PROJNORM Sp. z o.o. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

PROJNORM Sp. z o.o.

Firma założona w 1990 roku oferuje pełen zakres usług związanych z obsługą rynku nieruchomości oraz obsługą procesów inwestycyjnych. W ramach firmy "PROJNORM" działalność swoją wykonują rzeczoznawcy majątkowi z uprawnieniami zawodowymi w zakresie szacowania nieruchomości, nadanymi przez Ministra Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej. Oprócz rzeczoznawców majątkowych zespół składa się z inżynierów budowlanych, mechaników, ekonomistów oraz informatyków. Dysponujemy rzeczoznawcami majątkowymi ze specjalistycznymi uprawnieniami w zakresie: obsługi sektora bankowego, wyceny maszyn i urządzeń, wyceny gruntów rolnych.

Szczegóły strony www.projnorm.pl:

Podlinkuj stronę www.projnorm.pl:

PROJNORM Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • E-mail marketing »

  Poradnik marketingu internetowego. Zasady skutecznych i zgodnych z prawem kampanii reklamowych za pośrednictwem mass mailingu. Opis narzędzi do mailingu, sposobów pozyskiwania danych klientów. Przepisy prawne dotyczące marketingu internetowego.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kungas.eu firma internetowa Poznań »

  Strona firmy informatycznej kungas.eu, oferującą szereg rozwiązań pozwalających zaistnieć w Internecie.

  Jak wygląda proces realizacji strony lub sklepu?

  Pierwszym krokiem jest zawsze spotkanie, na którym ustalamy, jakie zadania ma spełniać strona, która powstaje. Ustalane są szczegóły takie jak wybór domeny, warunki hostingu, ogólne założenia graficzne, sposób konstrukcji technicznej, zakres funkcyjny itp. Mając tę wiedzę możemy przekazać grafikom założenia, a oni zaczynają tworzyć całą szatę graficzną, programiści mogą zacząć budowę szkieletu strony. W ten sposób powstaje struktura, która po zaakceptowaniu przez Klienta zostaje ubrana w odpowiedni tekst i zdjęcia. W międzyczasie jest publikowana informacja o powstającej stronie i ogłoszenie adresu, pod którym będzie dostępna. Efektem końcowym jest umieszczenie już gotowej strony pod właściwą domeną i to w zasadzie koniec procesu budowy strony.
  Podczas budowy strony internetowej uwzględniamy wręcz podstawowy aspekt, jakim jest pozycjonowanie. Każda projektowana przez nas strona jest tak zbudowana, aby łatwo i szybko się wypozycjonowała pod hasłami wybranymi przez Klienta. Co ważne, takie przygotowanie strony już jest w jej cenie. Po opublikowaniu, przez 3 miesiące pozycjonujemy stronę bezpłatnie po to, aby przyspieszyć zwrot z inwestycji, jaką jest strona internetowa.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Truszkowski Consulting Group Poznań »

  Oferujemy usługi doradcze z zakresu finansów przedsiębiorstw i marketingu dla małych i średnich firm. Nasza specjalizacja to doradztwo gospodarcze, w szczególności: wycena firm, spółek, przedsiębiorstw oraz wycena udziałów i akcji. Uwzględniamy specyfikę małych i średnich przedsiębiorstw. Przygotowaliśmy ponad 100 wycen. Publikujemy książki i prowadzimy specjalistyczne szkolenia na temat wyceny firm i marketingu internetowego. Skorzystaj z naszych usług!

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naming »

  Naming - tworzenie nazw marek, firm, usług, organizacji, mediów i produktów. Agencja namingowa. Warszawa.

  Prawdziwa sztuka kreowania silnych nazw. Naming: tworzenie ciekawych nazw i claimów marek, firm, usług, organizacji i produktów. Name Your world!

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka PRO REO »

  Kancelaria Adwokacka PRO REO w Warszawie adwokata Piotra Staniec zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego, cywilnego, nieruchomości, budowlanego, administracyjnego, rodzinnego oraz karnego. Zakres usług świadczonych przez Kancelarię obejmuje przygotowanie kompleksowych rozwiązań prawnych, jak również pojedynczych opinii prawnych, pism procesowych, a nadto zastępstwo procesowe zarówno przed sądami administracyjnymi oraz powszechnymi, a także przed innymi organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracji rządowej i samorządowej. Kancelaria oferuje jasne i przejrzyste zasady współpracy z klientami w zakresie rozliczeń za świadczone usługi. W zależności od potrzeb klientów i rodzaju sprawy możliwe jest ustalenie wynagrodzenia w formie ryczałtowej lub według stawki godzinowej. Kancelaria działa na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • SEO Web Designer »

  SplinterTeal - splinterteal.com to osobista strona Web Designera mieszkajacego w centrum Londynu ktory specjalizuje sie w SEO / pozycjonowaniu stron internetowych oraz promocji serwisow internetowych w wynikach organicznych Google jak równiez kampaniah AdWords.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing marketing »

  Panoramaoutsourcingu została zbudowana przez spółkę Panorama Outsourcingu Sp. z o.o. przy wykorzystaniu pieniędzy unijnych przyznanych w ramach działania 8.1.

  Serwis zawiera zbiór modułów które umożliwiają skuteczne korzystanie z mechanizmów outsourcingu. Platforma outsourcingu jest narzędziem umożliwiającym: zidentyfikować istotę outsourcingu w biznesie, dającym możliwość przeprowadzenie przetargu wirtualnie wybierającego dostawców usług outsourcingu wg ściśle określonych parametrów, pomagającym proces wdrożenia outsourcingu.

  Pierwszym zamysłem zrealizowania platformy jest zapewnienie firmom polskim wdrożenia usług outsourcingu, które charakteryzowałby się wysokim poziomem efektywności finansowej oferowanych świadczeń.

  Oferujemy:outsourcing hr
  outsourcing kadr i płac
  outsourcing usług prawniczych
  outsourcing obsługi prawnej
  outsourcing marketing
  outsourcing ochrony
  outsourcing szkoleniowy
  outsourcing usług księgowych
  outsourcing marketingowy
  outsourcing szkoleniowy
  outsourcing usług księgowych
  outsourcing marketingowy

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzuć etat - oferta pracy »

  Serwis objaśnia zasady pracy jako niezależny dystrybutor FM Group. Przedstawia warunki oraz sposób jak działać efektywnie. Naszym wsparciem jest grupa BSG (Międzynarodowa Grupa Wsparcia Biznesowego), która pomaga każdemu dystrybutorowi stać się człowiekiem sukcesu. Mamy mnóstwo materiałów, szkoleń, udzielany pełne wsparcie.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o towarzystwach ubezpieczeniowych - groteski.pl »

  Towarzystwa ubezpieczeniowe pojawiają się jak grzyby po deszczu, wielu ludzi nie wie z, którego ubezpieczyciela skorzystać, sugerowanie się ceną nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż niska cena może także oznaczać niską jakość usług danego ubezpieczyciela. W internecie korzystając ze strony groteski.pl możemy zapoznać się z opiniami klientów, którzy korzystają z usług najbardziej popularnych ubezpieczycieli. Po przeczytaniu tych opinii, można stwierdzić, który ubezpieczyciel jest najbardziej wierzytelny, opinie Proama, opinie PZU, opinie AXA, opinie Link4 te firmy cieszą się największym zainteresowaniem i opinie o tych towarzystwach są najczęściej czytane. Ubezpieczenie się w wiarygodnym towarzystwie ubezpieczeniowym jest niezwykle ważne, ponieważ mamy komfort psychiczny w momencie, gdy w naszym życiu przytrafi się coś złego.

  Data dodania: 21 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Taxmentor Katowice »

  Firma Taxmentor oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości i nieruchomości na rzecz podmiotów gospodarczych z różnych branż. Jesteśmy zespołem młodych i dynamicznych księgowych posiadających wieloletnie doświadczenie. Nasze zaangażowanie i wiedza gwarantują usługi na najwyższym poziomie jakościowym. Stale poszerzamy naszą wiedzę biorąc udział w szkoleniach i podnosząc nasze kompetencje.Proponujemy kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, kadr i płac oraz rozliczeń podatkowych. Naszym klientom udzielamy wsparcia, porad oraz konsultacji z zakresu prowadzonej działalności. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami i zapraszamy do współpracy z biurem rachunkowym Taxmentor.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »