Przemysław Pawlicki - Radca prawny - Gostyń i okolice - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przemysław Pawlicki - Radca prawny - Gostyń i okolice

Sprawdzona kancelaria prawna to nieoceniona pomoc dla bezpiecznego funkcjonowania każdej firmy. Radca prawny Przemysław Pawlicki z Gostynia to dobrze wykształcony fachowiec, któremu z pewnością można zaufać. Zdobył on kompletne wykształcenie oraz długoletnią praktykę zawodową. Kompleksowe usługi doradcze świadczone są dla dobra firm, a także osób prywatnych. W zakresie usług dostępna jest reprezentacja klientów przed organami sądowymi w sporach z obszaru prawa handlowego i cywilnego. Radca prawny przeprowadza także windykacje długów i udziela porady prawne z obszaru prawa zobowiązań i nabycia spadków. Z pomocą kancelarii można także otworzyć i zarejestrować spółkę handlową. Honorarium za udzielone usługi ustalane jest w sposób indywidualny i może mieć postać ryczałtu miesięcznego albo premii za korzystny wynik sprawy. Dodatkowo pomagamy w rozwiązywaniu problemów księgowych i powiązanych z prawem ubezpieczeń społecznych. Zajmujemy się przygotowywaniem i sprawdzaniem umów biznesowych oraz prowadzeniem trudnych negocjacji.

Szczegóły strony www.radca-pawlicki.pl:

Podlinkuj stronę www.radca-pawlicki.pl:

Przemysław Pawlicki - Radca prawny - Gostyń i okolice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 100

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja przedsądowa i sądowa oraz kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców »

  Legal Adviser Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalną windykacją przedsądową oraz sądową na terenie całego kraju oraz za granicą (w szczególności Niemcy oraz Ukraina). W zakres oferowanych usług wchodzi również monitoring wierzytelności oraz skup wierzytelności handlowych. W ramach świadczonej obsługi prawnej służymy pomocą w zakresie prawa cywilnego, handlowego (ze szczególnym uwzględnieniem tematyki spółek z ograniczoną odpowiedzialnością), pracy oraz administracyjnego.Służymy również pomocą w kwestii zarządzania i planowania spadkowego oraz emisji obligacji korporacyjnych (corporate bonds). Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • KADRY i PŁACE - Biuro obsługi kadrowo-płacowej - Szczecin Mierzyn »

  KADRY i PŁACE - Biuro obsługi kadrowo-płacowej: usługi kierujemy do Przedsiębiorców z miejscowości Szczecin, Mierzyn i okolice. Naszym celem jest odciążenie Klientów od czasochłonnej pracy administracyjnej, jaką jest naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie teczek osobowych. Powierzenie prowadzenia spraw pracowniczych firmie zewnętrznej jest rozwiązaniem tańszym i gwarantującym bezpieczeństwo firmy. Dysponujemy profesjonalnym, sprawdzonym oprogramowaniem, gwarantującym poufność danych i wysoką jakość obsługi. Posiadamy stały dostęp do najnowszych opracowań i źródłowych interpretacji prawnych, co pozwala nam na śledzenie wszelkich zmian w dziedzinie prawa pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjąć pełną odpowiedzialność za wykonywane usługi i zagwarantować Klientom bezpieczeństwo. Posiadamy niezbędne certyfikaty pozwalające na prowadzenie powyższej działalności. Zakres usług: kadry i płace, akta osobowe, umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, zgłoszenia do ZUS, ewidencja pracowników, zaświadczenia, sprawozdania statystyczne GUS, świadectwa pracy, naliczanie wynagrodzeń, lista płac, deklaracje do ZUS, raporty RMUA, deklaracje podatkowe, PIT-y, PFRON.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Szeja to kancelaria prawna w Warszawie. Prowadzimy działalność związaną z poradami prawnymi. Jesteśmy grupą radców prawnych, wykorzystujemy bogate doświadczenie i wiedzę w konsultacjach prawniczych. Zapraszamy do nas!

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wywiad i kontrwywiad gospodarczy. »

  Jakie wynikają korzyści z wywiadu gospodarczego? Czy usługa kontrwywiadu gospodarczego jest mi potrzebna? Czy zyski ze zastosowania tych usług są wymierne?
  Usługi wywiadu i kontrwywiadu gospodarczego są skierowane przede wszystkim do tych wszystkich właścicielek/właścicieli firm, którym zależy na wyprzedzeniu konkurencji, ochronie własności intelektualnej własnego przedsięwzięcia i umiejętnym zarządzaniu firmą. Zapraszam do zapoznania się z treścią wizytówki, a zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego bądź email.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gwarancja konsumencka - www.gwarancja.info »

  darmowy poradnik online dla sprzedawców i kupujących - portal internetowy poświęcony odpowiedzialności z tytułu niezgodności towaru z umową oraz gwarancji, w szczególności z tytułu gwarancji konsumenckiej.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Wróblewska - Komornik Sądowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie »

  Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie prowadzona jest przez Joannę Wróblewską.
  Kancelaria Komornicza mieści się w Szczecinie.
  Kancelaria przyjmuje interesantów: poniedziałek-piątek 8:00-16:00 Dyżur komornika: środa 10:00-17:00

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kaczmarski Żurowski Adwokaci »

  Kancelaria Kaczmarski Żurowski Adwokaci mieści się w Krakowie przy ul. św. Wawrzyńca 39/2 (31-052 Kraków).
  Jako Adwokaci świadczymy usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Wysokość oraz formę wynagrodzenia za świadczone przez nas usługi prawne ustalamy z każdym Klientem indywidualnie. Rozumiemy jak istotny dla każdego jest aspekt finansowy skorzystania z pomocy prawnej, dlatego też zachęcamy do wizyty w siedzibie naszej kancelarii. Po zapoznaniu się ze szczegółami konkretnej sprawy, określimy kwotę wynagrodzenia za jej prowadzenie. W zależności od rodzaju zleconej usługi i oczekiwań Klientów proponujemy uzgodnienie naszego wynagrodzenia w oparciu o system ryczałtowy, godzinowy lub system tzw. „success fee”.
  Dbamy o przejrzystość ustalonych zasad oraz zapewnienie gwarancji pełnego zaangażowania w sprawę, dlatego też preferujemy system wynagrodzenia zryczałtowanego z uwzględnieniem wynagrodzenia za sukces.

  Data dodania: 28 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Restrukturyzacja kancelaria - tatara.com.pl »

  Kancelaria Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Tatara i Współpracownicy służy radą w sprawach regulowanych przez prawo gospodarcze, a w szczególności prawo spółek, rynku kapitałowego oraz prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne. Prawnicy i radcy prawni doradzający w ramach Kancelarii zajmują się również wprowadzoną stosunkowo niedawno możliwości korzystnej w ocenie części prawników (w tym według nas) możliwością dokonania tak zwanej przygotowanej likwidacji - pre-pack - która umożliwia szybko pozyskanie środków pochodzących z szybkiej sprzedaży majątku całości lub części przedsiębiorstwa, a inwestorowi pozwala na łatwe nabycie majątku bez zobowiązań. Poza tym Kancelaria Tatara i Współpracownicy zajmuje się doradzaniem przedsiębiorcom w sprawach restrukturyzacji kapitałowej oraz długu, a także wykonuje usługi w zakresie prawa spółek - Kancelaria pomaga zatem utworzyć spółkę lub dokonać likwidacji wcześniej istniejącej, dokonać scalenia działalności kilku podmiotów indywidualnych w spółkę, a także zajmuje się pomocą w znalezieniu optymalnego rozwiązania w kwestii optymalizacji spółki co do zakresu odpowiedzialności, jaką za zobowiązania spółki ponosić będą członkowie zarządu. Po więcej informacji, słowniczek terminów związanych z restrukturyzacją oraz aktualności z zakresu legislacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »