Profesjonalne szablony CV i LM do edycji w Wordzie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Profesjonalne szablony CV i LM do edycji w Wordzie

Nowoczesne, eleganckie, proste, klasyczne, oryginalne, kreatywne, kolorowe wzory CV - który szablon CV najlepiej pasuje do stanowiska, na które aplikujesz? Profesjonalne szablony CV są edytowalne w Wordzie. Wystarczy podstawowa znajomość programu by w prosty sposób uzupełnić wzór CV i przystosować do własnych potrzeb. Sprawdź również jak napisać CV, jak uzupełnić CV wartościową treścią gdy brak Ci doświadczenia, jakich błędów w CV unikać by otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli chcesz podwyższyć kwalifikacje sprawdź nasze zestawienie najlepszych darmowych szkoleń online po polsku z certyfikatami. Przykładowe szablony CV pomogą zdobyć Ci pracę, o której marzysz. Daj się zauważyć w tłumie kandydatów!

Szczegóły strony www.pinkrosestudio.com:

Podlinkuj stronę www.pinkrosestudio.com:

Profesjonalne szablony CV i LM do edycji w Wordzie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Test na zainteresowania zawodowe »

  Kwestionariusz zainteresowań zawodowych, który pomoże Ci określić Twoje predyspozycje, jak i określi właściwy kierunek rozwoju osobistego.nnPoznasz swoje mocne i słabe strony, dzięki czemu żaden pracodawca nigdy Cię nie zadziwi. Poznasz z nami fachy i działania, do których sprawowania masz wrodzony fach i dar.nnKwestionariusz ten studiuje Twoje zainteresowania, hobby, preferowane działania, naturalne zachowania i wiele więcej wytycznych. Na podstawie uzbieranych danych uzyskasz skumulowaną analizę Twoich preferencji zawodowych wraz z zaprezentowaniem typu zainteresowań.nnNa domiar tego w serwisie spotkasz wskazówki z tematyki doradztwa personalnego i zawodowego. Zostanie zaprezentowana profesjonalna teoria określania predyspozycji zawodowych, wpływ Twoich hobby na dalszą przyszłość zawodową, jak i wiele więcej informacji. Zapraszamy do podjęcia walki o lepszą zawodową przyszłość razem z ZainteresowaniaZawodowe.pl!

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Zarabiaj.pl »

  Zarabiaj.pl to nowoczesny portal pracy adresowany zarówno do pracodawców, jak i kandydatów. Dzięki swoim licznym funkcjonalnościom serwis umożliwia szybkie i bezproblemowe publikowanie szczegółowych ofert pracy z kraju i zagranicy. Użycie wyszukiwarek sprawia, że znalezienie pracy w dowolnym regionie Polski zajmuje kandydatom zaledwie kilka sekund. W serwisie Zarabiaj.pl znajdziesz nie tylko interesujące oferty pracy, ale również mnóstwo przydatnych porad.
  Nasz blog jest regularnie uaktualniany nowymi informacjami z rynku pracy, ciekawostkami oraz wskazówkami na temat rozwoju kariery i zarządzania pracownikami.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grafika artystyczna i kartki okolicznościowe »

  Wszystkie prezentowane na stronie grafiki mogą być wykorzystane do wystroju wnętrz oraz do różnych form wydawniczych - kartek okazjonalnych, kalendarzy itp. Format oraz rodzaj oprawy mogą być ściśle dopasowane do potrzeb zamawiającego.
  Kartki mogą być w formatach A6, A5, A7 oraz w podanym przez zamawiającego. Mogą także być składanie lub pojedyncze.
  Istnieje także możliwość nadruku logo firmowego, zdjęć oraz własnych życzeń itp.
  Możliwe jest też zamawianie kartek w pakietach.
  Wszystkie zamówienia realizowane są na umowę o dzieło.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w domu »

  Strona powstała by prezentować różne możliwość na dodatkowy zarobek. Tematyka skupia się głównie wokół zarabiania przez internet. Poruszono takie tematy jak: programy partnerskie, pozycjonowanie i reklama kontekstowa. Na stronie znalazło się też miejsce na opis różnych sposobów pracy chałupniczej. Wszystkie porady zawarte na stronie poparte są doświadczeniem autora uzyskującego comiesięczny dochód z pracy w domu.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Super pomysł na zarabianie w internecie »

  Tutaj jest wszystko co potrzebne, aby zarabianie w internecie było przyjemne i co najważniejsze pewne i opłacalne. Serwis wyróżniony na stronie od 2009 roku regularnie wypłaca zarobione pieniądze swoim użytkownikom (dowody wypłat widoczne a stronie). Przedstawione tutaj zarabianie przez internet to zarabianie podczas normalnej pracy z komputerem. Robimy coś na komputerze, słuchamy muzyki, oglądamy filmy i zarabiamy, prosto, łatwo i przyjemnie.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • blog.usakorporacja.pl »

  Prowadzenie działalności gospodarczej przysparza wielu kłopotów. Nie jest łatwo prowadzić firmę w taki sposób, by mieć zyski i znajdować pieniądze na wszystkie wydatki. Często niestety koszty prowadzenia działalności gospodarczej są tak wysokie, że firmy sobie z tym nie radzą. Warto więc poszukać sposobów na efektywną redukcję kosztów. Na naszej stronie internetowej można znaleźć sposoby, które pomogą w zmniejszeniu kosztów przedsiębiorstwa. Taka redukcja kosztów może znacznie poprawić funkcjonowanie firmy. Wszystkie te sposoby przyczynią się do uzyskiwania coraz większych dochodów.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Życiorys to twoja reklama! »

  Musisz wiedzieć o tym, że bardzo często pierwszą osobą czytającą twoje CV jest osoba z działu kadr. Ze względu na to, że rekrutuje ona osoby na różne stanowiska i nie do końca zna terminologię oraz specyfikację pracy w każdym dziale, lektura twojego życiorysu nie może być dla niej trudna. Twoje CV powinno być łatwe i zrozumiałe. Możesz to osiągnąć, starając się używać słów będących w powszechnym użyciu, a dzięki temu takich, które znane są każdemu.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzuć etat - oferta pracy »

  Serwis objaśnia zasady pracy jako niezależny dystrybutor FM Group. Przedstawia warunki oraz sposób jak działać efektywnie. Naszym wsparciem jest grupa BSG (Międzynarodowa Grupa Wsparcia Biznesowego), która pomaga każdemu dystrybutorowi stać się człowiekiem sukcesu. Mamy mnóstwo materiałów, szkoleń, udzielany pełne wsparcie.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Roman Jacewicz o skutecznej pracy w internecie. Wszystko o Wordpress, Jomla, GVO, Google. »

  Wpisy na stronie są dla początkujących inernautów chcących zarabiać na blogu.
  Materiał jest napisany prostym językiem zrozumiałym i dostępnym dla każdego,
  kto chce w zakresie podstawowym poszerzyć swoją wiedzę, jak szybko uruchomić
  w pełni profesjonalnego darmowego bloga, jak wybrać darmowe motywy
  graficzne odpowiadające za wygląd bloga.
  Polecam na stronie unikalny hosting ( miejsce na serwerze dla Twojej domeny ),
  zarówno co do ceny jak i możliwości czy parametrów. Jak zarejestrować domenę
  i w jakiej firmie przedstawia film na stronie.
  W jednym miejscu, w jednym panelu partnera masz dostęp do wszystkich
  niezbędnych narzędzi i usług internetowych.
  Znajdziesz także na moim blogu przetestowaną wtyczkę Jetpack, kombajn
  Wordpress'a.
  Zapraszam do czytania i komentarzy.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracuj z Internetem »

  Pracuj z nowymi technologiami - Ofert-Pracy-IT.pl. Jesteś programistą?
  Internet jest twoją pasją? Chcesz zarabiać duże pieniądze? Sprawdź największy zbiór ofert z branży IT. Oferty pracy z całej Polski! Dowiedz się więcej o rynku pracy w IT. Czym charakteryzuje się dobry informatyk? Przydatne poradniki. Jak skutecznie szukać pracy i stworzyć dobre CV? Wszystkiego dowiesz się tutaj! Ofert-Pracy-IT.pl to najlepsza baza informacji o branży informatycznej. Sprawdź!

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »