Podkategoria: Prawo - strona 50 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »
 • Wypowiedzenie umowy o pracę »

  Prezentowany blog prowadzony przez prawnika z Wrocławia skupia się na tematyce rozwiązywania stosunków pracy. Autor szeroko opisuje podstawowe regulacje prawne obowiązujące w tym zakresie w kodeksie pracy, a także w odrębnych ustawach regulujących tę problematykę (ustawy o tzw. zwolnieniach grupowych). Oprócz informacji o treści przepisów prawnych, a także poglądów literatury i orzecznictwa Sądu Najwyższego autor bloga dzieli się osobistymi doświadczeniami zdobytymi podczas pracy w kancelariach prawnych we Wrocławiu, a także już jako właściciel indywidualnej kancelarii adwokackiej. Z powyższych względów blog może być bardzo atrakcyjnym źródłem wiedzy, dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami związanymi z prawem pracy.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Gilewicz »

  Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Gilewicz - usługi prawne dla biznesu i osób fizycznych. Wykonujemy stałą obsługę firm, spółdzielni mieszkaniowych, doradzamy przedsiębiorcom i osobom prywatnym, jak poradzić sobie z problemami prawnymi. Kancelaria wykonuje usługi z zakresu: reprezentacji przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, reprezentacji przed organami administracji i organami skarbowymi, doradztwa prawnego, obsługi prawnej firm, windykacji należności, sporządzania umów i pism o znaczeniu prawnym. W swojej praktyce zajmujemy się zwłaszcza sprawami z zakresu: budownictwa, prawa budowlanego, realizacji procesu inwestycyjnego, prawa cywilnego, prawa handlowego, gospodarczego (prawo spółek, prawo przewozowe, IT, ubezpieczeniowe, spółdzielcze), prawa administracyjnego, postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego, prawa pracy, prawa spadkowego, dochodzenia odszkodowań. Nasze usługi dopasowujemy do potrzeb i sytuacji klienta, starając się dobrać optymalne rozwiązania dla problemów prawnych i założonych przez klienta celów.

  Data dodania: 25 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blog prawny - informacje za darmo »

  Serwis positor.pl ma za zadanie dostarczyć informacji obecnym i przyszłym przedsiębiorcom, a także innym osobom zainteresowanym tematyką zakładania działalności gospodarczej w Polsce w różnych formach - zarówno jednoosobowej działalności jak i spółek osobowych czy kapitałowych.

  Chcemy także wskazać Państwu jak i gdzie szukać niezbędnych i wiarygodnych wiadomości o różnych rejestrach funkcjonujących w kraju. Czasem zdarza się, że poszukujemy urzędowych interpretacji określonych przepisów lub wyroków sądów - albo by zaplanować określone działania albo by podeprzeć swoje stanowisko w pismach do urzędów lub sądów; w serwisie informujemy gdzie je znaleźć.

  Przygotowaliśmy też opracowania dotyczące dotacji udzielanych przez PUP oraz szczegółowe informacje na temat dokumentacji, którą powinny posiadać podmioty powiązane, czyli tzw. dokumentacji cen transferowych. Ponadto, w artykułach, staramy się poruszać ciekawe, naszym zdaniem, kwestie związane z nowościami pojawiającymi się w naszym systemie prawnym, orzeczeniami lub innymi zagadnieniami.

  Ponieważ często otrzymujemy od Państwa różne zapytania, uruchomiliśmy również forum, które – mamy nadzieję - pomoże w wymianie informacji.
  Zapraszamy na www.positor.pl

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe wzory umów »

  W serwisie wzory.positor.pl udostępniamy Państwu wzory najbardziej poszukiwanych - naszym zdaniem – pism tj. cv, pozwów w sprawach rodzinnych, cywilnych i ubezpieczeniowych; przygotowaliśmy także wzory - wraz z ich omówieniem – wielu umów, między innymi: umowy o pracę, zlecenia, o dzieło, najmu, użyczenia, przedwstępnej, umowy spółek, cesję wierzytelności oraz klauzule przeniesienia praw autorskich.

  Staramy się, aby zaprezentowane wzory były przejrzyste, czytelne i zrozumiałe dla osoby nie będącej prawnikiem; podpowiadamy co należy w nich uzupełnić; podajemy także przykładowo wypełnione pozwy.

  Ponadto zamieściliśmy wzór dokumentacji transakcji przeprowadzonej z podmiotem powiązanym.

  Z uwagi, iż często otrzymujemy od Państwa maile dotyczące różnych Waszych problemów prawnych, uruchomiliśmy forum, które – mamy nadzieję – pomoże w wymianie informacji i nawiązaniu dyskusji na interesujące Was tematy.
  Zapraszamy na www.wzory.positor.pl

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centralizacja podatku VAT »

  Kancelaria prawna PragmatIQ z siedzibą w Poznaniu, proponuje współpracę w zakresie tzw. centralizacji podatku VAT. Doświadczeni pracownicy firmy poddadzą analizie czynności wykonywane przez jednostkę samorządu terytorialnego, zweryfikują dotychczasowy sposób rozliczania podatku oraz zapewnią wsparcie merytoryczne, reprezentację przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw Magdar - Poznań »

  Agencja detektywistyczna świadcząca usługi na terenie całego kraju i Europy. Świadczymy usługi dla biznesu i osób prywatnych. Nasza oferta zawiera: wykrywanie zdrad małżeńskich, oszustw, zbieranie dowodów w sprawach alimentacyjnych, ustalenie miejsca pracy, źródeł dochodów i tożsamości, poszukiwanie zaginionych osób.
  Usługi dla firm i biznesu:
  - sprawdzanie wiarygodności osób, firm
  - zbieranie informacji w sprawach karno-skarbowych
  - weryfikacja dokumentów
  - sprawdzanie lojalności pracowników
  - poszukiwanie mienia
  - kontrola podczas zwolnień lekarskich
  Nasz zespół składa się z byłych funkcjonariuszy służby mundurowych, co zapewnia dyskrecję i profesjonalizm w powierzonych zadaniach. Zapraszamy do spotkania się z naszym detektywem na terenie Poznania, takie spotkanie ma niezobowiązujący charakter i jest w pełni darmowe.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Podatkowa - biuro rachunkowe »

  Specjalizujemy się w usługach księgowych, jak również prowadzimy kompleksową obsługę prawną firm – jednoosobowych działalności, spółek cywilnych, spółek z o.o., spółek akcyjnych, organizacji trzeciego sektora. Posiadamy przebogatą wiedzę na temat przepisów, doradzamy w zakresie optymalizacji podatkowej. Jesteśmy w stanie pomóc w niemal każdym przypadku, posiadamy doświadczenie w działaniu w bardzo trudnych sytuacjach – gdzie było już mało czasu a trzeba było podjąć natychmiastowe działania. Zajmujemy się rejestracją spółek, ich prowadzeniem, kompleksową obsługą księgową oraz prawną. Z naszych usług korzysta już wiele firm – stale współpracujących z nami na zasadzie abonamentu, jak również zwracających się do nas z prośbą o pojedynczą interwencję. W każdej sytuacji staramy się działać szybko, sprawnie, staramy się być bardzo elastyczni. Nasze interwencje często noszą charakter bardzo spektakularny – generalnie wychodzimy z założenia, że nie ma przegranych spraw – istnieją jedynie sprawy źle prowadzone. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 30 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Cognitor »

  Cognitor to profesjonalna kancelaria radcy prawnego, która obsługuje sprawy klientów indywidualnych oraz działalności gospodarczych w Zabrzu. Nasza najważniejsza specjalizacja to prawo rodzinne, w tym nadzorowanie rozwodów i podziału majątku. Odzyskujemy również należności z umów, z weksli, za usługi. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu umów spółek i wspieramy wiele procesów gospodarczych.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Plockadwokat.pl »

  Kancelaria Adwokacka w Płocku zapewnia obsługę prawną dla podmiotów gospodarczych i instytucji oraz pomoc prawną dla osób fizycznych. Zakres działalności obejmuje ustne i pisemne porady prawne, reprezentowanie Klientów w toku postępowań przedsądowych i sądowych, sporządzanie pism, opiniowanie dokumentów, stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Wśród specjalności adwokatów z kancelarii znalazło się prawo karne, cywilne, rodzinne, spadkowe, pracy i ubezpieczeń społecznych, handlowe, reprywatyzacyjne, nieruchomości oraz administracyjne.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mobbing pracownika i dyskryminacja pracownika »

  Zarówno mobbing pracownika jak i dyskryminacja pracownika to zjawiska powszechne w środowisku pracy. Wiedza kiedy doszło do mobbingu, dyskryminacji, na czym polega mobbing i dyskryminacja i jak można bronić się przed mobbingiem i dyskryminacją jest stosunkowo mało rozpowszechniona. Strona mobbingwpracy.com jest prowadzona przez dwóch radców prawnych z Poznania, którzy w przystępny sposób omawiają takie zjawiska jak mobbing, bullying, molestowanie, molestowanie seksualne, dyskryminacja pracownika, możliwość dochodzenia odszkodowania lub zadośćuczynienia od pracodawcy. Na blogu omawiane jest także najnowsze orzecznictwo dotyczące mobbingu i dyskryminacji. Obaj radcy prawni zajmują się prowadzeniem spraw o mobbing i doradzają Klientom w sprawach związanych z naruszeniami praw pracowniczych, w tym dyskryminacji i molestowania.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Ozarów Mazowiecki »

  Nasza kancelaria prawna działa na terenie Ożarowa, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić zarówno usługi dla naszych klientów firmowych a także dla klientów indywidualnych. Posiadamy zespół doświadczonych prawników z różnych dziedzin prawnych, co pozwala nam zapewnić zarówno porady prawne a także reprezentowanie naszych klientów między innymi przed urzędami, instytucjami czy sądami. Jednocześnie w naszej kancelarii prawnej realizujemy między innymi prowadzenie dla naszych klientów negocjacji oraz mediacji.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka, Prawnik, Adwokat »

  Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
  W trakcie odbywania aplikacji zdobywałem doświadczenie zawodowe pracując w uznanych w Opolu kancelariach prawnych.
  W szczególności natomiast cenię sobie doświadczenie nabyte w pracy – asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Opolu, tj. w III Wydziale Rodzinnym i Nieletnich oraz w IV Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.
  Mając na uwadze powyższe posiadam stosowną wiedzę nie tylko w prowadzeniu spraw sądowych, doradztwie prawnym widzianym ze strony pełnomocnika procesowego ale także bogate, nieocenione i przydatne praktyczne doświadczenie co do sposobu działania sądów.
  Specjalizuję się w prawie karnym – skarbowym, karnym, rodzinnym, w tym w postępowaniach z nieletnimi oraz w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.
  Posiadam zarówno uprawnienia zawodowe radcy prawnego jak i adwokata.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna DDGroup »

  Kancelaria Prawna DDgroup - Jesteśmy profesjonalną firmą konsultingową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte referencjami oraz opiniami naszych klientów. Miałeś wypadek, stłuczkę, potrzebujesz odszkodowania? zadzwoń do nas lub napisz chętnie pomożemy ci uzyskać maksymalną kwotę należności. Już nie musisz martwić się o samochód zastępczy w razie wypadku dzięki nam możesz go otrzymać z oc sprawcy. Nasz zespół chętnie pomoże Tobie oraz Twojej firmie zoptymalizować finanse. Zmniejszymy twoje podatki, które przełożą się na Twój zysk.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Wolna »

  Jeżeli uważają Państwo, że doświadczona i profesjonalna kancelaria adwokacka w łodzi musi kosztować bardzo dużo pieniędzy to gwarantujemy wam, że po odwiedzeniu naszej strony firmowej i po dokładnym zapoznaniu się z naszą ofertą usługową bardzo szybko zmienicie swoje dotychczasowe zdanie. Zawsze staramy się skorzystać z takich rozwiązać, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi adwokatami jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie. Nasza nowoczesna kancelaria adwokacka w łodzi to doskonała propozycja zarówno dla klientów indywidualnych jak i również dla firm. Dzięki naszej fachowe pomocy szybko zapomnicie o problemach prawnych i skupicie się na swoich codziennych sprawach. Zapewniamy naszym klientom bardzo konkurencyjne ceny, rzetelność oraz poufność. Oferowane przez naszą kancelarie adwokacką usługi prawne odpowiadają zawsze potrzebom naszych klientów. Kompleksowe usługi adwokackie od a do z tylko u Nas.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Maliszewska - Obsługa prawna firm »

  Kancelaria Radcy Prawnego Joanny Maliszewskiej oferuje usługi prawnicze dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych polegające na stałej, kompleksowej obsłudze prawnej bądź pomocy doraźnej. W zakres współpracy wchodzą przede wszystkim: porady prawne, sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz umów, reprezentacja przed sądami oraz urzędami. Współpraca odbywa się w oparciu o dobrą komunikację z klientem, zaangażowanie i efektywność. Najistotniejszymi polami działań Kancelarii są: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo medyczne i prawo spadkowe.

  Data dodania: 11 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • adwokatkuras.pl »

  Jeśli szukasz kancelarii adwokackiej prawa rodzinnego w Tarnowie, to serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej - AdwokatKuras.pl. Naszą grupę tworzy grupa specjalistów, która doświadczenie zdobywała w zagranicznych szkołach. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość usług - serdecznie Cię zapraszamy!

  Data dodania: 14 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Adam Krakowski »

  Kancelaria adwokacka prowadzona jest przez Adama Krakowskiego w Gdyni. Usługi świadczone są dla podmiotów fizycznych, osób prawnych oraz instytucji. Zakres usług obejmuje obszary prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa konsumenta, prawa administracyjnego oraz prawa karnego.

  Data dodania: 15 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Częstochowa »

  Kancelaria adwokacka w Częstochowie świadczy usługi prawne dla firm, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną. Zakres naszych usług to między innymi: prawo cywilne, prawo handlowe, prawo rodzinne i spadkowe, karne, podatkowe. Nasza kancelaria znajduje się w dogodnym miejscu w centrum Częstochowy.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Częstochowa »

  Kancelaria radców prawnych oraz adwokatów oferuje profesjonalne usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw z Częstochowy i okolic. Doświadczona kadra prawnicza służy pomocą w rozwiązywaniu problemów prawnych. Oferujemy wsparcie prawne zarówno w sprawach sądowych jak i przedsądowych.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Justyna Goszczyńska Adwokat - Kancelaria Adwokacka Piła, Złotów »

  Adwokat Justyna Goszczyńska ukończyła wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i obecnie prowadzi Kancelarię Adwokacką w Pile. Mecenas reprezentuje przed sądami interesy osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych w sprawach dotyczących prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, pracy oraz gospodarczego.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: