Podkategoria: Prawo - strona 53 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »
 • Prawnik Kraków »

  Kancelarie Adwokackie Adwokatów: Jakuba Borzymowskiego, Piotra Fik oraz Tomasza Skrzypczyńskiego oferują profesjonalną i kompleksową obsługę prawną Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom, zarówno w sprawach pozasądowych jak i sądowych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na udzielanie pomocy prawnej zarówno w zakresie prawa karnego, cywilnego, gospodarczego jak i administracyjnego.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat prawo karne Zielona Góra »

  Adwokat prawa karnego z Legnicy ma za sobą wiele trudnych rozpraw sądowych z zakresu przestępstw korupcyjnych. Są to często bardzo delikatne zagadnienia, wymagające taktu i subtelności. Często są również niezwykle skomplikowane, a swoim zakresem obejmują ogromne firmy albo sławne osobistości.

  Data dodania: 10 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Online - Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria Radcy Prawnego udziela porad prawnych online, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego sposobu świadczenia usług. Szybko i bez wychodzenia z domu otrzymaj wsparcie prawne przez internet.

  Prawo cywilne | Prawo rodzinne | Prawo gospodarcze. Umowy i pisma procesowe.

  Obsługa osób fizycznych i firm.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy w Pszczynie - Ireneusz Pryłowski »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym
  w Pszczynie - Ireneusz Pryłowski. Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku 8-16. Kancelaria posiada dostęp do CEPIK - Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, EPU (e-sąd) - obsługi elektronicznych wniosków egzekucyjnych, EKW - Centralnej Bazy Ksiąg Wieczystych, OGNIVO- systemu służącego do poszukiwania rachunków bankowych oraz PUE ZUS - systemu umożliwiającego elektroniczne przesyłanie wniosków do ZUS - EKS.Właściwość miejscowa pokrywa się z właściwością Sądu Rejonowego w Pszczynie i obejmuje: Gmina Pszczyna, Miedźna, Suszec, Goczałkowice, Czechowice-Dziedzice, Bestwina. Ponadto komornik prowadzi postepowania egzekucyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej ze szczególnym uwzględnieniem konurbacji górnośląskiej i zachodniej Małopolski. Dokonując wyboru poza właściwością miejscową wierzyciel zobowiązany jest złożyć oświadczenie, o którym mowa w art. 8.6 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji.

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Robert Ofiara | Warszawa »

  Kancelaria adwokacka mecenasa Roberta Ofiara wyspecjalizowała się w 4 dziedzinach: sprawy o odszkodowania, pomoc prawna przy umowach kredytowych, sprawy rodzinne (rozwód, podział majątku, kontakty z dzieckiem, spadek)oraz karne. Kancelaria ma siedzibę w centrum Warszawy, przy Al. Jerozolimskich, ale prowadzi sprawy w terenu całego kraju. W sprawach o roszczenia kredytowe, Zespół Prawników prowadzi porady prawne w zakresie analizy umowy kredytowej oraz sprawdza, czy istnieje zasadność dochodzenia roszczeń od banku, m. in. z zakresu zapisów w umowie, które można uznać za abuzywne. Głównie Klientami w tym zakresie są osoby, które mają kredyt w walucie obcej, m. in. we frankach szwajcarskich, ale nie tylko. Odszkodowania, to kolejny obszar prawa, w którym Kancelaria adwokata Roberta Ofiara się specjalizuje. Większość prowadzonych spraw dotyczy wypadków ( m.in. odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za wypadek śmiertelny, odszkodowanie za wypadek w miejscu pracy). Ponadto Kancelaria wspiera osoby poszkodowane na skutek błędu lekarskiego, wywłaszczeń nieruchomości oraz z zakresu służebności przesyłu. Kancelaria adwokata Roberta Ofiara istnieje od 2008 roku. Prawnicy Kancelarii działają również na rzecz społeczeństwa poprzez udział w dniach porad prawnych oraz poprzez eksperckie publikacje w mediach.

  Data dodania: 25 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Kacprzyk Bojaryn »

  Firmy produkcyjne, energetyczne i budowlane działające na terenie Łodzi mogą korzystać z kompleksowej pomocy prawnej Kancelarii Kacprzyk Bojaryn. Kancelaria ta oferuje doradztwo prawne w zakresie Prawa Spółek począwszy od wsparcia w zakresie zakładania spółek, Prawa Pracy, Prawa Cywilnego, Ubezpieczeń, także Ubezpieczeń Społecznych, Prawa Procesowego, Rynku Kapitałowego i Zamówień Publicznych. Kancelaria prawna kieruje swą ofertę także do start-upów pomagając im szczególnie przy rejestracji podmiotów gospodarczych, negocjacjach, wdrażaniu innowacji i wspiera przy pozyskiwaniu kapitału. Często też osoby prywatne potrzebują porady prawnej - wpisując w internecie frazę "pomoc prawna Łódź" trafią między innymi na stronę Kancelarii kacprzyk-bojaryn.pl, która charakteryzuje się indywidualnym podejściem, budowaniem zaufania i posługuje się językiem zrozumiałym dla klientów. Klienci indywidualni mogą otrzymać pomoc w zakresie problemów związanych z nieruchomościami, usługami bankowymi i instytucjami finansowymi oraz obsługą inwestycji giełdowych. Założycielki i wspólniczki prowadzące Kancelarię opierają się nie tylko na własnym doświadczeniu, wynikającym z wykształcenia i kilkuletniego doświadczenia pracy dla dużych firm ale korzystają także z pomocy i doradztwa współpracowników dysponujących pogłębioną wiedzą na przykład przy szacowaniu utraconych korzyści oraz wysokości roszczeń z innych tytułów.

  Data dodania: 04 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Nowakowski - Wrocław »

  Kancelaria Adwokacka prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych; doradza swoim Klientom w ich bieżącej działalności, a także reprezentuje w sporach sądowych, postępowaniach administracyjnych i negocjacjach pozasądowych.nnPersonel Kancelarii tworzy zespół prawników o różnych specjalizacjach. Każda sprawa prowadzona jest zawsze z najwyższą starannością. Zespół stanową wykwalifikowani i odpowiedzialni prawnicy. Nie unikamy trudnych pytań, podejmujemy wyzwania wiedząc, że nasza praca musi nieść wartość dla Klienta. Stale się doskonalimy, dbamy o dobre relacje, doskonałą komunikację i dobrą atmosferę zarówno w naszym Zespole jak i w kontaktach z naszymi Klientami.

  Data dodania: 05 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blog o prawie zamówień publicznych - praktycznie, a nie teoretycznie »

  Strona dotyczy stosowania przepisów prawa zamówień publicznych. W szczególności uwzględnia ona stronę zamawiającego w procesie udzielania zamówień publicznych. Ma na celu przekazywanie informacji w sposób przystępny i usystematyzowany. Popularnym elementem na stronie mają być dokumenty w formacie pdf stanowiące ściągę, możliwą do wydrukowania i wykorzystania przy prowadzonych procedurach. Założeniem strony jest zajmowanie się przede wszystkim praktyką stosowania przepisów ustawy prawo zamówień publicznych. Do minimum zakładane jest ograniczenie rozważań teoretycznych lub sprowadzających się do kopiowania przepisów ustawy lub wyroków Krajowej Izby Odwoławczej. Strona ma stanowić narzędzie pomocy w szczególności dla pracowników zamawiającego. Na stronie mają znajdować się w szczególności propozycje rozwiązań wynikające między innymi z osobistych doświadczeń prowadzącej bloga. Jednocześnie na stronie mają się pojawiać informacje - opracowania dla wykonawców tj. uwzględniające kwestie związane ze skutecznym złożeniem oferty oraz realizacją zamówienia. Strona ma mieć charakter edukacyjny w stosunku do osób rozpoczynających karierę w tym obszarze oraz charakter pomocniczy w stosunku do osób z doświadczeniem w prowadzeniu procedur lub uczestnictwie w nich w charakterze wykonawcy.

  Data dodania: 06 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań Marcin Sieradzki »

  Kancelaria prawna Marcin Sieradzki została założona w Poznaniu w 2015r. Możemy poszczycić się wieloma wygranymi sprawami sądowymi a także sukcesami w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i gospodarczego. Nasza kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu:

  - prawa pracy
  - nieruchomości
  - sprzedaży spółek
  - zakładania i likwidacji spółek z oo
  - zakładania gotowych spółek Poznań
  - prawa własności przemysłowej i intelektualnej
  - prawa konkurencji
  - sporów sądowych, mediacji i arbitrażu

  Obsługujemy osoby prywatne i podmioty gospodarcze. Wiemy jak ważna w prowadzeniu działalności jest znajomość aktualnych przepisów prawa, dlatego pomagamy naszym klientom w rozwiązywani najbardziej zawikłanych przepisów prawnych.

  Rozumiemy również jak bardzo ważne są sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Pomagamy naszym klientom w dochodzeniu alimentów a także w sprawach spadkowych. Dbamy o każdy aspekt od początku do zakończenia sprawy, rozumiejąc jak bardzo ważne są kwestie rodzinne.

  Obszary praktyki Kancelarii obejmują także reprezentowanie klientów przed sądami oraz organami administracji.

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Michał Bielecki - Kancelaria Prawna »

  Adwokat Bielecki świadczy profesjonalne usługi prawne z terenu Krakowa i okolic w zakresie: prawa karnego, prawa administracyjnego, prawa rzeczowego, praw pracy, prawa spadkowego. Obsługa prwana firm i spółek. Oferuje szkolenia z różnych dziedzina prawa zwiększając przez to świadomość prawną społeczeństwa

  Data dodania: 08 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Piotrków Trybunalski »

  Kancelaria oferuje klientom pełną obsługę w ramach przewidzianych prawem czynności notarialnych: sporządzanie aktów notarialnych, aktów umowy kupna, sprzedaży lub darowizny, tworzenie odpisów, wypisów oraz wyciągów dokumentów, sporządzanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, sporządzanie na żądanie stron projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów, sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów. Kancelaria Notarialna obsługuje miasta: Piotrków trybunalski, Tuszyn, Rzgów, Tomaszów mazowiecki, Bełchatów, Radomsko, Łask, Brzeziny, Opoczno, Koluszki, Zelów, Tuszyn, Sulejów, Przedbórz, Kamieńsk. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość ustalenia dowolnego terminu, także w dni wolne od pracy i w godzinach wieczorowych a także, w uzasadnionych przypadkach, poza Kancelarią Notarialną.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna MMK Radca Prawny Marek Kierzel »

  Kancelaria Radcy Prawnego z biurami w Grodzisku Mazowieckim i Warszawie świadczy profesjonalne usługi prawne Klientom indywidualnym oraz Klientom biznesowym. W zakresie obsługi prawnej PRZEDSIĘBIORCÓW - Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa rejestrowego, administracyjnego, prawa pracy, prawa podatkowego, prawa spółek handlowych, prawa gospodarczego, prawa międzynarodowego i UE. W zakresie obsługi Klientów INDYWIDUALNYCH specjalizujemy się w prawie pracy, prawie nieruchomości i budowlanym, w odszkodowaniach w związku z wypadkami komunikacyjnymi (roszczenia od ubezpieczycieli komunikacyjnym), a także prawie rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe małżeńskie).

  Data dodania: 14 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA WARSZAWA - ADWOKAT TOMASZ TOMASZCZYK »

  Nasza kancelaria świadczy kompleksową pomoc dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz usługi ad hock do jednorazowych przedsięwzięć. Nasi prawnicy specjalizują się w obszarach takich jak: prawo rodzinne, prawo karne, prawo pracy. Niezależnie czy w Twoim życiu dojdzie do takich sytuacji jak podział majątku, spory z ZUS, intercyza, oszustwa, błędy lekarskie czy rozwód – Warszawa jest miastem, w którym nasza kancelaria ma swoją siedzibę i możesz w każdej chwili umówić się na spotkanie w sprawie porady prawnej. Profesjonalne kancelarie adwokackie (Warszawa) potrafią rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane sprawy. Nasza kancelaria prawna w Warszawie świadczy komplementarną pomoc osobom fizycznym, jak i prawnym. Reprezentujemy również naszych klientów oraz prowadzimy sprawy, które mają charakter precedensowy i wymagają dobrego przygotowania i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów. Osoby, które szukają rozwiązania swojego problemu, niezależnie od jego wagi zapraszamy do naszej kancelarii, która świadczy profesjonalne porady prawne. Warszawa oferuje ogromne możliwości wyboru odpowiedniej kancelarii, jednak warto zaufać naszemu doświadczeniu, potwierdzonemu przez wielu naszych klientów. Nasza firma opiera się na trzech filarach – uczciwa praca, bezpieczna rodzina i wolność osobista. Jeżeli potrzebujesz pomocy lub porady nasz adwokat jest do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy usługi świadczone na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 22 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Rzeszów, Adwokat Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie, prowadzona przez adwokat Joannę Jakubowską-Zawada. Kompleksowa Obsługa Spółek,Firm, Przedsiębiorstw, Podmioty Lecznicze, Prawo Medyczne, Własność Intelektualna, Ochrona Konkurencji

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Rabenda »

  Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Rabenda zajmuje się świadczeniem usług prawnych obejmujących prawo pracy, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo medyczne oraz sprawy związane z ubezpieczeniami społecznymi. Możliwe jest także skorzystanie z pomocy prawnej za pośrednictwem internetu. Oferta kancelarii przeznaczona jest dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 23 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice - Krzysztof Bohosiewicz »

  Główną formą działalności Kancelarii Adwokackiej Krzysztofa Bohosiewicza jest zapewnienie swoim Klientom pełnej pomocy prawnej. Stale podnosimy swoje kwalifikację i wiedzę na temat wiedzy prawniczej. To wraz z wieloletnim doświadczeniem stawia nas na 1 miejscu wśród innych kancelarii adwokackich w Katowicach.
  Nasza oferta w pełni realizuje pomoc prawną, która obejmuje obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zapraszamy również na comiesięczne darmowe porady prawne.

  - reprezentacja procesowa,
  - obsługa prawna,
  - obsługa korporacyjna przedsiębiorstw,
  - likwidacja i łączenie spółek,
  - udzielenie i odwołanie prokury,
  - zmiany umowy spółki .

  Data dodania: 27 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Contuus.pl - Porady prawne i doradztwo prawne »

  Porady prawne, którym można zaufać znajdziesz w kaliskiej firmie Contuus. Wysokie wykształcenie w dziedzinie prawa pozwoliło stworzyć nowoczesną firmę, która z pasją rozwiązuje wszelkie problemy klientów prywatnych i firm. Postawy firmy to doradztwo prawne, porady w opiniowaniu i analizach pism. Warto wybrać firmę Contuus starając się o kredyt, aby prawnik przeanalizował umowę i doradził czy warto z niej skorzystać. Pośrednik finansowy to coraz popularniejszy specjalista, który wielokrotnie ratował klientów przed kosztownym błędem. Pośrednik w obrocie nieruchomości świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej przy sprzedaży i zakupie nieruchomości. O czym warto wiedzieć sprzedając lub kupując dom, biuro lub mieszkanie, zapytaj o poradę prawną w Contuus.

  Data dodania: 02 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • AZ Management Adrian Zając - zarządzanie ochroną środowiska »

  AZ Management jest biurem świadczącym usługi administracyjno prawne dla biznesu z zakresu ochrony środowiska. Oferujemy pomoc/consulting przy uzyskaniu licencji, zezwoleń na prowadzenie działalności z zakresu gospodarki odbadami. Naszymi klientami często są: skupy złom, stacje demontażu pojazdów, fabryki, huty, zakłady przetwarzania i gromadzenia różnego rodzaju odpadów. Doradzamy, wspieramy i szkolimy na każdym etapie prowadzenia działalności.

  Data dodania: 03 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik i adwokat Brzesko »

  Radca prawny to taka osobowość, która wie o prawie… prawie wszystko. Dobry radca prawny, to taki, który o prawie wie wszystko lub może dowiedzieć się wszystkiego, co dotyczy problemu jego klienta. Pamiętamy o tym w każdym dniu pracy, więc kancelaria adwokacka Damian Synowiec, dobrze rozumie czym jest pasja prawnicza w dzisiejszym świecie. We współpracy z doświadczeniem, może dokonać rzeczy wielkich. Prawnik będzie Cię reprezentował z pełnym zaangażowaniem, by udowodnić, że prawo stoi po Twojej stronie. Polecamy ich usługi.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Agnieszka Jakubowska - Gregier »

  Kancelaria oferuje wsparcie prawne dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców (doraźna lub stała obsługa prawna). Świadczymy usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego oraz gospodarczego. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie gwarantując tym samym jak najwyższy poziom usług.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: