymi w sprawach dotyczących sporów między spółkami a członkami organów, wyłączenia wspólnika, zaskarżania uchwał zgromadzenia wspólników, a także wypełnianie wniosków do KRS, analiza i sporządzanie projektów umów.
  Prawa karnego - porady prawne, opinie prawne, pisma prawne, w tym przygotowanie zawiadomień o popełnieniu przestępstwa.

  Data dodania: 11 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.berger-lach.pl »

  Nazywam się Alicja Berger-Lach. Jestem radcą prawnym. Swoje usługi oferuję zarówno przedsiębiorcom jak i klientom indywidualnym. Zapewniam kompleksową i sprawną obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Oferuję reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz innymi organami.

  Data dodania: 14 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny w kancelarii Lipiński i Walczak »

  Kancelaria adwokacka odznacza się rozległym zakresem problemów z okolic prawa gospodarczego oraz nieruchomości. Zespół biorący udział w wygraniu wszelkiej problematyki jaką zajmuje się sekretariat odznacza się sporym doświadczeniem a także sprawnym poruszaniem się w literze prawa. Z tego powodu liczba właściwie rozpatrzonych spraw w różnego rodzaju sądach to odsetek robiący wrażenie. Całkowite przygotowanie a także klarowność działań będących na linii adwokat – petent to znaki rozpoznawcze, które dały radę już przekonać dużą liczbę zainteresowanych aby przekazali swoje wątpliwości dla profesjonalnych prawników.

  Data dodania: 15 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona danych osobowych w sklepie internetowym »

  Ochrona danych osobowych to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Także prowadzącego sklep internetowy, czy inną działalność e-commerce.
  Chcesz działać zgodnie z prawem, ale na hasła "rejestracja w GIODO", "kontrola GIODO", "polityka bezpieczeństwa", "zbiór danych osobowych", itp. reagujesz alergicznie. Rozumiem to. Chcesz prowadzić po prostu swój biznes, a musisz szukać „wiedzy tajemnej” z kolejnej dziedziny.
  Mam dla Ciebie dobra wiadomość. Czytając mojego bloga dowiesz się jak spełnić „wymagania GIODO”. Polityka bezpieczeństwa i Instrukcja zarządzania systemem informatycznym? Nie ma sprawy! Stworzysz ją samodzielnie. Zabezpieczenie danych osobowych – podpowiadam jak zrobić to tanio i skutecznie. Zgłoszenie zbioru danych osobowych do GIODO? Przeczytaj jak zrobić to samodzielnie.
  Ale to nie wszystko. Na blogu odpowiadam jacy dostawcy usług (np. hosting, księgowość, aplikacje do mailingu) działają zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i podpiszą z Tobą umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych.
  Przestań bać się GIODO, odwiedź nas, skorzystaj z darmowych porad i przetwarzaj dane osobowe zgodnie z prawem i bez stresu.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat odszkodowania Wrocław »

  Wypadki chodzą po ludziach i zdarzają się każdemu. Im są one poważniejsze tym bardziej istotne może być odzyskanie odszkodowania od osoby, która spowodowała tego rodzaju wypadek. Oferta naszej kancelarii prawnej obejmuje walkę o odszkodowania z wielu różnych dziedzin życia. Jesteśmy w stanie zadbać o odszkodowania dotyczące wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, dla ofiar przestępstw, służebności przesyłu i wielu innych dziedzin. Posiadamy bardzo duże doświadczenie i gwarantujemy, że każdy będzie zadowolony z naszych usług.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Zaniewska »

  Magdalena Sawoń - Zaniewska prowadzi kancelarię notarialną w podlaskiej Sokółce, toteż jeżeli ktoś z Państwa szuka w tym momencie odpowiedniego notariusza, to jak najbardziej powinien skontaktować się z właśnie nią. Gwarantuje ona ludzkie, etyczne i profesjonalne podejście do tego wszystkiego co ma związek z jej codzienną działalnością zawodową. Jeżeli będzie taka potrzeba, istnieje nawet możliwość umówienia spotkania wieczorem bądź w weekendy. Zatem zapraszamy do rzucenia okiem na jej ofertę.

  Data dodania: 25 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • KancelariAdwokacka.eu Adwokat Sprawy Karne »

  Kancelaria adwokacka Bartosiak & Wspólnicy to eksperci od szybkich interwencji w przypadku zatrzymania przez policję. W takiej sytuacji potrzebna jest jak najszybsza interwencja dobrego prawnika, który udzieli odpowiednich porad. Adwokat specjalizujący się w prawie karnym w Warszawie może pomóc w czasie śledztwa oraz procesu. Każdej osobie oskarżonej o przestępstwo przyda się adwokat od sprawach karnych, który udzieli wskazówek w trakcie dochodzenia oraz będzie reprezentował oskarżonego przed sądem. Kancelaria Bartosiak & Wspólnicy oferuje szybką pomoc i błyskawiczny kontakt oraz obecność adwokata przy przesłuchaniu.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna we Wrocławiu, Notariusz Patrycja Pasińska »

  Celem naszej strony jest zapoznanie Państwa ze wstępnymi zagadnieniami z zakresu czynności wykonywanych przez notariusza, opłat pobieranych przy ich dokonywaniu oraz wymaganych dokumentów. Na stronie znajduje się też formularz kontaktowy do notariusza, poprzez który możecie Państwo zadawać pytania oraz mapka wskazująca lokalizację, gdzie znajduje się nasza kancelaria notarialna.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Ewa Szydło Notariusz »

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Kluczborka.
  Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 oraz w soboty w godzinach 9-13.
  Obszar świadczenia usług notarialnych: Kluczbork, Wołczyn, Byczyna, Murów czy Lasowice Wielkie, Olesno, Dobrodzień, Zębowice, Gorzów Śląski, Praszka, Rudniki, Radłów, Namysłów, Kępno, Wieruszów. Po uprzednim ustaleniu możliwe jest dokonanie czynności notarialnych w innych dniach i godzinach. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w siedzibie Kancelarii Notarialnej. Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, czynności mogą być dokonywane poza siedzibą Kancelarii Notarialnej. Zapraszamy do kontaktu z kancelarią notarialną we Wrocławiu. Zakres usług świadczonych przez kancelarię notarialną: umowa sprzedaży, umowa przedwstępna, zniesienie współwłasności, umowa darowizny, umowa spółki, statut spółki, umowa przeniesienia własności nieruchomości, umowa warunkowa, umowa zamiany, ustanowienie służebności gruntowej, ustanowienie służebności osobistej, testament, dział spadku, umowa majątkowa małżeńska, umowa o podział majątku wspólnego, akt poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia dokumentów, protokoły, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • TCG Toruń - księgowość, kadry, płace, podatki, radca prawny »

  Toruń Consulting Group to biuro rachunkowe o ugruntowanej pozycji wśród podmiotów gospodarczych na rynku lokalnym jak i spółek na rynku zagranicznym. Firma jest kojarzona z kreatywną księgowością, nowoczesnym rozliczaniem podatków, oraz prowadzeniem kadr i płac. Jako solidne biuro consultingowo - księgowe TCG oferuje swoim kontrahentom usługi radcy prawnego.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw Defacto »

  Toruńskie Biuro Detektywistyczne DeFacto wykorzystując kobiecą intuicję i spryt pomoże w rozwiązaniu zarówno spraw osobistych oraz biznesowych. Biuro świadczy usługi detektywistyczne na obszarze całego kraju zachowując pełen profesjonalizm i dyskrecję.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobry radca prawny w Lublinie »

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Gałązka oferuje klientom jednorazową lub ciągłą pomoc prawną. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa a także różnego typu instytucje. Proponujemy bardzo szeroki zakres usług prawnych, dzięki czemu możemy zapewnić każdemu klientowi kompleksową obsługę. Zapewniamy także możliwość przygotowania porady przez internet, za pośrednictwem specjalnie złożonego wniosku. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, które wpływa na wysoką efektywność oferowanych usług.

  Data dodania: 10 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław - http://www.jakimprawem.com/ »

  Masz problemy prawne? Na naszym blogu przestudiujesz artykuły publikowane przez najlepszych adwokatów w kraju, całkowicie bezpłatnie. Omawiamy głównie kwestie rozwodowe, przygotowujemy czytelników do potyczek na gruncie prawa cywilnego, wyjaśniamy aspekty wyboru właściwego pełnomocnika. Jeżeli prowadzicie Państwo kancelarię prawną zachęcamy do merytorycznej współpracy, np. opcja wstawienia artykułu sponsorowanego. Poruszamy tematy praktyczne, dajemy rzetelne wskazówki, zawsze niezawodne w obowiązującym systemie prawnym.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: