Przemysław Pawlicki - Radca prawny - Gostyń i okolice - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przemysław Pawlicki - Radca prawny - Gostyń i okolice

Sprawdzona kancelaria prawna to nieoceniona pomoc dla bezpiecznego funkcjonowania każdej firmy. Radca prawny Przemysław Pawlicki z Gostynia to dobrze wykształcony fachowiec, któremu z pewnością można zaufać. Zdobył on kompletne wykształcenie oraz długoletnią praktykę zawodową. Kompleksowe usługi doradcze świadczone są dla dobra firm, a także osób prywatnych. W zakresie usług dostępna jest reprezentacja klientów przed organami sądowymi w sporach z obszaru prawa handlowego i cywilnego. Radca prawny przeprowadza także windykacje długów i udziela porady prawne z obszaru prawa zobowiązań i nabycia spadków. Z pomocą kancelarii można także otworzyć i zarejestrować spółkę handlową. Honorarium za udzielone usługi ustalane jest w sposób indywidualny i może mieć postać ryczałtu miesięcznego albo premii za korzystny wynik sprawy. Dodatkowo pomagamy w rozwiązywaniu problemów księgowych i powiązanych z prawem ubezpieczeń społecznych. Zajmujemy się przygotowywaniem i sprawdzaniem umów biznesowych oraz prowadzeniem trudnych negocjacji.

Szczegóły strony www.radca-pawlicki.pl:

Podlinkuj stronę www.radca-pawlicki.pl:

Przemysław Pawlicki - Radca prawny - Gostyń i okolice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 99

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Komornik Sadowy Kraków Krowodrza »

  Strona informacyjna Komornika Sadowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj. Strona zawiera podstawowe informacje z zakresu działalności kancelarii, obszar właściwości, aktualnie prowadzone licytacjie ruchomości i nieruchomości itp.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kancelaria Lesta »

  Skuteczne odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Weryfikujemy i dokonujemy analizy danej sprawy pod kątem prawnym, w szczególności analizy umowy ubezpieczenia. Nasze biura znajdują się m.in. w Opolu, Katowicach, Wrocławiu.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »


  O nas i o naszej usłudze

  Vindi CaseSM to zupełnie nowatorski pomysł na rynku wierzytelności, dający receptę na to jak Szybko – Skutecznie – Tanio odzyskać swoje należności. Dla sprawnego i skutecznego odzyskiwania długów pozyskaliśmy do współpracy dużą kancelarię prawną oraz bardzo skuteczną kancelarię komorniczą. Dzięki umowie stałej współpracy i dużej liczbie zleceń kierowanych do tych kancelarii, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu stałą, niską cenę, za kompleksowe przeprowadzenie postępowania przedsądowego, sądowego oraz egzekucji komorniczej.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka S.Doniec - Gorlice »

  Kancelaria Adwokacka, której właścicielem jest adwokat Sebastian Doniec, ma swoją siedzibę w Gorlicach przy ul. Bieckiej 76. Oferuje pełen zakres usług prawniczych z zakresu prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego. Klientami kancelarii są osoby prywatne, podmioty gospodarcze i instytucje publiczne, dla których oferowane jest m.in.:
  - udzielanie konsultacji i porad prawnych,
  - sporządzanie pism procesowych,
  - reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi,
  - sporządzanie i opiniowanie projektów umów,
  - sporządzanie opinii prawnych.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mediator sądowy »

  Mediator sądowy Robert Rudziński zajmuje się prowadzeniem rozmów pomiędzy skonfliktowanymi stronami. Usługi mediatora mają na celu osiągnięcie ugody na dogodnych dla obu stron warunkach, oraz w miarę szybkim czasie. Użycie usług mediatora to znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż tradycyjne sprawy sądowe.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • EUsługi Prawne »

  Firma świadcząca usługi prawne przez internet. Porady prawne dla klientów indywidualnych oraz firm - sprawdzanie wiarygodności kontrahentów, odzyskiwanie długów oraz dostęp do wzorów różnego rodzaju formularzy.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • adwokatkuras.pl »

  Jeśli szukasz kancelarii adwokackiej prawa rodzinnego w Tarnowie, to serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej - AdwokatKuras.pl. Naszą grupę tworzy grupa specjalistów, która doświadczenie zdobywała w zagranicznych szkołach. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość usług - serdecznie Cię zapraszamy!

  Data dodania: 14 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • GCBF Górnośląskie Centrum Bankowości i Finansów »

  Księgowość, rachunkowość, doradztwo biznesowe i prawne to domena specjalistów z Górnośląskiego Centrum Bankowości i Finansów z Katowic. Poprowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów oraz księgi handlowe. Pomożemy uzyskać wszelkiego formy dogodnego kredytu. Sporządzimy projekty umów, bądź je zaopiniujemy. Będziemy reprezentować Twoją firmę przed sądem. Doradzimy, jaka forma działalności będzie najbardziej optymalna dla Twojego biznesu. Rozwijaj swój biznes - my zajmiemy się resztą.

  Data dodania: 02 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Szkudlarek »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Szkudlarek daje gwarancję chętnym całościową a także solidarną pomoc prawną w zakresie powierzonej sprawy.

  Kancelaria adwokata Jarosława Szkudlarka oferuje swoją pomoc zarówno klientom indywidualnym jak też podmiotom prawnym.

  W celu zagwarantowania jak najlepszej jakości oferowanych usług kooperujemy z wysokiej klasy radcami prawnymi na terenie łodzi jak i całego kraju oraz stale wzbogacamy wiedzę poprzez częste sporkania zawodowe.

  Główną specjalizacją naszej kancelarii są sprawy rozwodowe, z uwagi na nasze doświadczenie w dziedzinie prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz ilości powierzanych nam i wgranych przez nas spraw rozwodowych nasi klienci mają do nas zaufanie ponieważ wiedzą że przywiązujemy najwyższą wagę do spraw sfery prywatnej swoich Klientów i dopełniamy wielkiej skrupulatności aby sprawy z zakresu prawa rodzinnego przebiegały na najwyższych obrotach i zgodnie z wolą naszych Klientów.
  Obsługujemy również sprawy z zakresu prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa wykroczeniowego prowadzimy także sprawy o odszkodowania za błąd w sztuce lekarskiej

  Prowadzimy również obsługę prawną w domu Klienta z uwagi na brak możliwości dotarcia
  do lokalu Kancelarii na przykład w następujących przypadkach: chorzy pacjenci w szpitalach, z uwagi na podeszły wiek gwarantujemy także pomoc prawną dla osób przebywających na stałe za granicą kraju za pomocą internetu.

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »