Podkategoria: Prawo - strona 48 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Pawlaczek »

  Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Pawlaczek oferuje wysokiej jakości usługi prawne na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców oraz podmiotów instytucjonalnych. Kancelaria zajmuje się zarówno kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców, jak i świadczeniem pomocy prawnej dla osób prywatnych. Kancelaria w szczególności świadczy usługi prawne w zakresie: szeroko rozumianej, kompleksowej obsługi prawnej, reprezentacji przed sądami powszechnymi, organami administracji, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, organami egzekucyjnymi oraz innymi instytucjami, sporządzania pozwów, pism procesowych, wniosków i innych pism, sporządzania pisemnych i ustnych opinii prawnych, przeprowadzenia konsultacji i udzielania porad prawnych, przygotowywania projektów oraz opiniowania umów, porozumień oraz innych pism, prowadzenia negocjacji handlowych i mediacji, obsługi korporacyjnej spółek prawa handlowego.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek UK »

  Wypadek w UK czyli Anglii jest dosyć powszechnym zdarzeniem ze względu na rozwinięcie tamtejszego biznesu. Wypadek taki jak drogowy (lub nawet w autobusie czy taksówce) nie należy do rzadkości. Do tego dochodzą wypadki przy pracy, w miejscach publicznych, napady czy też pobicia naszych rodaków. Na szczęście jest polska firma Optimal Claim, która uzyskuje odszkodowania UK szybko, sprawnie i w najwyższych kwotach.

  Należy także wspomnieć, że możliwe jest uzyskiwanie odszkodowań nawet gdy nie przebywa się już aktualnie w Anglii.

  W związku, że nasze firma działa już wiele lat na rynku w Wielkiej Brytanii i może pochwalić się najwyższymi odszkodowaniami dla klientów, nie ponoszą państwo żadnego ryzyka nawiązując z nami współpracę.

  Co ważne, stawiamy na aktywną komunikację z naszymi klientami, dzięki czemu są oni na bieżąco informowani o przebiegu sprawy.

  Nie czekaj więc, tylko walcz o swoje odszkodowanie w UK. Z naszą pomocą uzyskasz je w najwyższej formie.

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Monika Zielony »

  Kancelaria Prawna Monika Zielony w Tarnowskich Górach specjalizuje się w sporządzaniu i opiniowaniu umów, sporządzaniu pozwów o zapłatę, o naruszenie dóbr osobistych, o odszkodowanie, pism procesowych w sprawach rodzinnych i prawa pracy. Kancelaria posiada doświadczenie w sprawach o podział majątku, dział i stwierdzenie nabycia spadku, odwołań od decyzji budowlanych. Kancelaria współpracuje z adwokatami i radcami prawnymi raz doradcą podatkowym.

  Data dodania: 11 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aleksandra Kubat - Kancelaria Radcy Prawnego Łódź »

  Oferta Kancelarii obejmuje m.in.: udzielanie porad prawnych, sporządzanie pozwów, wniosków, pism procesowych, opinii prawnych, a także reprezentowanie klientów przed sądami oraz organami administracji.
  Kancelaria prowadzi również skutecznie procesy windykacji należności, zarówno na etapie przedsądowym, sądowym jak i egzekucyjnym.
  Szczegółowy zakres usług oferowanych przez naszą kancelarię prawną przedstawiony został na stronie www.radca-prawny-lodz.pl

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Łódź »

  Dariusz Sobczyński i jego kancelaria radcy prawnego to najlepsza pomoc dla wszystkich przedsiębiorców. Jeżeli interesują cię pomoce prawne w takich sferach jak podatki karno skarbowe, jak prawo podatkowe czy też doradztwo podatkowe Łódź to trafiłeś idealnie. Kancelaria radcy prawnego Dariusza Sobczyńskiego to nic innego jak gwarancja najlepszych usług w przystępnych cenach. Radca Prawny Łódź Sobczyński serdecznie zaprasza.

  Data dodania: 20 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Detektywistyczna Ex Facto »

  O NASnJesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą powołaną do świadczenia usług detektywistycznych na terenie całego kraju i zagranicą. Specjalizujemy się w realizacji zleceń od klientów korporacyjnych, urzędów, firm oraz klientów prywatnych.nnZESPÓŁ nZatrudniamy i współpracujemy z kilkunastoma wybitnymi licencjonowanymi detektywami, specjalistami w różnorodnych dziedzinach wywiadu gospodarczego i sprawach cywilnych. Nasz zespół tworzą zarówno specjaliści w biznesie z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w zarządzaniu finansami w korporacjach i w prowadzeniu spółek kapitałowych jak również eksperci informatyki śledczej, technologii i zabezpieczeń. W naszym zespole pracują także prawnicy i psychologowie, co dodatkowo wpływa na wysoką jakość i 100 % skuteczność świadczonych usług. nnLICENCJE I POZWOLENIA nDziałamy w oparciu o obowiązujące w kraju przepisy prawa, w szczególności o Ustawę o usługach detektywistycznych oraz rozporządzenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, a wszyscy pracujący detektywi działają w oparciu o licencję detektywa. nnZASIĘG DZIAŁAŃ nWiększość zleceń realizowana jest w obrębie Warszawy i okolic. Jednak czasami na potrzeby śledztwa podejmujemy działania na terenie całego kraju, także w Unii Europejskiej i nie tylko. Nasz zespół prywatnych detektywów jest gotowy i przygotowany do niespodziewanych wyjazdów terenowych, dzięki temu profesjonalnie realizujemy powierzone nam zadania.

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Adrian Nowicki »

  Kancelaria adwokata Adriana Nowickiego zapewnia kompleksową pomoc prawną, która jest oparta na doświadczeniu i praktyce adwokackiej. Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc we wszystkich dziedzinach prawa. Świadcząc pomoc prawną zapewniamy najwyższą jakość usług prawnych, rzetelność oraz profesjonalne podejście do sprawy. Kancelaria świadczy usługi z zakresu wszystkich gałęzi prawa. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, prawie karnym, prawie gospodarczym, prawie rodzinnym oraz w wielu innych. Posiadamy również doświadczenie z zakresu odzyskiwania odszkodowań, prawa własności intelektualnej, prawa autorskiego i ochrony dóbr osobistych. Oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i do przedsiębiorców. Każda ze spraw prowadzona jest przez zespół doświadczonych prawników, a Klient ma zawsze zapewniony bezpośredni kontakt z osobą zajmującą się danym zleceniem. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty Kancelarii oraz do zapoznania się z pełnym zakresem świadczonych usług.

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód »

  Radca prawny Anna Chorkowy - Kancelaria Wrocław. Pełna obsługa prawna podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Prawnik rozwód i umowy, też prawo pracy, prawo rodzinne, prawo spółek, prawo cywilne - Wrocław. Kancelaria zaprasza - radca prawny, prawnik Wrocław.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna/Porady prawne »

  Prawo administracyjne/budowlane:
  ● zażalenia, skargi i odwołania,
  ● wnioski o wydanie decyzji, o wznowienie postępowania, o uchylenie, zmianę lub stwierdzenie nieważności decyzji,
  ● pozwolenia, koncesje i zezwolenia niezbędne m.in. przy prowadzeniu działalności gospodarczej,
  ● umowy z wykonawcami,
  ● decyzje o warunkach zabudowy i pozwolenia na budowę,
  ● zezwolenia na przyłącza,
  ● legalizowanie samowoli budowlanej,
  ● wnioski o dokonanie wpisów w księgach wieczystych,
  ● wsparcie w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów oraz w uzyskaniu kredytów.

  Prawo cywilne:
  ● stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku,
  ● odpowiedzialność za długi spadkowe,
  ● skuteczne odrzuceniu spadku i zabezpieczenie małoletnich dzieci,
  ● zachowek,
  ● pozwy, pisma procesowe,
  ● wstąpienie w stosunek najmu.

  Prawo handlowe:
  ● zakładanie i rejestrowanie, przekształcanie, likwidacja spółek,
  ● projekty umów,
  ● zezwolenia, licencje, koncesje,
  ● przygotowywanie dokumentów, wnioski do KRS.

  Upadłość konsumencka:
  ● analiza sytuacji finansowo-prawnej i okoliczności powstania zadłużenia pod kątem ustalenia możliwości ogłoszenia upadłości,
  ● skuteczne oddłużanie,
  ● wnioski o ogłoszenie upadłości,
  ● porady dot. możliwości i sposobów skorzystania z proc. upadłości konsumenckiej przez osoby prowadzące działalność gospodarczą.

  inne...

  Data dodania: 13 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Mentor Group - Obsługa Prawna, odszkodowania, Windykacja »

  Mentor Group to kancelaria prawna oferująca usługi z zakresu prawa pracy, prawa karnego, prawa administracyjnego i prawa spadkowego. Zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań i windykacją należności. Obsługujemy firmy i osoby fizyczne.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Rzeszów - Powypadkowe, Komunikacyjne, Windykacja Należności »

  Mentor Group to kancelaria prawna z Rzeszowa zajmująca się dochodzeniem odszkodowania. Pozyskujemy odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowanie za niesłuszne aresztowanie, odszkodowanie za wypadek autem, za słupy i służebność przesyłu, za błędy lekarskie i wiele innych. Zajmujemy się też windykacją należności.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie i zadośćuczynienie z OC »

  Adwokat Wojciech Drapała przekazuje swoją praktyczną wiedzę o odszkodowaniu z OC sprawcy - za uszkodzenie lub zniszczenie pojazdu (szkodę całkowitą, najem pojazdu zastępczego, utratę wartości handlowej pojazdu), uszczerbek na zdrowiu (m. in. skręcenie kręgosłupa, złamanie kręgu, złamanie nogi, ręki, wstrząśnienie mózgu), śmierć osoby bliskiej.

  Data dodania: 22 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Weronika Majewska Notariusz »

  Kancelaria Notarialna Weroniki Majewskiej- Notariusz Katowice mieści się w Centrum. Kancelaria notarialna czynna jest od poniedziałku do piątku oraz w soboty (po wcześniejszym uzgodnieniu - kontakt możliwy przez formularz na stronie internetowej www.majewska-notariusz.pl)

  Klienci kancelarii notarialnej notariusz Weroniki Majewskiej mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu lub parkingu przy ul. Kościuszki. Budynek wyposażony w windę.

  Czynności notarialne dokonywane są w siedzibie Kancelarii w Katowicach, o ile charakter czynności nie wymaga dokonania jej poza siedzibą kancelarii.

  Notariusz Weronika Majewska dokonuje m.in. czynności: poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia dokumentu, przyjęcia dokumentów do depozytu notarialnego, zawarcia umowy zniesienia współwłasności, działu spadku, intercyzy, wydziedziczenie, odrzucenie spadku, ustanowienie hipoteki, zawarcia umowy przedwstępnej.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oziębowski - Obsługa prawna »

  Dostałeś w spadku mieszkanie i nie wiesz jak sobie poradzić z kwestiami prawnymi? A może zamierzasz założyć spółkę, ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Tysiące przepisów, dziesiątki formularzy, wszystko to cię przytłacza? Prawo szybko się zmienia, nie jest też najłatwiejszą dziedziną, więc nic w tym dziwnego. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zwrócenie się o pomoc do kancelarii prawnej – w końcu pracują tam specjaliści z dziedziny prawa.
  Mieszcząca się w Chorzowie Kancelaria Prawna Paweł Oziębłowski od wielu lat reprezentuje klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych, dbając o to, by byli oni zadowoleni z jej usług. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawa, najbardziej chyba w prawie gospodarczym – posiadamy ogromne doświadczenie w obsłudze małych i dużych przedsiębiorstw – ale też w sprawach pracowniczych, dotyczących ochrony środowiska, administracyjnych, rodzinnych, sporach sądowych czy obsłudze procesów budowlanych. Współpracujemy z licznymi kancelariami z całego kraju, więc w razie czego konsultujemy się ze specjalistami z poszczególnych dziedzin.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Upadłość Konsumencka »

  Upadłość Konsumencka to w skrócie oddłużenie osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej tj. osoby prywatnej. Aby starać się o ogłoszenie upadłości konsumenckiej należy spełnić szereg wymagań stawianych przez ustawę o prawie upadłościowym i naprawczym. Służymy pomocą w sporządzaniu wniosku o ogłoszenie upadłości a także udzielamy pomocy przez cały proces oddłużania. Zatem skontaktuj się z nami aby ocenić czy już dziś możesz ogłosić upadłość konsumencką.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w sądzie biskupim »

  Katarzyna Kacprzak-Cichowicz jest adwokatem kościelnym w Płockiem kancelarii. Jeśli szukasz porady na gruncie prawa kanonicznego, to zapoznaj się z ofertą Katarzyny Kacprzak-Cichowicz, którą znajdziesz na jej oficjalnej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Piotr Jarnutowski. Kancelaria Adwokacka w Ostrołęce »

  Adwokat Piotr Jarnutowski. Kancelaria Adwokacka w Ostrołęce│POZIESTKA •WKP•świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców.nnKancelaria oferuje doradztwo prawne oraz reprezentację procesową. Świadczy ustną lub pisemną pomoc prawną udzielaną w zakresie bieżących problemów. Zastępuje przed organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracyjnymi mocodawców. Uczestniczy w imieniu Klientów w negocjacjach. Sporządza pisemne opinie, umowy, regulaminy, statuty czy inne pisma procesowe.nnKancelaria świadczy stałą obsługę prawną różnym podmiotom – od spółek zajmujących się obrotem paliwami po świadczących usługi lecznicze. Obsługa ta obejmuje wszelkie aspekty prawne działalności spółki, w tym przede wszystkim tworzenie i analizę umów handlowych. Kancelaria świadczy obsługę prawną związaną z zamówieniami publicznymi. Kancelaria świadczy także pomoc prawną związaną z bieżącą działalnością i analizowaniu umów, udzielaniu konsultacji i sporządzaniu opinii prawnych, a także przygotowywaniu wszelkich pism i innych dokumentów mogących mieć znaczenie prawne. nnW zakresie prawa pracy Kancelaria posiada znaczne doświadczenie procesowe wynikające z reprezentowania Klientów jako pracodawców w szeregu spraw sądowych (m. in. w sprawach o ustalenie istnienia stosunku pracy, o uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne, o odszkodowanie z tytułu niezgodnego z prawem rozwiązania umowy o pracę).

  Data dodania: 11 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wągrowiec »

  Kancelaria Notarialna notariusz Katarzyny Sokołowskiej. Domeną naszej Kancelarii Notarialnej jest solidność i rzetelność, poparta nieprzerwanym funkcjonowaniem na wągrowieckim rynku notariuszy od 1992 roku. Nasza doświadczona kadra zadba o prawidłowe dokonanie czynności notarialnej zgodne z wymogami i standardami urzędu notariusza. Zawsze służymy fachową poradą notarialną w ramach dokonywanej czynności w siedzibie Kancelarii. Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego.
  Notariusz dokonuje czynności notarialnej, co do zasady, w kancelarii notarialnej, jednak może jej dokonać także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności. Przy dokonywaniu czynności notarialnej notariusz jest obowiązany stwierdzić tożsamość osób biorących udział w czynności.

  Data dodania: 14 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Berendowicz Zabrze »

  berendowicz & berendowicz Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowo pomoc prawną w zakresie spraw gospodarczych, cywilnych, administracyjnych, karnych i rodzinnych. Nasi prawnicy reprezentują Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami administracji publicznej we wszystkich instancjach.
  Specjalizujemy się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych, zapewniając wysoki stopień poufności i zaangażowania, a także profesjonalizm i rzetelność działania.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Vis Legis Paweł Mąka, Wojciech Piłat »

  Zapraszamy do Kancelarii Adwokackiej Vis Legis, którą tworzą adwokat Paweł Mąka oraz adwokat Wojciech Piłat. Kancelaria ma swoją siedzibę w Olsztynie.
  Przedmiotem działalności Kancelarii jest pomoc i obsługa prawna klientów indywidualnych, osób prawnych oraz firm.
  Zapewniamy pomoc prawną z zakresu prawa:
  - cywilnego
  - karnego i karnego skarbowego
  - gospodarczego
  - administracyjnego
  - rodzinnego i opiekuńczego
  Prowadzimy sprawy o odszkodowania i windykacyjne.
  Sporządzamy opinie prawne, opracowujemy projekty umów i inne akty prawne. Reprezentujemy Klientów przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania i urzędami.
  Pomagamy w pojedynczych sprawach, jak również oferujemy stałą obsługę prawną.
  Zapewniamy także pomoc prawną przez całą dobę osobom zatrzymanym przez policję bądź inne służby.
  Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego w celu uzgodnienia najbardziej dogodnego dla Państwa terminu spotkania.

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: