Podkategoria: Prawo - strona 52 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa Centrum »

  Kancelaria świadczy najwyższej jakości usługi prawne dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się z zakresu prawa nieruchomości, prawa cywilnego, prawo rodzinnego oraz prawa karnego.

  Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z najwyższym zaangażowaniem.

  Mieścimy się w prestiżowym punkcie Warszawy.

  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 08 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Syndyk Tarnów »

  Zalecamy wam skorzystanie z odpowiednich pomocy przygotowanych przez specjalistów z takiego miejsca jak Instytut Restrukturyzacji i Likwidacji Przedsiębiorstw (IRiLP). Znajdziecie tutaj kogoś takiego jak syndyk, jak doradca restrukturyzacyjny. Kompleksowa restrukturyzacja, upadłość w zgodzie z literą prawa. Zapraszamy serdecznie do współpracy

  Data dodania: 08 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie odszkodowań Kielce - sochanski.com »

  Usługi kancelarii adwokackiej z Kielc. Nasza kancelaria jest związana z odzyskiwaniem odszkodowań oraz wspiera proces windykacji należności. Możecie Państwo skorzystać również z długoterminowej obsługi prawnej przedsiębiorstw w języku angielskim (zachowanie standardów międzynarodowych). Inne specjalizacje kancelarii to prawo rodzinne, karne oraz cywilne.

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski »

  Adwokat Seweryn Pytlewski wykonuje zawód prowadząc kancelarię indywidualną w ramach której świadczy usługi prawne w tym w szczególności polegające na reprezentacji przed sądami cywilnymi, sądami gospodarczymi, sądami pracy i ubezpieczeń społeczny, sądami administracyjnymi oraz doradztwie prawnym. Usługi te są świadczone na osób fizycznych i prawnych zwłaszcza posiadających miejsce zamieszkania i siedzibę na obszarze Górnego Śląska ( filia kancelarii w Jastrzębiu-Zdroju ) oraz Zagłębia Dąbrowskiego ( siedziba w Dąbrowie Górniczej )jak i w pozostałych obszarach Polski. Z uwagi na formę prowadzonej działalności gospodarczej adwokat do każdego klienta podchodzi indywidualnie i ze szczególną uwagą mając przede wszystkim na celu ochronę jego interesów. Wachlarz usług prawnych obejmuje kilka głównych dziedzin prawa i jest skierowany zarówno do osób prowadzących działalność gospodarczą, przedsiębiorców, jak i innych podmiotów.Celem kancelarii jest bowiem udzielenie kompleksowej pomocy prawnej każdej osobie zwracającej się o taką pomoc. Usługi kancelarii są świadczone w godzinach jej urzędowania w siedzibie oraz jej filii osobiście przez adwokata Seweryn Pytlewskiego. Kancelaria, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, z uwagi na konkretne okoliczności dotyczące danego podmiotu świadczy także usługi w przypadkach nagłych poza ustalonymi godzinami urzędowania.Wówczas istnieje konieczność umówienia spotkania za pośrednictwem środków bezpośredniego komunikowania się na odległość.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rozwodowy »

  Nasza firma reprezentuje przed sądem swych klientów z ogromnym zaangażowaniem popartym wiedzą i doświadczeniem z obszaru prawa o charakterze rodzinnym. Nastawiamy się na zwycięstwo w sądzie na dogodnych możliwych warunkach. Prawnik prowadzący poradnię prawa rodzinnego pomaga z obszaru problemów oscylujących wokół szeroko rozumianej rodziny. Prowadzi sprawy z umocowania klienta i jego przedstawiciel w sądzie jak również opracowuje wszelakie potrzebne wnioski o charakterze sądowym. W naszej poradni można uzyskać porady o charakterze prawnym a także udzielane są opinie. W ramach udzielanych usług prowadzone są mediacje pomiędzy stronami. Biuro prawne może zagwarantować pomoc terapeuty. Jednym z bardziej zauważalnych obszarów działań naszej firmy jest przeprowadzanie spraw rozwodowych z orzeczeniem o winie drugiej strony, tudzież bez wskazania winy. Realizujemy również sprawy związane z separacją małżonków oraz podziałem ich majątku. Bardzo duża część realizowanych przez nas spraw to przypadki ustalenia widzenia z dzieckiem, jak również o ograniczenie, pozbawienie, zawieszenie i przywrócenie władzy rodzicielskiej. Kompleksowo obsługujemy naszych klientów w kwestii alimentów . Nasza firma realizuje usługi na najlepszym pod względem merytorycznym poziomie. Wszystkich klientów traktujemy w sposób indywidualny i dążymy do osiągnięcia przez niego najlepszego rozstrzygnięcia. Prawne czynności opieramy na doświadczeniu naszych adwokatów.

  Data dodania: 22 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mgr Marian Pavlov - adwokat »

  Kancelaria adwokacka Hradec Králové rozpoczęła swoją działalność w 1998 r. i świadczy kompleksowe usługi prawne oraz doradcze ważnym klientom zarówno czeskim jak i zagranicznym w dziedzinie prawa cywilnego, handlowego, rodzinnego i autorskiego. Reprezentujemy również podmioty w trakcie sądowego oraz pozasądowego dochodzenia roszczeń, przede wszystkim w zakresie windykacji i egzekucji należności w postępowaniach upadłościowych.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kłobuck »

  Kancelaria Adwokacka została założona przez adwokata Piotra Jakuba Nowaka.
  Z kancelarią związany jest doświadczony, a jednocześnie młody i kreatywny zespół prawników pozwalający Kancelarii oferować obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych na najwyższym poziomie.
  Doskonałe przygotowanie merytoryczne prawników kancelarii w połączeniu z możliwością błyskawicznej weryfikacji najnowszego dorobku prawniczej doktryny pozwala Nam na udzielenie klientom rzetelnej pomocy prawnej w najkrótszym terminie.

  Data dodania: 28 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawoponaszejstronie.pl »

  Nasz blog internetowy - Prawo Po Naszej Stronie cieszy się szerokim zainteresowaniem wśród czytelników z całej Polski. Piszemy w nim o zagadnieniach natury prawnej, interpretacji ustaw, orzecznictwie. Pod lupę bierzemy sprawy, którymi żyje przeciętny Kowalski. Rodzina 500 plus, zmiany w przepisach dla kierowców, stała stawka godzina przy umowie o zlecenie, zmiany w ustawie o KRS i wiele innych. Zapraszamy do przyjemnej i wartościowej lektury.

  Data dodania: 04 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Paweł Wróblewski - Gorzów Wielkopolski »

  Adwokat Paweł Wróblewski prowadzi własną kancelarię adwokacką na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Mecenas ukończył studia prawnicze w Polsce i Niemczech uzyskując podwójny, międzynarodowy dyplom Master of German and Polish Law – LL.M. Kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym oraz karnym.

  Data dodania: 04 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rynki kapitałowe w Warszawie - MC-LEGAL »

  Rozwiążemy Twój problem w bardzo przystępnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej Zbigniew Marek Czarny – Kancelaria Prawna : mc-legal.pl . Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo bądź przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Zapraszamy Serdecznie !

  Data dodania: 04 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kamila Morawska - Adwokat, Kancelaria Adwokacka »

  Adwokat Kamila Morawska prowadzi swoją kancelarię adwokacką w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach cywilnych i gospodarczych. Kamila Morawska, adwokat w warszawie ma wiedzę ekspercką z zakresu prawa upadłościowego i likwidacji spółek, zabezpieczania wierzytelności i ich dochodzenia.

  Data dodania: 04 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Restrukturyzacji i Likwidacji Przedsiębiorstw Sp. z o.o. /IRILP/ »

  Powołany w formie Spółki Instytut jest zespołem osób profesjonalnie przygotowanym do świadczenia usług w sprawach restrukturyzacji i upadłości oraz pełnienia funkcji w postępowaniach restrukturyzacyjnych, upadłościowych i egzekucyjnych. W skomplikowanych postępowaniach wymagane jest wsparcie większej liczby specjalistów, posiadających odpowiednie zaplecze osobowe, administracyjne i techniczne. Wiedze i doświadczenie z zakresu prawa, ekonomii, finansów i zarządzania wykorzystujemy nie tylko dla Wierzycieli w celu sprawnego zaspokojenia ich roszczeń i Dłużników przeżywających trudności finansowe, a również dla Sądów Restrukturyzacyjnych będąc sprawnym łącznikiem Sądu z Dłużnikiem i Wierzycielami.

  Data dodania: 06 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie darowizny – poradnik »

  Posiadasz darowiznę? Pamiętaj, że musisz ją zgłosić w Urzędzie Skarboym (niewykluczone, że nie musisz się nią dzielić, ale taka jest konieczność). Lepiej o tym nie zapominać. To jednak tylko jeden z obowiązków mających związek z otrzymaniem darowizny. Jeżeli chcesz poznać pozostałe, zajrzyj na stronę. Strona ma charakter poradnika prawnego, który został poświęcony sposobom pozwalającym na odwołanie darowizny. Gwarantuje, że poznasz rozwiązania różnych sytuacji.

  Data dodania: 07 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Oświęcim »

  Notariusz Magdalena Płachta-Baścik jest absolwentką studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku; ukończyła również studia podyplomowe z zakresu gospodarki nieruchomościami w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. W Oświęcimiu prowadzi kancelarię notarialną w zakresie:nnsporządza akty notarialne,nporządza akty poświadczenia dziedziczenia,nsporządza poświadczenia: własnoręczności podpisu,nzgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem,ndaty okazania dokumentu,npozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu,nndoręcza oświadczenia,nspisuje protokoły,nsporządza protesty weksli i czeków,nprzyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,nsporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,nsporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,nsporządza akt poświadczenia dziedziczenia ustawowego lub testamentowego, z wyłączeniem dziedziczenia na podstawie testamentów szczególnych,nsporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegi-wieczyste.org | To warto wiedzieć o księgach wieczystych »

  Osobiste doświadczenia z pracy z księgami wieczystymi. Wiedza tu zgromadzona ma za zadanie pomóc użytkownikom rozwiązać ich problemy wieczystoksięgowe.

  Opisuję tu najróżniejsze i najczęstsze problemy użytkowników: założenie księgi wieczystej, numeracja ksiąg wieczystych, dokonanie wpisów, poprawy wpisów, odnalezienie ksiąg wieczystych.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Ursus »

  Kancelaria prawna z warszawskiego Ursusa doradza w wielu kwestiach prawnych, które dotyczą prawa cywilnego, handlowego, nieruchomości, spadkowego, prawa pracy oraz prawa rodzinnego. Prowadzimy sprawy odszkodowawcze i windykacyjne. Klienci indywidualni mogą liczyć na doradztwo w dziedzinie prawa spadkowego i rodzinnego, prowadząc sprawy rozwodowe, spadkowe, a także o podział majątku. Radca Prawny Joanna Zielińska ma swoje biuro w Warszawie. Na co dzień służy pomocą w wielu kwestiach prawnych. Oferta kierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale także dla firm.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • GCBF Górnośląskie Centrum Bankowości i Finansów »

  Księgowość, rachunkowość, doradztwo biznesowe i prawne to domena specjalistów z Górnośląskiego Centrum Bankowości i Finansów z Katowic. Poprowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów oraz księgi handlowe. Pomożemy uzyskać wszelkiego formy dogodnego kredytu. Sporządzimy projekty umów, bądź je zaopiniujemy. Będziemy reprezentować Twoją firmę przed sądem. Doradzimy, jaka forma działalności będzie najbardziej optymalna dla Twojego biznesu. Rozwijaj swój biznes - my zajmiemy się resztą.

  Data dodania: 02 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bartosz Czekała. Kancelaria Adwokacka. »

  Kancelaria adwokacka Bartosza Czekały w Katowicach oferuje porady prawne na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzy duet wysoko wykwalifikowanych prawników: adwokat Bartosz Czekała i radca prawny (of counsel) Paweł Brych-Kadziński. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

  Data dodania: 03 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Dzikowski »

  Kancelaria Dzikowski świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów instytucjonalnych. Siedzibą kancelarii jest Wrocław.
  Prowadzimy m. in. sprawy gospodarcze, spadkowe i rozwodowe.

  Data dodania: 03 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Rzeszów »

  Problemy z prawem zawsze przysparzają wielu zmartwień. Większość z nas panicznie boi się zderzenia z sądowniczą machiną. Tryby sprawiedliwości bywają nieugięte, a przepisy prawne dla przeciętnego Kowalskiego są po prostu niezrozumiałe. Jeśli więc sytuacja życiowa wymusza na nas wkroczenie na drogę prawną, warto mieć przy boku skutecznego i doświadczonego prawnika z Rzeszowa. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasze interesy będą w sądzie właściwie reprezentowane, a my unikniemy niesprawiedliwego wyroku.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: