Przemysław Pawlicki - Radca prawny - Gostyń i okolice - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przemysław Pawlicki - Radca prawny - Gostyń i okolice

Sprawdzona kancelaria prawna to nieoceniona pomoc dla bezpiecznego funkcjonowania każdej firmy. Radca prawny Przemysław Pawlicki z Gostynia to dobrze wykształcony fachowiec, któremu z pewnością można zaufać. Zdobył on kompletne wykształcenie oraz długoletnią praktykę zawodową. Kompleksowe usługi doradcze świadczone są dla dobra firm, a także osób prywatnych. W zakresie usług dostępna jest reprezentacja klientów przed organami sądowymi w sporach z obszaru prawa handlowego i cywilnego. Radca prawny przeprowadza także windykacje długów i udziela porady prawne z obszaru prawa zobowiązań i nabycia spadków. Z pomocą kancelarii można także otworzyć i zarejestrować spółkę handlową. Honorarium za udzielone usługi ustalane jest w sposób indywidualny i może mieć postać ryczałtu miesięcznego albo premii za korzystny wynik sprawy. Dodatkowo pomagamy w rozwiązywaniu problemów księgowych i powiązanych z prawem ubezpieczeń społecznych. Zajmujemy się przygotowywaniem i sprawdzaniem umów biznesowych oraz prowadzeniem trudnych negocjacji.

Szczegóły strony www.radca-pawlicki.pl:

Podlinkuj stronę www.radca-pawlicki.pl:

Przemysław Pawlicki - Radca prawny - Gostyń i okolice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 98

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat szczecin »

  Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pomianowski jest firmą prawniczą, ukierunkowaną głównie na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych. Celem Kancelarii jest wspieranie jej Klientów poprzez poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych oraz pomoc przy ich realizacji. Wiem, jak trudno jest znaleźć osobę o której można z czystym sercem powiedzieć dobry prawnik. Szczecin dodatkowo jest specyficznym miejscem, gdzie jest mało kancelarii. Dlatego zapraszamy na nas się nie zawiedziesz.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZbiorowePozwy.org (pozew zbiorowy) »

  Serwis zawierający informacje bieżące o pozwach zbiorowych, nieuczciwych praktykach, decyzjach UOKiK. Jeśli stałeś się ofiarą nieuczciwych praktyk firm, organizacji lub urzędów państwowych, w serwisie znajdziesz pomoc w jaki sposób dochodzić swoich roszczeń. Na łamach serwisu możesz znaleźć poszkodowanych do złożenia pozwu zbiorowego!

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Hogen - Detektyw, Windykacja, Faktoring »

  Grupa Hogen - Firma windykacyjna Katowice, Śląskie. Skuteczna windykacja należności, wykup wierzytelności, skup długów, odzyskiwanie należności, faktoring, szybka egzekucja, wywiad gospodarczy.Wykorzystaj wszystkie możliwości.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przystalska Pyrdek Kancelaria Adwokacka s.c. Adwokat Opole »

  Przystalska Pyrdek Kancelaria Adwokacka s.c. jest Kancelarią prawną prowadzącą kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Kancelaria udziela pomocy prawnej w formie porad prawnych, sporządzania pism procesowych oraz pozaprocesowych, opinii prawnych, jak również prowadzenia negocjacji i reprezentowania Klientów przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracyjnymi i innymi instytucjami.Celem naszej Kancelarii jest zapewnienie Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Adwokaci współpracownicy Kancelarii posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie w świadczeniu usług prawnych dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, będących liderami w swoich branżach, dla mniejszych firm rozwijających swoją działalność oraz na rzecz osób fizycznych.Pomoc prawna może być świadczona także w języku angielskim lub niemieckim.Istotną kwestią dla skutecznego reprezentowania interesów Klienta jest indywidualne podejście do każdej ze spraw. W świadczeniu pomocy prawnej Kancelaria przedstawia rzetelną ocenę stanu faktycznego oraz ryzyko związane z prowadzeniem danej sprawy, mając na uwadze przede wszystkim możliwie najpełniejszą realizację interesów Klienta. Kancelaria prowadzi sprawy dążąc do możliwie jak najszybszego i jak najbardziej efektywnego rozwiązania problemu Klienta.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Agencja detektywistyczna INVIGLA prywatny detektyw »

  Agencja detektywistyczna INVIGLA jest polskim biurem detektywistycznym, działającym na terenie Polski i Europy na podstawie zezwolenia RD-39/2012 wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych oraz licencji nr 0000571. Motywuje nas realizacja życiowej pasji oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe licencjonowanych detektywów. Nasza sieć profesjonalnych kontaktów znacznie poszerzyła się przez lata. Dzięki niej możemy dotrzeć do rzetelnych i sprawdzonych źródeł informacji.W każdą sprawę wkładamy pełny profesjonalizm oraz zaangażowanie – takie jest nasze podejście. Gwarantujemy wykonanie każdego zlecenia na jak najwyższym poziomie, z pełną dyskrecją i skutecznością, a pomaga w tym specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie. Dostosujemy swoje usługi do potrzeb każdego indywidualnego klienta, dając Państwu pełne wsparcie, pewność i dyskrecję podczas korzystania z usług najlepszych detektywów. Dostarczenie kompletnych i sprawdzonych informacji jest naszym priorytetem gdyż umożliwia klientom podejmowanie ważnych, życiowych decyzji.Po zakończeniu zlecenia, klient otrzymuje pisemne sprawozdanie z wykonanych czynności detektywistycznych z pełną dokumentacją, taką jak fotografie, klipy wideo lub audio, których można użyć jako dowód w Sądzie lub zostawić dla własnej dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji.INVIGLA Detektywi

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Wrześniewski - adwokat, rzecznik patentowy »

  Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Szeroki profil praktyki. Sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego i administracyjnego. Zgłaszanie znaktów towarowych w Urzędzie Patentowym RP i Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrznego w Alicante.

  Data dodania: 12 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radca Prawny i Prawnik Gdańsk Elbląg »

  Kancelaria Radców Prawnych Krzysztof Kardasz i Sławomir Staszak spółka cywilna to Kancelaria, której siedzibą jest Gdańsk i Elbląg. Nasi radcy prawni i prawnicy pracujący w Kancelarii w Gdańsku i Elblągu zapewnią profesjonalną obsługę prawną. Doświadczenie naszego radcy prawnego i prawnika pozwala na wykonywanie w Naszej Kancelarii w Gdańsku i Elblągu obsługi prawnej wszystkich podmiotów.
  Prowadzimy sprawy rozwodowe w Gdańsku i Elblągu oraz sprawy spadkowe w Gdańsku i Elblągu. Zlecenie naszej Kancelarii Radców Prawnych prowadzenia sprawy prawnej pomoże Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze. Z radcą prawnym bezpieczniej. Radca prawny to prawnik, który zdał egzamin na radcę prawnego

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Krupiński Płock »

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Krupiński w Płocku. Pomoc prawna dla firm i osób indywidualnych w szczególności w następującym zakresie:- porady, konsultacje, opinie, ekspertyzy prawne (ustne, pisemne, on-line);- sporządzanie pism, umów i innych dokumentów (np. pozew, apelacja, odwołanie);- windykacja należności- prawo umów (np. kontrakty, opiniowanie, wzory umów);- prawo cywilne (w tym spory o własność, rozwody, alimenty, podziały majątku, spadki, testamenty);- prawo pracy (np. spory pomiędzy pracodawcą a pracownikiem);- negocjacje, mediacje i arbitraż;- prawo karne (w tym prawo karne skarbowe);- reprezentacja i zastępstwo przed urzędami (np. ZUS, Urząd Skarbowy, organami i innymi instytucjami);- odszkodowania (np. wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy w gospodarstwie rolnym, błędy w leczeniu);- prawo korporacyjne i prawo spółek (np. tworzenie spółek celowych, przekształcanie, likwidacja);- prawo nieruchomości (np. kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego);- prawo administracyjne (np. rozgraniczenie nieruchomości).

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łukasz Cymerman »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Cymermana świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Zakres świadczonych usług obejmuje zarówno reprezentację klientów przed sądami jak również udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, umów oraz opinii prawnych.
  Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, spadkowych, gospodarczych oraz z zakresu prawa pracy i prawa administracyjnego.

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Orłowski & Mikuliszyn »

  Prawo nowych technologii to wciąż mało znana działka dla polskich adwokatów. Prawa autorskie osób cywilnych, dobra osobiste i własność przemysłowa coraz częściej narażone są na przywłaszczenie. W ochronie własności pomagają prawnicy z wrocławskiej Kancelarii Orłowski & Mikuliszyn.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »