Podkategoria: Prawo - strona 51 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »
 • Kancelaria Adwokacka AKS »

  Kancelaria zajmuje się obsługą klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Siedziba Kancelarii zlokalizowana jest w Gdańsku- Wrzeszczu. Istnieje możliwość darmowego zaparkowania.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacja VAT oraz kompleksowa obsługa VAT w gminie i powiecie »

  Konsolidacja i Centralizacja VAT w gminach i powiatach. Mowa o przygotowanym przez Ministerstwo Finansów 18 stycznia br. projekcie specustawy, która ma regulować proces konsolidacji i centralizacji VAT w samorządach po wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego i Trybunału Sprawiedliwości UE. Nasz system zapewnia szybką i kompletną obsługę podatku dla Twojego urzędu.

  Data dodania: 30 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Joanna Radkiewicz »

  Strona kancelarii notarialnej ze Szczecina. Kancelaria zabezpiecza Państwa interesy na tle cywilnym oraz gospodarczym, dba o sporządzanie aktów notarialnych, bierze udział w przygotowywaniu testamentów, przygotowuje wypisy, odpisy, wyciągi dokumentów. Notariusz udziela Państwu informacji bezpłatnie, na życzenie dojeżdża do klienta. Kancelaria przechowuje również papiery wartościowe, pieniądze, kluczowe dokumenty.

  Data dodania: 02 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Piotr Łysko »

  Adwokat, ekspert w zakresie prawa handlowego i gospodarczego. Komentator bieżących spraw z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego m.in. dla Rzeczpospolitej, TVN Turbo, TVP Katowice czy innych mediów. Odpowiedzialny także za obsługę klientów zagranicznych m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec czy Indii. Doktorant prof. dr hab. Roberta Gwiazdowskiego. Doświadczenie zdobywał z uznanych warszawskich i śląskich kancelariach. Założyciel i viceprezes Stowarzyszenia "Przedsiębiorcy z Wyboru"

  Data dodania: 03 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź mec. Kucwaj-Zarzycka »

  Dobry prawnik na terenie Łodzi.
  Kancelarię Adwokacką prowadzi skuteczny obrońca - Monika Kucwaj-Zarzycka. Kancelaria adwokacka od lat specjalizuje się w odszkodowaniach, szczególnie rekompensatach za wypadek w drodze do pracy oraz niesłuszne zwolnienie z pracy.
  Duża praktyka gwarantuje umiejętnego zapewnienia opieki prawnej.
  Kancelaria adwokacka zapewnia usługi prawne na terenie Łodzi oraz Zgierza, Tomaszowa Mazowieckiego i Łowicza.

  Data dodania: 09 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Infolinia podatkowa »

  Infolinia podatkowa jest serwisem za pomocą którego możesz uzyskać poradę podatkową przez telefon. Porady udzielane są w sprawach z zakresu podatku dochodowego, podatku VAT, podatku od czynności cywilnoprawnych, podatku od spadków i darowizn oraz podatku celnego i akcyzowego. Udzielamy porad podatkowych osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, spółkom oraz osobom prywatnym. Telefonicznych porad podatkowych udzielają wyłącznie profesjonalni doradcy podatkowi z wieloletnim doświadczeniem. Nasi prawnicy zajmą się każdą sprawę kompleksowo tak, aby pomóc rozwiązać każdy problem podatkowy i wskazać najlepszy sposób jego rozwiązania. Telefoniczne porady podatkowe jakie oferujemy to przede wszystkim możliwość skorzystania z pomocy podatkowej w każdym czasie i miejscu. Oprócz telefonicznych porad podatkowych nasza firma proponuje również pisemne porady podatkowe i opinie. Zajmujemy się również sporządzaniem pism do izb oraz urzędów skarbowych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 09 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Statuo - ochrona danych osobowych »

  Firma Statuo oferuje profesjonalne wsparcie dla przedsiębiorstw i instytucji samorządowych. Zakres usług to przede wszystkim doradztwo i szkolenia w zakresie ochrony danych osobowych, opracowanie Polityki bezpieczeństwa informacji oraz Instrukcji zarządzania systemem informatycznym lub aktualizacja istniejącej dokumentacji, doradztwo w zakresie kontroli zarządczej, opracowywanie dokumentacji związanej z kontrolą zarządczą, wsparcie w opracowaniu profesjonalnego rejestru ryzyk, doradztwo w zakresie promocji, wizerunku i strategii marketingowej, redagowanie tekstów, audyt strategii promocyjnej, opracowywanie materiałów promocyjnych.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Jaworska i Wspólnicy »

  Przedmiotem działalności Kancelarii Prawnej Jaworska i Wspólnicy jest świadczenie usługi z dziedziny prawa. Kancelaria ma swoje biura w Krakowie i Warszawie. W skład usług wchodzi pomoc prawna z zakresu prawa pracy, odszkodowań, rozwodów i spadków i wielu innych dziedzin.

  Data dodania: 15 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Andrzej Szlęzak Gliwice. Kancelaria doradztwa podatkowego i prawnego. »

  Kancelaria doradztwa podatkowego i prawnego
  Doradca podatkowy Andrzej Szlęzak Gliwice

  Zakres usług

  1. doradztwo podatkowe :
  • analizowanie i sporządzanie umów,
  • sporządzanie pisemnych opinii,
  • udzielanie ustnych konsultacji,
  • prowadzenie postępowań/kontroli podatkowych przed Urzędami Skarbowymi,
  • reprezentowanie przed Sądami administracyjnymi (Wojewódzki Sąd Administracyjny oraz Naczelny Sąd Administracyjny)
  • reprezentowanie przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS),
  • prowadzenie negocjacji,

  2. doradztwo prawne:
  • analizowanie i sporządzanie umów cywilno-prawnych
  • przygotowywanie opinii prawnych,
  • udzielanie jednorazowych porad prawnych,
  • tworzenie aktów prawnych, a w tym regulaminów np. pracy, wynagradzania,
  • prowadzenie negocjacji,

  3. stała opieka prawna/podatkowa przedsiębiorstw:
  Kancelaria oferuje stałe i kompleksowe usługi prawno-podatkowe przedsiębiorstw .

  4. pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej:
  Oferta obejmuje przedstawienie najlepszych rozwiązań prawno-podatkowych dla przedsiębiorców rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Kowalik »

  Kancelaria radcy prawnego Kraków Magdaleny Kowalik świadczy usługi zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Radca prawny Kraków Magdalena Kowalik specjalizuje się przede wszystkim w sprawach cywilnych oraz rodzinnych, administracyjnych, gospodarczych oraz odszkodowaniach. Serdecznie zapraszamy każdego zainteresowanego do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wojciech Rudzki - kancelaria adwokacka w Krakowie »

  Adwokat Wojciech Rudzki prowadzi kancelarie w Krakowie. Kancelaria ta prowadzi sprawy przede wszystkim z zakresu prawa gospodarczego. Kancelaria prowadzi bieżącą obsługę przedsiębiorców, pomaga także prowadzić sprawy z zakresu obsługi spółek prawa handlowego. Kancelaria adwokacka Wojciecha Rudzkiego prowadzi także sprawy z zakresu prawa spadkowego, w szczególności dotyczące postępowań o zapłatę zachowku, dział spadku, czy egzekwowanie długów spadkowych. Do przedmiotu działalności adwokata należy także prowadzenie spraw z zakresu prawa administracyjnego - prowadzenie postępowań o wydanie decyzji administracyjnych, wnoszenie odwołań od decyzji administracyjnych, skarg do sądów administracyjnych, czy wniosków o stwierdzenie nieważności decyzji administracyjnych lub o wznowienie postępowania administracyjnego.

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe w UK, Anglia - Insito Odszkodowania »

  Firma z wieloletnim doświadczeniem. Pomaga w uzyskaniu jak największych odszkodowań spowodowanych w wypadku drogowym lub w miejscu pracy na terytorium Anglii. Polskojęzyczny konsultant pomoże w niezbędnych kontaktach na każdym etapie trwającej sprawy. Nie musisz obawiać się o koszta zasada działania firmy „No Win, No Fee” - nie wygrywasz nie płacisz. Cztery bardzo ważne cechy: nie ponosisz opłat wstępnych przy przegranej sprawie, szybkie działanie w ciągu 24h decyzja o akceptacji sprawy, obsługa po polsku cała dokumentacja i rozmowy odbywają się w języku polskim, najwyższe odszkodowania w odróżnieniu od firm ubezpieczeniowych robią wszystko aby odszkodowanie było jak największe. 98% prowadzonych spraw kończy się wygraną i wypłatą odszkodowania. Korzystając z usług firmy otrzymujesz bezpłatne porady prawne 24h na dobę. Kompleksowa obsługa zapewnia w razie potrzeby niezbędne leczenie oraz zastępczy samochód, holowanie i przechowanie pojazdu uszkodzonego.

  Data dodania: 14 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Oto sprawy, w których najczęściej reprezentujemy klientów:

  - uchylenie się od opodatkowania
  - kłamstwo w deklaracji
  - oszustwa podatkowe
  - firmanctwo
  - wadliwe prowadzenie ksiąg
  - nierzetelne prowadzenie ksiąg
  - brak prowadzenia ksiąg
  - niewpłacenie przez płatnika podatku
  - niepobranie przez płatnika podatku

  Macie możliwość skorzystania z naszych usług w Gliwicach (siedziba główna) i w Warszawie (filia).

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno-Patentowa Jarzynka.eu »

  Kancelaria Jarzynka i Wspólnicy z Warszawy świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów krajowych i zagranicznych w zakresie własności intelektualnej, w szczególności dotyczące znaków towarowych, nazw handlowych, wzorów przemysłowych, wynalazków i wzorów użytkowych, praw autorskich, domen internetowych, nieuczciwej konkurencji, licencji i transferu praw wyłącznych. 

Kancelarię tworzą profesjonalni i doświadczeni prawnicy, posiadający uprawnienia rzecznika patentowego, europejskiego rzecznika patentowego znaków towarowych i wzorów przemysłowych, oraz europejskiego rzecznika patentowego, a także specjalistyczną wiedzę z zakresu własności intelektualnej. Podejmujemy czynności przed właściwymi organami krajowymi, tj. Urzędem Patentowym RP, sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami celnymi. Reprezentujemy naszych klientów również przed zagranicznymi instytucjami właściwymi w sprawach ochrony znaków towarowych, wzorów przemysłowych oraz patentów: Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej EUIPO (Hiszpania), Światową Organizacją Własności Intelektualnej w Genewie (Szwajcaria) oraz przed Europejskim Urzędem Patentowym w Monachium (Niemcy). Współpraca z kancelariami patentowymi z innych krajów umożliwia skuteczną pomoc w uzyskiwaniu na rzecz klientów praw własności intelektualnej i ściganiu naruszeń także poza terytorium Polski.

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Głogów »

  Strona www kancelarii adwokackiej mającej siedzibę w Głogowie. Na stronie dokładnie przedstawione zostały w wybranych działach obszary praktyki kancelarii. Wyszczególnione zostały takie pola jak: sprawy spadkowe, sprawy karne, sprawy gospodarcze, sprawy z zakresu prawa ochrony dóbr osobistych, sprawy administracyjne, odszkodowania czy też stała obsługa prawna firm. Ponadto na stronie zawarte są także dane kontaktowe.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela - Wzór »

  Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela - strona poświęcona tematyce Odwołaniu od decyzji Ubezpieczyciela. Znajdziesz tu wzory odwołań od decyzji Ubezpieczyciela. Dowiesz się jak nadpisać Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela oraz jak je prawidłowo nadać.Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela wzór. Wzór odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Odwołania od decyzji ubezpieczyciela. PDF DOC DOCX RTF. Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela (generator). Napisz swoje odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela. Stwórz swoje odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela. Skuteczne odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela. Ciekawy blog o tym jak skutecznie pisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Na stronie dostępne są wzory, jak napisać skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Blog, postępowanie likwidacyjne, postępowanie sądowe.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Sprawdź Konsorcjum Prawne czyli kancelaria prawna działająca w takich miejscach jak Tarnów, Tuchów, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Kraków. Zapraszamy do korzystania z tego wszystkiego co proponuje najlepszy radca prawny w regionie. Adwokat który ma wieloletnie doświadczenie, bogatą wiedzę. Prawnik który gwarantuje wszystko co najlepsze i to w przystępnych cenach

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wegner Kostka »


  Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu obsługi firm technologicznych, dotacji europejskich, spółek handlowych, a także prawem medycznym i farmaceutycznym oraz prawem karnym i prawem cywilnym.

  Data dodania: 28 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pozew zbiorowy »

  Pozew zbiorowy jest nowością w polskim systemie prawnym. Pozwala, bowiem zwykłemu konsumentowi na zwycięstwo w walce z wielkimi korporacjami. Wystarczy dziesięć poszkodowanych osób by można było wystąpić na drogę sądową.
  Jest formą pozwu w postępowaniu cywilnym dla spraw, w których najmniej 10 osób, dochodzi roszczeń jednego rodzaju. Pozew zbiorowy został wprowadzony Ustawą o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym w dn. 17 grudnia 2009 roku. Ustawa weszła w życie w terminie 6 miesięcy od jej ogłoszenia, tj. 17 lipca 2010 roku.
  Pozew zbiorowy może być zastosowany w sprawach o roszczenia o ochronę konsumentów, z tytułu odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oraz z tytułu czynów niedozwolonych. Ustawa nie znajduje zastosowania dla roszczeń o ochronę dóbr osobistych.

  Data dodania: 01 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Iwona Mastalerz Nowy Sącz, Limanowa »

  Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokat Iwonę Mastalerz, posiadająca swoje oddziału w Nowym Sączu oraz Limanowej. Oferta kancelarii obejmuje pomoc prawną dla osób prywatnych a także przedsiębiorstw.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: