Podkategoria: Prawo - strona 49 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków »

  Strona kancelarii adwokackiej adwokat Eleonory Markowicz (poprzednio Tubis) z siedzibą w Krakowie prowadzona w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim oraz litewskim zawiera szczegółowe informacje na temat zakresu świadczonych przez kancelarię usług prawnych na rzecz klientów z Polski oraz krajów Europy Wschodniej.

  Kancelaria adwokat Eleonory Markowicz świadczy usługi prawne obejmujące ustne i pisemne porady prawne, stałą i dorywczą obsługę prawną osób fizycznych oraz przedsiębiorców z kraju i zagranicy z wielu dziedzin prawa, a w szczególności z prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz karnego.

  Obsługa prawna w kancelarii jest możliwa w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim i litewskim.

  Kancelaria adwokat Eleonory Markowicz zajmuje się też obsługą cudzoziemców, a w szczególności świadczy pomoc prawną w zakresie legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców w Polsce poprzez wsparcie prawne w uzyskaniu zezwoleń na pobyt czasowy oraz zezwoleń na pracę.

  Strona internetowa kancelarii zawiera także krótkie życiorysy oraz opis doświadczenia zawodowego zespołu kancelarii, a nadto aktualizowany na bieżąco blog zawierający zarówno informacje o działaniu kancelarii, jak również szereg przydatnych dla potencjalnych klientów informacji o tematyce prawniczej.

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rodzina 500 plus - serwis informacyjny »

  Program Rodzina 500 plus to nieopodatkowane 500 zł miesięcznie na każde drugie i kolejne dziecko, bez dodatkowych warunków.Rodziny o niskich dochodach otrzymają wsparcie także na pierwsze lub jedyne dziecko. To nawet 6.000 zł netto rocznego wsparcia dla dziecka. Świadczenie wychowawcze to wsparcie długofalowe. Program Rodzina 500 plus to systemowe wsparcie polskich rodzin.Wystarczy złożyć wniosek – przez internet ( np. bank Smart ) lub w gminie. Można to zrobić także za pośrednictwem Poczty Polskiej. Będzie liczyć się data stempla pocztowego. Świadczenie zostanie przekazane bezpośrednio na konto wskazane przez rodzica lub gotówką. Wnioski będzie można składać od 1 kwietnia 2016 r. tj. od momentu startu programu. Jeśli wniosek zostanie złożony w ciągu pierwszych 3 miesięcy, rodzice dostaną wyrównanie wstecz od 1 kwietnia – pozwoli to uniknąć kolejek i zapewni płynność wypłat. Do programu będzie można dołączyć w dowolnym momencie. W kolejnych miesiącach świadczenie będzie wypłacane od miesiąca, w którym rodzice złożą wniosek. Co do zasady, dla osób korzystających z programu okres rozliczeniowy będzie trwał od 1 października do 30 września następnego roku kalendarzowego. Istotne jest, że pierwszy okres na jaki będzie przyznane prawo do świadczenia będzie dłuższy, gdyż rozpocznie się 1 kwietnia 2016 r. i trwać będzie do 30 września 2017 roku. Dzięki temu rodzice nie będą musieli składać dwóch wniosków w 2016 roku, kiedy program wejdzie w życie.

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wodzisław Śląski, Rybnik - Kancelaria Adwokacka Niepelt-Kazubski »

  Kancelarię adwokacką Niepelt-Kazubski założyli adwokat Patrycja Niepelt oraz adwokat Tomasz Kazubski w formie spółki cywilnej. Kancelaria adwokacka siedzibę główną posiada w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wałowej, gdzie poradą służą adwokat Patrycja Niepelt i adwokat Tomasz Kazubski. Adwokat Tomasz Kazubski przyjmuje także w filii w Rybniku. Wodzisław Śląski oraz Rybnik to miasta w których adwokaci Niepelt oraz Kazubski przyjmują w kancelarii, ale kancelaria adwokacka służy pomocą w sprawach prowadzonych na całym Śląsku i w kraju. Kancelaria adwokacka świadczy kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, gospodarczego oraz administracyjnego. Adwokaci Patrycja Niepelt oraz Tomasz Kazubski zapraszają do kancelarii w Wodzisławiu Śląskim i filii w Rybniku.

  Data dodania: 31 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kamila Łukowicz Kancelaria Adwokacka sp. k. »

  Kancelaria adwokacka z Wrocławia przez Kamilę Łukowicz specjalizuje się w usługach prawnych z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego oraz prawa karnego. Porady prawne świadczone są zarówno podmiotom gospodarczym jak i osobom fizycznym.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Opole - prawo handlowe, spółek | Kancelaria Malinowski »

  Kancelaria radcy prawnego zajmująca się obsługą prawną przedsiębiorców, instytucji, jednostek samorządowych oraz osób fizycznych.
  • Pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego w Opolu.
  • Wpisany na listę kandydatów na członków rad nadzorczych spółek handlowych z udziałem Skarbu Państwa, prowadzonej przez Ministerstwo Skarbu Państwa.
  • Autor licznych ekspertyz dotyczących prawnych uwarunkowań funkcjonowania przedsiębiorczości i obrotu gospodarczego.
  • Ekspert w programach unijnych dotyczących prawnych uwarunkowań przedsiębiorczości i działalności gospodarczej.
  Kancelaria radcy prawnego dr Przemysław Malinowski specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców i podmiotów instytucjonalnych.

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Ostródzie - adwokatkobylinski.pl »

  Każda osoba, którą interesuje kancelaria adwokacka w mieście Ostróda powinna zajrzeć właśnie na tę stronę internetową. Jest na niej opublikowana garść informacji na temat Zbigniewa Kobylińskiego - a trzeba przyznać, iż jest to taki adwokat, który do tej pory pomógł bardzo wielu mieszkańcom Ostródy i okolic (chociaż nie tylko). Jego działalność adwokacka trwa bardzo długi okres czasu, a jego praca została wielokrotnie nagrodzona oraz uhonorowana. To sprawia, że jego kancelaria adwokacka jest doskonałym wyborem.

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Lidia Cieloch »

  Kancelaria oferuje pełną obsługę prawną przedsiębiorstw w szczególności w prawnych i podatkowych aspektach ich działalności, w sprawach wewnątrzkorporacyjnych, analizie i przygotowaniu projektów umów, w negocjacjach, w sprawach cywilnych i egzekucyjnych.
  Specjalizujemy się w prawie podatkowym, szczególnie w aspektach podatkowych funkcjonowania grup kapitałowych, w tym sporządzaniu dokumentacji cen transferowych oraz tzw. optymalizacji podatkowej. Ponadto reprezentujemy klientów na wszystkich etapach kontroli i postępowań podatkowych, zarówno przed organami podatkowymi jak i przed sądami administracyjnymi. Reprezentujemy klientów w sprawach odpowiedzialności osób trzecich (w tym członków zarządu osób prawnych) za zobowiązania podatkowe.
  Klientom indywidualnym oferujemy pomoc prawną w zakresie spraw min. podatkowych, cywilnych, administracyjnych i rodzinnych.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dopłaty do odszkodowań, odkup OC AC »

  Dopłaty do odszkodowań to nowość w sposobie dochodzenia zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych. Główną zaletą odkupu odszkodowań jest to, że klient otrzymuje dodatkowe odszkodowanie już po podpisaniu umowy cesji szkody. Nie musi czekać na wynik procesu odszkodowawczego, ani nie musi zwracać dopłaty do szkody, którą otrzyma od Altis Odszkodowania.
  Po sfinalizowaniu umowy nie jest też stroną w sprawie, więc nie będzie wzywany do sądu w żadnej roli.
  Jeśli zakład ubezpieczeń wypłacił Ci zbyt niskie odszkodowanie, a nie masz czasu lub ochoty samodzielnie odzyskiwać należnych Ci pieniędzy, skontaktuj się z nami. Dokonamy analizy Twojego kosztorysu i wycenimy dopłatę jaką możesz od nas otrzymać. Analiza sprawy jak i wycena odkupu odszkodowania jest darmowa i niezobowiązująca, zatem nic nie ryzykujesz a zyskać możesz dodatkowe środki do odszkodowania.
  Prowadzimy skup odszkodowań na obszarze całego kraju obsługując dopłaty do szkód zarówno z OC jak i AutoCasco, szkody na samochodach nowszy i starszych.

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wezwanie do zapłaty - Vademecum »

  Wezwanie do zapłaty - strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty. Znajdziesz tu wzory wezwań do zapłaty. Dowiesz się jak nadpisać wezwanie do zapłaty oraz jak je prawidłowo nadać. Stwórz wezwanie do zapłaty, wraz z odsetkami. Skorzystaj z naszego serwisu. Wezwanie do zapłaty wzór. Wzór wezwania do zapłaty. Skuteczne wzory do zapłaty. Wzory wezwań do zapłaty. PDF DOC DOCX RTF. Wezwanie do zapłaty (generator). Napisz swoje wezwanie do zapłaty. Stwórz swoje wezwanie do zapłaty. Skuteczne wezwanie do zapłaty wraz z odsetkami.

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm »

  Kancelaria adwokacka adwokata Patrycji Kucharczyk to kancelaria godna zaufania. Na polskim rynku istnieje już od 2007 roku, natomiast jej siedzibę można znaleźć na lubelskim rynku. Zatrudnia profesjonalistów, których interesuje zarówno obsługa prawna firm, jak i osób fizycznych. Kancelaria zajmuje się sprawami związanymi z wieloma różnymi dziedzinami prawa, a jeżeli zaistnieje taka potrzeba, to współpracuje z innymi specjalistami, którzy mogą być pomocni w rozwiązywaniu danej sprawy.

  Data dodania: 02 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna - Adwokat Jerzy Chojka z Wrocławia »

  Adwokatchojka.pl to strona internetowa kancelarii adwokackiej, która działa w różnych obszarach polskiego prawa. Jest to możliwe dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu naszego zespołu. Zapewniamy kompletną pomoc klientom indywidualnym z zakresu prawa rodzinnego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Oferujemy również specjalistyczną obsługę prawną przedsiębiorstwa, od rozwiązywania kwestii bieżących po audyt i tworzenie treści umów. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z największym zaangażowaniem zajmiemy się sprawami zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Law Up Sp. z o.o. - obsługa prawna firm »

  Spółka Law Up specjalizuje się w obsłudze prawnej firm i przedsiębiorstw. Pomaga przy rejestracji spółki, sporządza analizy i umowy, świadczy porady prawne i reprezentuje przed sądem. Spółka pomaga również w windykacji należności czy dochodzeniu odszkodowania.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego DIGNITAS »

  Kancelaria Prawa Kanonicznego DIGNITAS udziela wszelkich porad, informacji z zakresu kościelnego prawa małżeńskiego i szeroko rozumianego prawa kanonicznego. W szczególności udziela fachowej i kompetentnej pomocy osobom, które chcą rozpocząć proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego.

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja - firma windykacyjna, adwokat, radca prawny Poznań, Warszawa, cała Polska »

  Błyskawiczna i skuteczna windykacja także pojedynczych wierzytelności. Wezwanie do zapłaty 19,99 zł kierowane według wyboru przez adwokata, radcę prawnego lub firmę windykacyjną. Elektroniczne zlecenie.
  Zajmujemy się sprawami osób fizycznych i przedsiębiorstw. Przyśpieszone postępowania sądowe - elektroniczne postępowania upominawcze.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Paweł Szkil »

  Kancelaria realizuje pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców i spółek prawa handlowego. Pomoc prawna polega na udzielaniu porad, sporządzaniu pism, umów, uczestnictwo w negocjacjach i reprezentowaniu Klienta przed sądem. Świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego,pracy i autorskiego, a także rejestrujemy spółki i dokonujemy zmian ich umów. Kancelaria zajmuje się również odszkodowaniami w tym za śmierć osoby najbliższej, uszkodzenie ciała oraz dochodzeniem roszczeń pieniężnych. W odniesieniu do osób fizycznych i prawa rodzinnego Kancelaria specjalizuje się w rozwodach i alimentach.

  Data dodania: 15 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat prawo karne warszawa »

  Jesteśmy kancelarią prawną znajdującą się w Warszawie. W głównej mierze zajmujemy się prowadzeniem spraw z dziedziny prawa karnego związanych z jazdą pod wpływem alkoholu jak i narkotyków. Dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem w tym temacie. Dzięki naszym usługom każdy może zminimalizować karę jaką otrzyma za tego rodzaju wykroczenie. Dodatkowo dzielimy się wiedzą jak się bronić przy tego rodzaju oskarżeniach. Jesteśmy przekonani, że skorzystanie z naszych usług dla każdego jest bardzo dobrym wyborem.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Niedziałek »

  Szukasz najlepszej kancelarii adwokackiej w Łodzi? Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub osobą prywatną, to zapraszamy Cię do kontaktu z naszą kancelarią. Wyróżniamy się ogromnym doświadczeniem oraz współpracą z wieloma znanymi markami. Jesteśmy skuteczni, rzetelni oraz profesjonalni. Zapraszamy na AdwokatNiedzialek.pl po więcej informacji.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • P. U. GRAFRED - Kancelaria ABI »

  Audyt początkowy i prowadzenie rocznych kontroli zgodności przetwarzania danych osobowych z obowiązującymi przepisami. Sporządzanie raportów pokontrolnych i przedkładanie ich Administratorowi Danych Osobowych. Przygotowanie dokumentacji ODO. Stworzenie i aktualizacja: Polityki Bezpieczeństwa, Instrukcji Zarządzania Systemami Informatycznymi wraz z koniecznymi załącznikami i formularzami. Identyfikacja podstaw prawnych legalizujących przetwarzanie danych osobowych a w przypadku stwierdzenia uchybień pomoc w przywróceniu stanu zgodnego z prawem. Opracowanie i wdrożenie klauzul wynikających z obowiązku informacyjnego wobec klientów, petentów, pracowników. Prowadzenie wewnętrznego rejestru zbiorów danych osobowych a tam, gdzie jest to wymagane zgodnie z art. 27 i art. 43 Ustawy o ochronie danych osobowych zarejestrowanie zbiorów w GIODO. Prowadzenie wewnętrznych szkoleń na temat zasad przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych i zapoznanie pracowników z obowiązującą w organizacji dokumentacją ODO. Zarządzanie upoważnieniami, oświadczeniami i umowami poufności. Przygotowywanie umów powierzenia (poufności).Wsparcie w opanowaniu kryzysów wynikających z incydentów bezpieczeństwa. Reprezentowanie Administratora Danych Osobowych w kontaktach z GIODO. Opiniowanie dokumentów organizacji pod kątem ich zgodności z Ustawą o ochronie danych osobowych (umowy z klientami, oferty, treść mailingu). Działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa danych osobowych w organizacji.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Olga Maciejewska »

  Kancelaria Adwokat Olgi Maciejewskiej powstała z myślą o wszystkich, którzy szukając pomocy prawnej, cenią pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo powierzonych informacji. Nasz Zespół, składa się z prawników wpisanych na listę prowadzoną przez Krakowską Izbę Adwokacką. Zapewniamy profesjonalną pomoc, w przystępny i rzeczowy sposób objaśniając rozwiązanie konkretnego problemu. Stawiamy na bezpieczeństwo. Powierzone nam informacje i dokumenty chronione są nie tylko prawnie w zakresie tajemnicy adwokackiej, ale również fizycznie. Stosujemy zabezpieczenia i technologie uniemożliwiające dostęp do danych przez osoby nieupoważnione. Szyfrowane łącza i certyfikaty pozwalają na skuteczną ochronę wymiany danych i korespondencji mailowej. Jako członkowie Adwokatury podlegamy obowiązkowemu ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej w ramach wykonywanej przez nas działalności. O profesjonalizmie świadczą przede wszystkim kompetencje i doświadczenie. Dlatego, z myślą o naszych Klientach, ciągle rozwijamy swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach, studiach doktoranckich czy podyplomowych. Jesteśmy członkami Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie, co daje gwarancję najwyższych standardów zawodowych i etycznych. Nie realizujemy utartych schematów.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat wrocław »

  Prawo Pracy Wrocław to zespół profesjonalistów, adwokatów oraz radców prawnych, specjalizujących się szczególnie w zagadnieniach, związanych z prawem pracy. Analizuje umowy, ekspertyzy, pomaga pisać odwołania, pozwy zbiorowe. Reprezentuje również swoich klientów przed różnymi podmiotami, w tym sądami powszechnymi.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: