PROJNORM Sp. z o.o. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

PROJNORM Sp. z o.o.

Firma założona w 1990 roku oferuje pełen zakres usług związanych z obsługą rynku nieruchomości oraz obsługą procesów inwestycyjnych. W ramach firmy "PROJNORM" działalność swoją wykonują rzeczoznawcy majątkowi z uprawnieniami zawodowymi w zakresie szacowania nieruchomości, nadanymi przez Ministra Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej. Oprócz rzeczoznawców majątkowych zespół składa się z inżynierów budowlanych, mechaników, ekonomistów oraz informatyków. Dysponujemy rzeczoznawcami majątkowymi ze specjalistycznymi uprawnieniami w zakresie: obsługi sektora bankowego, wyceny maszyn i urządzeń, wyceny gruntów rolnych.

Szczegóły strony www.projnorm.pl:

Podlinkuj stronę www.projnorm.pl:

PROJNORM Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Doradcy kredytowi »

  Bezstronne i bezpłatne doradztwo kredytowe to usługi cenione przez obywateli pragnących uzyskać kredyt budowlany lub korzystnie zainwestować gotówkę. Nie wszyscy doradcy są rzeczywiście niezależni, warto zatem wybrać się do oddziałów certyfikowanych podmiotów doradczych. Adresy, oferty i kontakt do najbardziej doświadczonych z nich znajdziecie tutaj.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Serdecznie zapraszamy na stronę naszego biura rachunkowego. Nasze biuro rachunkowe świadczy szeroki zakres usług księgowo podatkowych związanych również z audytem księgowym firmy. Biuro rachunkowe w dzisiejszych czasach pełni coraz ważniejszą rolę jeśli chodzi o prowadzenie działalności gospodarczej dlatego nasze biuro rachunkowe mieszczące się w mieście Poznań kładzie duży nacisk na profesjonalizm kadry specjalistów obsługujących nasze biuro rachunkowe. kdadp.pl to profesjonalizm oraz doświadczenie.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZEUGMA DESIGN wykonuje projekty brand design i corporate identity. »

  Ideą ZEUGMA DESIGN jest zarządzanie markami firm, aby dostarczały klientom sukcesów. Jako sukces rozumiemy wzrost wartości marki, zwiększenie kapitału marki, rosnącą reputację i wizerunek zapewniający przewagę konkurencyjną. Kreujemy, budujemy, stylizujemy efektywne i silne marki firm, które pragmatycznie oraz emocjonalnie przemawiają do klientów, zakorzeniają się w ich pamięci budując wysoką lojalność.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wizy do Chin »

  Wizy nigdy nie są tym, o czym marzymy. Pragniemy podróży, a już na początku planowania naszego wypadu, jesteśmy zmuszeni do załatwiania formalności.

  Jeśli nie masz czasu i ochoty zajmować się załatwianiem wizy, zostaw swoją pracę profesjonalistą. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy do Chin szybko i skutecznie, dzięki czemu Ty będziesz mógł skupić się na pakowaniu i planowaniu swojej podróży.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rachunek oszczędnościowy ranking »

  Gotówkę można oszczędzać na bardzo wiele przeróżnych sposobów. Naturalnie najistotniejszy jest sam fakt skrupulatnego oszczędzania, który jest dla ogromnej grupy ludzi jedyną szansą na zapewnienie sobie bezpieczeństwa, jednak nie sposób zapomnieć o tym, aby wykorzystywać przy tym sprawdzonych i wiarygodnych rozwiązań, takich jak relatywnie powszechne rachunki oszczędnościowe. W końcu skrupulatnie zorganizowane konto w banku to jedyna możliwość na bezwarunkowe i gwarantowane bezpieczeństwo związane dodatkowo z utrzymaniem oszczędności na stabilnym, niezagrożonym inflacją poziomie. Generalnie rzecz biorąc umiejętnie zarządzany rachunek oszczędnościowy jest jedyną okazją dla naszych oszczędności, jeśli bowiem nie będziemy ich odpowiednio przechowywać, nie możemy liczyć na to, że ich wartość nabywcza zostanie zachowana na tym samym poziomie i będą tak samo przydatne w przyszłości, co dziś.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe usługi księgowe - pełna księgowość - Biuro Rachunkowe EMBIKO »


  Biuro Rachunkowe Embiko - księgowość to nasza specjalność!. Zapraszamy do skorzystania z szeregu oferowanych przez nas usług księgowych Embiko to doradca podatkowy, fachowy księgowy – twój księgowy doradca na miejscu. W naszej ofercie między innymi takie usługi jak kadry, płace, zus, księgi rachunkowo rozliczeniowe, pełna księgowość – innymi słowy pełna księgowość! Jeżeli potrzebny ci biegły rewident w Zielonej Górze skorzystaj z usług zielonogórskiego biura rachunkowego Embiko. Oferujemy pełną obsługę finansowo księgową – sprawozdania finansowe, rozliczenia, audyt finansowy, i wiele innych. Nasi biegli rewidenci i doradcy podatkowi są do Twojej dyspozycji. Biuro rachunkowe EMBIKO problemy z księgowością nie chcesz rozliczać się sam Zrób to z księgowością EMBIKO w Zielonej Górze!. Specjaliści biura rachunkowego EMBIKO profesjonalnie przygotują analizę i wycenę firmy którą chcesz sprzedać lub kupić Zaufaj nam i powierz wycenę firmy, a dokumenty dostaniesz szybciej niż ci się wydaje!

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Poznań »

  Telefoniczne porady prawne jakie umożliwia nasza firma to skuteczny sposób na uzyskanie profesjonalnej pomocy prawnej w takich sprawach jak prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo karne, prawo nieruchomości czy też prawo pracy. Doradcy prawni udzielający porad prawnych to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu masz gwarancje, że twoje sprawy zostaną załatwione szybko i rzetelnie. Zapraszamy do korzystania z porad prawnych naszego biura.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • NOTARIUSZ WOJCIECH KRUPIŃSKI kancelarie notarialne sosnowiec »

  Na terenie Sosnowca znajduje się Kancelaria Notarialna Wojciech Krupiński. Stosownie z treścią ustawy „Prawo o notariacie” rejent jest osobą zaufania publicznego, upełnomocnioną do przeprowadzania czynności notarialnych. Do obszaru obowiązków notariusza należy w szczególności sporządzanie aktów notarialnych lub aktów poświadczenia oraz dziedziczenia. Wszelkie czynności notarialne są przeprowadzane w Kancelarii notarialnej, czy gdy przemawiają za tym specjalne okoliczności, mogą być wykonywane poza jej siedzibą. Na wizytę w biurze notarialnym można się umówić telefonicznie czy też mailowo. Szczegółowe informacje na temat aktywności Kancelarii mieszczą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kariera Service »

  Jesteśmy zespołem specjalistów, zajmujemy się rekrutacją i pozyskiwaniem wykwalifikowanej kadry pracowniczej, zarówno średniego jak i wyższego szczebla. Usługi opieramy na head huntingu - czyli bezpośrednich metodach dotarcia do kandydata. W swojej ofercie proponujemy Państwu również usługi z zakresu bezpośredniego pozyskiwania klientów. Zajmujemy się umawianiem spotkań handlowych, leadami handlowymi. W sposób bezpośredni pozyskujemy zainteresowanych klientów państwa produktem, czy usługami. Wykorzystywane przez nas metody są alternatywne i skuteczne.
  "...Bo w życiu trzeba być przedsiębiorczym..."

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dofinansowane w Lublinie »

  Lubelskie Centrum Consultingu prowadzi działalność w trzech sektorach. Pierwszą częścią naszej oferty są otwarte oraz zamknięte szkolenia z zakresu inwestycji w Kapitał Ludzki i dostosowania kadry do wymogów biznesu. Oferujemy wiele szkoleń certyfikowanych. Nasza oferta obejmuje również obsługę handlu międzynarodowego i wsparcie dla firm, które chcą wejść na zagraniczne rynki. Kolejną częścią usług jest obsługa projektów inwestycyjnych. Doradzamy skąd wziąć środki, pozyskujemy dla naszych klientów dotacje z funduszy UE i innych źródeł.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »