Przemysław Pawlicki - Radca prawny - Gostyń i okolice - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przemysław Pawlicki - Radca prawny - Gostyń i okolice

Sprawdzona kancelaria prawna to nieoceniona pomoc dla bezpiecznego funkcjonowania każdej firmy. Radca prawny Przemysław Pawlicki z Gostynia to dobrze wykształcony fachowiec, któremu z pewnością można zaufać. Zdobył on kompletne wykształcenie oraz długoletnią praktykę zawodową. Kompleksowe usługi doradcze świadczone są dla dobra firm, a także osób prywatnych. W zakresie usług dostępna jest reprezentacja klientów przed organami sądowymi w sporach z obszaru prawa handlowego i cywilnego. Radca prawny przeprowadza także windykacje długów i udziela porady prawne z obszaru prawa zobowiązań i nabycia spadków. Z pomocą kancelarii można także otworzyć i zarejestrować spółkę handlową. Honorarium za udzielone usługi ustalane jest w sposób indywidualny i może mieć postać ryczałtu miesięcznego albo premii za korzystny wynik sprawy. Dodatkowo pomagamy w rozwiązywaniu problemów księgowych i powiązanych z prawem ubezpieczeń społecznych. Zajmujemy się przygotowywaniem i sprawdzaniem umów biznesowych oraz prowadzeniem trudnych negocjacji.

Szczegóły strony www.radca-pawlicki.pl:

Podlinkuj stronę www.radca-pawlicki.pl:

Przemysław Pawlicki - Radca prawny - Gostyń i okolice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 98

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZbiorowePozwy.org (pozew zbiorowy) »

  Serwis zawierający informacje bieżące o pozwach zbiorowych, nieuczciwych praktykach, decyzjach UOKiK. Jeśli stałeś się ofiarą nieuczciwych praktyk firm, organizacji lub urzędów państwowych, w serwisie znajdziesz pomoc w jaki sposób dochodzić swoich roszczeń. Na łamach serwisu możesz znaleźć poszkodowanych do złożenia pozwu zbiorowego!

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna Windykacja Sp. z o.o. »

  Windykacja należności z naszą firmą to strzał w 10! Działamy na polskim rynku od 2002 roku świadcząc usługi takie jak: windykacja długów i należności, wywiad gospodarczy, skup wierzytelności oraz czyszczenie bilansu. Nasza firma nie pobiera opłat wstępnych od Klienta. Wynagrodzenie pobieramy wyłącznie za efekty pracy. Nasi Klienci mogą na bieżąco śledzić postępy naszej pracy poprzez Strefę Klienta na naszej stronie internetowej. Prowadzimy postępowania polubowne, sądowe i egzekucyjne. Preferowaną przez nas metodą egzekucji jest bezpośredni kontakt z dłużnikiem. Posiadamy własną obsługę prawną oraz wyspecjalizowane zespoły interwencyjne działające w terenie. Dysponujemy odpowiednio wykształconą, młodą i kreatywną kadrą, wspieraną przez doświadczonych radców prawnych. Opiekę nad swoimi wierzytelnościami powierzyło nam ponad 1000 przedsiębiorców z całej Polski. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, ustalając najlepsze warunki współpracy. Masz problem z odzyskaniem swoich pieniędzy? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krs »

  Laurifer gotowy jest za Ciebie zarejestrować nową spółkę czy też firmę w Krs wspólnie ze sporządzeniem sposobnego schematu aktu założycielskiego czy też umowy, poczynić koniecznych przemian w KRS Twojej działalności, złożyć do Krs coroczne analizy skarbowe i również poczynić połączonych z tym formalności. Za każdym razem ręczymy konsekwentną, z góry umówioną cenę. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której mieści się więcej danych.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Piotrków Trybunalski »

  Kancelaria radcy prawnego Małgorzaty Książek świadczy profesjonalną pomoc prawną prawną dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, a także usługi prawne drogą elektroniczną. Świadczymy pomoc prawną w ramach następujących specjalizacji:
  - windykacja należności na etapie przedprocesowym, procesowym, egzekucyjnym;
  - projekty umów i pism procesowych;
  - sporządzanie opinii prawnych;
  - prawo rodzinne (rozwody, podziały majątku, alimenty);
  - prawo cywilne;
  - prawo podatkowe;
  - dochodzenie roszczeń w sprawach ubezpieczeniowych (odszkodowania);
  - prawo handlowe;
  - prawo administracyjne;
  - prawo pracy i ubezpieczeń społecznych;
  - prowadzenie negocjacji, pośrednictwo w zawieraniu umów;
  Oferujemy również zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych i egzekucjach komorniczych. Nasze doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm to gwarancja bezpieczeństwa prawnego i zadowolenia naszych klientów.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Kawka »

  Zapraszamy bardzo serdecznie na stronę Kancelarii Prawnej Adwokata Grzegorza Kawka specjalizującego się w prawie pracy oraz prawie karnym. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą oraz prowadzonym przez nasz blogiem. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Górny Przemysław. Komornik Sądowy w Gnieźnie »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Przemysław Górny Kancelaria Komornicza prowadzi postępowania egzekucyjne na terenie całego kraju, a zwłaszcza na obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Gnieźnie. Komornik prowadzi postępowanie egzekucyjne - to najlepszy i skuteczny sposób na odzyskanie i wyegzekwowanie długu. Komornik przeprowadza licytacje ruchomości i nieruchomości położonych w granicach właściwości Sądu Rejonowego w Gnieźnie.
  Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mediator sądowy »

  Mediator sądowy Robert Rudziński zajmuje się prowadzeniem rozmów pomiędzy skonfliktowanymi stronami. Usługi mediatora mają na celu osiągnięcie ugody na dogodnych dla obu stron warunkach, oraz w miarę szybkim czasie. Użycie usług mediatora to znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż tradycyjne sprawy sądowe.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Ewa Knuplerz »

  Kancelaria Notarialna Ewy Knuplerz działa w Krakowie i zapewnia wszystkim swoim klientom kompleksową obsługę notarialną. Profil usług włącza między innymi: sporządzanie umów darowizny, sprzedaży, dożywocia, umów majątkowych, także małżeńskich, testamentów, aktów ustanawiania hipotek oraz inne czynności wchodzące w zakres obowiązków notariusza. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i opłatami zaprezentowanymi na stronie.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków »

  Strona kancelarii adwokackiej adwokat Eleonory Markowicz (poprzednio Tubis) z siedzibą w Krakowie prowadzona w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim oraz litewskim zawiera szczegółowe informacje na temat zakresu świadczonych przez kancelarię usług prawnych na rzecz klientów z Polski oraz krajów Europy Wschodniej.

  Kancelaria adwokat Eleonory Markowicz świadczy usługi prawne obejmujące ustne i pisemne porady prawne, stałą i dorywczą obsługę prawną osób fizycznych oraz przedsiębiorców z kraju i zagranicy z wielu dziedzin prawa, a w szczególności z prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz karnego.

  Obsługa prawna w kancelarii jest możliwa w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim i litewskim.

  Kancelaria adwokat Eleonory Markowicz zajmuje się też obsługą cudzoziemców, a w szczególności świadczy pomoc prawną w zakresie legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców w Polsce poprzez wsparcie prawne w uzyskaniu zezwoleń na pobyt czasowy oraz zezwoleń na pracę.

  Strona internetowa kancelarii zawiera także krótkie życiorysy oraz opis doświadczenia zawodowego zespołu kancelarii, a nadto aktualizowany na bieżąco blog zawierający zarówno informacje o działaniu kancelarii, jak również szereg przydatnych dla potencjalnych klientów informacji o tematyce prawniczej.

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Conectum Finanse - Oddłużanie - Wyjście z długów - Kredyty - 731 306 481 »

  Chcesz dowiedzieć się jak wyjść z długów? Jak napisać sprzeciw od nakazu zapłaty lub zarzuty? Sprawdź szybko sam: Otrzymujesz dedykowanego Doradcę Private i konsultację za darmo. Promocja do końca marca 2017 - 7 mln złotych dla każdego - pod zastaw / zabezpieczenie nieruchomości. Wszystko od Conectum Finanse!

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »