Podkategoria: Prawo - strona 7 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »
 • Kancelaria-KRS.pl Rejestracja Podmiotów w KRS »

  Rejestracja Spółek, Fundacji, Stowarzyszeń i innych Podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS); Wypełnianie formularzy KRS i zastępstwo prawne w rejestracji w KRS; Zakładanie i zamykanie spółek oraz innych podmiotów; Sporządzanie umowy spółki, aktów założycielskich, statutów; Doradztwo jak rozpocząć lub zakończyć działalność; Wypisy z KRS

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Łódź - Kancelaria prawna Firma Prawnicza w Łodzi »

  Firma Prawnicza oferuje kompleksowe usługi prawne. Nasza Kancelaria prawna specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych, firm, zakładów ubezpieczeń, stowarzyszeń, fundacji i organizacji pożytku publicznego

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Buksa »

  Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Buksa prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Kancelaria oferuje pomoc prawną w postaci: konsultacji prawnych, sporządzania projektów umów, sporządzania opinii prawnych, przygotowywania pism procesowych, reprezentowania przed sądami i organami administracji, reprezentowania w negocjacjach, windykacji należności. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno w języku włoskim, francuskim i angielskim.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Prawa Żywnościowego »

  Centrum Prawa Żywnościowego to specjalistyczny ośrodek doradczo-badawczy, który powstał w odpowiedzi na potrzebę zaistnienia na polskim rynku profesjonalnego zaplecza eksperckiego z zakresu prawa żywnościowego.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Michał Bąba »

  Kancelaria specjalizuje się w szerokiej gamie dziedzin prawa, m.in. cywilnym, gospodarczym, administracyjnym, nieruchomości, ubezpieczeniowym i pracy. Dodatkowym atutem naszej kancelarii jest specjalizacja w prawie niemieckim oraz odszkodowaniach komunikacyjnych. Główną częścią działalności Kancelarii jest obsługa prawna firm, choć reprezentujemy także klientów indywidualnych. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim etyką zawodową oraz wybieraniem rozwiązań najkorzystniejszych finansowo dla naszych klientów.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Ochrony Środowiska i Ochrony Przyrody »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w sprawach dotyczących prawa ochrony środowiska i przyrody. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem. Prawo ochrony środowiska oraz prawo ochrony przyrody to przepisy i ograniczenia do jakich muszą się stosować firmy w codziennej działalności. Ich nieprzestrzeganie może powodować poważne konsekwencje. Zaufaj profesjonalistom i zabezpiecz swoje interesy prawne.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław - kancelaria notarialna Małgorzata Szyszko we Wrocławiu »

  Kancelaria Notarialna Małgorzata Szyszko we Wrocławiu świadczy następujące usługi wchodzące w zakres czynności notarialnych:
  - sporządza akty notarialne,
  - sporządza poświadczenia,
  - doręcza oświadczenia,
  - spisuje protokoły,
  - sporządza protesty weksli i czeków,
  - przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  - sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  - sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  - sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
  - sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Biuro notarialne znajduje się w centrum Wrocławia.
  Adres kancelarii:
  ul. Bałuckiego 4/2,
  50-034 Wrocław

  Kancelaria czynna jest w dni robocze w godzinach 9 - 16.

  Kontakt:
  tel. 071 7967955, 071 7967956
  fax: 071 7967956 wew. 24

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-Doradcy - porady prawne, doradztwo podatkowe i księgowe online »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług świadczonych przez serwis e-Doradcy.com. Oferujemy profesjonalne i fachowe porady prawne, doradztwo podatkowe oraz doradztwo z zakresu rachunkowości i księgowości. Nasza kadra składa się wyłącznie z osób profesjonalnie wykonujących swój zawód dzięki czemu nasze opinie są kompleksowe i gwarantują zgodność z obowiązującymi przepisami. Posiadamy zabezpieczony certyfikatem SSL formularz, który umożliwi Państwu uzyskanie bezpłatnej wyceny odpowiedzi na Państwa zpytanie. Nasz system akceptuje wszelkiego rodzaju płatności dzięki czemu transakcja realizowana jest szybko i bez problemu. Dostęp do porad prawnych, doradztwo podatkowego i księgowego dzięki dostępie online jest nieograniczony zarówno czasowo jak i niezależnie od miejsca w któym Państwo się znajdują. Zaproaszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty usług doradczych z zakresu prawa, podatków i księgowości na stronie e-doradcy.com

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Co w prawie piszczy - blog dla przedsiębiorców »

  Co w trawie piszczy to pierwszy profesjonalny blog dla przedsiębiorców. Zespól prawników oferuje profesjonalna obsługę prawną oraz konsultingową dla przedsiębiorstw działających zarówno na rynku lokalnym jak i spółek funkcjonujących w ramach międzynarodowych grup kapitałowych.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Chrzanów, Trzebinia, Jaworzno, Libiąż »

  Lex Utilis zajmuje się obsługą prawną firm i klientów indywidualnych. Świadczymy usługi doradcze w zakresie prawa spadkowego, rodzinnego, prawa pracy, prawa administracyjnego i gospodarczego. Działamy szybko i skutecznie.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZbiorowePozwy.org (pozew zbiorowy) »

  Serwis zawierający informacje bieżące o pozwach zbiorowych, nieuczciwych praktykach, decyzjach UOKiK. Jeśli stałeś się ofiarą nieuczciwych praktyk firm, organizacji lub urzędów państwowych, w serwisie znajdziesz pomoc w jaki sposób dochodzić swoich roszczeń. Na łamach serwisu możesz znaleźć poszkodowanych do złożenia pozwu zbiorowego!

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek wrocław »

  Kancelaria prawna Meditor - usługi prawne dla firm i osób indywidualnych. Obsługa dla firm i instytucji - Odszkodowania, wypadek przy pracy, odzyskiwanie odszkodowań, zakładanie spółki i inne sprawy. Wykorzystanie nowoczesnych systemów komunikacji. Abonament na obsługę prawną. Oferujemy pełną windykację wierzytelności. Dobry prawnik, adwokat i radca prawny Wrocław, woj. dolnośląskie - adwokaci, kancelaria prawna zaprasza. Przekształcanie w SA, tworzenie spółek, przekształcanie spółek, zakładanie sp. zo.o. przekształcanie w SA.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Antoszewska »

  Kancelaria oferuje porady prawne, specjalizuje się w takich sprawach jak: rozwody, separacje, alimenty, sprawy karne, gospodarcze, windykacja i inne.

  Kancelaria powstała z myślą o indywidualnym Kliencie jak i przedsiębiorcy chcącym bezpiecznie funkcjonować w obrocie gospodarczym. Tworzy ją młody i ambitny zespół, który angażuje się w powierzone mu sprawy i pomaga rozwiązać każdy problem, z jakim boryka się Klient.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe spółki »

  Zakup już zarejestrowanej gotowej spółki umożliwia zainteresowanemu praktycznie na natychmiastowe podjęcie działalności. Taka spółka jest już zarejestrowana zarówno w Krajowym Rejestrze Sądowym jak i w pozostałych instytucjach i urzędach.
  Posiada zatem wszelkie numery identyfikacyjne przez co spełnia wszelkie formalne kryteria pozwalające na prowadzenie działalności gospodarczej.
  W swojej bogatej ofercie Porta Legis oferuje między innymi nowo założone spółki (kapitałowe i osobowe), gotowe do podjęcia działalności w terminie dogodnym dla zainteresowanego. Taka forma pozwala naszym klientom na zaoszczędzenie czasu, pracy oraz "nerwów".
  Wybierając ten rodzaj oferty nasi klienci otrzymują gotowy produkt, który (z racji posiadanych identyfikatorów podatkowych) ma profesjonalnie i systematycznie prowadzone księgi rachunkowe.
  Porta Legis jest jedynym założycielem jak również jedynym wspólnikiem takich już istniejących gotowych spółek.
  Na życzenie klienta przeprowadzamy wszelkie stosowne zmiany.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa »

  Przedsiębiorstwo zajmuje się doradztwem prawnym, pisaniem pozwów i wniosków a także wypełnianiem jakichkolwiek formularzy sądowych. Korzystanie z pomocy prawnika on-line o wiele redukuje cenę porady a także skraca czas oczekiwania na usługę. Zadaj pytanie i sprawdź ile to kosztuje. Udzielamy porad prawnych z każdej dziedziny prawa. Siedziba porad prawnych to Warszawa.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna FACTUM - porady prawne »

  Prawnicy z doświadczeniem udzielą porad prawnych w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, handlowego, pracy, nieruchomości, budowlanego, gospodarczego, podatkowego, bankowego, ZUS, windykacja należności, obsługa prawna firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, wywłaszczenia, odszkodowania, pisma procesowe, wnioski, opinie prawne, reprezentacja przed sądami.Usługi w mojej w Kancelarii są wykonywane z zachowaniem najwyższej staranności oraz wiedzy z poszczególnych dziedzin prawa. telefon: 22-296-78-14, 693-604-582

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Notariusz Czesław Kazimierz Pauter »

  Kancelaria Notarialna notariusza we Wrocławiu Czesława Kazimierza Pautera świadczy usługi w zakresie sporządzania aktów notarialnych (umowy sprzedaży, darowizny i zamiany nieruchomości) i poświadczeń (dokumentów, własnoręczności podpisów, dziedziczenia). Strona zawiera opis czynności notarialnych, położenie kancelarii i dane kontaktowe.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • KKPW- usługi prawne »

  Zapewniamy nie tylko kompletne rozwiązania prawne, zaspokajające wszelkie oczekiwania Klientów, ale także przyjazną atmosferę oraz najnowsze metody współpracy i komunikacji. Poruszamy się sprawnie na rynku przedsiębiorstw. Równie dobrze rozumiemy potrzeby Klientów indywidualnych. Jesteśmy po to, by litera prawa stała się zrozumiała dla każdego. Nasz zespół tworzą wybitni specjaliści w swojej dziedzinie.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Poznań, Kancelaria prawna Poznań R. Urowska Sp. k. »

  Kancelaria prawna Renata Urowska i Wspólnicy Sp. k. zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Nasza kancelaria prawna jest profesjonalnym zespołem doświadczonych prawników i radców prawnych.

  Prowadzimy obsługę prawną i doradczą w działach takich jak: szkody medyczne, prawo bankowe, prawo działalności gospodarczej, prawo spółek, prawo antymonopolowe, prawo konkurencji, prawo żywnościowe, prawo autorskie prawo it oraz prawo celne.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Dariusza Staniszewskiego »

  Kancelaria Prawnicza Dariusza Staniszewskiego działa na terenie Warszawy i to właśnie do mieszkańców stolicy i jej najbliższych okolic kierowane są świadczone przez nią usługi. Nie oznacza to jednak, że nie mogą z nich korzystać również osoby wywodzące się z innych części kraju zwłaszcza, że kancelaria adwokacka Warszawa oferuje swoje wsparcie nie tylko osobom fizycznym, ale i tym, które prowadzą działalność gospodarczą. Szeroki wachlarz usług obejmuje między innymi: windykację należności, prawo rodzinne, spadkowe i prawo pracy, pracownicy kancelarii chętnie udzielają jednak również innych porad prawnych starając się pomóc w rozwiązywaniu problemów swoich klientów.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: