Podkategoria: Prawo - strona 47 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · następna strona »
 • Kancelaria adwokacka Orłowski & Mikuliszyn »

  Prawo nowych technologii to wciąż mało znana działka dla polskich adwokatów. Prawa autorskie osób cywilnych, dobra osobiste i własność przemysłowa coraz częściej narażone są na przywłaszczenie. W ochronie własności pomagają prawnicy z wrocławskiej Kancelarii Orłowski & Mikuliszyn.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Maksymilian Bergtraum »

  Wrocławska Kancelaria Adwokacka Maksymiliana Bergtrauma prowadzi sprawy na terenie całej Polski. Z równym zapałem i zaangażowaniem obsługuje klientów indywidualnych i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na każdym etapie postępowania. Oferuje fachowe doradztwo, pomoc w sporządzaniu dokumentacji, reprezentuje klientów podczas negocjacji, na sali sądowej i poza nią. Ich specjalnością są kwestie dotyczące prawa rodzinnego, skarbowego, cywilnego i karnego.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Egzaminy i kazusy dla aplikantów radcowskich i adwokackich »

  Examo.pl to portal przeznaczony dla aplikantów adwokackich i radcowskich, którzy przygotowują się do egzaminu zawodowego Ministerstwa Sprawiedliwości. Autorskie kazusy możesz rozwiązywać w dwóch trybach: nauki i egzaminacyjnym, a dzięki prawdziwym orzeczeniom sądu II instancji będziesz w 100% pewny czy sporządzone przez Ciebie pismo jest prawidłowe. Examo.pl to także zbiór egzaminów z lat poprzednich oraz 120 stanów faktycznych z prawa karnego, cywilnego i administracyjnego. Są one identyczne z tymi, które pojawią się na egzaminie końcowym.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komornik w Tucholi »

  Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

  Komornik dokonuje czynności egzekucyjnych związanych z poszukiwaniem majątku dłużnika.
  Egzekwowanie należności:
  - z rachunków bankowych dłużników- z wierzytelności przysługujących dłużnikowi z Urzędu Skarbowego z tytułu zwrotu VAT oraz nadpłat w podatku od osób fizycznych- zajmuje ruchomości dłużników oraz przeprowadza licytacje tychże ruchomości- przeprowadza sprzedaż zajętych ruchomości w trybie komisowym- zajmuje wierzytelności z tytułu wykonywanych przez dłużników umów cywilno- prawnych tj. umowy o dzieło, umowy zlecenia, umowy agencyjne- prowadzi egzekucje z nieruchomości należących do dłużników - prowadzi egzekucję alimentów- wystawia zaświadczenie związane z funduszem alimentacyjnym- wprowadza w posiadanie nieruchomości- odbiera ruchomości- wykonuje eksmisje
  Prowadzenie egzekucji to inaczej odzyskiwanie należności, windykacja należności, zwrot majątku przysługującego wierzycielowi.
  Komornik Tuchola - obszar działania: Świecie, Tuchola, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Więcbork, Śliwice, Lubiewo, Cekcyn, Kęsowo, Sośno, Kamień Krajeński

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Żory - Raiwa i Wyleżuch »

  Oferta naszej kancelarii prawnej obejmuje sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego, a także rodzinnego. Obsługujemy podmioty gospodarcze, organizacje, a także stowarzyszenia. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, planując odpowiednią strategię działań. Kierujemy się zawsze dobrem klienta, szanując jego prawo do informowania o stanie toczącego się postępowania na każdym etapie.

  Data dodania: 03 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Joanna Pieczka prowadzi Kancelarię Adwokacką w Krakowie oraz w Oświęcimiu. »

  Adwokat Joanna Pieczka świadczy pomoc prawną w indywidualnej kancelarii adwokackiej w Oświęcimiu i Krakowie. Adwokat Joanna Pieczka posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, w tym przede wszystkim spraw rodzinnych tj. spraw rozwodowych zarówno w zakresie spraw o rozwód z orzekaniem o winie jak i spraw o rozwód bez orzekania o winie, alimentacyjnych, o separację oraz o kontakty, a także w sprawach spadkowych w tym o zachowek i o stwierdzenie nabycia spadku. Adwokat Joanna Pieczka zajmuje się także profesjonalną reprezentacją klientów w sprawach o odszkodowanie i zadośćuczynienie z tytułu wypadków drogowych, błędów medycznych, zmarnowanego urlopu.Adwokat Joanna świadczy usługi prawne zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Adwokat Joanna Pieczka świadczy kompleksowe usługi zarówno w zakresie udzielania porad prawnych, sporządzania pism procesowych, w tym pozwów o rozwód i pozwów o alimenty, pozwów o zapłatę, reprezentacji klientów przed Sądami i Organami, a także zastępstwa w postępowaniu egzekucyjnym. Świadczoną przez Adwokat Joannę Pieczkę pracę cechuje wysoki poziom merytoryczny,zaangażowanie,a także dbałość o interesy reprezentowanych klientów, dzięki czemu zyskała sobie pozytywne opinie klientów zarówno na rynku oświęcimskim jak i krakowskim. Adwokat Joanna Pieczka samodzielnie czuwa nad przebiegiem prowadzonych spraw, informując na bieżąco klientów o stanie spraw, a także uczęszczając samodzielnie na rozprawy.

  Data dodania: 06 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Portal spadkowy - Porady prawne »

  Za pomocą naszego portalu internetowego z łatwością znajdą Państwo odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania w kwestiach prawnych. Specjalizujemy się w prawie spadkowym i kwestiach dziedziczenia. Można tu sięgnąć po wzory umów, skonsultować się z nami. Sporządzimy też pismo procesowe, podpowiemy dalszą drogę postępowania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Karolina Drwięga-Waliczek »

  Kancelaria Adwokacka z Gliwic oferuje usługi prawnicze dla firm i klientów indywidualnych z każdej dziedziny prawa. Do każdej sprawy podchodzimy z należytą starannością. Jeśli masz problem prawny, odwiedź naszą stronę internetową kancelarii, gdzie znajdziesz szczegóły oferty i dane kontaktowe, a także formularz bezpłatnej wyceny zlecenia.

  Data dodania: 11 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacko-Radcowska Dorota i Wojciech Pieróg Spółka Partnerska w Rzeszowie »

  Kancelaria świadczy szybką i wszechstronną pomoc prawną osobom fizycznym i firmom w rozwiązywaniu ich spraw . W ramach kompleksowej obsługi prawnej:
  -sporządzamy opinie prawne,
  -udzielamy porad prawnych i konsultacji,
  -opracowujemy i weryfikujemy umowy, pisma,
  -reprezentujemy klientów przed wszystkimi urzędami i sądami, w tym przed Sądem Najwyższym

  Data dodania: 18 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Gliwice »

  Oferujemy klientom szeroki wachlarz usług prawnych, na co pozwala liczny i dobrze zorganizowany nasz Zespół oraz ścisła współpraca i porozumienie pomiędzy Oddziałami w Gliwicach oraz Zabrzu.
  Nasi Klienci mają zawsze możliwość ustalenia spotkania z adwokatem zarówno w oddziale w Gliwicach, jak i w Zabrzu w dogodnym dla nich terminie. Nasze kancelarie są zawsze czynne aż do godziny 18:00
  Poświęcamy wszystkim Klientom odpowiednią dla jego problemu ilość czasu.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Riedel »

  Adwokat Patryk Riedel jest założycielem Kancelarii Adwokackiej. Siedziba mieści się w Jastrzębiu-Zdroju i Wodzisławiu Ślaskim. Adwokat Patryk Riedel specjalizuje się w sprawach o rozwód, prawie rodzinnym i prawie karnym.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Podatkowy Warszawa »

  Przedmiotem działalności Smart Tax Kancelaria Doradcy Podatkowego z siedzibą w Warszawie jest wykonywanie czynności doradztwa podatkowego zgodnie z ustawą z dnia 5 lipca 1996 r. o doradztwie podatkowym (Dz. U. 2002 r. Nr 9 poz. 86). Szczegółowy zakres oferowanych usług obejmuje: pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania, pomoc w rozwiązaniu bieżących problemów podatkowych, projektowanie podatkowe przyszłych przedsięwzięć gospodarczych, pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych, opiniowanie zawieranych umów pod kątem obciążeń podatkowych, prowadzenie postępowania przed organami podatkowymi oraz Sądami Administracyjnymi, przeprowadzanie audytu podatkowego, stałe doradztwo na podstawie umowy o współpracę.
  Efektem podjętych czynności doradztwa podatkowego może być zatem obszerna opinia podatkowa, jak i krótkie pisemne konsultacje w zakresie bieżących drobnych problemów, a także konsultacje ustne. Reprezentowanie podatnika w postępowaniu przed organami podatkowymi i organami kontroli skarbowej obejmuje pomoc w sporządzeniu wyjaśnień i obsługi postępowania oraz czynności podejmowane w imieniu podatnika na poszczególnych etapach postępowania podatkowego, w tym sporządzenie zastrzeżeń do protokołów z kontroli oraz odwołań od decyzji podatkowych. Postępowanie przez Sądami Administracyjnymi może ograniczać się do przygotowania projektu skargi, ale może obejmować również reprezentowanie podatnika na rozprawie na podstawie stosownego pełnomocnictwa.

  Data dodania: 26 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Łódź Widzew B. Górczyński - egzekucje komornicze »

  Komornik sądowy Bartłomiej Górczyński przy Sądzie Rejonowym Łódź Widzew.
  Kancelaria komornika sądowego wykonuje orzeczenia sądowe w sprawach o roszczenia pieniężne, niepieniężne w tym eksmisje oraz o zabezpieczenia roszczeń. Komornik wykonuje inne tytuły wykonawcze i sporządza protokoły stanu faktycznego przed wszczęciem postępowania sądowego lub przed wydaniem orzeczenia.
  Skuteczne egzekucje komornicze z majątku dłużnika oraz poszukiwanie majątku dłużnika na terenie całego kraju: nieruchomości, majątku ruchomego, samochodów, zarobków z zatrudnienia u pracodawcy.
  Kancelaria przeprowadza licytacje komornicze zajętego majątku. Sprawuje, na wniosek organizatora licytacji, urzędowy nadzór nad dobrowolnymi publicznymi licytacjami. Egzekucja długów alimentacyjnych. Doręczanie zawiadomień sądowych, obwieszczeń i innych dokumentów za potwierdzeniem odbioru. Komornik sądowy zabezpiecza spadek i sporządza spis inwentarza po spadkodawcy.
  Kancelaria komornicza B. Górczyńskiego w Łodzi, w celu podniesienia efektywności prowadzonych działań, współpracuje z licencjonowanymi biurami detektywistycznymi. Kancelaria komornika sądowego korzysta z pomocy wykwalifikowanych firm zajmujących się transportem i zabezpieczeniem zajętego mienia. W celu usprawnienia działalności oraz przyśpieszenia prowadzonych działań kancelaria korzysta z wielu systemów informatycznych pozwalających na szybkie i skuteczne zidentyfikowani dłużnika oraz znalezienie jego majątku.

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Ilnicki »

  Adwokat Michała Ilnickiego świadczy pomoc prawną w Kancelarii Adwokackiej we Wrocławiu oraz w filii Kancelarii w Leśnej (pow. Lubański), m.in. w zakresie stałej obsługi prawnej firm (w tym spółek) oraz pomocy prawnej os. fizycznym (sprawy spadkowe, odszkodowania z OC, sprawy rodzinne, obrona w sprawach karnych).

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Edyta Swiderska »

  Kancelaria Adwokacka Edyta Świderska świadczy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym, przedsiębiorcom, a także innym jednostkom organizacyjnym, która w szczególności polega na: udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu pism procesowych, pism do urzędów, instytucji oraz organów państwowych, projektów umów, ugód, porozumień, regulaminów i innych,
  ­występowaniu jako pełnomocnik lub obrońca przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracji publicznej,
  ­udziale w negocjacjach i mediacjach pozasądowych.

  Data dodania: 13 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Gdynia Gdańsk Sopotk - Trójmiasto (Sąd Rejonowy Gdynia). Wniosek egzekuzyjny wzór »

  Jesteś wierzycielem lub dłużnikiem?
  Zapraszamy do skorzystania z usług komornika sądowego Tomasza Draganika, który pełni swoją funkcję przy Sądzie Rejonowym w Gdyni.
  Swoją działalnością obejmuje całą Polskę, a obszar w którym szczególnie skupiają się jego zleceniodawcy to Gdynia, Gdańsk i Sopot – Trójmiasto. Charakteryzuje się wysoką ściągalnością należności, kompleksowa obsługą oraz terminowością.
  Na stronie internetowej znajdziecie Państwo przydatne informacje dla wierzyciela oraz dłużnika. Umieściliśmy mnóstwo przydatnych dokumentów do ściągnięcia np. wzór wniosku egzekucyjnego.
  Oferujemy przegląd prowadzonych przez nas licytacji komorniczych na stronie www naszej kancelarii komorniczej oraz na stronie komornik.pl.
  Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu nawiązania współpracy.
  Kancelaria komornicza Tomasz Draganik.
  Wpis ma charakter informacyjny.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Paweł Stachniałek Kancelaria Adwokacka Iława »

  Adwokat Paweł Stachniałek prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką z siedzibą w Iławie.

  Adwokat Oferuje pomoc prawną z zakresu
  - odszkodowań (szkoda na osobie, na mieniu, wypadki komunikacyjne, szkody w uprawach, błąd medyczny),

  - prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, władza rodzicielska, ustalenie rodzicielstwa, podział majątku),

  - prawa spadkowego (dział spadku, stwierdzenie nabycia spadku, zachowek, testament),

  - spraw dotyczących nieruchomości (zniesienie współwłasności, zasiedzenie, służebności, księgi wieczyste, hipoteki),

  - windykacji (egzekucja, wezwania do zapłaty),

  - prawa pracy (dochodzenie wynagrodzenia, odszkodowania, ustalenie stosunku pracy, wypowiedzenie umowy o pracę),

  - prawa administracyjnego (skargi, odwołania, skargi kasacyjne),

  - prawa karnego (obrona, pełnomocnictwo oskarżyciela posiłkowego, prywatne akty oskarżenia),

  - prawa gospodarczego (upadłość, rejestracja spółek prawa handlowego, umowy).

  Główny obszar działania adwokata to Iława, Ostróda, Olsztyn, Elbląg, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa, Susz, Kisielice, Zalewo i Kurzętnik. W razie potrzeby usługi adwokata świadczone są na terenie całego kraju.

  strona: www.adwokat-ilawa.com

  Data dodania: 18 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Mateusz Mosor »


  Nasza kancelaria już od ponad 9 lat znajduje się na rynku prawniczym i oferuje swoją profesjonalną pomoc klientom indywidualnym jak i firmom. Zajmujemy się nie tylko samymi poradami prawnymi. Są to też sprawy egzekucyjne, odzyskiwanie odszkodowań, czy zastępstwa procesowe w sprawach cywilnych jak i karnych. Atutem naszej kancelarii jest doskonała obsługa klientów biznesowych, którzy od lat zadowoleni są z naszej oferty w różnych dziedzinach działalności gospodarczej. Nasze doświadczenie poparte jest tysiącami rozwiązanych spraw oraz setkami klientów, którzy nam zaufali i skorzystali ze świadczonych przez nas usług. Nasze indywidualne podejście do każdego z klientów gwarantuje pełnię zadowolenia z przeprowadzonych spraw, czy uzyskanych porad i informacji. Ciągły rozwój i nietypowe podejście do rozwiązywanych problemów, stawia nas w czołówce lokalnych kancelarii radców prawnych. Świadczymy usługi na terenie Krakowa, Chrzanowa, Krzeszowic, Trzebini, Libiąża, Chełmka, Jaworzna, Olkusza i okolic w pobliżu tych miejscowości.

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.kancelaria-prawna-krakow.pl/ »

  Zespół naszej Kancelarii stanowią tylko doświadczeni prawnicy. Czy to prawo budowlane, prawo rodzinne czy też prawo spadkowe – dla nas nie stanowi to problemu.nPrawnicy w naszej Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w wielu gałęziach prawa – w szczególności w prawie administracyjnym, gospodarczym oraz rodzinnym. W sprawach nietypowych współpracujemy także z innymi krakowskimi kancelariami, ponieważ zawsze robimy wszystko aby zapewnić klientom naszej kancelarii obsługę prawną na najwyższym poziomie.nZatem czy chodzi tylko o uzyskanie pozwolenia na budowę, wystąpienie o alimenty, o zachowek czy też pełną obsługę spraw spółki kapitałowej – jesteśmy do waszej dyspozycji.nnPorady prawne:n- sprawy spadkowe,n- sprawy rodzinne,n- sprawy administracyjne,n- sprawy karne,n- windykacje,n- sprawy gospodarcze,n- sprawy cywilne.nnJeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego 507 936 099 lub pod adresem sekretariat@kancelaria-prawna-krakow.pl.nJesteśmy do Państwa dyspozycji w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00-17:00.nKancelaria Prawna De Iure - Kraków, ul. Gdyńska 28

  Data dodania: 24 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Jan Puchalski - Warszawa - Mokotów. Sprawy sądowe »

  Kancelaria Adwokacka Jan Lech Puchalski świadczy usługi z zakresu: obsługi prawnej przedsiębiorstw, audytów prawnych, sądowego dochodzenia należności, prawa autorskiego, prasowego oraz nowych technologii, prawa cywilnego, spadkowego i rodzinnego. Szczególna część praktyki adwokackiej adwokata Jana Lecha Puchalskiego to spory odszkodowawcze: dochodzenie odszkodowań za błędy medyczne, wypadki komunikacyjne, inne wypadki. Nie mniejszą uwagę adwokat Jan Lech Puchalski poświęca sprawom działowym, w tym rozliczeniom byłych: małżonków, wspólników, współwłaścicieli. Adwokat Jan Lech Puchalski posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych (sprawy o zapłatę, postępowania działowe, spory pomiędzy wspólnikami spółek osobowych i kapitałowych, sprawy spadkowe i rodzinne), a także w obsłudze podmiotów prywatnych i gospodarczych (restrukturyzacja zobowiązań, umowy spółek, umowy gospodarcze), a także w postępowaniach rejestrowych. Kancelaria jest prowadzona przez adwokata Jana Lecha Puchalskiego, jest to kancelaria indywidualna, przez co klient uzyskuje indywidualne podejście do zadanego problemu prawnego, a także osobiste zaangażowanie adwokata w rozwiązanie sprawy. Kancelaria Adwokacka stosuje system rozliczeń: godzinowy, ryczałtowy, mieszany, a także rozliczenia za wygraną sprawę (success fee). Adwokat w m.st. Warszawa.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: