Podkategoria: Prawo - strona 55 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 55 · 56 · 57 · następna strona »
 • Conectum Finanse - Oddłużanie - Wyjście z długów - Kredyty - 731 306 481 »

  Chcesz dowiedzieć się jak wyjść z długów? Jak napisać sprzeciw od nakazu zapłaty lub zarzuty? Sprawdź szybko sam: Otrzymujesz dedykowanego Doradcę Private i konsultację za darmo. Promocja do końca marca 2017 - 7 mln złotych dla każdego - pod zastaw / zabezpieczenie nieruchomości. Wszystko od Conectum Finanse!

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Szkudlarek »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Szkudlarek daje gwarancję chętnym całościową a także solidarną pomoc prawną w zakresie powierzonej sprawy.

  Kancelaria adwokata Jarosława Szkudlarka oferuje swoją pomoc zarówno klientom indywidualnym jak też podmiotom prawnym.

  W celu zagwarantowania jak najlepszej jakości oferowanych usług kooperujemy z wysokiej klasy radcami prawnymi na terenie łodzi jak i całego kraju oraz stale wzbogacamy wiedzę poprzez częste sporkania zawodowe.

  Główną specjalizacją naszej kancelarii są sprawy rozwodowe, z uwagi na nasze doświadczenie w dziedzinie prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz ilości powierzanych nam i wgranych przez nas spraw rozwodowych nasi klienci mają do nas zaufanie ponieważ wiedzą że przywiązujemy najwyższą wagę do spraw sfery prywatnej swoich Klientów i dopełniamy wielkiej skrupulatności aby sprawy z zakresu prawa rodzinnego przebiegały na najwyższych obrotach i zgodnie z wolą naszych Klientów.
  Obsługujemy również sprawy z zakresu prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa wykroczeniowego prowadzimy także sprawy o odszkodowania za błąd w sztuce lekarskiej

  Prowadzimy również obsługę prawną w domu Klienta z uwagi na brak możliwości dotarcia
  do lokalu Kancelarii na przykład w następujących przypadkach: chorzy pacjenci w szpitalach, z uwagi na podeszły wiek gwarantujemy także pomoc prawną dla osób przebywających na stałe za granicą kraju za pomocą internetu.

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • ABC Podatki: Podatki i Rozliczenia PIT »

  Poszukujesz prostych rozwiązań w kwestii rozliczania podatku? ABC-Podatki.pl powstał z myślą o podatnikach, którzy nie chcą obciążać budżetu domowego zbędnymi wydatkami na biuro rachunkowe. Wejdź na stronę i pobierz: program pit, naucz się: jak rozliczyć podatek i przejrzyj: instrukcje wypełniania PIT i wskaźniki podatkowe a także zaczerpnij porady prawnej w dziale prawo podatkowe.

  Wszystkie te informacje udostępniamy za darmo. Serwis uzupełniają artykuły związane z podatkami, rozliczeniami i finansami a także bazy, np. urzędów skarbowych.

  ABC Podatki to Twój podręcznik szybkiego rozliczenia PIT. Nie czekaj i skorzystaj z możliwości darmowego wypełniania deklaracji.

  Data dodania: 12 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gniezno Prawik Adam Tomaszewski »

  Kancelaria oferuje szeroki i kompleksowy zakres usług prawnych, zarówno w zakresie reprezentacji klientów w sporach sądowych, jak i obsłudze prawnej przedsiębiorców. Prawo cywilne, karne, administracyjne, gospodarcze.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Nasza kancelaria to marka wyspecjalizowana w obsłudze podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych, w bardzo wielu dziedzinach prawa. Cechuje nas skuteczność i profesjonalizm, niezależnie od charakteru powierzonej sprawy. Kierujemy się przede wzystkim zasadami etyki i zawsze dbamy o pełną ochronę interesów naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Simona Krukowska »

  Oferta kancelarii notarialnej, która przyjmuje klientów we Wrocławiu. Do głównych specjalizacji kancelarii należy spisywanie protokołów, tworzenie aktów notarialnych, umów, oświadczeń. Do kancelarii możecie się Państwo zgłosić nawet podczas weekendów po wcześniejszym uzgodnieniu. Współpracujemy z tłumaczami wszystkich języków, co pozwala na nawiązanie kontaktu z cudzoziemcami.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • PA DO Sp. z o.o. »

  Firma PA-DO Sp. z o.o. oferuje swoim klientom szeroki zakres usług prawnych. Główną naszą domeną jest działanie w szeroko pojętej ochronie danych osobowych. Oferujemy usługi z zakresu przeprowadzania audytu bezpieczeństwa informacji, pełny outsourcing administratora bezpieczeństwa informacji. Przygotowujemy dokumentacje zgłoszeniową do GIODO. Oferujemy również usługi z zakresu obsługi spółek prawa handlowego:
  - wsparcie w działalności organów spółki (m.in. formalne opracowanie uchwał, protokołów z posiedzeń, decyzji, zarządzeń)
  - przygotowanie dokumentów dotyczących udzielenia licencji/przekazania autorskich praw majątkowych, zgłoszenia znaku towarowego do Urzędu Patentowego
  - wypełnianie wniosków do KRS, ZUS, Urzędu Skarbowego, KNF, NBP, GIODO, CEIDG
  sporządzenie i opiniowanie umów pomiędzy Klientami B2B oraz B2C
  Oraz wiele innych usług.
  Nasz doświadczony zespół na pewno pomoże w każdej sytuacji.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Restrukturyzacja kancelaria - tatara.com.pl »

  Kancelaria Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Tatara i Współpracownicy służy radą w sprawach regulowanych przez prawo gospodarcze, a w szczególności prawo spółek, rynku kapitałowego oraz prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne. Prawnicy i radcy prawni doradzający w ramach Kancelarii zajmują się również wprowadzoną stosunkowo niedawno możliwości korzystnej w ocenie części prawników (w tym według nas) możliwością dokonania tak zwanej przygotowanej likwidacji - pre-pack - która umożliwia szybko pozyskanie środków pochodzących z szybkiej sprzedaży majątku całości lub części przedsiębiorstwa, a inwestorowi pozwala na łatwe nabycie majątku bez zobowiązań. Poza tym Kancelaria Tatara i Współpracownicy zajmuje się doradzaniem przedsiębiorcom w sprawach restrukturyzacji kapitałowej oraz długu, a także wykonuje usługi w zakresie prawa spółek - Kancelaria pomaga zatem utworzyć spółkę lub dokonać likwidacji wcześniej istniejącej, dokonać scalenia działalności kilku podmiotów indywidualnych w spółkę, a także zajmuje się pomocą w znalezieniu optymalnego rozwiązania w kwestii optymalizacji spółki co do zakresu odpowiedzialności, jaką za zobowiązania spółki ponosić będą członkowie zarządu. Po więcej informacji, słowniczek terminów związanych z restrukturyzacją oraz aktualności z zakresu legislacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Krapkowice Byrski »

  Kancelaria Prawna Andrzej Byrski jest firmą zapewniającą kompleksową obsługę prawną, poczynając od kwestii podstawowych w rodzaju udzielania porad prawnych, przez reprezentowanie klienta przed organami wszystkich instancji, aż do czynności stricte specjalistycznych, jak na przykład stworzenie aktu notarialnego. Tak wszechstronna i kompleksowa pomoc prawna będzie możliwa dzięki współpracy między tworzoną przeze mnie firmą, a innymi kancelariami prawnymi, kancelarią notarialną, doradcą podatkowym oraz tłumaczem przysięgłym. Dlatego też każdy z naszych klientów może być pewny, że otrzyma na miejscu pomoc, która spełni jego oczekiwania.

  Data dodania: 11 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Joanny Szabłowskiej z Bydgoszczy »

  Prawnik Joanna Szabłowska świadczy porady prawne dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. W zakresie jej usług znajdują się m.in. sprawy rozwodowe, odszkodowania za kolizję, windykacja należności oraz upadłość konsumencka. Kancelaria działa głównie na terenie miasta Bydgoszcz oraz okolic.

  Data dodania: 13 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • E-pomoc24.pl - Odszkodowania, Pomoc prawna poszkodowanym »

  Kancelaria odszkodowawcza E-Pomoc24.pl świadczy usługi pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wypadkach. Zajmujemy się kompleksową opieką i obsługą prawną osoby i firmy, która ma problem z otrzymaniem odszkodowania po wypadku na terenie całej Polski. Nasza firma zajmuje się prawną pomocą i walką z nieuczciwym ubezpieczycielem, który nie chce wypłacić należnego odszkodowania osobom poszkodowanym. Warto zatem skontaktować się z nami już teraz i poznać nasze metody współpracy. Zapewniamy, że otrzymacie fachową pomoc prawną na najwyższym poziomie oraz że nie zostaniecie z tym problemem sami.

  Data dodania: 14 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Wojciecha Domańskego prawnej kierowanej do osób fizycznych oraz firm. Zakres usług obejmuje przede wszystkim doradztwo, sporządzanie opinii prawnych, reprezentowanie przed sądami, sądami administracyjnymi, organami administracji państwowej, prokuraturą i policją, sporządzanie umów, udział w negocjacjach, mediacjach, windykacja należności, bieżąca obsługa przedsiębiorców, spółek, banków i innych podmiotów funkcjonujących w obrocie gospodarczym. Świadczone usługi obejmują również obronę w sprawach karnych, karnoskarbowych oraz wykroczeń. Współpracę poprzedza rozmowa i udzielenie wszechstronnej porady prawnej ukazującej sytuację prawną klienta, kierunki możliwych sposobów załatwienia sprawy, ryzyko z tym związane i możliwe wyniki podjętych działań. Kancelaria oferuje przygotowanie pism inicjujących proces (karny, cywilny czy administracyjny) takich jak wniosek, pozew, zawiadomienie o przestępstwie poprzez reprezentowanie przed właściwym sądem czy organem (urząd, prokuratura, policja) tzn. uczestniczenie w rozprawach, przy przesłuchaniach, pisanie pism procesowych, składanie wniosków dowodowych i oświadczeń w imieniu klienta. Uczestniczenie w postępowaniach odwoławczych i apelacyjnych, w tym sporządzanie apelacji oraz zastępstwo w postępowaniach przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, sporządzanie kasacji i skarg kasacyjnych.

  Data dodania: 17 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie frankowe ranking »

  Kancelarie Frankowe to portal przeznaczony dla osób, które musiały zmierzyć się ze wzrostem kursu franka po zaciągnięciu kredytu w tej walucie. Na portalu znaleźć można ranking kancelarii prawnych oraz radcowskich, które zajmują się tego typu zagadnieniami. Ułatwi to osobom zainteresowanym znalezienie dobrego prawnika z doświadczeniem w tego typu sprawach.

  Data dodania: 27 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja spółek kapitałowych »

  Rejestrujemy spółki prawa handlowego. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty w celu zgłoszenia spółki do KRS. Pomożemy zadbać o Twoje interesy podczas podpisywania aktu notarialnego. Kompleksowo obsłużymy Twoja spółkę pod względem księgowym.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - adwokatborowik.pl »

  Decydując się na skorzystanie z usług naszej kancelarii możecie liczyć na profesjonalne podejście do każdej sprawy. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni wasze oczekiwania. Zajmujemy się sprawami z prawa karnego, cywilnego, administracyjnego. Możemy również reprezentować stronę w przypadku postępowania rozwodowego. Gwarantujemy sprawną pomoc niezależnie od zakresu sprawy do przeprowadzenia, jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne wsparcie.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Niedotlenienie przy porodzie - Prawa Pacjenta »

  Zastanawiasz się czy możesz domagać się odszkodowania z powodu błędu medycznego ? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej PRAWAPACJENTA : prawapacjenta.org/ . Współpracujemy z kancelarią BFP i mec. Jolantą Budzowską. Można się z nami skontaktować telefonicznie oraz mailowo. Na stronie internetowej można również podać swój numer telefonu, a my zadzwonimy !
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !
  Zapraszamy Serdecznie !

  Data dodania: 22 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Standardy Prawa - orzeczenia w pigułce »

  Uporządkowany zbiór najważniejszych fragmentów wyroków i orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, Europejskiego Trybunału Praw Człowieka oraz sądów powszechnych.
  Serwis internetowy oferujący praktyczną wiedzę, przydatną przede wszystkim w pracy prawnika, likwidujący konieczność przeglądania setek stron z wyrokami.

  Data dodania: 06 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego i adwokata »

  Kancelaria radcy prawnego i adwokata zlokalizowana w Katowicach Piotrowicach oferuje profesjonalne wsparcie dla osób potrzebujących wsparcia prawnego w różnych sytuacjach dotyczących naruszeń z zakresu prawa pracy czy prawa rodzinnego. Adwokat i radca prawny z naszej kancelarii zapewnią profesjonalne wsparcie w sytuacjach rozwodu, w sprawach alimentacyjnych oraz dotyczących przyznawania praw rodzicielskich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • PTAdwokaci - kancelaria adwokacka z Pruszkowa »

  PTAdwokaci to mieszcząca się w Pruszkowie kancelaria adwokacka, świadcząca kompleksowe porady prawne na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Jej zasięg obejmuje cały kraj. Prawnicy i adwokaci kancelarii PTAdwokaci zajmują się sprawami z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, administracyjnego, korporacyjnego, spadkowego, pracy oraz budowlanego.

  Data dodania: 19 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Aleksandra Krawczyk-Głowacka »

  Zapraszamy do korzystania z usług prawnych świadczonych przez adwokat Aleksandrę Krawczyk Głowacką. Każdy Klient kancelarii prawnej może liczyć na profesjonalną pomoc prawną. Kancelaria zlokalizowana w Toruniu zapewnia wsparcie w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, jak również w tych, dotyczących prawa karnego. Prawnik dba o indywidualne podejście do każdego Klienta oraz o takie poprowadzenie sprawy, aby zapewnić Klientowi możliwie najmniej stresu i najkorzystniejsze rozstrzygnięcie.

  Data dodania: 09 10 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 55 · 56 · 57 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: