Podkategoria: Prawo - strona 54 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »
 • Radca Prawny Rzeszów »

  Radca prawny w Rzeszowie, kancelaria Grębowski. Biuro naszej placówki kancelarii mieści się w Rzeszowie. Zapraszamy również do oddziału we Lwowie.

  Pracownicy kancelarii to zespół odpowiednio wykwalifikowanych, z bogatym doświadczeniem radców prawnych, doradców a także adwokatów. Kancelaria świadczy usługi prawne powiązane z różnymi gałęziami prawa. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi prawa lotniczego i budowlanego. Radca prawny kancelarii specjalizuje się również windykacją, prawem sportowym i handlowym. Pracownicy kancelarii pomogą uzyskać odszkodowania należne po szkodzie, a także zadośćuczynienia za krzywdy które zostały doznane podczas zdarzeń.

  Potrzebujesz fachowej porady prawnej od adwokata, bądź radcy prawnego? Odwiedź naszą placówkę bądź skontaktuj się telefonicznie w celu uzyskania porady i informacji.
  Charakteryzuje nas profesjonalne podejście do każdego klienta i indywidualne rozpatrywanie sprawy. Zapewniamy kompleksową obsługę dla osób prywatnych oraz firm.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskanie pieniędzy i długu od dłużnika - Prawnik, Komornik - Bielsko-Biała »

  Kancelaria Radców Prawnych należy do grupy CORPORIS.
  Kompleksowo obsługujemy klientów w dziedzinie prawa.
  Odzyskujemy należności, ściągamy niezapłacone długi, obsługa prawna dla firm, porady prawne.
  Współpracujemy z wieloma firmami, ale również naszymi klientami są osoby indywidualne.

  Twój dłużnik nie oddaje należnych Ci pieniędzy? Skontaktuj się z Nami!
  Ustalimy plan działania, aby skutecznie odzyskać dług!
  Oferujemy Windykację Bez Opłat - nie ponosisz żadnych kosztów!
  To Twój dłużnik pokrywa koszty kancelarii i wysłanych do niego pism.

  Jeśli pierwszy etap windykacji jest nieskuteczny skierujemy sprawę na drogę sądową, a Nasi Prawnicy będą Cię reprezentować.

  Masz wątpliwości? Nie wiesz jak się za to "zabrać".
  Od tego jesteśmy! Zespół profesjonalnych windykatorów, prawników oraz komorników przeprowadzi Cię przez całą windykację od A do Z.

  Nasza kancelaria mieści się w Bielsku-Białej, przy ulicy Piastowskiej 35.

  Jesteś spoza Bielska? Nic nie szkodzi!
  SPRAWY PROWADZIMY W CAŁEJ POLSCE!

  W szczególności województwo śląskie:
  Bielsko - Pszczyna - Tychy - Katowice - Częstochowa - Sosnowiec - Mysłowice - Żywiec
  ale również Kraków i okolice.

  SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ TERAZ!
  Twój dług może się przedawnić!

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Prawne Spychalscy »

  Doradztwo Prawne "Spychalscy" z siedzibą w Bydgoszczy została założona 1 sierpnia 2016 roku. Specjalizuje się w zakresie różnych dziedzin prawa. Usługi wykonywane przez profesjonalistów zatrudnionych stacjonarnie lub zdalnie zapewnia pełną i kompleksową obsługę klientów indywidualnych jak i Przedsiębiorców.

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat podział majątku Łódź »

  Skuteczny-adwokat.com to internetowa wyszukiwarka kancelarii adwokackich. Dzięki naszemu serwisowi dowiedzą się Państwo jaki adwokat łódź jest warty polecenia, a których należy omijać. Niezależny ranking prawników z całej polski, to doskonała propozycja dla tych osób, które nie mają czasu, ani chęci, aby samodzielnie wyszukać porządnego adwokata. Dzięki opinią byłych klientów, mają Państwo bardzo przejrzysty obraz poszczególnych kancelarii adwokackich. Dzięki podziałowi na specjalizacje błyskawicznie odnajdą Państwo interesującego was fachowca.

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź Piotr Sęk Kancelaria Adwokacka Łódź »

  Usługi kancelarii świadczone są zarówno na rzecz osób indywidualnych jak i dla podmiotów gospodarczych. Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Kancelaria reprezentuje klientów z terenu całego kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług kancelarii obejmuje Sądy z województwa łódzkiego.

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Jazda pod wpływem alkoholu - pomoc prawna dla zatrzymanych. »

  Strona www.jazdapoalkoholu.info powstała dla osób zatrzymanych za jazdę pod wpływem alkoholu lub potoczniej - za jazdę po pijaku. Na stronie najdą Państwo wszystkie niezbędne informację dotyczące przestępstwa jakim jest jazda po pijanemu.nŚwiadczymy pomoc prawną dla osób zatrzymanych za kierowanie na "podwójnym gazie".

  Data dodania: 26 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • CertyfikatyDO.pl - Certyfikaty Danych Osobowych »

  Serwis zajmuje się ochroną danych osobowych, w tym dostosowaniem administratorów danych osobowych, takich jak gminy, szkoły, hotele czy wspólnoty mieszkaniowe do przepisów Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Piszemy zarówno o obecnych, jak i przyszłych regulacjach w tym zakresie. W serwisie publikujemy informacje na temat zasad przetwarzania danych oraz wskazujemy na możliwości wdrożenia mechanizmów certyfikujących, które mają zapewnić zgodność z Ogólnym Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Świadczymy usługi doradcze i prawne z zakresu przetwarzania danych osobowych.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Effect - Odszkodowania Powypadkowe »

  Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca samochodu, pasażer samochodu, kierowca motocykla, pasażer motocykla, potrącony rowerzysta lub potrącony pieszy), która która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Szczecin »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin - Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie Artur Żurowicz stosuje elektroniczne narzędzia egzekucyjne takie jak CEPIK - do poszukiwania samochodów dłużników, KIR OGNIVO - do poszukiwania kont bankowych dłużników, ZUS - EKS - do poszukiwania przychodów emerytalno-rentowych dłużników, CPD do poszukiwania adresów zamieszkania dłużników, CEIDG - do poszukiwania prowadzonych działalności gospodarczych dłużników, EKW - do poszukiwania nieruchomości dłużników. Komornik ze Szczecina posiada dla wierzycieli możliwość odbioru wniosków elektronicznych w EPU. Na stronie internetowej znajdują się informacje o licytacjach komorniczych i obwieszczenia. Licytacje komornicze dotyczą nieruchomości - szczegóły na stronie internetowej komornika ze Szczecina. Właściwość komorników to prawo do wyboru dowolnego komornika dla wierzyciela na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Wyjątki dotyczą spraw o egzekucję z nieruchomości a także spraw, gdzie przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. Właściwość komorników powoduje, że wierzyciel, dokonując wyboru komornika, składa razem z wnioskiem o wszczęcie egzekucji oświadczenie na piśmie odnośnie tego, że korzysta z prawa wyboru komornika. W przypadku gdy komornik, wybrany przez wierzyciela, podejmuje czynności poza swoim rewirem komorniczym wydatki obejmujące diety przysługujące osobom zatrudnionym w kancelarii komornika oraz koszty przyjazdów i noclegów komornika obciążają wierzyciela.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Portal o podatkach i zmianach w prawie »

  Patrząc na wszystkie pewniaki jakie podaje nam B. Franklin, to jeden z pewnością wybralibyśmy w ciemno, bez żadnych wątpliwości. Jest to właśnie podatek, a dlaczego? Pomimo tego, że nikt nie lubi płacić podatków, nikt nie lubi o nich myśleć ani widzieć kwot do zapłaty, to jest to jedna z podstaw gospodarki, która utrzymuje całe państwa. Podatki płacą wszyscy, chyba że ktoś jest bezdomny, bezrobotny i nie robi żadnych zakupów, ponieważ w każdym państwie podatkami obłożony jest właściwie każdy towar i usługa. Bardzo często robiąc zakupy nawet nie zdajemy sobie do końca sprawy, że właśnie opłaciliśmy podatek. Podatków nie lubimy, pomimo tego są one obecne w naszym życiu na każdym kroku. Wyjaśnijmy co to takiego jest dokładnie podatek.
  Co to jest podatek?
  Jest to świadczenie na rzecz państwa, jakie uiszcza obywatel danego kraju. Podatki są obowiązkowe, jeśli ktoś tego obowiązku nie spełnia, może zostać ukarany grzywną pieniężną. Podatki są bezzwrotne, po uiszczeniu ich nie otrzymamy natychmiast żadnej usługi ani produktu, jednak wiemy, że pieniądze będą przeznaczone na ogólne potrzeby państwa. Z podatków jest opłacana budowa dróg, szkół, szpitali oraz ich utrzymanie, tak by każdy podatnik mógł z nich korzystać.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycja jako początek korzyści »

  Jak rozumieć pojęcie inwestycji? Inwestycją można nazwać nakłady przedsiębiorstwa na tworzenie nowych zdolności wytwórczych. W ramach inwestycji przedsiębiorcy nabywają jakieś dobra inwestycyjne (budują nowe lub rozbudowują istniejące zakłady produkcyjne, kupują potrzebne maszyny, powiększają zapasy), które w efekcie mają posłużyć do wytwarzania innych dóbr czy usług.

  Jako inwestycję możemy również rozumieć aktywa, które przedsiębiorcy nabywają w celu osiągnięcia korzyści ekonomicznych. Korzyści te mogą wynikać ze wzrostu wartości nabytych aktywów lub z przychodów z tychże aktywów (czynsze, odsetki czy dywidendy).

  Data dodania: 05 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne Wrocław »

  Biuro Detektywistyczne MIPOL oferuje swoje usługi Klientom biznesowym oraz Klientom indywidualnym. Świadczymy usługi na terenie Wrocławia od 2009 roku. Jako prywatni detektywi prowadzimy działalność na podstawie koncesji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz uzyskanych licencji detektywa.

  USTALENIA JAKIE PROWADZIMY:
  ustalenie numeru PESEL,
  postępowania karne,
  postępowania sądowe i komornicze,
  windykacja wierzytelności,
  wykrywanie podsłuchów / lokalizatorów GPS
  ustalenia banków,
  ustalenia wierzytelności,
  weryfikacja adresów,
  aktualne zatrudnienie,
  monitoring pojazdów za pomocą systemu GPS

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Częstochowska Kancelaria - adwokat Mrożek »

  Zakres i zasadny świadczenia usług przez Kancelarię Adwokacką trafnie wyrażone zostały w przepisach obowiązującego prawa.
  Zgodnie z art. 1 ust 1 ustawy Prawo o Adwokaturze, celem Adwokatury jest do świadczenie pomocy prawnej, współdziałania w strzeżeniu praw i swobód obywatelskich oraz w kształtowaniu i stosowaniu przepisów prawnych. Jak stanowi art. 4 ust 1 powyższej ustawy, profesja adwokata polega na udzielaniu pomocy prawnej, a zwłaszcza w postaci porad prawnych, opinii prawnych, projektów aktów prawnych oraz poprzez reprezentację klientów przed sądami i organami państwowymi i samorządowymi.
  Zgodnie z art. 6 ust. 1, adwokat ma obowiązek jest zachować w tajemnicy wszystko, o czym powziął wiedzę w związku ze świadczeniem pomocy prawnej. W ustępie 2 ustawodawca przyjął, że obowiązek powyższy nie może być ograniczony w czasie. Zgodnie zaś z ustępem 3, adwokat nie można zostać z powyższego obowiązku zwolniony.
  Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego i karnego, zwłaszcza o odroczenie wykonania kary, dozór elektroniczny, zawieszenie kary.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze sprawdzanie umów »

  sprawdzanie umów, opiniowanie umów, analiza umów, weryfikacja umów, najtańsze sprawdzenie umów, najtańsze weryfikowanie umów, najtańsza analiza umów, najtańsze opiniowanie umów, sprawdzenie umowy, analiza umowy, opiniowanie umowy, weryfikacja umowy

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Maksymilian Bergtraum »

  Kancelaria prowadzona przez adwokata Maksymiliana Bergtrauma świadczy usługi prawne na terenie Jeleniej Góry i Wrocławia. Specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, sprawach rodzinnych oraz tematach związanych ze sporządzaniem i analizą umów. Porady prawne świadczone są zarówno dla firm i przedsiębiorstw jak i dla osób prywatnych.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Marcelina Kita-Kuśnierz, Dominika Salej s.c. »

  Kancelarię Notarialną Marcelina Kita-Kuśnierz, Dominika Salej s.c. prowadzą: Notariusz Marcelina Kita i Notariusz Dominika Salej.

  W Kancelarii Notarialnej Marcelina Kita-Kuśnierz, Dominika Salej s. c. załatwić można poniższe sprawy: sprzedaż nieruchomości, darowizny testamenty, regulowanie spraw spadkowych, pełnomocnictwa, umowy deweloperskie, sprawy majątkowe małżonków (umowy majątkowe małżeńskie), służebność przesyłu, służebności drogi, przesyłu, podział nieruchomości (zniesienie współwłasności).

  Ponadto, zgodnie z art. 79 Prawa o notariacie notariusz dokonuje między innymi następujących czynności: sporządza akty notarialne (np. umowy sprzedaży nieruchomości), sporządza akty poświadczenia dziedziczenia (notarialne stwierdzenie nabycia spadku), sporządza poświadczenia (np. poświadczenie podpisu), spisuje protokoły (np. protokół walnego zgromadzenia spółki akcyjnej), sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty lub dane na informatycznym nośniku danych, doręcza oświadczenia, sporządza projekty aktów i oświadczeń, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rodzinny katowice »

  Problemy z prawem rodzinnym? Niezbędne mu temu jest zaczerpniecie porady doświadczonej kancelarii adwokackiej Jacek Sosnowski, która wyciągnie z kłopotów każdego klientów. Firma w swojej ofercie posiada obsługę prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Profesjonalna pomoc w stosunkowo niskiej cenie sprawiła, że obecnie firmy cieszy się dużą popularnością na rynku. To gwarancja rozwiązania problemów oraz owocnej współpracy.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marek Ziemianin »

  Kancelaria Adwokacka Marka Ziemianina świadczy profesjonalne usługi prawne dla Klientów z teremu Zakopanego i Podhala. Zajmujemy się głównie sprawami zwiazanymi z regulacja stanu prawnego nieruchomości, sprawami odszkodowawczymi przeciwko ubezpieczycielom, sprawami z zakresu prawa administracyjnego. Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta, wysoki poziom wiedzy teoretycznej i duże doświadczenie w prowadzeniu sporów sadowych.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Szczecin - Centrum Łukasz Pauch »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin - Centrum w Szczecinie Łukasz Pauch prowadzi kancelarię przy Sądzie Rejonowym Szczecin - Centrum. Na stronie kancelarii znajdują się wnioski egzekucyjne do pobrania, aktualne licytacje i wszelkie niezbędne informacje dla wierzyciela do skutecznego prowadzenia postępowania egzekucyjnego.

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Agnieszka Majer Notariusz »

  Kancelaria Notarialna świadczy usługi w zakresie dokonywania wszystkich czynności notarialnych. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, jednakże po uprzednim uzgodnieniu jesteśmy do dyspozycji Klienta również poza tymi godzinami. Kancelaria mieści się w centrum Katowic, w sąsiedztwie Urzędu Marszałkowskiego.

  Data dodania: 06 03 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 54 · 55 · 56 · 57 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: