Podkategoria: Prawo - strona 46 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · następna strona »
 • Porady prawne online »

  Masz problem prawny i nie wiesz jak go rozwiązać? Napisz do nas. Nasi profesjonalni prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa, pomogą Ci. Jeśli potrzebujesz porady prawnej lub napisania pozwu albo innego pisma procesowego lub dokumentu wystarczy, że tylko napiszesz. Odpowiedź otrzymasz niezwłocznie. U nas porady prawne online od 29 zł brutto.

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kaczmarski Żurowski Adwokaci »

  Kancelaria Kaczmarski Żurowski Adwokaci mieści się w Krakowie przy ul. św. Wawrzyńca 39/2 (31-052 Kraków).
  Jako Adwokaci świadczymy usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Wysokość oraz formę wynagrodzenia za świadczone przez nas usługi prawne ustalamy z każdym Klientem indywidualnie. Rozumiemy jak istotny dla każdego jest aspekt finansowy skorzystania z pomocy prawnej, dlatego też zachęcamy do wizyty w siedzibie naszej kancelarii. Po zapoznaniu się ze szczegółami konkretnej sprawy, określimy kwotę wynagrodzenia za jej prowadzenie. W zależności od rodzaju zleconej usługi i oczekiwań Klientów proponujemy uzgodnienie naszego wynagrodzenia w oparciu o system ryczałtowy, godzinowy lub system tzw. „success fee”.
  Dbamy o przejrzystość ustalonych zasad oraz zapewnienie gwarancji pełnego zaangażowania w sprawę, dlatego też preferujemy system wynagrodzenia zryczałtowanego z uwzględnieniem wynagrodzenia za sukces.

  Data dodania: 28 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Edyta Zunis Kancelaria Radcy Prawnego radca prawny Wrocław »

  Obsługa prawna oraz zastępstwo procesowe klientów indywidualnych i przedsiębiorców, w tym osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą i spółek handlowych. Windykacja i dochodzenie wierzytelności na drodze polubownej i sądowej. Zadośćuczynienia i odszkodowania z umów ubezpieczenia w imieniu poszkodowanych w wypadkach. Pisma procesowe, pozwy, wezwania do zapłaty, odwołania i apelacje, sprzeciwy i zarzuty od nakazu zapłaty, skarga na czynności komornika, wniosek egzekucyjny, powództwo przeciwegzekucyjne. Stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, pozew o zapłatę zachowku. Sporządzanie i analizy umów cywilnoprawnych i handlowych. Analizy umów deweloperskich. Zakładanie spółek, rejestrowanie zmian w KRS, obsługa organów spółek i przekształcenia. Porady prawne i opinie prawne (prawo cywilne, gospodarcze, handlowe, prawo pracy, rodzinne, spadkowe, budowlane i administracyjne). Kompleksowa obsługa prawna firm i spółek. Regulaminy sklepu internetowego. Zgłaszanie baz danych do GIODO. Reprezentacja pokrzywdzonych i obrona oskarżonych w postępowaniu karnym. Wrocław Śródmieście, Psie Pole, Krzyki, Biskupin, Sępolno, Zakrzów, Kiełczów, Długołęka, Mirków, Oleśnica. Substytucja: Świdnica, Kłodzko, Wałbrzych, Dzierżoniów, Wołów, Środa Śląska, Oława, Legnica.

  Data dodania: 29 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Potrzebne Ci darmowe porady prawne? Sprawdź stronę internetową blizejprawa.pl. Jest to dobrze napisany blog prawny, gdzie poruszane są następujące zagadnienia z dziedziny prawa: prawo cywilne, dokumenty, prawo konsumenckie, prawo nieruchomości, prawo pracy, prawo rodzinne, prawo spółek. Tutaj dowiesz się wszystkiego, co może przydać Ci się, jeśli chodzi o podatki za granicą, podatki w Polsce, szybkie pożyczki czy umowy OC.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne on-line || Pomoc prawna on-line »

  Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną on-line w postaci: porad prawnych, sporządzania pism procesowych i korespondencji przedprocesowej (wezwania do zapłaty, wezwania do zaniechania naruszeń itp.), opiniuje umowy oraz sporządza projekty umów. Porady prawne on-line oraz inne usługi są świadczone przez adwokata.
  Elektroniczna forma świadczenia usług pozwala na zaoszczędzenie przez Klienta pieniędzy, a przy tym - na szybsze uzyskanie profesjonalnej porady prawnej. Porady prawne on-line obejmują również sporządzanie informacji prawnych i rozbudowanych opinii prawnych przedstawiających całe spektrum problematyki prawnej wraz z rekomendacjami i przedstawieniem Klientowi ryzyk prawnych.
  Dzięki usługom online Klient może również uzyskać wzór/projekt umowy, projekt pisma procesowego, a także zainicjować postępowania windykacyjne przeciwko swemu dłużnikowi.
  Kancelaria świadczy ponadto usługę zastępstwa procesowego.
  Profesjonalne porady prawne on-line sporządzone przez wykwalifikowanych adwokatów, aplikantów adwokackich oraz radców prawnych i aplikantów radcowskich odpowiadają potrzebom Klientów uzyskania szybkiej porady prawnej.
  Świadczymy usługi na rzecz osób fizycznych oraz osób prawnych, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, a także instytucji publicznych.

  Data dodania: 09 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka w Olsztynie - Ogrodnik, Parol, Samoiłło-Dąbrowska »

  Jako kancelaria adwokacka w Olsztynie oferujemy kompleksową pomoc prawną dla osób fizycznych jak i profesjonalnych podmiotów gospodarczych. Zakres obsługi prawnej w Olsztynie obejmuje w szczególności udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych i pism procesowych, przygotowywanie umów i udział w negocjacjach, udział w mediacjach, reprezentacja i obrona przed organami ściągania, sądami powszechnymi i administracyjnymi wszystkich instancji, a także przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Witryna firmowa Pawła Borowskiego adwokata wyspecjalizowanego w kwestiach rozwodowych. Otrzymacie Państwo również wsparcie przy podziale majątku, przy pozyskiwaniu alimentów, w kwestiach opieki nad dzieckiem. Kontakt do adwokata macie Państwo we Wrocławiu. Serwis niesie również bezpłatną wartość merytoryczną dla wszystkich osób objętych powyższymi problemami.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przystalska Pyrdek Kancelaria Adwokacka s.c. Adwokat Opole »

  Przystalska Pyrdek Kancelaria Adwokacka s.c. jest Kancelarią prawną prowadzącą kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Kancelaria udziela pomocy prawnej w formie porad prawnych, sporządzania pism procesowych oraz pozaprocesowych, opinii prawnych, jak również prowadzenia negocjacji i reprezentowania Klientów przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracyjnymi i innymi instytucjami.Celem naszej Kancelarii jest zapewnienie Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Adwokaci współpracownicy Kancelarii posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie w świadczeniu usług prawnych dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, będących liderami w swoich branżach, dla mniejszych firm rozwijających swoją działalność oraz na rzecz osób fizycznych.Pomoc prawna może być świadczona także w języku angielskim lub niemieckim.Istotną kwestią dla skutecznego reprezentowania interesów Klienta jest indywidualne podejście do każdej ze spraw. W świadczeniu pomocy prawnej Kancelaria przedstawia rzetelną ocenę stanu faktycznego oraz ryzyko związane z prowadzeniem danej sprawy, mając na uwadze przede wszystkim możliwie najpełniejszą realizację interesów Klienta. Kancelaria prowadzi sprawy dążąc do możliwie jak najszybszego i jak najbardziej efektywnego rozwiązania problemu Klienta.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Dziura »

  Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa, co pozwala na znalezienie optymalnego rozwiązania każdego problemu. Będąc członkami samorządu radców prawnych i adwokatów kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi wynikającymi z Kodeksów Etyki Zawodowej.

  Pomoc świadczymy na terenie województwa lubelskiego, w szczególności w Lublinie i Tomaszowie Lubelskim (po wcześniejszym umówieniu spotkania telefonicznie bądź drogą e-mail), jak również na terenie całej Polski (w drodze telefonicznych i internetowych porad prawnych).

  W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. porady prawne (również porady prawne przez internet), opinie prawne, pisma procesowe, zastępstwo procesowe, umowy, odwołania, pomoc w dochodzeniu odszkodowań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tanie papierosy i tytoń z przemytu »

  Firma Imperial Tobacco S.A, poprzez tą stronę chce uświadomić wszystkim klientom i sprzedającym tytoń, że w naszym Państwie ta branża ma wszelkie uregulowania prawne i celne.
  Odwiedzając tą stronę, dowiemy się jakie w Polsce obowiązują stawki celne, akcyzowe i Vat na tytoń. Poza tym można dowiedzieć się dlaczego chroniony jest rynek produkcji i dystrybucji tytoniu, jakie są kary za nielegalny przemyt.
  Dla osób chcących zareagować gdy spotkają się z takim procederem, udostępniony jest na stronie anonimowy kontakt oraz podane są dane do jednostek, do których można zgłaszać taką działalność.

  Data dodania: 19 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna JSS, Adwokaci i Radcowie Prawni – Kraków »

  Kancelaria Prawna Joanna Szanser-Smagacz, Adwokaci i Radcowie Prawni jest uznaną i powszechnie szanowaną marką na rynku usług prawniczych w Krakowie. Doradzamy oraz prowadzimy obsługę prawną i adwokacką dla ponad stu spółek kapitałowych. Od blisko 20 lat świadczymy kompleksowe usługi prawne na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą indywidualnie, instytucji publicznych a także osób fizycznych zapewniając im zawsze wysoki poziom opieki prawnej. Silna i ugruntowana pozycja naszej Kancelarii jest wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia oraz najwyższej jakości świadczonych usług. Profesjonalizm, zaangażowanie, uczciwość, rzetelność, ciężka praca, a także ciągłe dążenie do doskonałości we wszystkim co robimy sprawiają, że proponujemy naszym Klientom usługi prawnicze na najwyższym z możliwych poziomie. Usługi oparte na wiedzy i bogatej praktyce.

  Należymy do grona nielicznych na rynku usług prawniczych, profesjonalnych, wyspecjalizowanych kancelarii adwokackich świadczących pomoc prawną w zakresie prawa administracyjnego, procedur administracyjnych i sądowo-administracyjnych, w zakresie wspierania realizacji procesów deweloperskich oraz projektów inwestycyjnych, prawa budowlanego, szeroko rozumianego prawa nieruchomości oraz prawa zagospodarowania przestrzennego.

  Data dodania: 20 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna w Olsztynie - A. Bieranowski »

  Kancelaria Notarialna w Olsztynie - Dr hab. Adama Bieranowskiego działa od 1999 roku i oferuje uslugi w zakresie przygotowywania pism, zaświadczeń i dokumentów notarialnych takich jak akt notarialny. Obsługujemy w języku polskim, niemieckim i angielskim.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy Warszawa-Mokotów Sylwester Wakulak »

  Strona Kancelarii Komorniczej Komornika Sądowego dla Warszawy Mokotowa, właściwego miejscowo dla dzielnic Warszawy: Mokotowa, Wilanowa i Ursynowa. Zawiera informacje o godzinach pracy kancelarii, nr rachunków bankowych komornika, wzory wniosków egzekucyjnych oraz ogłoszenia o wyznaczonych licytacjach komorniczych.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blog finansowo-prawny z poradami »

  Blog finansowo-prawny.pl to nowoczesna strona, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, poszukujących bieżących informacji ze świata finansów. Można tu znaleźć artykuły na temat rozwiązań dla biznesu, związanego z nimi ryzyka oraz możliwości zysku. To również porady prawne oraz finansowe, udzielane w postaci przejrzystych artykułów poświęconych konkretnym zagadnieniom prawa cywilnego czy gospodarczego. Śledząc wpisy pojawiające się na blogu można poszerzać swoją wiedzę w zakresie prawa oraz związanych z biznesem aktualności z Polski i świata.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Łódź »

  Jako że prawo jest dziedziną bardzo szeroką, większość z nas nie ma o nim wielkiego pojęcia. W zasadzie musimy mieć na uwadze, że każdy, kto ma w zakresie prawa jakiś problem, zgłasza się do firmy, która zajmuje się świadczeniem usług pomocy prawnej. Mowa tu oczywiście o adwokatach. Tych znajdziecie Państwo także w naszej kancelarii, która od 9 lat pomaga wam rozwiązywać problemy. Chcemy podkreślić, że każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie i rozkładamy na czynniki pierwsze. Dzięki temu jesteśmy w stanie wygrać każdą z nich.

  Data dodania: 28 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna SSP »

  Adwokaci oraz radcowie prawni z naszej kancelarii działającej na terenie Warszawy, Marek oraz całej Polski doradzają w wielu sprawach. Świadczymy doradztwo na rzecz osób fizycznych, fundacji, stowarzyszeń oraz przedsiębiorców.

  Doradzamy m.in. w takich sprawach jak: windykacja Wierzytelności,
  prawo cywilne,
  prawo spółek i prawo gospodarcze, sporządzamy umowy, informacje i opinie prawne, dokonujemy również analizy umów i ich postanowień.

  Prawnicy naszej kancelarii świadczą wsparcie w procesach negocjacji.

  Doradzamy w takich sprawach jak:
  prawo rodzinne,
  spadkowe,
  prawo pracy,
  prawo nieruchomości i prawa budowlanego,
  prawo zamówień publicznych,
  karne aspekty obrotu gospodarczego (doradztwo zarządom Spółek),
  prawo gospodarcze i prawo spółek.

  Z powodzeniem reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych, cywilnych, administracyjnych czy karnych. Spory sądowe, reprezentacja przed Krajową Izbą Odwoławczą i arbitrażowe.

  Prowadzimy szkolenia.

  Zapraszamy: www.kancelaria-ssp.pl

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Błach »

  Jeśli szukają Państwo fachowej pomocy prawnej to bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii. Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Błach to profesjonalny i doświadczy zespół adwokatów i radców prawnych, który jest w stanie zapewnić wszystkim klientom wysokiej jakości usługi i sprawną pomoc w zakresie różnych zagadnień natury prawnej. Nasza kancelaria świadczy usługi zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy kompetentnego prawnika to zachęcamy do kontaktu z nami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łukasz Cymerman »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Cymermana świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Zakres świadczonych usług obejmuje zarówno reprezentację klientów przed sądami jak również udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, umów oraz opinii prawnych.
  Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, spadkowych, gospodarczych oraz z zakresu prawa pracy i prawa administracyjnego.

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Franki.biz »

  Problemy ze spłatą kredytu w frankach szwajcarskich? Domagasz się swoich praw? my ci w tym pomożemy! Nasza kancelaria zajmuje się działaniem przeciwko nieuczciwej polityce banków. Dołącz do pozwu zbiorowego i walcz o swoje prawa. Oprócz tego zajmujemy się odzyskiwaniem opłat za likwidację polis inwestycyjnych z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi produkty tego typu bardzo często były sprzedawane wraz z kredytem. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka adwokat Anna Gręda Łódź »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Gręda znajduje się w Łodzi.
  Adwokat Anna Gręda zapewnia odpowiedzialne i indywidualne oraz rzetelne podejście do każdego Klienta.

  Obsługa prawna, zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców prowadzona jest na najwyższym poziomie merytorycznym. Kancelaria adwokacka adwokat A. Gręda zachowuje wysokie standardy etyczne. Wszelkie powierzone informacje Kancelarii Adwokackiej zostają zachowane w tajemnicy adwokackiej i nie są nikomu udostępniane.
  Każdy klient uzyskuje dokładne informacje o szansach wygrania sprawy oraz o kosztach sądowych związanych ze sprawą.

  Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Gręda prowadzi sprawy: cywilne (w tym: odszkodowawcze), spadkowe (m.in. stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, nieważność testamentu), rodzinne (w tym rozwody, kontakty z dzieckiem, alimenty, podział majątku), pracy (reprezentując pracodawców oraz pracowników).

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: